آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | دیوار
S3 : 23:02:09 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ASHDAD (ashdad)
درباره نمایش ایوب خان i
نمایشی ضعیف از یک استاد کهنه کار و باسواد .
نمایش از آغاز با لجن پراکنی های جنسی آغاز می شود و هر چه جلوتر می رویم گویی در لجنزاری متعفن ، بیشتر و بیشتر فرو می رویم . در این نمایش شاهد اتفاقاتی عجیب و باور نکردنی هستیم ، از اهانت به مردمان بافرهنگ و اصیل اصفهانی تا وادار کردن کودکی معصوم به بیان الفاظ رکیک جنسی ، که این فعل اخیر در هر مرام و فرهنگی مذموم و به مثابه کودک آزاری ست .
شاید این مدل جلب توجه نمودن ها از کارگردانان کم تجربه و بی تعهد امری طبیعی باشد اما این خطا بعید است از استاد دژاکام که هم صاحب قریحه است و هم متعهد و هم تحصیلکرده .
به امید روز های آفتابی
arash tehrani این را دوست دارد
فکر میکنم تا اینجا فقط شما و خانم شاهچراغی این اجرای +18 را تماشا کردید،چون مابقی نظرات برای اجرای ایوب خان نبود
۲ دقیقه پیش
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مجتبی زندی (u.wvria1)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
عالی مثل کارگردان
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود علیرغم اینکه سناریو فیلم که حاوی یک موضوع یا معضل اجتماعی مبتنی بر یک نگاره رایج فرهنگی که بر پایه تصورات غلط خورده فرهنگ های قومی و قبیله ای استوار است کارگردان جوان فیلم توانسته است در یک بازده زمانی کوتاه آن را به تصویر بکشد همگی بخوبی بر این موضوع واقف هستیم که در کنار خصلت ها و ویژگی هایی جوانمردانه عشایر برخی آداب و سنت های اشتباه در طول زمان با این رسوم آمیخته شده و پالایش نگردیده است بعنوان مثال در زمانه ای که تکنولوژی و پیشرفت در سایه مطالعه و تفکر راه خود را در جوامع پیشرفته هموار نموده است هنوز در برخی از مناطق ایران خصوصا نواحی عشیره ای وطایفه ای سپردن تفنگ به دست کودکان نوعی فخر و مباهات را برای والدین در بر دارد که کارگردان جوان در کنار پرداختن به این موضوع و به تصویرکشیدن بخش های از طبیعت زیبای زاگرس این سنت غلط را تابو شکنی کرده و آن را بعنوان یک نقطه تاریک در فرهنگ بخشی از مردم آن دیار ترسیم نموده است در خاتمه آرزوی سلامتی وپیشرفت را برای وی و سایر عوامل فیلم آرزومندم.
Auoob Amiri و شهلا زندی راد این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Navid Jamali (navidjamali1380)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
با سلام، من از محتوای فیلم خیلی خوشم اومد. مفهوم مرگ و زندگی و هدف زندگی در این فیلم به نظر من به زیبایی و حتی تا حدی شاعرانه به تصویر کشیده شد. مخصوصا اخر فیلم که اشاره به هدفی برای زیستن در زجر و نا امیدی داشت. با تشکر از کادر فیلم سازی و همچنین بازی زیبای بازیگران.
Auoob Amiri این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرهاد زندی (09173187819)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
بسیار عالی بود برای کارگردان وهنر مندان فیلم آرزوی موفقیت دارم .کارگردانی خوب این هنرمند جوان تحسین برانگیزاست .هنرمند کوچک فیلم نیز خوش درخشیده است.البته حضور بازیگر باسابقه این فیلم استاد نجفی مایه مباحات است.
فرهاد زندی و Auoob Amiri این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مریم رحمانی (u.81aeiv)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
عالی عالی
موضوع فیلم عمیق و بازیگران بخصوص یاشار (امیر علی زندی) خیلی طبیعی و‌ زیبا بازی کرده
افرین
چقدر خوب یک داستان ساده رو به تصویر کشیدن . بدون اغراق و تصویر سازی عجیب و غریب . . . کاش ازین کارها بیشتر ببینیم ...
ساده و روان با هدف مشخص شده
سپهر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
لیلا کریمی (u.3wew89)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
با سلام و خسته نباشی خدمت دست اندرکاران این فیلم زیبا
فیلی بسیار زیبا با مفهمومی عمیق
فیلمی از سبک زندگی عشایر غیور کشور
محل فیلمبرداری بسیار زیباس
خسته نباشی خدمت همه عوامل بخصوص این کودک هنرمند
از کلیه عوامل تولید این فیلم تشکر میکنم.

سیاوش جان عالی بود👏👌
امیر علی جان، قشنگ نقش بازی کردی👏👌
الهام زندی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پوریا صادقی (spouria)
درباره نمایش رادیویی غلطگیرِ مشکی i
۸ دقیقه و سی و سه ثانیه درام...
به دلیل نامعلومی من رو به یاد نمایش های جانی دالر انداخت...
از طرفی شبیه فضای بازی مکس پین هم بود. همون ۱۵-۲۰ سال پیشیه...
لذت بردم...
اپیزود های بعدیش رو چطور باید شنید؟
سیدمهدی و امیر مسعود این را خواندند
اینم جانی دالر، البته قبلا پست مفصلی براش گذاشتم. نمی دونم کِی...
نمایش رادیویی، نوستالژیی کهنه تر از تیاتر صحنه ای...
http://book.iranseda.ir/detailsalbum/?g=69728
۲ ساعت پیش
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام خدمت تمام دست اندرکاران و خسته نباشید عرض میکنم
فیلم رو تماشا کردیم بسیار احساسی و پرمحتوا بود موفق و سربلند باشید
علی لک زنگ
الهام زندی این را دوست دارد
👌👌👌👌
۲ ساعت پیش
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رامین نیک منش (u.64cygm)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
خسته نباشید به عوامل فیلم گرگ ،بسیار زیبا و پر محتوا
از هر دستی بدی ،از همون دست پس میگیری
بسیار عالی بود ِلذت بردیم
در زمینه بازیگری، اکثر نقش هایی که در شب نمایش دیدم ضعیف بودند (از قرار برخ نقش ها بازیگران متفاوتی در شب های مختلف دارند) . بازی اکثر بازیگران یا ضعیف بود یا متوسط به غیر از دو سه کاراکتر. نقش آقای گیل که جزو بازی های بهتر در بین بازیگران بود، حس شکستن اقتدار یک مرد مقتدر رو حداقل به من منتقل نکرد. البته از جهت روان بودن بازی، روان بازی کرده بودند. بقیه نقش ها هم نقش روشنفکر، باز به لحاظ کاراکتری حس رو در بازی منتقل نمیکرد و بیننده میبایست با تکیه بر دیالوگ ها از بازیگر شخصیت رو میگرفت. به عبارت دیگه کاراکتر در نوع بازی جا نیفتاده بود. در زمینه کارگردانی، نکته ای که بگم یک کار خلاقانه دیدم به ذهنم نمیرسه. هر چند اجراهای قبلی این کار رو ندیدم. این نمایشنامه با این متن شاید لازم باشه تغییراتی در برخی دیالوگ ها ایجاد بشه که برای ادم امروزی کمی ملموس تر بشه به خصوص در مورد نقش روشنفکر فیلسوف
در پایان به همه عوامل خسته نباشید میگم که در این سختی چراغ تیارت رو روشن نگه می دارید
امیر مسعود این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سجاد (u.u530tm)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
بسیار عالی.ازدیدنش لذت بردم.پرمحتوا واحساسی.
بازیگر نقش یاشار هم کارش عالی بود....
غلامحسین زندی این را دوست دارد
فیلمی بامحتوا وعالی بود
۳ ساعت پیش
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مخاطبان آنلاین ۵۴۰۰ تایی شدند | عکس افزایش آمار تماشای آنلاین آثار جشنواره فیلم کوتاه تهران در روز سوممخاطبان آنلاین ۵۴۰۰ تایی شدند
به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جمعه سوم بهمن شلوغ ترین روز سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از نظر تعداد مخاطبان آنلاین و حضوری این رویداد بود.در روز سوم این رویداد سینمایی تعداد ۵۴۰۰ بازدید از سامانه های برخط نمایش آثار به ثبت رسید. این تعداد که مجموع تماشای فیلم ها در سامانه های هاشور(خانه جشنواره)، ودیو و تیوال را شامل می‌شود، در حالی به ثبت رسید که تنها برخی از آثار سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران همزمان با نمایش در سالن‌های ایران مال در سامانه های آنلاین نیز نمایش دارند. بر اساس این ...
دیدن ادامه ››

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جمعه سوم بهمن شلوغ ترین روز سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از نظر تعداد مخاطبان آنلاین و حضوری این رویداد بود.
در روز سوم این رویداد سینمایی تعداد ۵۴۰۰ بازدید از سامانه های برخط نمایش آثار به ثبت رسید. این تعداد که مجموع تماشای فیلم ها در سامانه های هاشور(خانه جشنواره)، ودیو و تیوال را شامل می‌شود، در حالی به ثبت رسید که تنها برخی از آثار سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران همزمان با نمایش در سالن‌های ایران مال در سامانه های آنلاین نیز نمایش دارند. بر اساس این آمار مجموع تماشای آثار جشنواره در فضای آنلاین با احتساب دو روز اول به ۱۳ هزار و ۴۰۰ مخاطب رسیده است. با این آمار جشنواره فیلم کوتاه تهران در سی و هفتمین گام برگزاری خود میزبان مخاطبانی از سراسر کشور است. نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ در پردیس سینمایی ایران مال تهران برقرار بود. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی فردا ششم بهمن‌ با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
M S (sane1985)
درباره فیلم کوتاه ققنوس i
FIlm besiar ali, hese inke ensaanha bardan va azashun sooe estefade mishe baraye ahdaafe ....
Baazie hameye doostan aali bud, makhshusan jenabe aghaye Kourosh Kia, besar lezat bordam.. 5 star
Farshad akh (farshad.akh.1994)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
باسلام
قبل از هر چیزی پیشنهاد میکنم که حتما فیلم رو ببینید....
اول از همه خسته نباشید میگم به کل تیم مخصوصا کارگردان کار که همه چیز را به خوبی داخل تایم گنجانده بودند.....
موسیقی کار هم به زیبایی زیر تصویر خوشو نشون میداد
و در آخر آرزوی قلبی دارم ک از این قبیل کارها بیشتر ببینیم.

بیژن زندی قشقائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معرفی داوران بخش عکس جشنواره نمایش عروسکی | عکس معرفی داوران بخش عکس جشنواره نمایش عروسکی
داوران بخش عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک معرفی شدند.به گزارش ستاد خبری این جشنواره، اختر تاجیک، بهروز غریب‌پور و سیف‌الله صمدیان، داوری آثار بخش عکس این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک را انجام می‌دهند.رزومه داوران این بخش به شرح زیر است:اختر تاجیکاختر تاجیک، زاده ورامین و عکاس تئاتر است. او از اوایل دهه هفتاد عکاسی در عرصه هنرهای نمایشی را آغاز کرده و در این سال‌ها دبیری بخش عکس چندین جشنواره مختلف را بر عهده داشت است.همکاری با هنرمندانی مانند زنده یاد حمید سمندریان، بهرام بیضایی، علی رفیعی، قطب‌الدین صادقی، پری صابری، بهزاد ...
دیدن ادامه ››

داوران بخش عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری این جشنواره، اختر تاجیک، بهروز غریب‌پور و سیف‌الله صمدیان، داوری آثار بخش عکس این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک را انجام می‌دهند.
رزومه داوران این بخش به شرح زیر است:

اختر تاجیک
اختر تاجیک، زاده ورامین و عکاس تئاتر است. او از اوایل دهه هفتاد عکاسی در عرصه هنرهای نمایشی را آغاز کرده و در این سال‌ها دبیری بخش عکس چندین جشنواره مختلف را بر عهده داشت است.
همکاری با هنرمندانی مانند زنده یاد حمید سمندریان، بهرام بیضایی، علی رفیعی، قطب‌الدین صادقی، پری صابری، بهزاد فراهانی و دیگر هنرمندان تئاتر، بخش دیگری از کارنامه هنری او را تشکیل می‌دهد.
تاجیک در سال‌های گذشته چندین نمایشگاه عکس تئاتر را همزمان با برگزاری جشنواره‌های گوناگون برپا کرده و در طول سا‌های فعالیت خود جوایز مختلفی را از جشنواره‌های گوناگون دریافت کرده است.

بهروز غریب‌پور
بهروز غریب‌پور، زاده ۲۸ شهریور سال ۱۳۲۹ در سنندج، طراح، کارگردان، نمایشنامه‌نویس و هنرمند تئاتر عروسکی و موسس گروه تئاتر عروسکی «آران» است.
او نیز در دوره نوجوانی فعالیت در تئاتر را آغاز کرده و علاوه بر بازیگری، نویسندگی و کارگردانی، چند فیلمنامه به نگارش در آورده است و ساخت چند فیلم را هم در کارنامه هنری خود دارد.
غریب‌پور در کنار فعالیت‌های هنری همواره در بخش مدیریت هنری نیز فعالیت داشته، مدیریت خانه هنرمندان ایران، راه‌اندازی و مدیریت فرهنگسرای بهمن، همکاری با چندین پروژه هنری شهری، بخش دیگری از فعالیت هنری او را تشکیل می‌دهد.
او که در تمام این سال‌ها در حوزه نمایش عروسکی فعالیت داشته، از اوایل دهه هشتاد با
راه‌اندازی تالار فردوسی که ویژه نمایش‌های عروسکی نخی است، اپراهای عروسکی گوناگونی همانند «رستم و سهراب»،«مولوی»،«حافظ»، «سعدی»، «خیام»، «عشق»،«عاشورا» و ... را روی صحنه برده است.

سیف‌الله صمدیان
سیف‌الله صمدیان، زاده ۸ بهمن ماه سال ۱۳۳۲ در ارومیه، عکاس، مستندساز، موسس و دبیر جشن تصویر سال وجشنواره فیلم تصویر است.
او از دوره نوجوانی و بیش از ۵۰ سال است که وارد دنیای عکاسی شده است و از  ۴۲ سال پیش، در زمینه مستندسازی نیز فعالیت داشته است.
برگزاری چندین دوره آموزش عکاسی و فیلمسازی، داوری در جشنواره‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، دریافت  جوایز متعدد در داخل و خارج از کشور  و ساخت آثار مستند گوناگون، بخش دیگری از کارنامه هنری او را تشکیل می‌دهد.
مستندسازی اجراهای ده‌ها نمایش اجرا شده در طول سه دهه گذشته، نمایشگاه‌گردانی عکس‌های تئاتر در داخل و خارج از کشور و اختصاص بخش ویژه آثار منتخب عکاسی تئاتر در ۱۷ دوره جشن تصویر سال، بخشی دیگری از فعالیت‌های این هنرمند است.

بخش عکس این دوره از جشنواره با مدیریت امیر عابدی برگزار می‌شود.

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک با یاد زنده‌یاد گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره و با مدیریت اجرایی مهدی حاجیان دهم تا هفدهم اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره نمایش یاماها i
گزارش تصویری نمایش «یاماها» تالار قشقایی تئاتر شهر | عکس گزارش تصویری نمایش «یاماها» تالار قشقایی تئاتر شهر
به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «یاماها» به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج  و بازی مرجان قمری، لبخند بدیعی و مازیار سیدی روز چهارشنبه اول بهمن ماه ساعت ۱۸:۴۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه ، قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان  اجرای خود را در تالار قشقایی آغاز کرد.در خلاصه داستان نمایش که روزهای پنجشنبه دوم و جمعه سوم بهمن ماه هم در دو نوبت اجرا می شود، آمده است: « این نمایش داستان سه آدم است که به هم ربط دارند؛ برادر و خواهری به همراه یک دختر. برادر در دهه هشتاد و پس از سال‌ها داستان چند سال پیش خواهر خود در دهه‌های چهل و پنجاه را روایت می‌کند. همچنین ...
دیدن ادامه ››

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «یاماها» به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج  و بازی مرجان قمری، لبخند بدیعی و مازیار سیدی روز چهارشنبه اول بهمن ماه ساعت ۱۸:۴۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه ، قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان  اجرای خود را در تالار قشقایی آغاز کرد.

در خلاصه داستان نمایش که روزهای پنجشنبه دوم و جمعه سوم بهمن ماه هم در دو نوبت اجرا می شود، آمده است: « این نمایش داستان سه آدم است که به هم ربط دارند؛ برادر و خواهری به همراه یک دختر. برادر در دهه هشتاد و پس از سال‌ها داستان چند سال پیش خواهر خود در دهه‌های چهل و پنجاه را روایت می‌کند. همچنین داستان دختر دیگری که مکمل این دو شخصیت است.»

دیگر عوامل اجرایی نمایش «یاماها» عبارتند از: مدیر تولید: رضا بهرامی، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح نور: رضا خضرایی، طراح لباس: پگاه ترکی، طراح پوستر: شایان جعفرپور، طراح صحنه: کهبد تاراج، عکاس: رضا جاویدی، مواد تبلیغاتی: امید علیزاده، دستیار کارگردان: مینا ترکمن، دستیار تولید: مریم نورالدینی، روابط عمومی و تبلیغات: امیر قالیچی (تئاتربازها)

عکس: رضا معطریان
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از نظر من کاملا ارزش دیدن داره !وقتی از سالن خارج میشی حس بهتری از موقع ورود داری.
نمایش به طور کلی بر پایه دیالوگ استواره و دکوری وجود نداره علیرغم این متوجه گذر زمان نمیشی و اصلا حوصله ات سر نمیره. ممکنه بعضی جاها متن از قوت کافی برخوردار نباشه ولی در کل به دل میشینه . شوخی ها هم در اکثر موارد به جا و خنده داره.
زمان نمایش به دهه چهل و پنجاه بر میگرده ولی کاملا با شرایط فعلی همسازی داره و به موقع به بیننده تلنگر میزنه. بازیها هم از نظر من جا افتاده و هماهنگ با کلیت نمایش بود.
farzaneh zandirad (farzanehzandirad)
درباره فیلم کوتاه گرگ i
باسلام و خسته نباشید خدمت عوامل فیلم کوتاه گرگ
فیلم بسیار تاثیرگذاری بود با بازی جالب و دیدنی امیرعلی زندی راد در نقش یاشار. همچنین کارگردان جوان ،باذوق و خلاق سیاوش زندی قشقایی .ان شاءالله شاهد پیشرفتهای روز افزون شما باشیم.
خبر
درباره نمایش هولودومور i
استقبال عمارت «نوفل لوشاتو» از زمستان با نمایش «هولودومور» | عکس استقبال عمارت «نوفل لوشاتو» از زمستان با نمایش «هولودومور»
عمارت «نوفل لوشاتو» بعد از بازگشایی تئاتر با نمایش «هولودومور» به کارگردانی «رها حاجی زینل» به استقبال زمستان خواهد رفت.عمارت «نوفل لوشاتو» که به تازگی به محل جدید خود نقل مکان کرده با نمایش «هولودومور» به نویسندگی «علی صفری» و تهیه کنندگی «سید محمدمهدی طاهریان مهدوی» میزبان مخاطبان خواهد بود. هولودومور در زبان محلی اکراینی به معنای مرگ بر اثر گرسنگی است، این نمایشنامه به نویسندگی علی صفری روایتی از قحطی کشور اکراین بعد از جنگ جهانی است، اتفاقی که باعث مرگ میلیون‌ها نفر شد.سارینا آزاد میلانی، فرشاد ...
دیدن ادامه ››

عمارت «نوفل لوشاتو» بعد از بازگشایی تئاتر با نمایش «هولودومور» به کارگردانی «رها حاجی زینل» به استقبال زمستان خواهد رفت.

عمارت «نوفل لوشاتو» که به تازگی به محل جدید خود نقل مکان کرده با نمایش «هولودومور» به نویسندگی «علی صفری» و تهیه کنندگی «سید محمدمهدی طاهریان مهدوی» میزبان مخاطبان خواهد بود.

هولودومور در زبان محلی اکراینی به معنای مرگ بر اثر گرسنگی است، این نمایشنامه به نویسندگی علی صفری روایتی از قحطی کشور اکراین بعد از جنگ جهانی است، اتفاقی که باعث مرگ میلیون‌ها نفر شد.

سارینا آزاد میلانی، فرشاد ایوبی، محمد پسندیده، تیما تقی زاده، فرزانه سیری، آهو شفیعی، میلاد صالح وند، مهدی عباسی، بردیا قادریان، نیکا قاسمی، عاطفه موسوی، علیرضا ولی پور بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.

«هولودومور» همچون ۲ نمایش «آشویتس زنان» و «برلین ۱۰:۱۰» نگاهی به مشکلات و معضلات پیرامون جنگ جهانی داشته است.

شهاب شریفی در مقام طراح صحنه، امین قنبری به عنوان طراح گرافیک، «حنیف پرنده» به عنوان طراح تیزر، مهدی سلیمی در مقام طراح موسیقی، فرزانه سیری به عنوان طراح لباس و رضا جاویدی و احسان زارع به عنوان عکاس، حاجی زینل را در این نمایش همراهی می‌کنند.

عمارت نوفل‌لوشاتو در مکان جدید خود، به نشانی تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی فعالیت خود را از سر گرفته است

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اکیدا دیدن این نمایش رو توصیه می کنم.
امیر هدایتی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید