برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | بهروز غیاثی درباره فیلم سرکوب: نمیدونم سرکوب رو دیدین یا نه...رضا گوران کارگردان
S2 : 13:52:54
نمیدونم سرکوب رو دیدین یا نه...رضا گوران کارگردان مطرح تئاتر اولین فیلمش شاهکاری ساخته به اسم سرکوب...من بار اول که دیدم از خودم پرسیدم که چرا رضا اینو تئاترش نکرده آخه داستان فیلم همش تو یک خونه میگذره ولی بیشتر به سکانس ها گه فکر کردم دیدم که عاشق این فیلم شدم.
رضا گوران در پست آخرش واسه آخرین کاری که سرکوب باید انجام بده تو اینستاگرامش از همه دعوت کرده روز جمعه تو سینما پردیس ملت سالن ۱ بیان و در کار خیری که میخوان بکنن اونا رو یاری کنید.من روز چمعه بلیط اسلو رو داشتم ولی کنسلش میکنم و واسه هشتمین و شاید آخرین بار میرم به دیدن سرکوب.
متن کامل پست رضا رو اینجا میزارم..
پست آخر رضا گوران :
این آخرین کاری هست که " سرکوب" باید انجام بده.
امیدوارم از این اتفاق حمایت کنید خواستم اکران تمام شه این کار اتفاق بیوفته چون قصد به تبلیغ نیست هدف آزادی سه نوجوان از چوبه دار هست لطفا هر طور که به مفهوم آزادی ایمان دارید حمایت کنید.
شب میشکند در هجوم هزاران شبتاب.
هنر چه می تواند باشد اگر ضرباهنگ تازه ای به جهان پیشنهاد نکند؟ اگر ناجی روزهای انتظار بی انجام نباشد؟ میزبان شما هستیم تا با هم چراغی در عمق تاریکی روشن کنیم برای نجات جان فرزندان نوجوان مان از چوبه دار.
رخشان بنی اعتماد ،رضا گوران و حبیب اسماعیلی شما را دعوت می کنند به اکران خصوصی سرکوب برای نجات مهدی،امیر و حامد از چوبه دار و زندان.
زمان ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸
ساعت ۲۰
مکان: خیابان ولی عصر- بزرگراه نیایش_ رو به روی بزرگراه کردستان
پردیس سینمائی ملت
سالن شماره یک
در صورت عدم حضور می توانید از طریق شماره کارت زیر به آزاد سازی این ۳ نوجوان کمک کنید.
۶۱۰۴۳۳۷۷۵۳۷۷۵۳۰۳۰۴۶۷
فرخنده ... دیدن ادامه » جبارزادگان
۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
نورا احمدی و یلدا معصوم این را دوست دارند
واقعا 8 بار این فیلمَ دیدین ؟!
۱۶ مهر
جمعه میشه هشتمین بار...
۱۶ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید