تیوال | دیوار
S3 : 18:59:03
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

آوا
درباره فیلم جهان با من برقص i
گفتگوی تیوال با سیاوش چراغی پور | عکس
» گفتگوی تیوال با سیاوش چراغی پور

گفتگوی تیوال با سیاوش چراغی پور / بازیگر.

گفتگو کننده: مهشاد حجتی

۱ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اتفاقات «شهر ما» در تماشاخانه ایرانشهر روایت می شود | عکس
نمایش «شهر ما» با طراحی و کارگردانی محمدحسن معجونی از ۲۰ اردیبهشت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.
» اتفاقات «شهر ما» در تماشاخانه ایرانشهر روایت می شود
... دیدن متن »

نمایش «شهر ما» نوشته تورنتون وایلدر و ترجمه زهرا طولابی، با طراحی و کارگردانی محمدحسن معجونی از ۲۰ اردیبهشت در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود.

داران آرمان، مهشید آقاخانى، مهدى ابوحمزه، لیلا اکبرى، سیاوش البخشی نائینی، حسین امیدى، مرسده ایزد دوست، مهدى باقرکنى، شیما بهرمن، هدى بهمن اف، على بیک زاده، هاله پورقدیمى، صبا پویشمن، افشین تمدن، سپهر جاویدیان، کیارش دادگر، یاسمن دهقانى، سما رجبى، بهشاد رسولى، پردیس رضاپورى، مریم زارعى، رضا سامانى، آوا شریفى، بهار شعربافى، على شهدادى، عباس صابرى، پریسا طهماسب ، سحر علیرضایى، على قانعى، سوگل کلابى، امیرحسین گمنام، مریم محمودى منش، فرزین مقدسى و افشین وزیرزاده بازیگران این اثر نمایشی هستند.

دیگر عوامل نمایش «شهر ما» عبارتند از:
دراماتورژ : مهدى چاکرى
مدیر پروژه: شایلان عشایرى
طراح لباس: شایلان عشایرى
طراح نور: صبا کسمایى
طراح گرافیک: سپیده شجاعى
موسیقى: کیارش دادگر، ارسلان انکشافى، ملینا جوهرى، کوروش خلیلى
ساخت تیزر: احسان معجونى
عکاس: البرز تیمورزاده
مربى بدن: لیدا فتح الهى
مربى بیان: محمدرضا على اکبرى
دستیار کارگردان و برنامه ریز: رها شیرازى
گروه کارگردانى: سیاوش البخشى نائینى، امیرحسین بیات، سپهر صانعى
منشى صحنه: زهرا میرآقایى
مدیر تولید: رضا سامانى
مدیران صحنه: بهشاد رسولى، میلاد حکمت، ندا تسلیمیان
دستیاران صحنه و لباس: مهشید دمى زاده، شیرین طیبى
ساخت ماکت: امیر مرادیان
ساخت دکور: سید مصطفى طباطبایى "صنایع چوب میران"
همکاران گروه لیو : محسن نورى، مهتاب شیرانى، مریم سپهرى، ساسان پیروز

با تشکر از: مازیار سیدى، محسن نورى، سردار سرمست، امیرحسین طاهری، ساناز فلاح فرد، پریا مهاجرانى، آیدا نوشالى،فرنوش صمدى

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشی بسیار کند، طولانی‌تر از زمان مورد نیاز، و خسته‌کننده بود؛
با بازی‌های نسبتا معمولی و کمتر از حد انتظار؛
و در مجموع متاسفانه به نسبت هزینه‌ و زمانی که صرف می‌کنید، گران و نامطلوب.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گفتگوی تیوال با hansjörg weissbrich | عکس
» گفتگوی تیوال با hansjörg weissbrich

گفتگوی تیوال با hansjörg weissbrich / کارگردان.

گفتگو کننده: مهشاد حجتی

۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گفتگوی تیوال با praveen morchhale  | عکس
» گفتگوی تیوال با praveen morchhale

گفتگوی تیوال با praveen morchhale / کارگردان.

گفتگو کننده: مهشاد حجتی

۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بر صحنه خوانی « خدای کشتار» به زبان فرانسوی ، در تهران به روی صحنه خواهد رفت. | عکس
» بر صحنه خوانی « خدای کشتار» به زبان فرانسوی ، در تهران به روی صحنه خواهد رفت.
... دیدن متن »

 محمد علی مسجدی مدیر مسئول خانه هنر شیراز گفت :
پس از اجرای موفق در تاریخ ٢۵ و ٢۶ بهمن ماه ٩٧ در مجموعه بامداد هنر شیراز و در تاریخ ۱۶ اسفند ماه ۹۷ در موسسه رنگاهنگ بوشهر ، «گروه آباژور» نمایشنامه خدای کشتار را به زبان فرانسوی و با بالانویس فارسی در تهران به روی صحنه خواهد برد.
مسجدی با اشاره به اینکه اثر شناخته شده «یاسمینا رضا» به کارگردانی «پویا وکیل زاده» و حمایت سفارت فرانسه و خانه هنر شیراز ، در گالری مارکوف در تاریخ ۵ و ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ به شیوه « برصحنه خوانی » اجرا خواهد شد، افزود :
در این اجرا ساحل وهابی ، شادی مشایخی ، پیام خرامش و پویا وکیل زاده به عنوان نقش خوان حضور خواهند داشت. آزیتا منتظری وظیفه ِ خواندن توضیح صحنه را بر عهده دارد و ندا آریانا به عنوان مسئول فنی گروه فعالیت می کند. افسانه شادایی به عنوان عکاس ، گروه را همراهی خواهد کرد.
وی در معرفی اهداف و برنامه های این گروه افزود : گروه آباژور به سرپرستی پویا وکیل زاده و حمایت خانه هنر شیراز در مهرماه ٩٧ فعالیت خود را آغاز کرده است .
هدف این گروه اجرا و پژوهش در حیطه اجرا در زمینه نمایشنامه های غیر فارسی زبان ( با تاکید بر نمایشنامه های فرانسوی ) می باشد.
در فاز اول ، گروه آباژور بر آن شده است که نمایشنامه های نویسنده شهیر فرانسوی «یاسمینا رضا» را اجرا نماید. «خدای کشتار» اولین قدم گروه آباژور می باشد.


 خدای کشتار ، داستان دو زوج فرانسوی به ظاهر روشنفکر را روایت می کند که به علت دعوای پسرانشان گرد هم جمع شده اند تا مشکل را حل کنند ، اما خودشان بر سر مسائل مختلف و بعضاً پیش پا افتاده دچار مشکل می شوند و کارشان به بحث و جدل میکشد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مبین مولائی
درباره نمایش آخر بازی i
این روزها بکت کار کردن از آن حرف‌هاست. کم‌تر تئاتری در این روزها خودش را از قید و بند تجاری بودن دور می‌کند و تن به تئاتر به بی‌چیز ترین مفهوم کلمه می‌دهد. اما تئاتر آخر بازی در این بین استثناست. کلا تئاترهای رپرتوار مکتب تهران این ویژگی را در خود دارند. به همه پیش‌نهاد می‌کنم این تئاتر را ببینند. با اشعار بکت عشق کنند و با بازی‌های متفاوت بازیگرانش لذت ببرند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سارا نصیری
درباره نمایش ملاقات i
عدالت همان نظم خیالی ای که به واسطه بنا شدنش بر پایه اسطوره ها همیشه در خطر سقوط است و امیال و خواسته های ما را شکل می دهد به زیبایی در این اثر به فریبکارانه بودنش اشاره شد، روزی مردی با وعده پول شاهدانی را خرید و عدالت را فریب داد و روزی دیگر زنی با پول بی عدالتی را در مورد همان مرد اجرا کرد ...
ممنونم آقای پارسا پیروزفر ، بسیار لذت بردم
Negin Fooladi این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سارا نصیری
درباره نمایش سیزده i
بهترین چیزی که می شد در مورد این اثر گفت که هنوز هم بعد از یک هفته تمام مرا در گیر خودش کرده است چیزی است که در لابه لای نوشتار آقای کارآمد بدان اشاره شد
ما بیزار نیستیم از : زنی که هر لحظه برای همسرش ارزوی مرگ میکند! مادری که در کنار همسر جوانش بجای تیمار فرزندانش در جهت حفظ بقای یوز پلنگان میکوشد ! مرد معتادی که دائم زنش را کتک میزند ! متنفر نیستیم از متجاوزان به جسم و روح فرد ترنس که خود دچار همه گونه ترس و وحشت و ازار اجتماعی است! زنی که دلال محبت و فروشنده کودکان است! جمعی از دختران و پسران خیانت کار! دختر پولدار کاسب پیشه که دلار بر سر معشوقه رقاصش میریزد اما در تماس با کارمندش رذالتی کامل را به تصویر میکشد! ووووووووووووو..... اما ما از کسی که حاصل این ناهنجاریهاست متنفریم!!
Negin Fooladi این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Nahid Y
درباره نمایشنامه‌خوانی کالیگولا i

سپاسگزارم از اینکه فرصت آشنایی و درک اثر ارزشمند آلبر کامو را با حضور در نمایش که با استادی تمام طراحی و اجرا گردید ، برایمان فراهم نمودید.
به کارگردان اثر و بازیگر نقش کالیگولا که خوش درخشیدند و سایر بازیگران هنرمند، به خاطر توفیق گام نهادن در عرصه هنر تبریک می گویم. عرصه ای که به شیواترین بیان و شیوه، عمیق ترین مفاهیم و دغدغه های بشری را، برای زدودن جمادهای فکری می شکافد و در برابر چشم قرار می دهد.
داستان مکرر تاریخ بشر، همان است که دیدیم.
خدا که نباشد، بزرگترین پرسش های روح بی قرار، بی پاسخ می ماند و عمیق ترین فلسفه بافی ها سر از پوچی در می آورد. زر و زور هم که داشته باشی فقط خودت را عمیق تر به چاه نیستی می اندازی ! چرا که اسیر تزویر شیطان شده ای.
کاش در این هیاهوی پر شتاب زندگی، راه سیر فضیلت ها هم آنگونه که عرفایی چون مولانا نشان می دهند در کنار ... دیدن ادامه » آثار سرگشتگی نیهیلیسم برای اکثریتی که بیش از عبرت به خوراک فکری و عملی برای تقلید و اندیشیدن نیاز دارند، به نمایش در آید.
گروه تاتر بامداد را تحسین می کنم که دغدغه روشنگری دارید و ارزش هنر را می شناسید و عمیق اید.
توفیقاتتان روزافزون
ناهید یزدانفر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وظایف چپ رادیکال٬ ایده تاریخ و پدیدارشناسی هنر در موسسه «پرسش» | عکس
» وظایف چپ رادیکال٬ ایده تاریخ و پدیدارشناسی هنر در موسسه «پرسش»
... دیدن متن »

درسگفتارهای بهار ۱۳۹۸ موسسه مطالعات سیاسی-اقصادی «پرسش» با ۳ درسگفتار در هفته دوم اردیبشت ماه ۱۳۹۸ ادامه دارد.

مسعود علیا از روز شنبه ۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ دوره اول از کورس «پدیدارشناسی هنر» با عنوان «پدیدارشناسی به منزله روش» را آغاز می کند.
مراد فرهادپور  و کمال اطهاری نیز از روز یکشنبه ۸ اردیبشت ماه ساعت ۱۷ به ترتیب دو درسگفتار « تاملاتی درباره ایده تاریخ» و «فرو ریزش سرمایه: وظایف چپ رادیکال» را شروع می کنند.

علاقمندان برای شرکت در این درسگفتارها و اطلاع از دیگر درسگفتارهای بهار ۱۳۹۸ موسسه پرسش می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

ابرشیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«هامون» به تماشاخانه‌های تهران می‌پیوندد | عکس
» «هامون» به تماشاخانه‌های تهران می‌پیوندد
... دیدن متن »

تماشاخانه «هامون» به زودی و با مدیریت هنری هادی حجازی فر، بازیگر سینما و کارگردان تئاتر به جمع تماشاخانه‌های تهران اضافه خواهد شد.

این تماشاخانه که پیشتر با عنوان «باران» از پیشگامان تئاتر خصوصی کشور شناخته می‌شد، پس از واگذاری به تیم جدید و انجام سه‌ماه فرایند بازسازی کامل، با تغییرات گسترده فرمی و محتوایی به جمع تماشاخانه‌های تهران اضافه می‌شود.
هادی حجازی‌فر، بازیگر سینما و کارگردان تئاتر که پس از یک دوره نسبتا طولانی دوری از عرصه نمایش، با «هامون» به عرصه تئاتر باز می‌گردد، دانش‌آموخته بازیگری و کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است؛ او پیش از این آثاری همچون «ملاقات با بانوی سالخورده»، «رومئو ژولیت» و ... را به صحنه برده بود.

تماشاخانه «هامون» قرار است از اواسط اردیبهشت و با دو اجرا ـ یکی به کارگردانی حجازی‌فر ـ  فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

پس از واگذاری سالن تئاتر باران به تیم جدید در اواخر دی‌ماه، این سالن به منظور افزایش ایمنی تماشاگران، افزایش ظرفیت پذیرش مخاطب، بهبود استانداردهای فنی نور، صدا و صحنه و همچنین بهبود فضای محیطی مورد بازسازی اساسی قرار گرفت.
این مجموعه که در خیابان فلسطین، پائین تر از خیابان انقلاب واقع است، با ظرفیت ۱۴۰ تماشاگر به زودی و با برگزاری مراسم افتتاحیه رسمی به روی عموم بازگشایی خواهد شد.

لطفا برای مشاهده ویدئوی مربوطه به خبر اینجا را کلیک کنید.

نیلوفر ثانی، مهدی حسین مردی، زهره مقدم، Negin Fooladi، عباس الهی و مارال عظیمی این را خواندند
parisanov21 و بهروز جباری این را دوست دارند
یک اسم سینمایی بروی یک سالن تئاتری
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تماشاخانه «هامون» از اواسط اردیبهشت، فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد
» ویدئویی از تماشاخانه «هامون»
۳ ساعت پیش
بهروز جباری این را دوست دارد
به به صندلی های نو :))

گرچه اون دیوارای آجری راهروی ورودی خیلی حیف بود عوض کردنشون..
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالیییی
Negin Fooladi این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش (یکشنبه ۸ تا سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه) به کارگردانی مجید فرهاد و با بازی مهدی کوشکی و بهناز شمشیری همینک آغاز شد.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش (سانس ویژه روز شنبه ۷ اردیبهشت با بهای عمومی ۳۵،۰۰۰ تومان و روزهای یکشنبه ۸ تا سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه) به کارگردانی مهدی کوشکی آغاز شد.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان
من برای امروز ( 4 اردیبهشت ) یک بلیط اضافه به مبلغ 70000 تومان در ردیف 8 صندلی شماره 37 دارم، اگر کسی تمایل به خرید داره لطفا پیام بده.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
NetHunter
درباره نمایش در انتظار گودو i
اینجا زده ساعت 21:30 ولی موقع خرید 18 هست...
اصلاح بفرمایید
درود بر شما
تغییرساعت انجام شد.
با سپاس
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هانیزه
درباره نمایش غلامرضا لبخندی i
گریه اى که اشک نداشته باشه آدمو پیر میکنه...
غلامرضا امشب هر لحظه که لبخندى به رنگ توت فرنگى وحشى زدى با تو بى اشک گریستم ...
بسیار عالى بود واقعا خسته نباشید
بهروز جباری، امیر مسعود و Negin Fooladi این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Maryam Shariati
درباره نمایش ملاقات i
سلام دوستان
من سه تا بلیت برای این نمایش برای فردا ٥ اردیبهشت دارم و برام مقدور نیست برم
همکف ردیف ٩ صندلی 7,8,9 سانس ١٧
اگر تمایل به خرید داشتین به این آی دی پیام بدین لطفا
Telegram lD: maryamshariatiii
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش نه نه نه i
۶ ساعت پیش
حدیث امین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش سیزده i
۶ ساعت پیش
حدیث امین، زهره الف و Paniz Khalilzadeh این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۶ ساعت پیش
حدیث امین و علی عبداللهی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من بهمراه خانواده به دیدن این نمایش نشستم ، همه مان وقتی با خانواده بجایی میریم دوست داریم اونها لذت ببرن از دیدن کاری که شما نمیدونین و ندیدین که چجوریه ولی در آخر راضی بودم و دمتون گرم
امیر مسعود این را خواند
Negin Fooladi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز یکشنبه ۸ اردیبهشت، از روزهای پایانی این نمایش به نویسندگی فلوریان زلر، کارگردانی سید جواد روشن و با بازی امیر مهدی ژوله، معصومه کریمی و ... امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی امیرکلهری پور و بازی حمید رضا معدنکن، منصور صوفی، نسا یوسفی، سحرناز عباس زاده، عطیه ترابی، سحر آقاسی، کیمیا گیلانی، محمد موحدی نیا، شیدا مقدری، نگین صدر، بهار صبوریان، سارا شاهمرادی، کیانا بخشی، فاطمه نوروزی، امین آقایی، زینب هرمزی، دنیا پهلوانی (روزهای پنجشنبه ۵ تا دوشنبه ۹ اردیبهشت‌) با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار کمیک خیلی خوبی بود با بازی های درجه یکتون ، امیرمهدی ژوله و ارسطو خوش رزم که واقعا ترکوندن ، این روزها دیدن تئاتر خوب خیلی حال مرا بهتر میکند مرسی از تمام عوامل این کار
Negin Fooladi این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حسن فضلی
درباره نمایش آخر بازی i
آثار بکت فارغ از نام و اعتبار گروه اجرایی به خاطر سبک و سطح کیفی ارزش به تماشا نشستن رو داره، به خصوص متن آخر بازی.
در اجرای این گروه استفاده از نور ساده بود، حرکات و اکت دو بازیگر در حداقل ترین شکل صورت گرفته بود، نسبت بین دو شخصیت باور پذیر شکل گرفته بود اما نسبت قدرت ها کم رنگ بود، حذف دو شخصیت نل و نگ حتی اگه به خاطر ضرورت اجرا صورت گرفته باشه کیفیت متن و اجرا رو تحت الشعاع قرار داده و چه خوب می شد این شخصیت ها حذف نمی شدند، حال و هوای اجرا مخاطب رو درگیر می کنه اما از یک جایی به بعد این ارتباط در میانه کار و بخش آخر کم رنگ می شه، در کل اگر بخوام قیاس کنم این اجرا رو با اجراهای دیگه ی سالن ها به نظر من امکانات و استاندارد کیفی اجرای آخر بازی با همه ی کاستی ها به مراتب بالاتر از خیلی از اجراهای این روزهاست. خدا قوت می گم به گروه اجرایی.
امیر مسعود این را خواند
محسن حسین و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هزینه سنگین بازسازی کلیسای تاریخی نوتردام | عکس
» هزینه سنگین بازسازی کلیسای تاریخی نوتردام
... دیدن متن »

پس از آتش‌سوزی بزرگ در کلیسای نوتردام در شهر پاریس، کارشناسان از هزین سنگین دو تا سه میلیارد دلاری برای برای احیای این بنای تاریخی خبر می‌دهند.

به گزارش یو اِس‌اِی تودی، «استفن برن» مدیر برنامه‌های احیا و مرمت میراث تاریخی در سراسر فرانسه اعلام کرده کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده برای مرمت و بازسازی کلیسای نوتردام کافی نیست و تخمین‌زده می‌شود هزینه‌های آن به ۱.۱۳ تا ۲.۳ میلیارد دلار برسد.

«آندره فینو» سخنگوی کلیسای نوتردام نیز در گفت‌وگویی با شبکه «CBS» عنوان کرد شاید فکر کنیم جمع‌آوری یک میلیارد یورو برای بازسازی کلیسا بسیار دیوانه‌کننده است اما احتمالاً هزینه کل بین ۲ تا ۳ میلیارد یورو باشد. پلیس قضائی پاریس پیش از این اعلام کرده علت آتش‌سوزی بزرگ در این کلیسا به احتمال زیاد یک اتصال کوتاه الکتریکی بوده است اما کارکنان کلیسا و نیز کارگرانی که در زمان حادثه مشغول تعمیر و نوسازی این بنا بودند همچنان بر این باورند که آتش سوزی، تصادفی بوده است.

«امانوئل مکرون» رئیس جمهور فرانسه دستور داده کلیسای نوتردام پاریس در طول مدت پنج سال به صورت کامل بازسازی و مرمت شود و از ین آتش‌سوزی به عنوان یک فرصت استفاده شود. این در حالی است که معماران معتقدند بازسازی این بنا می‌تواند دهه‌ها به طول بیانجامد.

منبع: ایسنا

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به تعداد 4 عدد بلیط نمایش کالیوگولا که در روز شنبه 14 اردیبهشت در ساعت 9 شب در سالن مهرگان واقع در پل کالج خیابان خارک برگزار می شود به دلیل مشغله آنها را به فروش می رسانم / تلفن تماس برای هماهنگی 09124362706
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فیلم متری شش و نیم این بار نگاهی متفاوت به مقوله اعتیاد داره.
نوید محمدزاده تا حدود از کلیشه تکراری خودش خارج شده و اینجا دیگه دیوانگی های همیشگی خودش رو نداره و بیشتر توی رفتار و بازیش کلافگی که مخصوص نقش هست رو داره که خیلی هم خوب درآورده.
صحنه سازی های فیلم و حس ملموس لحظه های نفس گیر فیلم خیلی خوب از آب دراومده.
نگاه کارگردان به بعضی از جزئیات عالیه.
مخصوصاً نشون دادن یه سری واقعیت ها تو دستگاه قضا، خیلی باورپذیره.
امیر مسعود این را خواند
زهره الف این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دو بار قبلا نمایشنامه رو خونده بودم و واقعیتش انتظار نداشتم که بتونن به این خوبی اجراش کنن. ولی دیشب با دیدن نمایش به وجد اومدم. بازیها خیلی خوب و به جا بود. دکور خوب و قابل قبول. اون قسمت اجرای با سرعت تندش رو دوست داشتم که باعث شد از مونوتون بودن خارج بشه. خسته نباشید به کلیه ی عوامل نمایش خصوصا دو بازیگر اصلی.
AA، فرامرز فخری، ari و NetHunter این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید