«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گقت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی محصولات و برنامه‌های جالب هر زمینه به هم‌دیگر و پیش نهادن دیدگاه و آثار خود برای دیگران. برای نوشتن و فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

نگاشته‌های پررنگ

 

.
===============
اگر تئاتر کار نکنم می‌میرم
(شنو قادری)
===============

لینک عکس :
http://s5.picofile.com/file/8141068068/Mahmoodi.jpg

این جمله شنو قادری است وقتی که "حسین رحیمی" کارگردان نمایش می گوید :

اجرا ، از عمر شنو کم می‌کند. دکتر شنو یک بار مرا کشید کنار و گفت اگر با این بچه کار کنی به خاطر اینکه همه فشارها روی یک نیمکره مغزش است زودتر از بین می‌رود.

من این را به شنو گفتم و خواستم دیگر تئاتر بازی نکند، کنار من بایستد و دستیار من باشد. نمی‌خواستم اتفاقی بیفتد که من خودم را نبخشم. اما او گفت اگر تئاتر کار نکنم می‌میرم
.
.
.


برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خانه سینما
» برگزیدگان شانزدهمین جشن سینمای ایران
... دیدن متن »
روابط عمومی شانزدهمین جشن سینمای ایران همزمان با مراسم پایانی شانزدهمین جشن سینمای ایران برگزیدگان فیلم بلند سینمایی را معرفی کرد

بهترین فیلم اول
خسته نباشید به تهیه کنندگی "سیدرضا میرکریمی"
بهترین کارگردانی فیلم اول
افشین هاشمی – محسن قرائی برای فیلم"خسته نباشید"
بهترین جلوه های بصری
سید حسن ایزدی برای فیلم "ملکه"
بهترین جلوه های ویژه
محسن روزبهانی برای فیلم "روزهای زندگی"
بهترین چهره پردازان
عباس صالحی برای فیلم "روزهای زندگی"
بهترین صدا (صداگذاری و میکس)
امیرحسین قاسمی برای فیلم "ملکه"
بهترین صدا ( صدابرداری)
عباس رستگار پور برای فیلم "ملکه"
بهترین طراحان (طراحی لباس)
ایرج رامین فر برای فیلم "استرداد"
بهترین طراحان (طراحی صحنه)
عباس بلوندی برای فیلم "ملکه"
بهترین بازیگران ( بازیگر نقش مکمل زن)
یکتا ناصر برای فیلم "یکی می خواد باهات حرف بزنه"
بهترین بازیگران ( بازیگر نقش مکمل مرد)
حمید رضا آذرنگ برای فیلم" ملکه"
بهترین بازیگران ( بازیگر نقش اول زن )
هنگامه قاضیانی برای فیلم "روزهای زندگی"
بهترین بازیگران ( بازیگر نقش اول مرد )
میلاد کی مرام برای فیلم "ملکه"
بهترین موسیقی فیلم
ستار اورکی برای فیلم" استرداد"
بهترین تدوین
حمید باشه آهنگر برای فیلم "ملکه"
بهترین فیلمبرداری
علیرضا زرین دست برای فیلم" ملکه"
بهترین فیلمنامه اقتباسی
علی مصفا برای فیلم" پله آخر "
بهترین فیلمنامه
اصغر فر هادی برای فیلم " گذشته"
بهترین کارگردانی
محمد علی باشه آهنگر برای فیلم" ملکه"
بهترین فیلم
ملکه به تهیه کنندگی" ابوالقاسم حسینی"
بهترین تیرز
بهروز داوودی برای فیلم" برف"
بهترین آنونس
رامبد جوان برای فیلم "خسته نباشید"
بهترین عنوان بندی
امیر مهران برای فیلم" برف"
بهترین عکس
سحاب زری باف برای فیلم" اشباح"
بهترین پوستر
آرش صادقی لواسانی برای فیلم" طبقه حساس"
بهترین مدیر تولید
علی قائم مقامی برای فیلم" چ"
علی ابراهیم این را خواند
علی ژیان این را دوست دارد
درمورد حمیدرضا آذرنگ هم قطعا موافقم. سیف الله یکی از نقشهای به یاد ماندنی از نگاه من در سینماست و آذرنگ بهترین کسی است که در سینما و تئاتر می تواند در ژانر ضدجنگ فعالیت کند چه در مقام کارگردان و نویسنده چه بازیگر.
۲ دقیقه پیش
درمورد حمیدرضا آذرنگ هم قطعا موافقم. سیف الله یکی از نقشهای به یاد ماندنی از نگاه من در سینماست و آذرنگ بهترین کسی است که در سینما و تئاتر می تواند در ژانر ضدجنگ فعالیت کند چه در مقام کارگردان و نویسنده چه بازیگر.
۲ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کوتاه بیا،
چند هزار شعر دیگر باید بگویم تا برگردی؟
برگرد،
این شعرها،
بی تو،
یتیمند...
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ظاهراً دنیا به دو دسته آدمای خوب و بد تقسیم میشه؛
خوب‌ها شبا رو راحت تر می‌خوابن،
بدها، روزاشون رو جالب‌تر می‌گذرونن!از: "" وودی آلن ""
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گرگی که استخوانی در گلویش گیر کرده بود، بدنبال کسی میگشت که آنرا در آورد.
در این هنگام به لک لکی رسید و از او خواست تا دربرابر مزد او را از این عذاب نجات دهد لک لک سرش را در دهان گرگ کرد، استخوان را در آورد و طلب پاداش کرد.
گرگ به او گفت:ای دوست نادان! همینکه سرت را سالم ازدهان من بیرون آوردی برایت کافی نیست...

وقتی کسی به فرد نادرستی خدمت میکند تنها انتظاری که میتواند داشته باشد این است که گزندی از او نبیند...!!!!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نوعی داستان عاشقانه

با سلام و خسته نباشید به همه گروه بخصوص بازیگرانش
من دیروز این کارو دیدم و ضمن لذت بردن از این نمایش ذکر چند نکته را برای دوستانی که این نمایش و ندیدند یا اصلا به تماشاخانه سه نقطه تا حالا نرفتند لازم دونستم.
در ابتدا باید از تماشاخانه سه نقطه شروع کنم که اصلا شبیه به یک تماشاخانه یا سالن تئاتر نیست.فقط یک خونست واقع در بلوار کشاورز در طبقه دوم یک ساختمان مسکونی اداری که با حداقل امکانات مثلا به تماشاخانه تبدیل شده است.
سالن نمایش بسیار کوچک و با سقفی کوتاه است و این اطاق مستطیل شکل دقیقا به دو قسمت مساوی تقسیم می شود و به بهترین نحو 49 عدد صندلی برای تماشاچی نصب کرده اند.هیچگونه تهویه ای در اطاق موجود نیست و نورپردازی با حداقل امکانات می باشد.
و نکته جالب اینکه یا نورپردازی مشکل داشت یا برق سالن، که باعث شده بود چراغ صحنه نمایش مدام نورش کم و زیاد بشه.که حدس میزنم باز برمیگردد به ضعف سالن سه نقطه !
بازیگران بیچاره مجبورند با چنین شرایطی 60 الی 70 دقیقه بهترین بازی خود را ارائه دهند و مخاطب را راضی از این مثلا سالن بیرون بفرستند که واقعا هم با تمام محدودیت های سالن باید بخاطر این نقش آفرینی بهشون خسته نباشید گفت.
سوال من اینجاست:
در دورانی که مردم به تئاتر رو آوردند و میل به دیدن تئاتر از رفتن به سینما بیشتر شده و همچنین تعداد نمایشهای آماده برای اجرا زیاد است و سالنهای استاندارد برای اجرا جوابگوی اینهمه نمایش نیست، آیا لازمه به هر قیمتی تئاتری در هر سالنی اجرا بشه؟؟؟
البته همانطور که در آخر اجرا آقای مسعود تاروردی فرمودند گروه بدون هیچ پشتوانه ای و فقط بصورت خودجوش و حتی بدون چشم داشت به جشنواره به کار خود ادامه میدهد که جا دارد همین جا از زحماتشون و سختی که در حین اجرا در آن سالن برای این نمایش میکشند تشکر ویژه کرد.
اما در مورد نمایش:
نمایش خوب شروع شد.یعنی همون اول کار بیننده را با چند چالش زندانی بودن یک فرد،راز ماجرا،رابطه این بین،کار اصلی زن و ... درگیر و به دیدن ادامه نمایش علاقمند می کرد.
بازی خانم افشارپور واقعا قابل تحسین بود چون دقیقا همون حسی رو به بیننده انتقال میداد که نقشش رو ایفا میکرد!!!.و بیننده با تمام وجود درگیر شخصیت این زن میشه.
آقای تاروردی بعنوان افسر پلیس بازی قابل قبولی داشت ولی بقول معروف بازی ایشون تحت تاثیر بازی خانم افشارپور قرار میگیره و صدای ایشون بعنوان یک پلیس زیاد قوی و قاطع نیست انگار کل نمایش داره آروم و زیر صحبت میکنه در صورتی که نقش ایشون ایجاب میکرد صدایی رسا تر و محکمتر داشته باشد.
نمایشنامه ... دیدن ادامه » خیلی شبیه سریالهای تلوزینی کشورمون بود که در این دو دهه اخیر هیچ تغییری نداشتند.از این باب که خوب شروع شد،خوب ادامه پیدا کرد ولی متاسفانه بعد از 40 دقیقه خیلی سریع در چند دقیقه کل مجهولات نمایش در چند جمله نمایان شد.
میتونستند اینقدر سریع نتیجه گیری نکنند.
نکته دیگر که زیاد مهم نیست ولی بعنوان جزییات میتونست نمایش و واقعی تر کنه زمانی که ودکا مینوشیدند باید باور پذیرتر بازی میشد (مثل بازی آقای رضا مولایی و اشکان خطیبی در نمایش خدای کشتار). نه اینکه دارند انگار آب میخورند!
موزیک آخر نمایش عالی بود و دقیقا با حس و حال نمایش مطابقت داشت.بسیار از این موزیک لذت بردم.
با همه این موارد ومحدودیتها این نمایش کار خوبی بود و باز هم به همه عواملش خسته نباشید میگم و به دوستانی که نمایش خوب براشون مهمه پیشنهاد میکنم دیدن این نمایش رو که تا جمعه 28 شهریور ماه تمدید شده از دست ندهند.
به امید کار بیشتر از این گروه و پیشرفت روز افزون شان.

نیلوفر ثانی و هانیه خدابخش این را خواندند
نفیسه نوری و علی عبدالرحیم این را دوست دارند
سلام...
فکر میکنم این قاطع نبودن عمدی بود...اگر تام میخواست یا میتونست جلوی آنجلا مثل یک پلیس تو اتاق بازجویی عمل کنه دیگه داستان 5سال ادامه پیدا نمیکرد... فکر میکنم جلوی آنجی انقدر لطیف میشد:دی
۲۰ دقیقه پیش
باید کارو دید.تا بتونم تصمیم بگیرم نظرم به نظر شما نزدیکتره یا دورتره!!!
ممنون از نقدتون
۷ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اخبار سینما
درباره فیلم چ
مدیرعامل موسسه هنر اول در گفت‌وگو با فارس:
» «چ» با 300 هزار نسخه به خانه‌ها آمد
... دیدن متن »
مجید محسنی مدیرعامل موسسه هنر اول از انتشار نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «چ» در 300000 هزار تیراژ خبر داد.

مجید محسنی مدیرعامل مؤسسه هنر اول در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره انتشار نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «چ» گفت: از ساعات آغازین صبح امروز فیلم سینمایی «چ» پس از مدت‌ها تلاش بی‌وقفه عوامل فنی این فیلم در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.
وی افزود: این فیلم صبح امروز در 300 هزار تیراژ در کلیه سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تمامی مراکز فرهنگی ارسال شد.
محسنی تأکید کرد: نسخه‌ای که صبح امروز منتشر شد نسخه DVD9‌ فیلم «چ» است و نسخه بلوری این فیلم به زودی منتشر خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» «آرایش غلیظ» فردا افتتاح می‌شود
... دیدن متن »
فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت الله در تاریخ 26 شهریور ماه اکران خود را به سرگروهی سینما استقلال آغاز می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» تازه ترین اثر حمید نعمت‌الله بعد از «بی پولی» است که به تهیه کنندگی سعید سعدی و سعید ملکان ساخته شد.

حمید نعمت الله جایزه هیات داوران سی و دومین جشنواره فیلم فجر را برای این فیلم سینمایی دریافت کرد و در همان زمان هم نظر منتقدان و مخاطبان سینمای ایران را به خود جلب کرد.
یکی از نکات قابل توجه در این فیلم سینمایی موسیقی متن و ترانه پایانی «آرایش غلیظ» به آهنگسازی سهراب پورناظری و آواز همایون شجریان است.

این فیلم سینمایی ماجرای جوانی است که بار قاچاق ترقه و فشفشه های چهارشنبه سوری یکی از دوستانش را بالا می کشد و از طریق دختری که دوستش دارد تلاش می کند آن ها را بفروشد. این فیلم سینمایی در تهران، کیش، بندر لنگه و بندر کنگ جلوی دوربین رفته است.
در فیلم «آرایش غلیظ» حامد بهداد، طناز طباطبایی، حبیب رضایی، علی عمرانی، جمال اجلالی، هومن برق‌نورد و امیر بدری بازی کرده اند.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از نویسندگان: حمید نعمت‌الله و هادی مقدم‌دوست، کارگردان: حمید نعمت‌الله، فیلمبردار: علیرضا برازنده، طراح صحنه و لباس: محمد‌رضا شجاعی، صدابردار: غلامرضا اختری تهرانی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح بدلکاری: ارشا اقدسی، مدیر تولید: نادر جلالی، برنامه‌ریز: سعید نقدزاده، دستیار اول کارگردان: سعید بیات، منشی صحنه: حمیرا نعمت‌الله، دستیار دوم کارگردان: مجید حسین آبادی، دستیار سوم کارگردان: پدرام جامه‌بزرگ، عکاس: امیرحسین شجاعی، گروه بدلکاری: گروه 13 (امیر بدری، مهسا احمدی، محسن خداپرست، ناصر حسینی، امیر میرآخوری، هادی باقری)، مجریان گریم: عباس عباسی، آرزو کی قبادی، دستیاران صحنه: محسن خدابخشی، مجتبی خدابخشی، جواد داودی، مسعود رحیمی، دستیار لباس: فاطمه صفری، دستیار اول فیلمبردار: محمد عزت‌خواه، دستیاران فیلمبردار: علی رمضانی، صادق مختاری، امین بیابانی، صابر کامیان، حبیب نعیمی، دستیاران صدابردار: سیدجلال الدین سعادت‌یار، محمد اختری تهرانی، مدیر تدارکات: نادر قنبری، گروه تدارکات: مراد خانزاد، مهدی بحری، ایمان مرادی.

«آرایش غلیظ» چهارشنبه 26 شهریور ماه ساعت 20:30 با حضور عوامل فیلم در سینما استقلال رونمایی می شود.
علاوه بر عوامل فیلم، برخی از اهالی سینما نیز در اکران خصوصی این فیلم سینمایی حضور دارند.

اطلاعات کامل فیلم، عکس، گفتگو و نقد در برگه فیلم "آرایش غلیظ"
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ایونت نمایش "آرامسایش" در فیس بوک : https://www.facebook.com/events/892364767457792
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اخبار تئاتر
درباره نمایش آرامسایش
آرامسایش به کارگردانی محمد حاتمی هفته دوم مهر ماه به روی صحنه خواهد رفت.
» آرامسایش حاتمی به روی صحنه می رود.
... دیدن متن »

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی نمایش، محمد حاتمی سرپرست گروه تئاتر جم، پس از اجرای نمایش سه گانه اورنگ در تماشاخانه ایراتشهر (بهار 92) و در شهر رشت (بهار 93) که با استقبال مخاطبان نیز روبرو شد، هفته دوم مهر ماه سال جاری "آرامسایش" را به نویسندگی و کارگردانی خودش در تالار شمس (اکو) به روی صحنه خواهد برد.

دراماتورژی این اثر را آرش پارساخو انجام می دهد و طراحی لباس نیز بر عهده پریدخت عابدین نژاد است.همچنین قرار است گروه موسیقی راک معتبری به طور زنده گروه را همراهی نماید.

"آرامسایش" که لایه ای کمیک و موزیکال دارد ، مروریست بر احوال و حالات انسان. انسانی که در گذر زمان با خود روبرو می شود و سعی دارد در ازدحام و هجوم جامعه ماشین زده امروز و فردا خود را وارهاند و به حقیقت خود دست یابد.

تاریخ دقیق شروع اجرا و اسامی بازیگران نمایش به زودی اعلام خواهد شد.اطلاعات بیشتر و پیش فروش نیز در سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com خواهد بود.

Marillion و بیتا نجاتی این را خواندند
رومینا خلج هدایتی و آوا فیاض این را دوست دارند
گروه راک معتبر رو خوب اومدی :-) غیرمعتبرش اونوقت کدومهاست؟
۹ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این روزها
خیلی تلخ شده‌ام
درست مثل قهوه‌هایی
که خودم برای خودم دم می‌کنم.
.
میرزا – 24 شهریور 93
و در تاریخ 1280 به طور رسمی در روزنامه دولت علیه ایران موجودیت سانسور بدینسان اعلام شد:

"اعلیحضرت شاهنشاهی ولی نعمت کل ممالک محروسه ایران دستور فرمودند که صنیع الملک رئیس و مباشر امر روزنامه و نقاشخانه و کارخانه دولتی در کلیه امور چاپخانه های ممالک محروسه نیز مراقب و مواظب باشد."

از: روزنامه کیهان سه شنبه 10 بهمن 57/صفحه6/مقاله سانسور در ایران1/غلامحسین ساعدی
صنیع الملک 113 ساله داره با اقتدار کارشو انجام میده که البته این چیزی از ارزش های ما کم نمیکنه!!!
۱۱ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

توی حلق ام
چوبه های دار
آویزان مانده اند
تصمیم گرفته ام بمیرم
یکراست
میدان کاج
بلوار دریا
خودم را
دار بزنم...

با چه بهانه ای بمانم
تو را از من گرفته اند
بیرون از من
اقیانوس
نه ... دیدن ادامه » به آب ها راه دارد
نه به خشکی ها.
۲ ساعت پیش
تصمیم گرفته ام بمیرم..
ماشه را خواهم کشید
همین امشب!
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همیاری عزیز فروش بلیط های روز پایانی اپرای مولوی کی آغاز می شود.؟( چهارشنبه 7 آبان)
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الان اگه ما هم نخوایم بکشیمش خودش دیگه قبول نمی کنه.... !!!!
دیالوگی که خیلی خوشم اومد و خیلی توی این روزای ما مصداق داره ...

نمایش خوبی بود. اونقد خوب که آدم با خودش میگه به اون همه تاخیر توی اجرا و پخش طولانی مدت موزیکش می ارزه اما فکر می کنم میشد که کارگردان انقـــــــــــــــــــــدر زود تمومش نمیکرد، هومممم؟؟؟؟ بعد از دیدن نمایش سنگها ... یه کم انتظارم از چیزی که دیدم بیشتر بود..

به هر حال مرسی آقای پیروزفر
خسته نباشید می گم به شما و همه اعضای گروه
موافقم که عالی بود اتفاقا برعکس شما من عاشق موزیکش شدم موزیکش بی نظیر بود و کلاً تیاتر خوبی بود خسته نباشید میگم به دوستان علی الخصوص جناب پیروزفر
۲ ساعت پیش
من منظورم موزیکی بود که قبل از شروع نمایش پخش میشد توی سالن. چون کار با تاخیر شروع شد، اونهمه موسیقی اذیتم کرد..

و شما الان منظورتون همین موسیقی ای بود که منظور من بود؟؟
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک جایی می رسد
که آدم دست به خودکشی می زند
نه اینکه یک تیغ بردارد رگش را بزند
نه
قید احساسش را می زند

چارلز بوکوفسکی
۱۱ نفر این را دوست دارند
۱ نفر این را امتیاز داده‌است
چه انتخاب عالی ای.
ممنون
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زمان اجرا چقدره؟
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نوشتن برای این نمایش خیلی سخت است.
صادق وقایی عزیز از دوستان است و بهمن وخشور عزیز هم بسیار خوب بازی می کند. لذا نقد را می گذاریم برای بعد و فعلا از دوستان عزیز دعوت می کنم که این نمایش رو ببینند.

به نظرم اجرا کمی تغییر می خواهد که آن را با صادق عزیز مطرح کردم. او هم همواهر دنبال بهتر کردن کارهاست.

عجالتا عجله کنید که این نمایش 15 اجرا بیشتر ندارد که چند تاییی از آن هم گذشته.

مطمئنم از آروغ های رییس کارخانه آبجوسازی، شکم گنده و دستشویی کردنش خیلی لذت می برید.
:)
ماهور ابراهیمی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مصاحبه بعضی از خانم‌های بازیگر را در تئاترهای اخیر گوش کنید و بخوانید. این کار را مثل یک مهمانی و جلسه سرگرمی دیده‌اند. تئاتر ممارست و تمرین می‌خواهد. چطور بچه کم‌توان ذهنی با پای لمس روزانه 40 لیوان را جابه‌جا می‌کند تا ضعفش روی صحنه مشخص نشود. بعد آن خانم می‌گوید چون تماشاگر من را می‌بیند تئاتر خیلی برایم جذاب است. فرق سینما و تئاتر این نیست که تو از دیده شدن لذت ببری. تئاتر دانایی است و نباید تولید حماقت کند...

گفتنی‌های کارگردان نمایشی که با بازی بچه‌های کم‌توان ذهنی بر روی صحنه می‌رود
«پرده‌برداری» اتفاق بزرگ در تئاتر ایران است

http://javanonline.ir/fa/news/674008/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
شبنم ، سارا صاد و شکیبا این را دوست دارند
ﺍﺣﺴﻨﺖ . ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻋﺎﻟﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﭼﻨﺪﻭﻗﺖ ﭘﯿﺶ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺩﺭﻓﺮﻫﻨﮕﺴﺮﺍﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺑﺎﺑﺎﺯﯼ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻢ ﺗﻮﺍﻥ ﺫﻫﻨﯽ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻮﺩ .
۱ ساعت پیش
باید رفت و دید و به نظرم آنوقت اذعان خواهید کرد این 'کم' که قبل توان برای اینان استفاده میشود کم لطفیست.اینان 'تمام' توان هستند.
توانمندی منحصر به فرد، خصیصه ایی جدا نشدنی از شنوقادری و مهران قندهاری و حالا احمد محمودی می باشد.
کاش اکنون که خیلی ... دیدن ادامه » افراد در جای خودشان نیستند ،حداقل کلمات جای خودشان باشند.
۵۱ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نه عزیز دلم، نه!
بی تو بودن کار من نیست...
چیزی که من زیاد دارم تنهایی که باید حتی با عطر حضورت پر شه.
تو ساعت برنارد منی...
وقتی باشی همه چی متوقف میشه!
فقط کافیِ مژه هات به هم بخورن تا هیروشیما و ناکازاکیِ وجودم با خاک یکسان شه...
پس، باش!
همین.
۳ ساعت پیش
دوست داشتنی
به ویژه : فقط کافیِ مژه هات به هم بخورن تا هیروشیما و ناکازاکیِ وجودم با خاک یکسان شه...
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بی فاصله، حسین پاکدل
» تجلیل از دکتر پروز ممنون
... دیدن متن »


متن ایمیل خاضعانه دکتر ممنون استاد یگانه تئاتر و جواب حاوى تبریک بنده را در ادامه مى خواهید.

با سلام .

خاکسارانه به اطلاع دوستان و عزیزانم می رسانم که بنا بر پیشنهاد وزارت فرهنگ اتریش و با تایید دانشگاه وین عنوان افتخاری"پرفسور" از طرف رییس جمهور کشور اتریش به بنده اهدا خواهد شد.

اهدای عنوان توسط معاون هنری وزیر فرهنگ و کابینه اتریش به نمایندگی از طرف رییس جمهور در روز چهارشنبه بیست و چهارم سپتامبر 2014 برابر با دوم مهرماه 1393 ساعت 15 در پاله نیدراوستریش درمنطقه یک وین صورت خواهد گرفت . سخنرانان مراسم عبارتند از آقای پرفسور گریزنگر استاد کرسی تاتر و رییس پیشین دانشگاه وین و رییس فدراسیون تاترشناسان جهان و خانم بتینا اشتینر دبیر بخش فرهنگی روزنامه دی پرسه.

بعد از اهدای عنوان ، دو برنامه کوتاه موسیقی و کلماتی در سپاس از اهدای عنوان از طرف چاکر، ازحضار پذیرایی خواهد شد.

از دوستان و عزیزانی که از نظر زمان و مسافت برایشان مقدوراست با شرکت در این مراسم مرا خوشحال کنند تقاضا دارم حتی المکان هر چه زودتر اطلاع دهند تا برای حضور در مراسم از طرف وزارت فرهنگ اتریش برایشان کارت دعوت فرستاده شود.

با عرض ارادت و با بهترین آرزوها برای یک یک شما
دکتر پرویز ممنون
استاد سابق دانشگاه تهران

پرفسور ممنون عزیز
سلام
تبریکات صمیمانه بنده را از راه دور پذیرا باشید
براى دولت، مردم و فرهنگ اطریش مایه سربلندى و افتخار است که از شخصیتى چون شما قدر دانى مى کنند.
همچنین براى فرهنگ و هنر ایران باعث خرسندى است که استادى بى همتا چون شما کماکان بر قله هاى افتخار فرهنگش گام مى زنید.
برایتان سلامتى، بهروزى و کامیابى روز افزون آرزو مى کنم.
ارادتمند شما
حسین پاکدل

خاستگاه: سایت بی فاصله

ایمان پوررضا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعضی وقت ها آدم برای اینکه واقعیت رو بفهمه
شاید بهتر باشه بره پیش دیوونه ها...
شاید همون واقعیتهاست که دیوونشون کرده
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیالوگ ماندگار:

ناصرالدین شاه (عزت الله انتظامی): « این سینوگراف؛ عکس متحرک چه افاقه ای دارد؟! »

امیرکبیر (داریوش ارجمند): « اگر نیت یک ساله دارید برنج بکارید، اگر نیت ده ساله دارید درخت غرس کنید، اگر نیت صد ساله دارید آدم تربیت کنید ... سینماتوگراف آدم تربیت می کند ...»

ناصرالدین شاه آکتور سینما-محسن مخملباف-1370

روز ملی سینما با چند روز تاخیر گرامی باد.
:) عالی بود این انتخاب
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چرک میشود خاطرم از چروک های افکار تو
دستهایم گرم ولی سرذ میشود از سردی نیم نگاه تو
شاید که تو به عشق هم پشت کنی
شاید به پل های پشت سرت هم اخم کنی
شاید که مرد شوی در قامت زن
و شاید نا مرد شوی در جامه ی مرد
شاید هزار شاید دیگر هم خرج کنی
شاید که فکر کنی خلاف آب یعنی بدعت شکنی
شاید که فکر کنی که فکر میکنی
باور بکن که سخت به روی خودت هم پشت میکنی!
باور بکن سراب که شوی به روی خودت هم رحم نمیکنی
۴ ساعت پیش
زیبا ، تنها، خشمگین
۴ ساعت پیش
داداش رضا ، ماااه.
قلمتو دوست دارم
۲ ساعت پیش
باور بکن سراب که شوی به روی خودت هم رحم نمیکنی
خیلی دوست داشتم این سطر رو
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام به همه!
یک اشتراک دلی!

از حدود سال 85 به صورت تجربی و حسی، و نه علمی و آکادمیک، در زمینه خوانندگی، با حضور چند تا از دوستانم، اتدهایی زدم.
تعداد این کارها تا کنون به 6 عدد رسیده که در زیر لینک دانلود 2 تا از آنها را با شما دوستان خوب تیوالی ام به اشتراک می گذارم.

امیدوارم خوشتون بیاد :)

اما چند نکته:

*) این کارها میکس و مستر نهایی نشده و هر دو پروژه از دو سال پیش نیمه کاره رها شده است.
*) لطفا با هدفون بشنوید.
*) لطفا در صورت تمایل نظرتان را مرقوم فرمایید.


1) ... دیدن ادامه » بازخوانی ترانه "کولی" با صدای شاهرخ:

http://0up.ir/up8/guest/8-01-Mahmoud-Zohrevand-Koli.mp3


2) بازخوانی ترانه "کوچ" با صدای حمیرا و حسن شماعی زاده:

http://0up.ir/up8/guest/9-02-Mahmoud-Zohrevand-Kouch.mp3
۴ ساعت پیش
۲ نفر این را امتیاز داده‌اند
سلام جناب آقای زهره وند عزیز

به‌به، به‌به
متأسفانه بنده الان در محل کار به سر می‌برم، و اینجایی که من هستم تقریبا شعب ابی طالبه!! خیلی از سایتها و اینها تحریمه!! این لینک‌های موجود برای دانلود باز نمی‌شه، شب باید برم از منزل دانلود کنم، ولی بی‌صبرانه ... دیدن ادامه » لحظه شماری می‌کنم برای شنیدن این آثار که حتما دلنشین خواهندبود.
:)
۳ ساعت پیش
جناب Masood!
سپاس از نظر شما.
محبت کردید وقت گذاشتید.
۲ ساعت پیش
تبریک میگم آقای زهره وند. صدای دلنشینی دارید. مرسی از اشتراکتون!
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید