آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سریال هم گناه - فصل دوم
S3 : 09:19:52 | com/org
بها: ۵,۱۰۰ تا ۷,۰۰۰ تومان
خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سالهاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی میکنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی میکند و…
دسته‌بندی
سریال
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من فکر میکنم آنقدر سریال داغون ساخته میشه و آنقدر سطح توقع مخاطب پایین اومده که این سریال به چشم می آد وگرنه این سریال پر از کلیشه های داستانی و تیپهای کلیشه ایه مثلا وقتی هدیه تهرانی دو تا سرفه کرد تا ته قصه اشو میشه خوند یا داستان فرهاد و اون دختر با بازی به شدت بد و لوس بازیگرش واقعا سطحی و نخ نماست اوج سکانسهای احساسی تعریف دختره از فرم موها و ریش فرهاده!! و آنقدر تکرار میشه که انگار پاکدل پول داده که تو سریال ازش تعریف کنن! و نگاه به شدت وقیحانه به طبقه فرودست در آن سکانس مضحک غلتیدن زن عموی دختره روی تخت فرهاد تاسف باره و همچینین مدل آویزون بودن دخترها به پسرها که توی داستان روشنک گرامی هم است و اصلا این نگاه حقارت بار به زنها مشمئزکننده است.از لحاظ اجرا اشکالاتش کم نیست و بعد متاسفانه آنچه شاید ریتم خوب گفته میشه بیشتر اغراق زیاد در نمایش ا موقعیتهاست چطور میشه باور کرد یک خانواده و تمام اعضایش این همه رابطه مسئله دار داشته باشن؟!!
کشش در روایت لزوما با انباشت بی پایه و زیادی موقعیتهای داستانی در سطح اتفاق نمی افته. یا پیچهایش روایی غافلگیرکننده هم بی اساس ظاهر میشن و هم به راحتی لو میرن. مثلا در آن سکانسی که قرار روی دیگر پیمان نمایان بشه توی همین لانگ شات اولیه مشخصه که متورسوار پیمانه.و اصلا اون سکانس تعقیب و گریز بیشتر به خاطر حماقت پلیس خنده داره البته این سکانسهای سرهم بندی شده کم نیست به عنوان نمونه پیمان اونجوری تیر خورده و جوی خون روان شده بعد میره خونه و ظاهرا دوش میگیره و بلند میشه میره شرکت همینقدر تخیلی!!!
از فلش بکهای فاجعه بار سریال با بازی درخشان پسر اقای پرستویی هم که نگم بهتره در کل به نظرم امثال کیایی نه دغدغه مسائل اجتماعی رو دارن و نه دیگر دغدغه زیبایی شناسی اونا فقط دنبال جلب توجه با ور رفتن با کلیشه ها و تک زدن ناشیانه به مضامین عامه پسند هستن برای همین کل سریال مثل اون نقش لوطی منشی که محسن کیایی برای خودش نوشته قلابی و ادا و اطواریه نه خبری از خلاقیت و ایده های تازه هست و نه روایتهای جذابی که نتونی تا قسمت بعدی صبر کنی
پویا فلاح، امیر مسعود و معین این را خواندند
celine و الیاس نوبری این را دوست دارند
به چشم منکه نیومد.
۰۱ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سریال خوبی بود. توی سریالهای شبکه خانگی شهرزاد رو دیدم و اینو. راضی ام از هر دو انتخابم :))
بازی ها، نوع روابط و داستان روان و باورپذیر بود. ریتم واقعا خوب بود و گاهی آدم جا می موند از بس اتفاق ها پشت هم و با هیجان و بدون تکرار می افتادن.
البته در قسمت آخر سکانس فرهاد توی خانواده هدیه و مدل پرداختش به نظرم جالب نبود (و چقدررر دلم برای لیدا گرفت). قصه یکی دو تا شخصیت هم انگار ول شد مثلا سارا... شاید بهتر بود سارا هم در آخرین سکانس به دیدن پیمان می رفت...
در آخر حیفه اگه از بازی و اکت های جذاب مسعود رایگان نگم.

فقط آخرش زیادی اینسپشنی شد
۳۰ مرداد
امپرسیونیست
بله ، سکانس آخر
جالبه ... بهش فکر نکرده بودم.
۳۰ مرداد
< نظر مورد پاسخ، در دسترس نیست >
پا به پای سریالهای ترکیه ای داریم قدم بر میداریم
۰۱ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چند دلیل کافی برای اینکه هم گناه سریال خوبیه:
۱ _ محسن کیایی یه نقش رو بلده بازی کنه ولی تو همون یه نقش عالیه.
۲_ ادبیات سامان خیلی خوبه.
۳_ بازیگرای نقش مکمل عالیند، صغری، افسانه، هدیه، رحمان، نیکی، سامان و بقیه و البته سارا. خانم فروغ قجابگلی یه دونست!
۴_ تمام دخترای تو سریال خوب هستن، نرمالن، مهربونن، آدمن. نه فتنه گرند نه فاسد، نه دسیسه درست میکنن نه خائن. هیچکدوم رو اعصاب نیستن. لیدا رو دیدین. فقط یه رویا تیموریان خرده شیشه داشته.
۵_ علیرضا قربانی میخونه. علی قربانی که میخونه هر چی هست رو میشوره ... دیدن ادامه ›› میبره.

اوایل سریال با همکارم شرط بستم گورکن پیمانه و اون میگفت لیلاست. با اینکه بنظر میاد شرط رو بردم ولی از گره قسمت ۲۳ سورپرایز شدم. کارگردان خوب تونسته بود حواس رو پرت کنه.
متاسفانه کامل نتونستم دنبالش کنم..اما همون چند قسمت واقعا خوب بود..مخصوصا بازی ها....مخصوصا انتخاب بازیگرا که چه خوب و هوشمندانه بود...چه همه یک دست..بازیگرای کم‌تجربه‌تر اصلا از حرفه ای ها جا نمیمونن..و دقیقا دخترای فیلم خیلی خوبن..سوگل خلیق مخصوصا..
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید