آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | رادمهر درباره اپرای عروسکی مولوی: سلام وقت به خیر بنده و همسرم برای 17 آذر که شب سالگرد ازدواجمون بود ب
S3 : 19:48:17 | com/org
رادمهر
درباره اپرای عروسکی مولوی i
سلام وقت به خیر
بنده و همسرم برای 17 آذر که شب سالگرد ازدواجمون بود بلیط اپرای عروسکی رو از خیلی قبل تر گرفته بودیم و در روز اجرا هم بعد از کار بدو بدو سعی کردیم خودمونو به تیاتر برسونیم و نرم افزار مسیر یابی هم گفت که ما 7:15 به محل اجرا میرسیم. از ساعت 7:15 تا 7:29 ما فقط داشتیم دنبال جای پارک می گشتیم و مدت ها پشت چراغ قرمز اون خیابون که هربار بیشتر از دو دقیقه قرمز هست و ماکسیمم برای 10ثانیه سبز میشد موندیم. تا اینکه به نظر شانس آوردیم و یک نفر از پارکینگ خارج شد و ما تونستیم وارد پارکینگ بشیم.در لحظه ورود به پارکینگ من زودتر از همسرم رفتم تا بلیط ها را نشان بدم و وارد بشم که شدم و همسرم با یک دقیقه اختلاف وارد سالن فردوسی شدند اما خانمی که مسیول بودن مانع ورود ایشون شدند و چون همسرم بیرون مونده بودند ، خانم یک نفر رو دنبال من فرستادند که من هم بیام بیرون. هرچقدر هم که به خانم اصرار کردیم مانع ورود ما شدند. ایشون میتونستند به جای یک بار برگشت دادن بنده و ایجاد نارضایتی به همسرم اجازه ورود بدند و رضایت ایجاد کنند. این رو هم بگم که صندلی ما کنار راهروی سالن بود و برای رسیدن به صندلیمان لازم نبود از جلوی پای بقیه رد بشیم. آقای کارگردان در مملکت ما که فقط قشر کمی میتوانند با اضافه کاری و زدن از خرج های دیگه ماهی یک باربه دیدن تیاتر بیایند چرا شما که خودتون بواسطه هنرمند بودنتون مسیولیت فرهنگ سازی در جامعه رو دارید و بالطبع باید در حضور آسان تر مردم در سالن های تیاتر بکوشید به عنوان مانع عمل می کنید. اگر شما میخواهید شروع کننده ایجاد نظم و رعایت قوانین باشید، سالن رو در خیابانی خلوت با جای پارک و ساعت بهتر می گرفتید، نه اینکه بدون فراهم کردن بستر این مهم، فقط از مردم بخواهید که به موقع در محل حضور پیدا کنند. مایی که عادت داریم پشت در سالن تیاتر همیشه حداقل 10 دقیقه معطل بمانیم. برای رسیدن به تیاتر شما فقط کافی بود ما هم فقط به خودمان فکر می کردیم و ماشین را جای بدی پارک میکردیم و خودمون رو به سالن میرسوندیم. البته که ما در پارکینگ پارک کردیم و با اینکه نتونستیم تیاتر رو ببینیم هزینه پارکینگ رو هم از ما گرفتند. خلاصه اینکه تنها چیزی که شما ایجاد کردید هزینه کردن از اعصاب، زمان و پول ما بود که ما واقعا نمی بخشیم.
بسیار متاسف شدم که تماشای این نمایش رو از دست دادین. :((
2 تا موضوع هستش.
اول این که وقتی پیامک میاد که امروز این نمایش رو دارین ، پایینش توضیحی نوشته به این صورت :
* توجه نمایید یافتن جای پارک در این محل دوشوار است *
یکی به این علت که اون خیابون مدت هاست در دست تعمیر هستش و یکی هم این که ساعت 18:30 توی تالار وحدت اجرای نمایش مری پاپینز هستش.
پس ... دیدن ادامه ›› باید کمی زودتر اقدام به رفتن میکردین.
دوم این که اصل و قانون نمایش ها باید بر اجرای به موقع باشه.حالا این که بقیه سالن ها به موقع ورود نمیدن و با تاخیر شروع میکنن ، جای تاسف داره.
و این که قانون سالن نمایشها راه ندادن افراد بعد از شروع نمایش است که باز متاسفانه در خیلی از سالن ها رعایت نمیشه.

اما در نهایت با شما موافق هستم به جای این که یک خانمی بیاد دنبال شما و شما بلند بشین برید بیرون ، بهتر بود همسرتون رو راه میدادن داخل.
باز هم متاسفم که تماشای این نمایش رو از دست دادین.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
سلام و خیلی متاسفم که نمایش و از دست دادین
با نظر مبسوط آقای محمد جواد کاملا موافقم.

و نظر خودم اینکه هر جایی استثناء وجود داره، ایکاش اینقدر سختگیری نمیکردن و بجای خروج شما، اجازه میدادن خانمتون به آرومی وارد بشن .

و اینکه همه این مشکلات فقط بخاطر زمانبندی بوجود میاد . بنظرم آنچه پیش آمده رو فراموش کنید و حتما نمایش دیگه ای جایگزین کنید. ... دیدن ادامه ›› تئاتر ارزش چندین بار تماشا داره.

در آخر تجربه خودم و عرض میکنم در گذشته نه چندان دور، گاهی چنان عصبانی شدم که تمام روزم تحت الشعاع قرار گرفت و واقعا روز بدی داشتم. تازگی تصمیم گرفتم براحتی عصبانی نشم و خودم شدت ناراحتی و بیشتر نکنم. بجایش برنامه هایم رو مدیریت بجاتری داشته باشم. باور کنید تجربه فوق‌العاده ای پیدا شده و واقعا خوشحالم.
بشما و همسرتون هم پیشنهاد میکنم راحتتر برخورد کنید با مسائل و بجایش اوقات خوشی بسازید .
با احترام ✨
۱۸ آذر ۱۳۹۸
سلام
بله من هم صحبتهای شما درباره مسیولیت هنرمندان در تسهیل ورود افراد به تباتر و کنسرت و...رو قبول دارم.
این نکته که اول باید زمینه یک موضوعی فراهم بشود و سپس آن موضوع اجرایی شود رو هم درست می فرمایید.
اما متاسفانه ما در ایران فقط ظاهر کار اروپاییان رو می بینیم و به چگونگی اجرا توجهی نمیکنیم.
متاسقفم که نمایش رو از دست دادید، کاشکی خانمی که اونجا بودند اجازه ورود به شما می دادند.
ناراحتی شما قابل درک است اما به نظرم بهتر است فراموش کنید.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید