آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | الهام حصاری: سال نو پیشاپیش مبارک باشه تیوالی های عزیز :) خواستم خیلی چیزا بنویس
S3 : 20:57:56 | com/org
سال نو پیشاپیش مبارک باشه تیوالی های عزیز :)

خواستم خیلی چیزا بنویسم اما خلاصه شد به همین یه خط،که اونم لحظه اول موندم که بنویسم یا نه... اما به هر حال سالی که قراره بیاد سال ماره و از جاهای مختلف خوندم حوادثی که تو سال مار قبلترها اتفاق افتاده و این حس بدبینی به این سال و ... اینارو گفتم که بگم مهم نیست چه سالی هستیم مهم اینه که خودمون چطور باشیم و چطور فکر کنیم و رفتار کنیم... امیدوارم و آرزو میکنم که سال خوبی باشه واسه همه،پر از اتفاقای خوب،پر از خوبی و خوشی و دوستی و از همه مهمتر سلامتی.
ببخشید اگه طولانی شد... دوستتون دارم

از: خودم
خب شما خانم ها علاقه و اعتقاد خاصی به طالع بینی دارید، اما بهار همیشه با خودش یه حس امید داره، بهار هرسال تکرار میشه؛ چه در سال مار، چه موش، چه گربه، چه ... ، اما اون چیزی که تکراری نمیشه نو شدن طبیعته، و نو شدن امید به آینده ای بهتر. بهارتون شاد.
۰۱ فروردین ۱۳۹۲
ممنونم خانم حصاری عزیز. با این مثال جالبی که ذکر کردید، یک گام بیشتر از گفته من برداشتید. اینکه نه تنها طالع بینی بد نباید باعث بشه که امیدمون رو از دست بدیم و نگران باشیم، بلکه حتی میتونه مثل یک نیروی عکس العمل برای طالع بینی ظاهر بشه و تلاشی رو بوجود بیاره که موجب میشه برخلاف اون پیشگویی، شرایط خوبی رو برای خودمون رقم بزنیم.
۰۵ فروردین ۱۳۹۲
مهم اینه که خودمون چطور باشیم و چطور فکر کنیم و رفتار کنیم...
ممنونم
موافقم؛ همه چیز برمی گرده به خودمون
۱۲ فروردین ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید