آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | تیوال
S3 : 19:23:49 | com/org
 

«تیوال» یک شبکه اجتماعی و تجاری عمومی است. شبکه‌های اجتماعی از مهمترین مفاهیم اینترنت بوده و به سامانه‌هایی گفته می‌شود که بستر ارتباط و دادوستد بین انسان‌ها هستند. در تیوال محور ازتباط، علاقه‌مندی‌های مشترک هنری و سرگرمی است. برای نمونه یکی از زمینه های بنیادی تیوال، سینما است. کاربران علاقه‌مند به سینما وارد این بخش شده و با هم محتوایآن را می‌سازند و به گفتگو می پردازند. محتوایی همچون فیلم‌ها، هنرمندان، اخبار، نقد و امتیاز به آثار، طرح پرسش‌ و پاسخ و ...

حلقه مکمل زنجیره خدمات تیوال، سامانه پیشرفته خرید و تماشای آنلاین آثار ویدیویی، خرید بلیت با انتخاب صندلی، ارایه تخفیف‌های ویژه و... است.

گروه نرم افزاری «انسان» به عنوان طراح و پدیدآورنده تیوال، در ادامه طرح کلان خدمات الکترونیکی یکپارچه به کاربران ایرانی، با پیوستگی تیوال همچون دیگر محصولات گروه انسان به شبکه خدمات «زیربنا» سادگی و یکپارچگی روندها و خدمات را دنبال کرده‌است.

تیوال گسترش فرهنگ و سواد هنری مردم را دنبال می‌کند.

قوانین فعالیت در تیوال | نظر هنرمندان درباره تیوال | گفتگوی تصویری با مدیر تیوال

 

 ۰۴ شهریور ۱۳۹۱
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
IOS?????چی شد!!!؟؟؟
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
اندرویدش هم چنگی به دل نمی‌زنه!!
گروه همیاری (support)
درود بر شما
اپلیکیشن کنونی تیوال بسیار قدیمی‌است و نسخه بعدی اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دستور کار است
با سپاس
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سهند رادمهر (sahand2016)
درباره اشتراک تیوال+ i
میتونم بگم من یکی از مشتریهای دائمی تیوال هستم
اولین بار که تیوال پلاس اومد منم مثل خیلی از دوستان عضو شدم، فک میکنم 80-90 تومن بود. اما روزیکه خواستم ازش استفاده کنم:
- نمایشی که خی ی ی لی دوست داشتم ببینمش اصلا مشمول تیوال پلاس نبود (این یعنی یه حال گیری اساسی)
- وقتی خواستم برم محل اجرا هرچقدر تقلا کردم ماشین نیومد!!! به نمایش نرسیدم و با کلی خواهش و تمنا از نصفه تماشاش کردم و بعد تو سفر برگشت وقتی علت رو از راننده ها جویا شدم، گفتن با این نرخ کسی سفر رو قبول نمیکنه و خلاصه اینجا هم بازی رو باختم!
- توی شهر کتاب، اعتبارم به مفت نمی ارزید، اصلا شهر کتاب همچین چیزی رو قبول نداشت، میگفت برو به هرکی پول دادی از خودش خدمات بگیر!!!
- توی کافه ها هم وضع به همین منوال بود، یعنی اینهمه هزینه به مفت نمی ارزید.
- بعد زمان پیشنهادات تیوال پلاس برای نمایشها رسید، امیدوار بودم اینطوری یذره از اندوهم جبران بشه ولی در کمال تاسف پرفورمنسهای شاخص، نمایشهای عالی، سناریوهای توپ و حتا سالنهای برجسته شامل این تخفیف نبودن!
و بعد از سه ماه هم دوره اشتراکم بدون هیچ استفاده ای به اتمام رسید و هزینه ای که کردم کاملا سوخت شد...

از زمان ... دیدن ادامه ›› اشتراک فقط یه نمایش بدرد بخور اکران شد که من واقعا دوست داشتم ببینمش اما
اونم شامل تخفیف نبود و با کلی اعصاب خردی و هزینه های جانبی و پنهان بهش رسیدم. با خودم حساب میکنم که اگه بنا بود همین نمایش رو بدون اشتراک پلاس ببینم با کرایه رفت و برگشت و بلیط و ... فوق فوقش مجبور بودم فقط 30 تومن هزینه کنم درحالیکه حالا 80-90 تومن پول داده بودم بخاطر هیچ و فقط باهاش اعصاب خردی خریده بودم!!! بعد از اونم هرچی برام پیامک اومد و هی وعده تمدید دادن، اصلا زیر بار نرفتم که اشتراکمو تمدید کنم!

حتا چندین بار هم برای عزیزان تیوال پیغام گذاشتم که این کارتون اصلا اخلاقی نیست، اقلا: یه نمایش درست رو شاملش میکردید، یه سالن خوب، یه کار شاخص، یه کتابفروشی معتبر مسئول، اونم نه؟ اقلا اجازه میدادید مبلغ که تمام شد بعد باطلش میکردید (مثل بلیطهای مترو) نه اینکه "بابت فروش هیچ" و در واقع یک مشت وعده بی عمل، یک مشت دروغ، اینطور جیب دانشجوهای بیچاره رو خالی کنید.

بنظر میرسه اشتراک تیوال پلاس فقط برای افزایش فروش یه سری نمایشهای زرده که روی دست فروشنده مونده و دیدنش هیچ حظی نداره. و الا جاهای دیگه از جمله کافه ها و شهر کتاب و... تره هم براش خرد نمیکنن.

میگن "بعضی شهر کتابها در برخی نقاط شهر قبولش دارن"،
خب من اگه بخوام از محل خودمون بلندشم کلی زمان بذارم برم اون سر شهر، که دیگه تخفیف معنا نمیده! خیلی معقول همون پول رو میدم، خدمات بدون تخفیف میگیرم.
هم وقتم تلف نمیشه،
هم دود نمیخورم، و
هم اینکه دیگه منت کسی سرم نیست و باهام مثل یه مشتری محترم برخورد میکنن
و مدام قیافه نمیگیرن که پولتو جای دیگه دادی خدماتشو از ما میخوای و...
بُکُشید ما را..
تیوالی ها بیدارتر می شوند..
گروه همیاری (support)
درود بر شما
ضمن تاسف از این‌که این میزان مشکل را تجربه نمودید، با توجه به این‌که شما اشتراک خود را دوسال پیش به میزان سه ماه تهیه فرمودید، نکات مهم زیر را در توضیح این مسایل عرض می‌کنیم:

۱. تخفیف‌های حمل و نقل چه در زمان همکاری با اسنپ و چه در زمان همکاری با تپسی، اصلا روی عدد راننده تاثیری ندارد که منجر به عدم انگیزه ایشان برای پذیرش درخواست باشد و این دو سازمان از سمت خود یا تیوال تخفیف را پرداخت می‌کنند. (این قاعده درباره همه انواع تخفیف های این سازمان‌ها ... دیدن ادامه ›› صادق است و نه فقط درباره همکاری با تیوال)

۲. این‌که اجراهای بیشتری و در نهایت همه اجراها مشمول تخفیف پلاس باشند می‌پذیریم با شرایط ایده‌آل فاصله داریم و مسیری‌است که در حال رسیدن به آنیم ... برای مثلا همینک همه فیلم‌تئاترها و اجراهای آنلاین و وبینارها بدون استثنا مشمول تخفیف هستند.

۳. درباره شهرکتاب اصلا قرار نبوده در فروشکاه‌های حضوری تا امروز تخفیفی ارایه شود و این تخفیف همان‌طور که در بخش پلاس مشخصا توضیح داده‌شده‌است برای فروشگاه آنلاین شهرکتاب یعنی سایت https://shahreketabonline.com است. این‌که به شما گفته‌شده‌است برخی شهرکتاب‌ها در برخی شهرها قبول دارند هم صحبت عجیبی‌است که اصلا مورد قبول ما نیست. (در واقع هیچ شهرکتاب فیزیکی در هیچ جای ایران اصلا در این سیستم تعریف نشده و جایی هم از سمت ما چنین ادعایی نشده)

۴. کافه‌های طرف قرارداد (و نه همه کافه‌های سطح شهر) متعهد به ارایه این تخفیف هستند و اگر مشخص‌تر بفرمایید کدام کافه همکاری لازم را نداشته‌است به سرعت پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

امیدواریم در ادامه میزبان شایسته‌تری برای شما باشیم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رونمایی از لوگوی تازه تیوال! | عکس هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوالرونمایی از لوگوی تازه تیوال!
هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوال در چهارم شهریورماه ۹۹ و پس از عرضه نسخه جدید، لوگوی تازه تیوال هم منتشر شد. این طراحی بازتاب‌دهنده رویکرد اصلی ما در ترکیب سرگرمی با اندیشه است. ترکیب‌هایی همچون: هنر نوین + اصیل روند جهانی + ایرانی جوانی + پختگی امیدواریم فرآیند نوسازی تیوال را دوست داشته‌باشید 😊 همچنین از همه هنرمندان و همکاران تیوال دعوت می‌کنیم از این پس در اطلاع‌رسانی و تبلیغات خود از لوگوی جدید، قابل دریافت در tiwall.com/get بهره ببرند.
دیدن ادامه ››

هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوال در چهارم شهریورماه ۹۹ و پس از عرضه نسخه جدید، لوگوی تازه تیوال هم منتشر شد.

این طراحی بازتاب‌دهنده رویکرد اصلی ما در ترکیب سرگرمی با اندیشه است. ترکیب‌هایی همچون:

  • هنر نوین + اصیل
  • روند جهانی + ایرانی
  • جوانی + پختگی

امیدواریم فرآیند نوسازی تیوال را دوست داشته‌باشید 😊

همچنین از همه هنرمندان و همکاران تیوال دعوت می‌کنیم از این پس در اطلاع‌رسانی و تبلیغات خود از لوگوی جدید، قابل دریافت در tiwall.com/get بهره ببرند.

نفیسه نوری این را خواند
امیرمسعود فدائی، محسن جوانی، نیلوفر ثانی، شکوه حدادی، محمد مجللی، مرتضی سوری و محمد عمروابادی این را دوست دارند
من الان میخوام برای امروزم کنسل کنم میشه راهنماییم کنید
گروه همیاری (support)
سحر شادمهر
من الان میخوام برای امروزم کنسل کنم میشه راهنماییم کنید
درود بر شما
لطفا از چت آنلاین پایین سایت برای گفتگو و بررسی موضوع از سوی تیم پشتیبانی بهره ببرید.
گروه همیاری
درود بر شما لطفا از چت آنلاین پایین سایت برای گفتگو و بررسی موضوع از سوی تیم پشتیبانی بهره ببرید.
اصلا باز نمیشه فقط می زنه برقراری ارتباط
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری جان این سرویس همچنان برقراره؟
برای دو اجرای اخیری که رفتم نه پیامک یادآوری گرفتم و نه تخفیف تپ سی.
پویا فلاح این را خواند
محمد مجللی این را دوست دارد
گروه همیاری (support)
درود بر شما
با آغاز شیوع کرونا و تعطیلی چهارماهه همه برنامه‌های هنری این همکاری نیز دچار توقف موقت شده‌است، با هماهنگی دوستان خوبمان در تپسی به زودی این سرویس از سر گرفته خواهد شد.
۰۶ شهریور
گروه همیاری
درود بر شما با آغاز شیوع کرونا و تعطیلی چهارماهه همه برنامه‌های هنری این همکاری نیز دچار توقف موقت شده‌است، با هماهنگی دوستان خوبمان در تپسی به زودی این سرویس از سر گرفته خواهد شد.
مرسی همیاری جان
۰۹ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال دوست دارم♥️
همین‌طوری، یهویی :))
دارم فکر میکنم چند ساله که هر روز دارم بهت سر میزنم، اونم چندین‌بار، حتی وقتی که تئاتر نمیرم.
خلاصه که خوشم میاد ازت، همین😅
مطمئنا از مایی که تو تیوالیم خوشت میاد تا خود تیوال😂✌🏻
سیدمهدی
منم هرروز سر میزنم البته این اواخر اونقد بی‌حوصله‌ام که فقط میخونم و رد میشم. حس نوشتن چیزی نیست، مگر همچین دل‌نوشته های با حال خوبی
سید به ما سر بزن
مارو دور ننداز
:))))
دوست دارم رو از انتهای جان زدم
محسن جوانی
سید به ما سر بزن مارو دور ننداز :)))) دوست دارم رو از انتهای جان زدم
قسم به جان تو گفتن طریق عزت نیست
به خاک پای تو وان هم عظیم سوگند است

بیا که بر سر کویت بساط چهرهٔ ماست
به جای خاک که در زیر پایت افکنده‌ست

دلتنگتونیم آقا ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦♥️⁩
منم از ته دل گفتم 😍😍

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری عزیز از اضافه شدن پنج ماهه به اکانت ممنونیم اما با پلاس چه میتوان کرد وقتی هیچ چیز برای عرضه وجود ندارد
البته در پیامک ۵ ماه ذکر شده ولی در سایت، ۷۳ روز اضافه شده
گروه همیاری
جناب صادقی عزیز، پنج ماه اعلام شده به تاریخ پایان اشتراک هر فرد اضافه شده است. تاریخ پایان اشتراک پلاس شما ۲ فروردین بود که با اضافه شدن پنج ماه، به ۲ شهریور منتقل شد. سپاس از شما
چه پیچیده.
سپاسگزارم.
۲۲ خرداد
گروه همیاری
سرکار خانم سردلی گرامی، بدلیل اینکه خرید پلاس شما در ساعت ۲۲:۵۲ انجام شده است، محاسبات تعداد روز باقی مانده اشتراک پلاس شما بر اساس این ساعت انجام می شود نه ساعت ۱۲ شب. با سپاس از شما
همیاری جان
خیلی ممنونم از توضیحاتتون🌸🌸
با آقای صادقی موافقم که محاسباتتون پیچیده ست ☺️
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عشق پرمصرف ترین، شنیده شده ترین و دستمالی شده ترین واژه ی دنیاست. شاید حتی لوس ترین،خسته کننده ترین و تکراری ترین.و شاید هم اشک آورترین، دردناک ترین و سخت ترین.و با این حال هنوز اینجاست، درست رو به روی ما.
می توانیم دست دراز کنیم و بگیریمش یا می توانیم یه عمر خیره به رو به رو بمانیم بی آنکه ببینیمش. اینجاست.درست رو به رویمان.
سمج، پررو، پیگیر. به دروغ هایمان عادت دارد. به رفتار متناقضمان. به عوام فریبی و تظاهرمان. به فراموشی و توجیهاتمان. و با این حال اینجاست. درست رو به رویمان.
انگار که بگوید شما مرا نمیشناسید!هنوز مرا نمی شناسید!
و ما چقدر از اومی دانیم؟از عشق.پرمصرفِ پر تکرار! که تمام زندگیمان به دنبالش می دویم، کتمانش می کنیم، ندیدیش می گیریم، تجربه اش می کنیم، پیدایش می کنیم، از دستش می دهیم و در نهایت همیشه از او طلبکاریم. بی اینکه در حقش بخشندگی کرده باشیم.بیایید حرف بزنیم. از عشق.از عشقهایی که می شناسیم یا عشقایی که دوست داریم بشناسیم.از لحظه هایی که فکر می کردیم عاشقیم و نبودیم.از چیزهایی که عاشقانه دوست داشتیم اما به کسی نگفتیم. از اشتباهات خودمان که به گردن عشق انداختیم و از هر چیز که به نام عشق در زندگیمان بود و نبود.برایمان بنویسید از عشق و این بار راستش را بگوییم!
برای دومین مجله صوتی آوای تیوال تا ۲۸ خرداد تجربه های خودتون رو به صورت متنی برای ما به ایمیل podcast@tiwall.com ارسال کنید تا ما بهترین تجربه شما را در آوای تیوال به اشتراک بذاریم.
همیاری جان، حتما باید تجربه واقعی باشه ؟ یا شامل داستان یا شعرهایی با همین مضمون و به قلم خودمون هم امکان ارسالش هست؟
محمد عسگری
درود بر شما تجربه‌های واقعی برای ما جذاب‌تر است
سپاس
۲۱ خرداد
محمد عسگری (mohammadasgari)
الهه الف
من می خوام درخواست همکاری با آوای تیوال رو بدم. می شه؟
درود
خوشحالیم از علاقمندی شما
حتما در صورت نیاز با شما در ارتباط خواهیم بود
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در تیوال چه چیزهایی میشه با کیف پول خرید؟
شاهین این را دوست دارد
گروه همیاری (support)
درود بر شما
کیف پول یک شیوه کلی برای پرداخت بوده و خرید همه چیز را می‌توان با آن انجام داد.
۱۶ خرداد
گروه همیاری
درود بر شما با چه مشکلی روبرو شده‌اید؟
درود بر شما. برای خرید از بخش سینما، گزینه پرداخت از کیف پول نیست.
گروه همیاری
درود بر شما با چه مشکلی روبرو شده‌اید؟
سلام. جواب سوال قبل رو ندادید. به علاوه این که دو بار، یکبار از کیف پول و یکبار از کارت خرید کردم. پول برداشت شد ولی خرید انجام نشد. لطفا جواب بدید. متشکرم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به سلامتی و میمنت و البته طبق قول قبلی تیوال، بعد از عید نسخه ی جدید رونمایی شده.
از لحاظ ظاهری و کاربردی تغییرات خوب و حتی مفصلی داشته که به شبکه های اجتماعی مدرن شباهت بیشتری پیدا کرده و گاها پیشی هم گرفته. دست مریزاد تیوالیان عزیز
امیدوارم خیلی زود مدام برای گرفتن بلیط به نسخه ی ۳ سر بزنیم. 😍

چند موردی به چشمم اومد که به امید کمک به بهتر شدن تیوال، بیان می کنم:
۱. رنگ پس زمینه به چشم من خیلی سفید و براقه که باعث خستگی میشه
۲. تنوع رنگ هایی که در هر لحظه دیده میشه زیاده. مخصوصا تنوع رنگ های طوسی.
۳. چیدمان صفحه در دیوایس های مختلف دچار مشکلاتی میشه مثل پوشیده شدن نوشته ها(مثل نام کاربر در عکس پیوست)
۴. با حذف شدن تعداد اگاهی ها و خواسته ها از ... دیدن ادامه ›› روی عکس موافق نیستم. ضمن اینکه شیوه ی جدید احساس گوشی در حال شارژ رو بهم میده که حس خوبی نیست 😕 شاید به خاطر رنگ، فرم و محلش در صفحه س
۵. با سیستم اشتراک زماندار برای تماشای فیلم تیاترها خیلی موافق ترم(البته ارتباط مستقیمی با نسخه ی ۳ نداره)
و چند پیشنهاد:
۶. پیشنهاد می کنم فروش کتاب الکترونیک هم در نظر بگیرید. سازوکارهای خوبی در دسترسه. هم برای کتاب و هم نمایشنامه.
۷. نوار سمت چپ صفحه هم قابل بازبینیه. تا جاییکه بنرها وجود داره، صفحه پره ولی از اون به بعد خالی بودنش توی ذوق میزنه(عکس پیوست)
۸. یک پتانسیل ویژه: اگر برای نمای صفحه کاربر یا همون تیوال کاربر باز طراحی انجام بشه، این نسخه ی جدید، پتانسیل این رو داره که به عنوان صفحه ی شخصی معرفی بشه. مثل لینکدین. یعنی من کاربر لینک صفحه ی تیوالم رو روی کارت ویزیت یا صفحات مجازی یا هرجای دیگه درج کنم برای معرفی خودم. این ایده نیاز به ورز دادن و پخته شدن داره ولی شدنیه.

فکر می کنم کمی زمان لازمه تا همه ی قابلیت های این ورژن کشف بشه و مورد استفاده قرار بگیره اما پتانسیل بسیار بالایی مشهوده.
در مجموع کار درجه یکی انجام شده.
دست مریزاد به همه تیوالیان خوش فکر و خوش عمل
مهر قلبی ❤️
چیزی که الان به چشمم اومد، بعد از درج پست دیگه امکان اضافه یا حذف کردن تصاویر و احتمالا سایر پیوست ها وجود نداره.

ضمنا در زمان ویرایش کردن، بین دکمه ی لغو و لیست سمت چپ(گفت و گو، نقد...) می تونه فاصله بیشتری وجود داشته باشه که زیبایی بصری حفظ بشه

زیر زمان درج پست هم یه مداد گیر کرده:
۲ دقی✏️قه پیش
۱۷ اردیبهشت
دارک مود هم عالیه 👍🏼
۱۷ اردیبهشت
گروه همیاری (support)
درود بر شما
از رضایت کلی شما از نسخه ۳ تیوال خوشحالیم 😊 و بسیار سپاسگزاریم که نظرات ارزشمند خود را با ما در میان گذاشتید و دغدغه بهتر شدن تیوال را دارید.

نظرات شما به تیم فنی برای بررسی و برنامه‌ریزی منتقل شد.
۱۸ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال جان
کاش امکانش باشه راحت‌تر به نمایش‌هایی که بهشون امتیاز دادیم دسترسی پیدا کنیم
مثلا امروز اومدم یکی از ۵ ستاره‌ای هارو پیدا کنم تا برم صفحه ی عواملشو همین‌جا فالو کنم. قبلا راحت بخاطر تمایز و پر رنگ و کم‌رنگی دیده می‌شد، اما الان قشنگ تا نازی‌آباد رفتم پایین. دیگه ببین برا تئاتری‌تر ها چقدر میتونه سخت باشه همچین موضوعی

به ذهنم رسید کاش می‌شد یه جایی باشه آدم بتونه انتخاب کنه که مثلا الان فقط ۵ ستاره‌ای ها رو نمایش بده یا اینکه امکان sort مطابق میل هر نفر باشه
حتی در مورد نمایش دادن هر برگه هم به نظرم می‌تونست اختیاری باشه که هر کس مطابق سلیقه ش،‌ مثل فایل‌های کامپیوتری مشخص کنه که لیستی باشه (مثل گذشته) یا بزرگتر و با عکس باشه

چیزایی بود که به ذهنم رسید نصف شبی
شاید کمکی کنه برا بهتر شدنت
گروه همیاری (support)
درود بر شما
ایده خوب شما در دستور کار قرار گرفت.
۱۴ اردیبهشت
دست شما درد نکنه
خدا قوّت
۱۴ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال جان
ممنون برای اینکه به فکر بهتر شدن و به‌روز شدنی.
توضیحاتی که نوشتین و قابلیت‌هایی که به این نسخه اضافه شده، امکانات کاربردی و جالبی هستن که به مرور ازشون استفاده‌های خوبی خواهد شد.
ولی در مورد گرافیک جدیدتون، من توی این چند روز هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. به نظرم مقداری شلوغه و پر از تصویر و آیکون و خط و خطوط. به‌خصوص وقتی سایت رو توی گوشی باز می‌کنم این شلوغی بیشتر هم به چشم میاد.
برای نمونه، اینکه اسم عوامل اجرا به صورت لینک قرار گرفته و میشه به سوابق و اجراهای قبلیشون دسترسی داشت، خیلی امکان خوبیه و خودمم قبلاً همین درخواست رو داشتم. ولی اینکه کنار هر اسم یک عکس هم قرار گرفته، باعث شلوغی صفحه شده. وقتی که با کلیک روی لینک میشه به عکس و اطلاعات شخص دسترسی داشت، بودنش اینجا ضرورتی نداره.
یا همون لیست خواسته‌ها که بقیه دوستان هم نوشتن، و خانم ثانی هم توضیحات خوبی در موردش دادن که من دیگه تکرار نمی‌کنم.
در کل برداشت من از نسخه جدید اینه که به جای ساده‌تر شدن، تا حدی شلوغ شده همه جا.
امکاناتی هم که بقیه‌ی دوستان اشاره کردن امکانات خوبی هستن که امیدوارم به زودی به همین نسخه اضافه بشه.
بازم ممنون از تلاشتون و خسته نباشین.
در نگاه اول همه که چیز عالی به نظر میرسه.
امیدوارم در تجربه های اجرایی و کارایی هم همینقدر لذت بخش باشه.

خداقوت و دستمریزاد!
شاهین (kamoo)
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
تبریک میگم بهتان اگر غیر از این باشد باید تعجب می کردیم.برایتان آرزوی موفقیت در گام های بعدی تان را دارم،با دعای خیر برای همه شما جوانان.....
تیوال جان سلام.
داشتم فکر میکردم کاش امکان ارسال فایل صوتی رو هم اضافه کنی. شاید بشه ما کاربرها با کمک هم، بعضی از نمایشنامه‌ها رو بخونیم و اینجا به اشتراک بذاریم. فکر می‌کنم اتفاق نو و خوبی بیوفته.
یه وقتایی دلم می خواسته بلافاصله بعد تئاتر ویس بذارم نظرمو بگم
نمیدونم بودن این امگان میتونه مفید باشه یا نه
۱۱ اردیبهشت
گروه همیاری (support)
درود بر شما
با سپاس از ایده جالب شما... این ایده برای بررسی بیشتر به تیم فنی ارجاع یافت
۱۱ اردیبهشت
خیلی ممنون همیاری جان
۱۱ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آیا منصفانه تر نیست که اگر قراره برای هر فیلم تئاتر، پرداخت جداگانه داشته باشم، بتونم دانلود کنم که آفلاین هم در اختیارم باشه؟
امید اسدی این را خواند
امیر مسعود، سپهر، شاهین ه، bahar، آقامیلاد طیبی و M... این را دوست دارند
بجز اجراهایی که در همون زمان آنلاین هستند ، به نظر من این شیوه شامل یک حق عضویت باید بشه نه این میزان هزینه که اصلا تناسبی با یکبار دیدن فیلم تئاتر بدون سیو کردن درنظرگرفته شده
۱۰ اردیبهشت
این همه فیلم سینمایی و سریال ایرانی برای فروش و دانلود قانونی هست. حتی روی خود تیوال. همینطور کتاب الکترونیکی و صوتی. با یک پرداخت کار تمامه به حقوق معنوی کسی هم تجاوز نمیشه. فیلم تئاتر هم مثل همه محصولات فرهنگی دیگه است.
مرسی از پیگیری همیاری جان.
۱۱ اردیبهشت
موافقم با شیوه ی پرداخت حق عضویت
۱۱ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام همیاری گرامی
چرا اکانت من حذف شده ؟ نه id نه ایمیل ام رو سیستم نمیشناسه، اما با شماره موبایلم اسم و فامیل م رو آورد ، با حذف کامل اطلاعات. اصلن اکانت جدید ایجاد کرده با همون شماره موبایل ، نوشته تیوالی از بیست دقیقه ی پیش! اون پروفایل براش خون دل خورده شده : ( بعد از کرونا چه جوری از تخفیف ها استفاده کنم؟ E: .... کیف پول هم موجودیش صفر شده :)))))
آیا غیرفعال بودن باعث حذف اکانت میشه؟
حالا ما سرمون شلوغ بود سر نزدیم ، شما چنین بی وفا چرایی ؟ :/
سپهر، امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را خواندند
گروه همیاری (support)
درود بر شما
قطعا هیچ‌یک از نگرانی‌های شما رخ نداده، صرفا شما با موبایل خود یک اکانت تازه ساخته‌اید... در حالی که برای اتصال این موبایل به اکانت پیشین باید با روش پیشین، یعنی نام کاربری و رمز قدیمی خود لاگین بفرمایید و سپس موبایل خود را تایید نمایید.
۱۰ اردیبهشت
همیاری جان ، چون آی دی و ایمیل من رو نمی شناخت و راهم نمیداد ، با موبایل وارد شدم اسمم رو نشون داد اما اکانت جدید ایجاد شد! خوب عجیب نیست با یک شماره موبایل دو تا اکانت بشه ایجاد کنی؟
به ساپورت ایمیل زدم ، اسکرین شات عدم شناسایی ها رو فرستادم و نهایتن مشکل رو برطرف کردند. ممنون ٭:
۱۱ اردیبهشت
همیاری جان، الان سیستم خودش منو بیرون کرد،وقتی خواستم وارد شم،پدرم دراومد..نه نام کاربری مو میشناخت نه موبایلم رو نه رمز عبورم رو...آخر سر با ایمیل و تغییر رمز وارد شدم..
۱۱ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری محترم، همه ذوق و هیجان من با دیدن بخش فیل‌تاترها بر باد رفت...توقع میرفت مانند نتفلیکس و یا فیلیمو هزینه اشتراک ماهانه دریافت شود و نه اینکه هر کدام جداگانه بفروش برسند!با هزینه خرید دو فیلم‌تاتر در تیوال میشه یک ماه عضو سامانه‌هایی مث نماوا و فیلیمو و ...شد و بدون محدودیت تاتر دید ، بویژه اینکه تعداد تاترهای فعلی تیوال بسیار محدود‌تر از اونهاست و بجز چند اثر ک برای اولین بار در تیوال منتشر شده (آیا اختصاصی تیوال هستند؟)بقیه مدتهاست ک در وی‌او‌دی‌های مذکور در دسترس قرار دارند...و خبری هم از تاترهای قدیمی با کیفیت پایینی ک امکان انتشار در امثال نماوا رو ندارند هم نیست، هدفگزاری کوتاه مدت شما درین زمینه چیست؟آیا آرشیو فیلم‌تاترهای تیوال بطرز معناداری بزرگتر از رقبا خواهد شد؟در آینده نزدیک یا دور؟
دقیقا! نکته خیلی خوبی بود. تو ذوق منم خیلی خورد. تقرییا ۱۰۰ تومن باید هزینه کنم برای کارهایی که انتخاب کردم، در حالی که فیلیمو اونا رو رایگان بهم میده و از من بخاطر اپراتور سیمکارتی که دارم(ایرانسل)، حتی انتظار نداره اکانتی بخرم!
هر چند، درسته که بخاطر حمایت حاضرم دست به خرید معدود کارهایی بزنم، ولی یکمم از ما باید حمایت بشه دیگه، نه؟
۱۰ اردیبهشت
همیاری محترم،اولا برای چنان هدفی باید تعداد آثار بسیار بیشتر از آنها شود(فیلیمو و نماوا حدود صد فیلم‌تاتر دارند) و حتی کارهای قدیمی رو ک غالبا کیفیت تصویری خوبی ندارند(اما برای عشق تاتریها بازم ارزشمند هستن)اضافه کنین و ...
دوم و مهمتر اینکه اگر یه آرشیو دویست-سیصد تاتری(ک رو ب افزایش هم باشند) داشته باشید چندین هزار نفر حاضرند ک اشتراک ماهانه مثلا سی هزار تمنی رو بپردازند و بخاطر جذب افراد زیاد هم مخارج تیوال تامین میشود و هم ب مخاطب فشار بیش از حد وارد نمیشود
۱۱ اردیبهشت
جناب دانش به نکته خوبی اشاره کردین ، موافقم با حرف و نظرتون
۱۱ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود و سلام به دوستان و رفقای عزیز و ارجمندم؛

بدینوسیله حلول سال جدید و نگارش سوم تیوال را بر شما و خاندانِ گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

خواهشمندم نظر خود را در خصوص خسارات مالی وارده به اهالی تئاتر، ناشی از شیوع کرونا، و چالش‌های جبران‌پذیر یا جبران‌ناپذیر آن را با رسم شکل توضیح دهید.


#کرونا_باعث_ضرر_و_زیان_اهالی_تئاتر_شده #کرونا_باعث_خسارت_مالی_اهالی_تئاتر_شده #خسارت_مالی_اهالی_تئاتر_را_جبران_کنید #خسارات_مالی_وارده
آقامیلاد طیبی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خواستم ببینم کار میکنه یا نه!:)
ولی بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا!!
آرش جان جوان رشیدی چون شما حالا حالاها راه دارد برای پیمودن ...
چه خوب است این امکان اشتراک تصویرها در نسخه جدید
۱۰ اردیبهشت
قربونت شما سلامت باشی.آره واقعا کلی منتظر بودیم
۱۳ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
HAPPY NEW FACE
خدایا شکرت که منو زنده نگه داشتی این روزو ببینم.
(اشک شوق)
نفیسه جانم :))
۱۰ اردیبهشت
و آقای رضایی رو :)))) واقعاچرا بامداد؟ ای بابا
میان ولی ایشالا... پیامک تیوال میره براشون، میان دوباره اینورا...

دایه هم که قرار نبود پایانش اینجوری باشه
باید دوئل میکردیم با هم، و من دخلشو میاوردم.نورا :(((((((
۱۰ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
 

زمینه‌های فعالیت

تماس‌ها

twitiwall
پشتیبانی
روابط عمومی
www.tiwall.com
tiwall
02166176637
tiwallgram
تهران، خیابان طالقانی، بین ولیعصر و حافظ، شماره ۴۴۸، طبقه ۶