تیوال | رضا صادقیه درباره نمایش صدای آهسته‌ی برف: با احترام به نظر دوستانی که کار را نپسندیدند، این کار
S2 : 23:39:31
با احترام به نظر دوستانی که کار را نپسندیدند، این کار برای من نزدیک به شاه‌کار بود. تئاتری اندیشمند با ریتم کند اما هدفمند.
برای من نمایش‌نامه همیشه مهم بوده و خواهد بود اما فضاسازی یک‌دست این نمایش و خفقان‌سرایی که رمضانی با هوش‌مندی‌اش خلق کرده، جور کم‌رمقی نسبی نمایش‌نامه‌ی آن را به‌خوبی کشید.
تنها لازم می‌دانم در حد خودم در جواب دوستانی که به صدای آرام (صدای بسیار ضعیف. اصلاً بخوانید بی‌نهایت ضعیف. یا حتی سکوت مطلق.) این اجرا معترض‌اند بگویم اگر صدای دیالوگ‌هایی که در این نمایش می‌شنویم ذره‌ای بلندتر از این می‌بود، «صدای آهسته‌ی برف» هرگز در ذهن و دلم ماندگار نمی‌شد.
((مگر صدای ما در مقابل گرگ‌های متجاوز اطرافمان که ما را بی‌رحمانه ترسانده‌اند و در توهم سقوط بهمن خفه کرده‌اند، بلندتر از این است؟!!))

جابر رمضانی! واقعاً و ... دیدن ادامه » سه‌باره خسته نباشی. درود بر تو.
البته من هم با صدای کم مشکلی نداشتم بلکه با اون دو صدای مهیب خیلی مسئله پیدا کردم. در حالی که تمام وجودم گوش شده بود برای شنیدن نمایشی که اصلا دیالوگ محور نیست ( و این رو اواخر کار متوجه میشیم) ناگهان اون صدای وحشتناک که برای من که نه بیمار قلبی هستم و نه ... دیدن ادامه » باردار!!! هم رعب آور و تکان دهنده بود.
۱۸ آبان
ولی یه سوالی برام پیش اومد تو یکی از صحنه ها اون در مثلثی رو به قبر با شدت محکم بسته شد و عجیب بود که بهمنی نیومد . اگر اشتباه نکنم خانم بهناز جعفری اینکارو کردن . شما هم همچین صحنه ای دیدید ؟
۱۹ آبان
در اجرایی که من دیدم نبود
۱۹ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید