آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | زهره مقدم درباره فیلم ابر بارانش گرفته: بازی های این فیلم تا قبل از به خواب رفتنم اصلا دلچسب و قابل قبول نبود.
S3 : 15:23:35 | com/org
بازی های این فیلم تا قبل از به خواب رفتنم اصلا دلچسب و قابل قبول نبود. ولی بیشترین چیزی که اذیت کرد نداشتن توانایی بازیگر اصلی در ادا کردن بعضی از حرف ها به خاطر عمل کردن لب هاش بود.
شاید بگید خوب کاراکتر یک فیلم هم میتونه لب هاش رو عمل کنه، ولی بنظر من این اتفاق عمومیت نداره و به کاراکتر این قصه نمی‌خورد.
برای درک دلایل دختر جوان در صادر کردن حکم مرگ بیماران نیاز به دلیلی داشتم که در فیلم دیده نشد. شاید در ادامه داده شده البته. نمیدونم.
عموما فیلم هایی با ریتم کند که تمرکزشون روی تصویر برداری و قاب های عکاسی حرفه ای باشه من رو جذب میکنند. مثل صحنه منتظر شدن پرستار برای رسیدن مرگ بالای سر پسر مصدوم که به زیبایی تمام به تصویر کشیده شد، اما از اونجایی که فیلم جاهایی از سبک هنری خودش خارج میشد و یکی به نعل میزد و باز برمیگشت سر میخ، طناب من رو با خودش پاره کرد و ... اینجا بود که خواب مرا ربود:(
حیف شد فیلم رو کامل ندیدی
بدون ایراد نیست ولی به نظرم بالاتر از متوسطه

بهتره یه احتمال افشا هم بزنی بابت حکم مرگ
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
چشم انجام شد.
ببین قطعا خستگی کار پشت هم دیدن روم بود اینو کتمان نمیکنم. و قطعا فیلم ضعیفی نبود این رو هم موافقم. اما کشش لازم برای محو شدن رو هم درش ندیدم.
مورد داشتیم وسط سالن اب زدم سر و صورتم که بقیه فیلم رو زنده بمونم! این ولی ایراداتی داشت که برام جاذبه کافی رو نداشت از اول..
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید