تیوال | دیوار
T30:09:14:55
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گقت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی محصولات و برنامه‌های جالب هر زمینه به هم‌دیگر و پیش نهادن دیدگاه و آثار خود برای دیگران. برای نوشتن و فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اگر از دوستان کسی در دوره اول این برنامه شرکت کرده، لطفاً نظرش رو بگه!
آیا راضی کننده بوده یا نه!؟
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چه اتفاقی برای نسخه‌ی iOS افتاده؟ اگر ممکنه بررسی کنید چون لینک صحیح نیست و می‌گه این اپلیکیشن وجود نداره. اگر جداگانه برای دانلود لینگ بدید هم خوبه.
Ashvini این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من برای هفته آینده بلیت تهیه کردم امیدوارم در پایان راضی باشم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
دو تا بلیط برای کنسرت محسن یگانه امشب (یکشنبه 6 فروردین) موجود است.
همکف جایگاه-E ردیف 13
09124976088
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیش فروش بلیت سه اجرای اول نویسنده مرده است از امروز یکشنبه ساعت 11 صبح
احسان هیدی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
افسوس می خورم که از فرصت تماشای نمایش دوست فرهیخته ام محروم ماندم..
قطعا علی شمس از استعدادهای بزرگ و درخشان تاتر است .

Circo massimo

عالیا این را خواند
ابرشیر و نیلوفر ثانی این را دوست دارند
هانیه عزیز به تیوال خوش آمدی.
علی شمس گرامی قطعا از کارگردانان و نویسندگان با استعداد و با سواد تاتر امروز ما است.امیدوارم هم تو و هم همه تاتردوستان شاهد اجراهای نمایش هایش در همه جای ایران و دنیا باشیم.
دوستی با او قطعا بسیار آموختنی و به دلیل روحیه ... دیدن ادامه » و شخصیت شاداب و پر انرژی اش همکلامی با او بسیار فرحبخش است :))
۲ روز پیش، شنبه
درود هانی جان خوش اومدی :)
مشتاق دیدار
۱۳ ساعت پیش
ممنون نیلوفر جان
امیدوارم فردا شما و به قول اردشیر بچه های تیوال، بالاخره از نزدیک ببینم ☺
۹ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حدس میزنم برر آنتوان چخوف دو سه‌ روزی هست که داره تو ارامگاهش می‌پیچه و میچرخه

این واژه و اصطلاح برون از مرزی معمولاً در مواردی استفاده میشه که طرفی‌ از خشم و تأسف و تجاوز وارد شده، در اون دور جایگاه ابدیش آرامشش سلب شده و او را به لرزه و چرخش ناخوشایندی در آورده‌اند

در خواستگاری آقای عظیم موسوی کارگردان این اجرا، ریشه‌های اصلی‌ این چرخش با دیدی از مقابله و تضاد ۲ طرف صندلی‌ نشین‌های طبقاتی و گروهی و جنسی‌ ارائه میشه که با استفاده از دیالوگ لهجه دار طنز مانند گیلکی همراه با سرود‌های جاودانه آشنای آن‌ دیار، با شادی و لبخند و لطیفی دل‌ و روح قریب تقریبا به اتفاق حاضرین رو به چرخی دلنشین بر میاورد

کار گردان اقتباسی دور از نوشته رفیق چخوف را برگزیده اما بنظرام توانسته منظور‌های خودش را برسونه - از دیدگاه تضاد قدرتی‌ ۲ زمین دار تا مقابله ... دیدن ادامه » لفظی ۲ طرفین خواستگار تا رابطه ساده‌تر و لطیف تر ۲ دلدار دیگر، تا عملکرد رقابتی‌ ۲ نوکر (البته تا حد همکاری به چاه آب پرتاب کردن اربابی هم میرسن)، تا بیان ۲ باره شرح داستان کِشی‌ که ترجمه شده …. در اجرا تناکنش ۲ صندلی‌ دار‌ها از آغاز تا پایان به نحوی دنبال میشد، تا نبرد صندلی‌ سرنوشت ساز عاشقانه طرفین خواستگاری

با اینکه محور داستانی‌ نمایشنامه رفیق چخوف قسمت کمی‌ از کل برنامه هست، اما کاراکتر‌های اصلی‌ سر جاشون هستند، لباس‌های محلی هم در خور ذکرند، چاشنی هاش هم اون هایست که بالا به آن‌ اشاره شد. گل آقا و قاسم و رجب و گل اندام و مه‌ بانو و کل گروه موزیکال هم درخشانند

با یادی از نکته آشنائی که قبلا فرموده بودن: ‘ حیف اگر امسال آغاز بهار با تئاتر نباشد … ‘ و ‘ سال پیش در سنگلج تئاتر دلنشینی دیدیم در یک روز بارانی دلپذیر … ‘ - بنظرم می‌رسه که خواستگاری گیلکی در سنگلج اولین چنین برآورده نوروزی تئاتر ۹۶ میباشد

دیدنی‌ هست ….
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش کمی بیشتر تمدید میشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لادن مستوفی: بیشتر با احساسم تصمیم می‌گیرم / آرش عباسی: تا ابد چشمم دنبال این نقش است / پای صحبت کارگردان و بازیگر نمایش «نویسنده مرده است»

بازی عاشقانه و ساختگی یک بازیگر و یک فیلمنامه نویس /
مشروح کافه خبر نمایش «نویسنده مرده است»

فرهنگ > تئاتر - لادن مستوفی و آرش عباسی اعتقاد دارند که «نویسنده مرده است»، نمایشی واقع گراست که بدون بازی درست، دقیق، باور پذیر و روان بازیگرانش نمی‌توانست به موفقیت دست یابد.

http://www.khabaronline.ir/detail/270290/culture/theater

ماکان ش. بابکی این را خواند
محمدرضا دانش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در تعطیلات نوروز هم «مافیا»ببینید

بنا به درخواست تماشاگران و هنرمندان اجرای مافیا بازهم در تاتر باران تمدید شد‌.این نمایش از هفتم فروردین در تیاتر باران روی صحنه می رود.

نمایش مافیا

تئاتر باران، ساعت ۲۱

نویسنده و کارگردان: افروز فروزند
تهیه‌کننده: بابک قهرمانی
طراح صحنه: منوچهر شجاع

بازیگران: نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی،
علی تاجمیر، میثاق زارع، غزاله نظر،
اِروین گالستیان، تِنی آواکیان،
با ... دیدن ادامه » صدای گلچهر دامغانی.

عکس از:مصطفی قاهری

#مافیا_افروزفروزند
لینک خرید
http://www.tiwall.com/store/maphia
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بابا، وقتی شیر آب چکه می‌کنه چجوری باید درستش کرد؟!
.
.
.
با شنیدنِ این دیالوگ خندیدم اما، از اون خنده‌هایی که از گریهء تلخ غم‌انگیزتر است...
مهرداد شریعتی این را خواند
امیرمسعود فدائی و ماکان ش. بابکی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عااااالیه . بی صبرانه منتظریم ...
آریان رضائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خب درباره ی این نمایش اینکه من قبل از به صحنه رفتنش نوشته بودم "خدا کنه ارزش 40 تومن رو داشته باشه" و حالا با ضرص قاطع می تونم بگم ارزش 4 هزار تومن هم نداشت !
بس !
علیرضا این را خواند
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با تبریک و شاد باش نوروز و خسته نباشید به همه هنرمندان این تئاتر، باید بگویم بکار گیری تم وعناصر گیلانی و موزیک در متن، نمایشنامه چخوف را بسیار شیرینتر و جذابتر کرد و ما بجای روبرو شدن با متنی قدیمی و البته کمی خشک با لحظات بسیار شاد و البته تامل برانگیز از تئاتر لذت بردیم ، با آرزوی موفقیت روافزون برای یکایک شما.
مهرداد کیا و ح این را خواندند
امیرمسعود فدائی و دنیا شمسی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

با تغییراتی در گروه بازیگری و اجرا
«نویسنده مرده است» بار دیگر به صحنه می رود/کارگردانی که بازیگر شد

آرش عباسی قصد دارد بار دیگر نمایش «نویسنده مرده است» را این بار با حضور خود به عنوان یکی از بازیگران اثر، فروردین ماه ۹۶ در تالار حافظ به صحنه ببرد.

آرش عباسی درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، به خبرنگار مهر گفت: قرار است نمایش «نویسنده مرده است» را از 17 فروردین ماه سال ۹۶ در تالار حافظ روی صحنه ببریم. این اجرا نسبت به اجراهای گذشته تغییری اساسی دارد که باعث می شود اجرای دیگری از نمایشنامه «نویسنده مرده است» باشد.

وی ادامه داد: پیش از این و در اجراهای گذشته «نویسنده مرده است»، ایوب آقاخانی به ایفای نقش می پرداخت که طی صحبتی که با او داشتم، گفتم که مایلم این بار خودم در نمایش بازی کنم. آقاخانی هم به خوبی این پیشنهاد را پذیرفت ... دیدن ادامه » و به همین دلیل است که می گویم اجرای دیگری از «نویسنده مرده است» به صحنه می رود. البته لادن مستوفی همچنان بازیگر این اثر نمایشی است.

این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر اظهار کرد: بعد از گذشت ۵ سال از نگارش نمایشنامه «نویسنده مرده است»، تغییراتی در متن، طراحی صحنه و اجرا خواهیم داشت.

عباسی درباره دلایل اجرای چندین باره نمایش «نویسنده مرده است»، یادآور شد: این سومین بار است که این اثر را اجرا می کنم البته در شهرهای مختلف ایتالیا نیز «نویسنده مرده است» را اجرا کردیم. من به نمایشنامه «نویسنده مرده است» علاقه ای شخصی دارم زیرا جزو آخرین نمایشنامه هایی است که نوشته ام. واقعیت این است که خیلی دلم می خواست به نمایشنامه نویسی برگردم و فکر می کنم با اجرای مجدد «نویسنده مرده است» این اتفاق برایم می افتد.

وی با بیان اینکه نمایش «نویسنده مرده است» قابلیت های جذب مخاطب را دارد، افزود: البته من هیچوقت به عنوان بازیگر شناخته نشده ام ولی امیدوارم اجرای مجدد این نمایش بتواند مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.
مهدی حسین مردی ، ماکان ش. بابکی و پویا این را خواندند
محمدرضا دانش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی به من بگه این فیلم برای چی ساخته شده؟!؟
نکنید آقا،نکنید.با خودتون این کار رو نکنید...اگر حرفی برای گفتن ندارید،اگر نوآوری ندارید،اگر خلاقیتتان ته کشیده خودتون رو خراب نکنید...اسم بزرگ و قشنگتون رو نابود نکنید...
Positron این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
باسلام. میخواستم بپرسم آیا این کنسرت ویژه خانمها برگزار میشه و بلیط فقط برای بانوان فروخته میشه یا آقایان هم میتوانند بلیط تهیه کنندوکنسرت را ببینند؟
جناب قاسمی گرانقدر،
تا جایی که بنده مطلع هستم فقط ویژه بانوان است.
موید باشید.
۵ روز پیش، چهارشنبه
بله متشکرم خانم محمدی.
۵ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه روزایی بود که تنها راه پیروزی رو جنگ میدونستم ولی خیلی وقته که فهمیدم وقتی به جنگ فکر می کنم میبازم؛ (مبارزه با جنگ فرق داره) برا ی همین نمایشنامه های ضد جنگ و اجراهی اینچنین منو مجذوب صحنه میکنه، همه چیز عالی بود، آکساسوار صحنه ساده و انتزاعی(استامبولی!) همیشه اینجور صحنه ها جادویی ویژه داره برای بالا بردن شعور هنری، روایت دوست داشتنی و شیطنت گونه مهرداد کوروش نیا و کارگردانیش سر احترامم رو براش خم میکنه، بازی پر انرژی و روان هرسه بازیگر هم تحسین برانگیز بود، به ویژه نوید محمدزاده عزیز که نشان داد بیخودی "نوید محمدزاده" نشده، در کل صحنه به صحنه همراه همه خندیدم تا طعم تلخ جنگ رو بتونم قورت بدم و اوج نمایش باز یادم انداخت که همه ما نامه ای داریم که قبل از پایان، باید بنویسیم یا بخوانیم، دمشون گرم
پرند محمدی ، مرتضی ، 4faslesal و ماکان ش. بابکی این را خواندند
Unforgiven(Farhad) ، Ana5ta5ia ، مهرداد شریعتی ، مهناز و yasiso این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اصلا نمیتونم بگم نمایش خوبی بود. ولی ازسالن باخنده وخاطره شعله بیرون اومدم....
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا ازین بهتر نمیشد...چقدر غم انگیزه فقر و اعتیاد و بی سرپناهی...چقدر سست بودن بنیان بعضی از خانواده ها باعث بوجود اومدن این فجایع میشه...نمایشی بینظیر پر از اشک و لبخند های تلخ ... ممنون از تحقیقات دقیق و کارشناسانه اتون اقای میری عزیز و سجاد جان افشاریان...شلتر رو باید دید
پرند محمدی و علیرضا این را خواندند
سجاد افشاریان ، مهرداد شریعتی و Amin Miri این را دوست دارند
ممنون فرهاد عزیز از لطف و محبتت و نظرت
دیروز
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید