آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | سیدمهدی درباره نمایش هر آنچه که دوست داری از دست خواهی داد: گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آن که البته به جایی نرسد فریاد اس
S3 : 02:13:34 | com/org
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست
آن که البته به جایی نرسد فریاد است...
دوست ندارم نبش قبر کنم و دوباره جنجال و حاشیه، ولی واقعا نتونستم نگم که کارگردان عزیزی که چندین بار فرمودید کار آقای غیوری اشتباه بود و باید در آرامش به خودتون منتقل میکردند و اون عکاس محترم فقط یه اتفاق از قبل پیش بینی نشده بود.
جناب کارگردانی که فرمودید قطعا دیگه فقط روزهای اول عکاس میارید و برای این نمایشم دیگه قطعا عکاس لازم نیست (با تاکید فرمودید این قطعا رو)
فرمودید حالا که متوجه شدید چقد ممکنه کار عکاسای محترم تمرکزو بهم بزنه خیلی بیشتر توجه میکنید برای این موضوع و در کارای بعدیتون حتمن دقت بیشتری میفرمایید و حتمن توجیه میکنید عکاسای محترم رو ....
بله همونطور که اون شب تاکید داشتید اون راهش نبود و باید قبول کنیم اون کار اشتباه بود، لطفا شما هم قبول کنید برای جنابعالی هم فرقی نداشت در آرامش گفته بشه و یا با فریاد در سالن، جنابعالی حتی یک هفته هم روی فرمایشاتتان نماندید. و اصلا اون همه دغدغه و اعتراض برایتان کمترین ... دیدن ادامه ›› اهمیتی نداشت.
ما قبول میکنیم، شما هم قبول کنید لطفا

پی نوشت:
دوستان، بخش آخر پست جناب سعید تو صفحه همین نمایش رو مطالعه بفرمایید لطفا.

بازم پی نوشت:
دوستان عزیزی که می فرمودید لشگر کشی کردید و کارتون زشت بوده و باید مسالمت آمیز و با گفتگو حل میکردید، داد زدیم، دوساعت بعد از نمایش گفتگو هم کردیم، هزارن چشم چشم و حرفتون و دغدغه تون درسته هم شنیدیم، مثل ده ها باری که از گروه های محترم دیگه شنیده بودیم، ولی فقط یکهفته کافی بود تا ببینید که باید خودمون به فکر خودمون باشیم، گروههای محترم اجرایی نه حرفای ما براشون مهمه و نه ترتیب اثری میدن... خودمون باید راه حلی پیدا کنیم.
آقای منتظری عزیز اون صحبتی که کردیم و فرمایش تون که دیگه تو این این زمینه اقدامات لازم رو صورت میدید جنبه فرمالیته داشت برادر؟ یادتونه عرضم این بود که همیشه دوستان با سیاست اره و تیشه فقط سعی در پوشش اصل قضیه رو دارن و اقدام اصولی ای انجام نمیدن؟ شما هم گویا از همون دوستان بودید..
۱۳ مهر ۱۳۹۸
آقا درود فراوان ، قطعن فرمایش شما درسته و این اتفاقی بوده که تا دیشب دیگه بوجود نیومده بوده و شما کنترلش کردید و من از دقت تون متشکرم، ولی تماشاگران دیشب هم فرقی با شبهای قبل نداشتن و متاسفانه این داستان براشون بوجود اومده ،کاش این دوست عکاس مون علاوه بر اینکه اندازه عکس گرفتن فکری به حال نور دوربین شون هم میکردن، قطعن عکاسی با رعایت اصول در سالن های تئاتر هم شدنی یه و میشه عکس گرفت و برای بقیه ایجاد مزاحمت نکرد
فقط چند آیتم داره و صرفن رعایت فقط یک کدومشون چاره ساز نیست
تعداد عکس منطقی، صفحه lcd خاموش، شاتر سایلنت یا کم صدا
۱۳ مهر ۱۳۹۸
جناب منتظری سلام
ما هم امیدواریم به وفای به عهد دوستان فرهیخته ای مثل شما
سپاسگزارم بخاطر توجهتون
۱۳ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید