تیوال | دیوار
S2 : 02:32:24
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

با سلام خدمت همه عزیزان
از طرف گروه اجرایی نمایش شب بخیر مادر و کلیه عوامل از تمامی عزیزانی که محبت کردند و به تماشای نمایش ما آمدند سپاسگزاری می کنم.
ما سعی کردیم در مجموع خروجی قابل دفاع داشته باشیم و به حضور تماشاگر و مخاطبمون احترام بگذاریم و اثری قابل تامل و تحمل روی صحنه ببریم .
تمام کسانی که به هر دلیلی با کار ارتباط برقرار نکردند نظرشون برای ما ما قابل احترام است و امیدواریم بتونیم در کارهای بعدی جبران کنیم و دوستانی هم
از کار استقبال کردند هم همچنین و امیدواریم در کارهای بعدی بتوانیم دوباره رضایتشان رو جلب نماییم.
دم همه شما عزیزان گرم

شاهین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سیاوش رفیعی
درباره نمایش ستاره شناس i
لذت بردم
خسته نباشید به گروه
جای این کارها درتئاتر ما کمه
با همین فرمون برین جلو
اصغر نوری این را خواند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
خیلی ممنون جناب رفیعی عزیز
۵ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر این نمایش رو دوست داشتم!
چند جا در نمایش حس کردم یه چیزی به اعماق قلبم نفوذ کرده!
لازم به ذکره این کار منو به شدت یاد نمایش "پروانه الجزایری" انداخت (از لحاظ موضوع که عبارت است از "ناتوانی در تشخیص واقعیت و قصه" ،تلاقی زمانها و مکانها، صحبتهای راوی از بلندگو در ابتدای نمایش.. سردرگمی تماشاگر در بین سناریو نویسی یک نوییسنده.. پایان باز و در نهایت هم تشابه در محل اجرای هردو که هامون بود!)
از قضا اون کار هم خیلی دوست داشتم..
به همگی عوامل خسته نباشید میگم براشون موفقیت های بیشتر آرزومندم.

پ.ن: خوشحالم که فاطیما بهارمستِ بازیگرِ تیاتر، کاملا متفاوت با کاراکتر بچگیش ظاهر شد و دیگه نه تنها از اون لوس بودن و نچسبی گذشته خبری نیست بلکه توانمندی و جذابیت قابل قبولی از خودش ارائه داد. به نظرم با همین فرمون جلو بره در آینده کارهای خوبی به نمایش ... دیدن ادامه » خواهد گذاشت.
نیلوفر پیری این را خواند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز روز خوبی است برای مردن با درک درست از قابلیت و ویژه گی های متن ،بدور از کلیشه های رایج ، نمایش ی با اندیشه های نو را به مخاطب خود عرضه می کند . و کار زمانی زیبا تر می شود که مخاطب خود را بین مرز واقعیت و خیال پیدا می کند . واقعیتی عریان تر از خیال و خیالی عریان تر از واقعیت .
فرزاد جعفریان این را خواند
سلام
ممنون که مخاطب ما بودید و سپاس برای اشتراک حستون با ما
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این اثر هنری رو به تمام دانشجویان علوم سیاسی و فعالین حوزه سیاست پیشنهاد میکنم ،به نظرم مفاهیم سیاسی بسیار زیبا و دلنشینی در خودش جا داده و میشه نشانه شناسی های جالبی در اون پیدا کرده و کد های زیادی داره ،من دیدم و حتما دوس دارم یکبار دیگه هم ببینم .در قسمتی از تئاتر که نماینده طبقه حاکم یا زمین دار ها رو میخواستن از اعدام نجات بدند ،راهبه ها هم در زندان در کنار فرد مورد نظر قرار گرفتن و حمایت کلیسا رو از پول به زیبایی به نمایش گذاشتن ...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Arash Tehrani
درباره نمایش شک i
یک اجرای قوی دیگه از جناب کوشکی و مابقی بازیگران که معلوم بود تمرین زیادی برای این نمایش کرده بودند،خسته نباشید به همه گروه
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام....برای دومین بار به دیدن این نمایش رفتم ..و بازم اجرای عزیزانو دوست داشتم...با توجه به فهمیدن متن داستان، اجرا و بازیها جالب ترو قابل فهم تر بود ..مثل سری قبلی همه چی عالی .‌‌ممنون از همه عزیزان.....پیشنهاد میکنم برای دیدنش برید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آناهیتا شمسی نیا
درباره نمایش شک i
بعد از احرای وقتی کبوترها ناپدید شدند طوماری بهمون دادن که داخلش نوشته 30% تخفیف با همراه داشتن این طومار برای نمایش شک
اما نه کد تخفیف داره نه چیزی که بشه باهاش بلیت این اجرا رو با تخفیف گرفت
میشه لطفا راهنمایی کنید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
نمایش بسیار خوبی بود
متن درجه یک بود
بازیگر ها خیلی هماهنگ و مسلط بودند
آقای محمد لاریان خیلی زیبا میخونند
آهنگ ها خیلی عالی بودند
خلاقیت نمایش واقعا بالا بود
صحنه خیلی خوب بود و بدون پیچیدگی
و در آخر
آقای افشاریان سرتون سلامت
متنتون عالی بود بازیتون درجه یک ، کارگردانیتون منحصر به فرد و جالب

امیدوارم این نمایش رو ببینید و لذت ببرید


فرزاد، کاملیا عبدالصمد و شاهین این را خواندند
سجاد افشاریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Amir Parsa
درباره نمایش ستاره شناس i
نمایش زیبایی بود از یک نویسنده خوب فرانسوی و حقش بود در یک سالن بهتر اجرا بشه و در هرصورت هرچه فلسفه و نگاه کارگردان باشد میبایست به دکورتوجه بیشتری میشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یاسر متاجی
درباره نمایش آواز قو i
سلام
ترجیحم این است که درباره این نمایش حرفی نزنم
چخوف و سعید پور صمیمی تماشایی بودند مثل همیشه.
بقیه‌ی اجزای نمایش هم گرچه برای من چندان جذاب نبود اما از تلاش و دغدغه عوامل قدردانی می‌کنم.

اما یک پیشنهاد ویژه برای گروه اجرایی
در یکی از اجراها از #یوسف_اباذری دعوت کنند تا پای نمایش بنشیند، شاید زین پس از لفظ دلقک برای تحقیر و تمسخر استفاده نکند و احترام را بلد شود.

#رضا_براهنی
اباذری دلقک رو برای تحقیر به کار نبرده، راستش رو گفته!!
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعد از تماشای اجرای این نمایش در جشنواره، مجددا این نمایش را در حوزه هنری نگاه کردم و البته این بار کارگردان نمایش را با تغییرات جدیدی بر روی صحنه برده است. نورپردازی بسیار خوب در اجرای مجدد این نمایش بسیار تاثیر گذار است و در تاثیرگذاری احساسی در مخاطب قدرت بیشتری می بخشد. اشک های بازیگر خانم در طول نمایش ناخودآگاه من را تحت تاثیر قرار داد. بازی در حالت واژگون بازیگر مرد هم بسیار سخت به نظر می رسید.
میترا این را خواند
somayeh ghazanfari این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من نسخه ی ایتالیاییشو دیدم و چقدررر خوب بود ، دوست دارم هرچندوقت دوباره ببینمش ، بدونِ هیچ کارِ محیرالعقولی تورو میخکوب میکنه فقط با موضوع جالبش و اتفاقای غافلگیر کننده اش ، بازیا ساده ،روون ریتمِ خوب ، یه فیلم دیالوگ محور که دوست نداری ولش کنی تا تهش ،چه پایانِ غیرقابل تصوری ، خیلی دوسِت داشتم فیلمِ خوبی هستی
محمد لهاک ( آقای سوبژه ) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مرضیه شاطرطوسی و بازی امیر ریاضی، غزل هاشمی، نرگس مهربان، پارسا صحرایی، علیرضا محمدی، محمدصادق سراندیب، مرضیه شاطرطوسی همینک آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز
اگر کسی تمایل به تماشای این نمایش برای امشب دارد، دو عدد بلیط برای ردیف سه، صندلی شش و هفت "به صورت هدیه" (نیازی به پرداخت هزینه نیست) در اختیارشان قرار می دهم.
متأسفانه امکان تماشای این نمایش رو برای امشب ندارم.
ممنون
میترا این را خواند
محمد لهاک ( آقای سوبژه ) این را دوست دارد
لازم به ذکر است که بعداً وقت کردید ببینید کار رو، واقعاً زیباست.
۹ ساعت پیش
سام وان عزیزم از مهرت ممنونم خیلی خیلی خیلی دلچسب بود
۲ ساعت پیش
@نیلوفر
من اختلاف نظر اساسی با امیرمسعود دارم و نظراتش اکثر اوقات نقطه مخالف من هست
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش پنجاه پنجاه i
یادداشت هاله مشتاقی نیا بر نمایش «پنجاه پنجاه» | عکس
هاله مشتاقی نیا نویسنده نمایش
» یادداشت هاله مشتاقی نیا بر نمایش «پنجاه پنجاه»
... دیدن متن »

جناب برتولت برشت! ما از جهانِ شما شروع کردیم... بیش از یک سال است... از مصاحبه ها، یادداشت ها، شعرها، نمایش نامه ها، داستان ها و... ما تلاش کردیم به متنی برسیم که متعلق به جهانِ خودمان باشد... دشوار بود، بسیار!
امشب پنجاه پنجاه به صحنه می رود، و در اولین تجربه ی کارگاهی خودم، که در تصاویر ناب و جنونی بی وقفه در خلق و خلق و خلق... کار و کار و کار... مرتضی اسماعیل کاشی شریک شده بودم، خوش حالم، بسیار!
جناب برتولت برشت!  نوشته بودید: ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم،/ خود نتوانستیم مهربان باشیم! /اما وقتی شما به روزی رسیدید/ که انسان یاور انسان بود/ درباره ی ما به رافت داوری کنید!
و ما در تهرانِ امروز، به سالِ هزار و سیصدو نود و هشت، هم چنان دور خودمان می چرخیم و می چرخیم و می چرخیم...

سپهر، امیر مسعود و میترا این را خواندند
فرزاد جعفریان، احسان شریف وند و *مریم* این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هنر مردمی، جذب مخاطب بهتری خواهد داشت/نسل جوان نیاز به آثاری چون «خاتون» دارند | عکس
شهرام کرمی:
» هنر مردمی، جذب مخاطب بهتری خواهد داشت/نسل جوان نیاز به آثاری چون «خاتون» دارند
... دیدن متن »

مدیرکل هنرهای نمایشی عنوان کرد: هنرمندان هر چه بتوانند به هنر مردمی و عمیق با مفاهیم دینی و مذهبی نزدیک شوند، نگاه منطقی و درست‌تری به عرصه هنرهای نمایشی با جذب مخاطب بیشتر خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی نمایش خاتون، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی پس از تماشای نمایش خاتون در پردیس تئاتر تهران، طی صحبت‌هایی با تبریک هفته دفاع مقدس عنوان کرد: نمایش مذهبی در یک جامعه دینی مخاطبان خود را دارد به خصوص اینکه در ماه‌های محرم و صفر هم باشیم و عزاداری حسینی به مضامین تئاتر دینی و مذهبی نزدیک می‌شود.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از تولید نمایش‌های مذهبی افزود:‌ اینکه یک نمایش بتواند مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد، مهترین سرمایه جامعه هنری و اینکه بتواند استمرار هم داشته باشد، بسیار خوب است.

کرمی در پاسخ به این سؤال که طرح «هنر برای همه» می‌تواند در راستای ترویج نمایش بینی مردم اثر گذار باشد یا خیر، گفت: نمایش‌های دینی ـ مذهبی جزء ژانر نمایش‌های مردمی محسوب می‌شوند یعنی نمایش‌هایی که توده مردم از آنها استقبال خوبی می‌کنند به نظر من این سیاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری هم در راستای برنامه‌های هنری قابل ستایش است .

وی همچنین افزود: ما هر چه بتوانیم به هنر مردمی و خاصه هنر عمیق با مفاهیم دینی و مذهبی نزدیک شویم، نگاه منطقی و درستی در عرصه نمایش داریم. نسل جوان در انتقال مفاهیم و مضامین دینی نیاز به تولیدات مناسب هنری دارد و علاوه بر تئاتر در سایر عرصه‌ها نیز می‌بایست فعال باشیم.

وی درباره نمایش خاتون نیز توضیح داد:‌این نمایش خلاقانه و موفق است و درباره اصحاب و خانواده امام حسین(ع) روایت هنری جذاب و دراماتیکی ارائه کرده است و به نظرم همین که به سال چهارم اجرا رسیده و چهل هزار تماشاگر داشته، قابل تقدیر است.

کرمی با بیان اینکه هنرنمایی یک کودک جزو نقش‌های اصلی در این کار قابل ستایش است، گفت: تجربه نشان داده که مخاطبان اینگونه با مضامین واقعه کربلا بهتر ارتباط برقرار می‌کنند. پردیس تئاتر تهران هم مدتی بود که اجرایی در سالن اصلی‌اش نبود و به خوبی این کار توانست مخاطب مناسبی را جذب خود کند. 

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آلبوم
از نمایش افرای ژاپنی i
۱۱ ساعت پیش
محمد عسگری، امیر مسعود، فرزاد جعفریان، سایه * و محمد لهاک ( آقای سوبژه ) این را دوست دارند
هم گروه عشق هستند و هم عکاس
جانم به این عکسها⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۹ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پست موقت

ترویج فرهنگ باج گیری به نام معضل تماشاگر
در وانفسای افول حضور مخاطب ، هنر آلودهِ ، ناچار ، هنر فقیر (هم مالی هم فرهنگی)، به بهانه تبلیغات به هر روشی و منشی دست میبرد از بلیط در مقابل ستاره و کامنت گرفته تا عروسک های بزرگی که تا دیروز دم پیتزا فروشی ها تبلیغ میکردند
از...... تا .......
اساسا با ترویج فرهنگ تئاتر دیدن نه من مخالفم و نه هیچ کدام از کاربران تیوالی چه دوست و چه ...
هرچند تمایل به قیمت مناسب دغدغه اصلی همه مخاطبان تئاتر بوده و هست ، چراکه ما هم بنا به شرایط روز و با توجه به مشکلات معیشتی که به صورت سراسری دامن گیر همه افراد جامعه هست تمایل به خرید شرافتمندانه اما مناسب تری را داریم
هیچکس به هیچ عنوانی مخالف تلاش در جهت جلب مخاطب نیست
اما نه به صورت یک معامله.....
همیشه سعی کردم که بلیط بخرم و کمتر تن به بلیط رایگان دادم شاید کمتر از یک در صد
گواه کلامم حساب کاربری و لیست خرید بلیط از تیوال و تیکیت . ایران کنسرت
اما شاهد ساختاری با عنوان بلیط مجانی = نقد مثبت هستم و انگار پایه های این بنا از ابتدا به زعم من البته کج است
خانم هدایتی عزیز خاطرتان هست که در اینستاگرام به من پیام دادید و فرمودید اگر گروه نمایشی را میشناسید که تمایل دارند!
ما تعدادی علاقمند هستیم به تئاتر به ما تخفیف بدهند یا بلیط رایگان تا ما در مقابلش نقد مثبت بنویسیم و کامنت بگذاریم و ستاره بدهیم.
در جواب شما عرض کردم که اینکار نه تنها غیر اخلاقی و بسیار شنیع است بلکه کاملا حرکتی ضد فرهنگیست
خیانت ... دیدن ادامه » به کاربران بی اطلاع از ماهیت ستاره ها و کامنت هاست
این مسئله و پیام بدون درج نام شما خدمت جناب عمروآبادی نازنین نشان دادم و عرض کردم زیر پوست مهربان تیوال اتفاقات نامیمونی در حال وقوع است
اما گمان کردم به رفتن دو تا کار و همان شش نفر کارگری که نوشته بودید تمام میشود
امروز به بهانه غم نان به دغدغه فروش و خروش شاهد فوران آتشفشان نقد و ستاره در مقابل بلیط هستم
که البته به قول دوستی هر چیزی قیمتی دارد
در هر حال هنوز هم مشتاقم که در گفتگو بتوانیم نسبت به هم محترمانه به حل معضل برسیم

در ضمن
سید مهدی نازنین شجاعانه به مسئله پرداخته که برای اطلاع بیشتر توجه کاربران گرانقدر به پست زیر معطوف میکنم
https://www.tiwall.com/wall/post/216587
کاش این پست موقت نباشه
۱۰ ساعت پیش
بامداد جانم ⁦❤️⁩
کاملاً موافقم
البته که ما باید به گوش گروها برسونیم این مسئله رو و مخاطبان که بر اساس امتیاز نمیشه تصمیم گرفت
۱ ساعت پیش
میثم جان ⁦❤️⁩
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۱ ساعت پیش
محمد عسگری و محمد لهاک ( آقای سوبژه ) این را دوست دارند
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۹ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی نیکا کرمانی و بازی پدرام عزیزی، دل آرام کرمانی همینک آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برنامه های انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اعلام شد | عکس
مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس از برنامه های این انجمن ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
» برنامه های انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اعلام شد
... دیدن متن »

به گزارش روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس محسن سلیمانی فارسانی مدیرعامل این انجمن گفت:به پاسداشت یاد و خاطره حماسه مانا و تاریخی هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر هجوم ارتش بعثی و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،جانبازان ایثارگران و رزمندگان و مجاهدان جبهه حق علیه باطل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس با شیوه ای نو این بار به میان مردم و اقشار گوناگون جامعه خواهد آمد.

سلیمانی فارسانی افزود:با برنامه ریزی های انجام شده و با جلب مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران و حومه و با همکاری هنرمندان حرفه ای تئاترخیابانی و محیطی قصد داریم تا برنامه ای را با عنوان" روایت حماسه  "در میادین اصلی ، ایستگاه های پر تردد و پرمخاطب مترو برگزار نمائیم.از این رو هنرمندان سرشناس این حوزه آقای علی محمد رادمنش و فاطمه رادمنش دعوت ما را لبیک گفتند و در این برنامه مارا همراهی می کنند.
وی افزود:این برنامه قرار است از فردا دوشنبه یکم مهر ماه تا شنبه ششم مهر ماه در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) و محوطه تئاترشهر تهران برای عموم مردم و مخاطبان اجرا شود.
 سلیمانی فارسانی همچنین از اجرای برنامه پرفورمنس "فصل شیدایی" توسط مردان نقره ای (silver man) خبر داد و گفت: برنامه دیگر انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اجرای تصاویر و قاب های ماندگار دفاع مقدس توسط گروه هنری هنرمند گرامی آقای ابوالفضل همراه است که از فردا دوم مهرماه تا ششم مهر ماه در میدان آزادی،میدان امام حسین(ع)،تئاترشهر،ایوان انتظار و میدان امام خمینی(ره) برنامه هنری خود را اجرا خواهند کرد.

میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش‌نامه خوانی به کارگردانی سوگل نواب صفوی و خوانش رها اردستانی، نادیا محبوبی، سونیا الماسی، زهرا بابایی، بهناز ذکوی، مهزاد آخوندی همینک آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش موزیکال کودک و نوجوان، به کارگردانی سینا نورائی و با بازی آنا نمکچیان، پانیذ بدیعی، کیمیا کلانترهاشمی، پرینیان خسروی مهر، مهرداد تمدنی، سینا نورائی، با تخفیف آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید