تیوال تیوال
T1 : 16:59:11

«تیوال» یک شبکه اجتماعی تنیده با یک بستر تجاری است که در آن کاربران در محور زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک و محصولات وابسته به آن‌ها ارتباط می‌یابند. مثلا یکی از زمینه های بنیادی تیوال، سینما است. کاربران علاقه‌مند به سینما با هم محتوای این بخش را می‌سازند و به گفتگو می‌پردازند. محتوایی همچون محصولات و اخبار  این زمینه، دیدگاه ها، نقد و بررسی آثار، پرسش‌ و پاسخ و نظر سنجی از دیگر کاربران. پر نهایت تیوال روی برنامه‌ها و آثار این زمینه‌ها به ارایه برگه اختصاصی اطلاعات، تخفیف‌های ویژه، فروش اینترنتی بلیت، رزرو صندلی و... می‌پردازد.

قوانین فعالیت در تیوال | نظر هنرمندان درباره تیوال | گفتگوی ویدیویی با مدیر تیوال |  آشنایی بیشتر »

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

 

من الان سرویس ١ سالرو خریداری کردم. یه مشکلی هست. کسی که هزینه ی بیشتری میکنه و ١ ساله میخره هم فقط ٥٠ هزار تومن اعتبار اسنپ فود داره و کسی که ٣ ماهه هم میخره بازم ٥٠ تومن داره؟ اینطوری کسی که ١ ساله میخره ضرر میکنه اینطور نیست؟
درود بر شما
همانطور که در معرفی طرح عنوان شده درباره مثلا اسنپ‌فود،‌ اعتبار هدیه ۲۰.۰۰۰، ۳۰.۰۰۰ یا ۵۰.۰۰۰ تومان اعتبار خرید، بسته به طرح اشتراک تیوال+ (سه‌ماهه،‌ شش‌ماهه و یکساله است)
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک سوال داشتم. من اگر اشتراک ١ ساله بخرم این تخفیفات هر ماه تکرار میشن؟ برای مثال هر ماه ٥٠ هزار تومن اعتبار تخفیف تجدید میشه؟
درود بر شما
تسهیلات خود تیوال همچون تخفیف های ویژه خرید بلیت و اولویت خرید به صورت جاری در طول عضویت همواره به روز می‌شوند... درباره تخفیف همکاران تیوال، همانطور که در توضیحات نوشته شده است برخی از آن ها وابسته به طرح پلاس خریداری شده مقدار یا دوره طولانی ... دیدن ادامه » تری دارد، مثلا اسنپ‌فود برای طرح سه ماهه ۲۰.۰۰۰ تومان و برای طرح یکساله ۵۰.۰۰۰ تومان است اما نه به صورت ماهیانه بلکه به صورت کلی.
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام...
طرح خوبیه فقط یه سوال برای من پیش اومده... تخفیف وفاداری که برای اعضای تیوال در نظر گرفته شده جدای از تخفیف تیوال + هست؟؟؟؟
یعنی به طور مثال اگر نمایش زبان تمشک های وحشی با تخفیف وفاداری 25% میشه 30000 تومان اگر اشتراک تیوال + رو هم داشته باشم 25% هم روی 3000 تومن تخفیف میگیرم؟؟؟؟
یعنی کسی اشتراک داشته باشه و وفاداری هم بگیره بهای بلیط براش میشه 22500؟؟؟؟؟؟
درود بر شما
سرکار خانم صبا، تخفیف ها با یکدیگر جمع نمی شوند، اما همان طور که مشخص است تخفیف تیوال+ از تمامی تخفیف ها بیشتر خواهد بود.
با سپاس
دیروز
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سه شنبه ظهر متوجه تیوال+ شدم و بدون مکث اشتراک یکساله گرفتم ، یک مکالمه مفصل هم تلفنی با یکی از مدیران عزیز تیوال داشتم و ایشان به من اطمینان دادند در آینده ای حداکثر 6ماهه کارت های VIP برای اعضای تیوال+ صادر و همچنین یک تصویر خوب از برنامه های بسیار خاص و ویژه ای که برای این طرح دارند برای من به تصویر کشیدند ،
به نظر من که قیمت بسیار مناسبه و با در نظر گرفتن همین چند آیتم در نظر گرفته شده در تیوال+ جهت اعضا، کفه ترازو به سمت منافع اعضا است ،.
به امید رشد و شکوفا شدن این کودک نوپا و رضایت هرچه بیشتر اعضای محترم تیوال.
شادزید مهرافزا
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام. ممنونم از طرح . برای من بهتر بود امکان عضویت یک ماه رو میداشتم. و بعد از تجربه تمدید میکردم.
درود بر شما
یکی از دلیل‌های اینکه بازه‌ها ضریب سه‌ماه در نظر گرفته شده، این است که با توجه به فصلی بودن فضای هنر در جامعه ما یک ماه فرصت مناسبی برای سنجش آورده‌های این طرح نیست و باید یک میانگین در مدتی طولانی‌تر تجربه شود.
۲ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عجیبه که دوستان میگن گرون هست! فقط همون آفرهایی که گذاشته مبلغش بیشتر از پولی هست که شما اول میپردازید. از نظر من بسیار طرح و ایده خوبی هست. مخصوصاً تخفیفهاش روی نمایش ها کاملاً مناسب هست. بخصوص که نمایشهای خوبی هم از این تخفیفها دارن استفاده میکنن. خسته نباشید به تیم تیوال!
lilibani و سعید حشمتی این را خواندند
Prudence ، آذین حجازی ، حدیثم ، امیرمسعود فدائی ، مصطفی آذرکمان و الیاس این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تا ۵۰٪ صرفه‌جویی در خرید دو بلیت در برخی سانس‌های بیشتر اجراها!
این عبارت برخی سانس های بیشتر اجراها باعث میشه که آدم مایل نباشه برای خرید !! چون اینجا ایرانه و همیشه استثناها تعدادشون بیشتر از عمومیت هست
""برخی"" و "" بیشتر"" کار رو خراب کردند
مسیح راستی ، علی کاظمی و آذین حجازی این را خواندند
مصطفی آذرکمان و امین فخار این را دوست دارند
درود بر شما
به این آفت که معمولا این استثناها پررنگ تر از اصل می‌شوند آگاهیم و اتفاقا برای پیشگیری از آن برنامه جدی داریم تا مشترکان تیوال+ همواره بهترین گزینه‌های روز را در سبد خود داشته باشند.
۳ روز پیش، سه‌شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+
در آستانه پنج‌سالگی تیوال
» اشتراک تیوال+ با مزایای خاص برای مخاطبان پیگیر هنر رونمایی شد
... دیدن متن »

با افتخار و هیجان، یکی از مهمترین طرح‌هایمان را در آستانه پنج سالگی تیوال، با عنوان «تیوال+» (تیوال‌ْپلاس) رونمایی می‌کنیم.

تیوال+ با هدف ایجاد بستری برای مزایا و خدمات بیشتر و خاص برای مخاطبان فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی و با تکیه به مطالعه شیوه‌های روز و نظرسنجی از خود مخاطبان طراحی‌شده است؛ کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهیانه، از بسته‌ جذابی از مزایا و پیشنهادهایی همچون صرفه‌جویی در هزینه و لولویت در خرید بلیت، تخفیف سرویس‌های همکاران تیوال و ... بهره می‌برند.

مزایای اصلی اشتراک:

 • صرفه‌جویی تا ۵۰٪ در هزینه خرید دو بلیت در برخی سانس‌ها.
 • اولویت در خرید دو بلیت برخی سانس‌ها.
 • دریافت پیامک اطلاعات مهم و حساس همچون باز شدن سانس‌های تازه‌ی برنامه‌هایی که با «می‌خواهم ببینم» علامت‌گذاری شده‌اند.

همچنین تیوال با برترین سرویس‌های فرهنگی و تفریحی وارد قرارداد شده تا سبدی به مراتب با ارزش‌تر از هزینه‌ ماهیانه آن را تقدیم کاربرانش کند که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • اشتراک هدیه فیلیمو برای تماشای آنلاین و نامحدود فیلم و سریال.
 • تخفیف بیشتر برای رفت و برگشت با اسنپ در برنامه‌های خریداری‌شده.
 • تخفیف خرید آنلاین کتاب از فروشگاه شهرکتاب‌آنلاین.
 • تخفیف خرید کتاب‌های صوتی از اپلیکیشن نوار.
 • تخفیف‏ خرید موسیقى، فیلم-تیاتر و... و دیگر محصولات فروشگاه‌هاى مرکز موسیقى بتهوون
 • اعتبار خرید آنلاین غذا از اسنپ‌فود.
 • اعتبار خرید آنلاین از سایت مدیسه.
 • تخفیف هر نوع از سفارش در کافه‌های منتخب (در فاز نخست: کافه گالری در ایرانشهر، کافه خورشید در پالیز، کافه شهرزاد در پردیس شهرزاد)

و البته تیم بازاریابی تیوال به گسترش منظم این خدمات و پیشنهادها خواهد پرداخت.

برای اطلاعات بیشتر و ارتقا به این اشتراک tiwall.com/plus را ببینید. به امید دیدار شما در تیوال+

۳ روز پیش، سه‌شنبه
با سلام و سپاس
یه سوال داشتم آیا برای اعضاء کارت صادر میشود ؟
۳ روز پیش، سه‌شنبه
درود بر شما
سپاس از توجه و اهمیتی که برای تیوال قایلید. بله چنین طرحی در دستور کار آینده میان‌مدت تیوال+ است.
۲ روز پیش، چهارشنبه
البته که در همون ساعات اولیه نسبت به خرید سرویس یکساله اقدام کردم
مطالب و توضیحاتی که در خصوص این طرح در سایت خوندم جالب و خاص بود.
امیدوارم که طرح به خوبی پیش بره و روز به روز امکانات بهتری برای اعضاء تیوال + ایجاد بشه.

سپاس از زحمات شما
۱۹ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با توجه به اشتراک 240 هزارتومانی برای یکسال اصلا وسوسه کننده نبود و تعداد زیادی از تخفیفات اشاره شده خیلی مواقع وجود داره و کاش تمرکز بیشتر بر روی تخفیفات نمایش ها و فیلم ها قرار میگرفت
مسیح راستی این را خواند
امیرمسعود فدائی و آذین حجازی این را دوست دارند
درود بر شما
همانطور که فرمودید تمرکز اصلی دقیقا روی تخفیف‌‌های بلیت هست و قطعا تخفیف‌‌های تیوال+ به صورت عادی وجود ندارند یا بیشتر از حالت معمول خواهند بود.
۳ روز پیش، سه‌شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم همین الان اغلب این خدمات از قبیل تخفیف تماشای تاتر، استفاده از اسنپ، استفاده از کافه و... داره به اعضاء تیوال ارائه میشه. پرسش من اینه که آیا قراره این خدمات قطع شده و صرفا در اختیار دارندگان این اشتراک جدید قرار بگیره؟
آذین حجازی ، مسیح راستی ، علی کاظمی و lilibani این را خواندند
امیرمسعود فدائی و نیلوفر ثانی این را دوست دارند
درود بر شما
هرگز رونمایی از تیوال+ به معنی قطع یا کمرنگ‌تر شدن هیچ‌یک از خدمات پیشین تیوال برای همه کاربران عزیزش نیست، بلکه همانطور که در جزییات هریک از خدمات و مزایا نوشته‌شده، این مزایا یا پیش از این وجود نداشته، یا مقدار آن بیشتر است. مثلا برای ... دیدن ادامه » مثال‌هایی که سرکار نوشتید:
- تخفیف بلیت برای برنامه‌ها و سانس‌هاییست که به صورت معمول ارایه نمی‌شود، یا مقدار آن بیشتر است.
- تخفیف اسنپ برای عموم خریداران تیوال ۲۰٪ و برای اعضای تیوال+ ۵۰٪ است،.
- تخفیف کافه همیشگی و برای تعداد بیشتری کاقه‌هاست و نه صرفا یک کافه و به صورت موقتی.
۳ روز پیش، سه‌شنبه
همیار گرامی
ممنون از توضیح شما
۳ روز پیش، سه‌شنبه
خیلی گرونه
۳ روز پیش، سه‌شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
راستش بجز 50% صرفه جویی هزینه ( مورد اول ) و رزرو چند دقیقه ای صندلی های ردیف جلو ( مورد دو ) بقیش اصلا بنظرم جذاب نیومد
اسنپ هم خوبه
ولی به نسبت قیمت ، واقعا سرویس های هیجان انگیزی نمیدید ... میتونست بهتر باشه
مثلا برای دانشجوهای هنر ، یا کلیه دانشجو ها با ارائه کارت دانشجویی واسه هر تئاتری در فلان روزها ، 30-40 درصد تخفیف بگیره و ...
میترا این را دوست دارد
درود بر شما
سپاس از اینکه نظرتون رو با ما در میون می‌گذارید. پیشنهاد شما برای دریافت تخفیف ۳۰ تا ۴۰٪ تخفیف با ارایه کارت دانشجویی هنگامی که برای مشترکین این طرح بدون این کارت نیز تخفیف ارایه می‌شود از چه بابت است؟
۳ روز پیش، سه‌شنبه
وقت بخیر
دوستان که میگن گرون نیست حق دارند ، واقعا ارزش هنر همیشه بیشتر از این حرفا بوده
منتها میدونیم که اکثر کسانی که به تئاتر ها میان قشر دانشجو و هنری هستن ...
و یک دانشجو آیا امکان پرداخت 90 هزار تومان بابت 3 ماه رو داره ؟ آیا تخفیف ها طوری هست که بعد ... دیدن ادامه » از پرداخت این هزینه ، اون دانشجو احساس رضایت بکنه ؟
منظور بنده ارائه بسته ی دیگری برای دانشجویان بود که فقط تخفیف نمایش هارو دارا باشد و نه چیز دیگر ، در نتیجه قیمت بسته ارزان تر باشد.
همکاری های بین سازمانی اغلب هزینه زیادی ندارند ... و ارائه این همکاری ها به عنوان آفر به کاربر ( چیزهایی که گاها به هم مربوط هم نمی شوند مثل modiseh به تیوال ! ) برای من حالت خوشی بهمراه نخواهد داست. سمت کاری خود من در حوزه کمپین های اینترنتی ست و اینو میدونیم که ساده ترین نوع اجرای یک کمپین دیجیتالی ، ارائه تخفیف هست ... حالا این رو باید جذاب کرد تا کاربر رو جذب کنه !
مثلا شما میاید هر هفته برای مشترکین قرعه کشی برگزار میکنید ! وحتی بلیت تئاتر هدیه میدید یا اعتبار سایت و...
باید جذابتر بشه با این ترفند ها ...
۳ روز پیش، سه‌شنبه
تلاش ما ایجاد بالاترین درجه رضایت در پایان دوره اشتراک هست. همچنین با سپاس از پیشنهاد شما، به آن ها خواهیم پرداحت
۲ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من الان امتحان کردم قیمت بدون تخفیف از با تخفیف کمتر بود!! نمی دونم چی فرض کردید مردم رو. احتمال هم نمی دید که آدما می رن امتحان می کنند و وجهه ی خودتون خراب می شه. اگر اسنپ باهاتون همکاری نمی کنه لزومی نداره همچین امکانی رو تبلیغ کنید و خودتون رو خراب کنید!
علیرضا و احسان هیدی این را خواندند
درود بر شما
تلفنی با شما صحبت شد و صحت عملکرد تخفیف و ریشه اینکه شما چنین برداشتی داشتید توضیح داده شد.
۴ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول
کیف پول الکترونیک تیوال
» برندگان قرعه‌کشی هفته دوازدهم کیف پول تیوال، معرفی شدند
... دیدن متن »

سلام
همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته آقای مهدی اسماعیلی، سرکار خانم مژگان محبوبی و سرکار خانم منصوره عباسی هستن که هر کدوم برنده دو بلیت «بانوی از اسلو» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش «بانوی از اسلو» و مجموعه محترم «تماشاخانه حافظ» هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

۵ روز پیش، یکشنبه
میثم امیدی و رضا قره غریبی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول
کیف پول الکترونیک تیوال
» برندگان قرعه‌کشی هفته یازدهم کیف پول تیوال، معرفی شدند
... دیدن متن »

سلام
همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته آقایان رضا یزدان خواهی، سینا واحدی و سرکار خانم الهه صادق هستن که هر کدوم برنده دو بلیت «روز عقیم» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش «روز عقیم» و مجموعه محترم «تیاتر باران» هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

خندان تقی زاده این را خواند
سارا شاهماری ، رضا قره غریبی و تیاتر باران این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام راهی برای ورود به حساب کاربری تیوال در اپلیکیشن وجود داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
الناز زالی این را دوست دارد
درود بر شما
این امکان در نسخه های آینده اپلیکیشن‌ها فراهم می‌شود.
۱۴ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بهمن کوچیک
۲بلیط ردیف دوم این نمایش رو دارم برای امشب جمعه که متاسفانه نمیتونم برم. هر کدوم از دوستان بلیطو میخواد بگه09122375807
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی ایده خوب و کاربردی ای هست ، فقط چه خوب میشد برای این طرح نه گاهی بلکه همیشه ضریب تخفیفی قائل میشد.
امیرمسعود فدائی ، رضا بولو ، پر ، هژیر و علیرضا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره اپلیکیشن تیوال
» اپلیکیشن ویندوز یونیورسال تیوال منتشر شد!
... دیدن متن »

اپلیکیشن تیوال برای بستر ویندوز یونیورسال (Windows Universal) پیاده‌سازی و منتشر شد و همینک در دسترس کاربران عزیز است.

این بستر، فن‌آوری تازه مایکروسافت است که ویندوز ۱۰، ویندوزفون موبایل، XBOX، و ... بر پایه آن بنا نهاده‌شده و هر اپلیکیشنی که روی این بستر ساخته شود در همه این دستگاه‌ها قابل اجراست. بنابراین اپلیکیشن تازه تیوال را می‌توانید حتی روی کامپیوتر شخصی ویندوز ۱۰ خود اجرا نمایید!

این اپلیکیشن با همکاری فنی تیم انووس (Anovase) و تیوال، توسعه یافته‌است.

» دانلود اپلیکیشن ویندوز تیوال

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تخفیف های اختصاص داده شده برای کسانی که مثل من زیاد تئاتر میرن عالیه و همینطور کاربری راحتی که داره .
ممنون از زحمات شما
امیرمسعود فدائی ، میترا شریفی و هژیر این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول
کیف پول الکترونیک تیوال
» برندگان قرعه‌کشی هفته دهم کیف پول تیوال، معرفی شدند
... دیدن متن »

سلام
همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته سرکار خانم حدیث شجری، سرکار خانم سمانه دریابیگی و جناب آقای محمدرضا شکرکار هستن که هر کدوم برنده دو بلیت «تماشاچی محکوم به اعدام» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش «تماشاچی محکوم به اعدام» و مجموعه محترم «تماشاخانه پایتخت» هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تخفیف ها خیلی خوب برای ما که هرماه بودجه اختصاصی تئاتر رفتن داریم در ضمن خرید بلیط هم خیلی راحت شده ممنون از این امکان تیوال
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول
کیف پول الکترونیک تیوال
» برندگان قرعه‌کشی هفته نهم کیف پول تیوال، معرفی شدند
... دیدن متن »

سلام
همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته آقایان فرزین باباعلی، بهداد چوپان، سپهر رهنما هستن که هر کدوم برنده دو بلیت «مستعد حادثه» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش «مستعد حادثه» و مجموعه محترم «خانه هنرمندان - تماشاخانه انتظامی» هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

فرزین ، هیوا معمار و فرید خطیبی طهرانی این را خواندند
فاضله علیشاه این را دوست دارد
سلام،ازین جایزه چطور میشه استفاده کرد
۰۶ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بسیار عالی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هدیه ویژه پرداخت با کیف پول تیوال
» برنده قرعه کشی جایزه ویژه پرداخت با کیف پول تیوال اعلام شد
... دیدن متن »

سلام!
بلاخره انتظارها به سر رسید. حالا وقت اعلام هدیه ویژه و برنده این هفته «پرداخت با کیف پول» تیواله. حامی هدیه ویژه این هفته مجموعه محترم فلایتیو هستند که اهدای ۲ بلیت پرواز رفت و برگشت داخلی به هر کجای ایران عزیزمون رو بر عهده گرفتن. برنده خوش‌شانس این هفته هم آقای «مهدی نوروزی» هستند که امیدواریم سفر لذت بخشی‌ رو تجربه کنن.

البته قصه به همینجا ختم نمیشه، همچنان همراهمون باشید :)

برای آشنایی بیشتر با سایت فلایتیو اینجا را کلیک کنید.

من یه پیشنهاد بدم. اینکه کاش بشه کیف پول رو به مبلغ دلخواه شارژ کرد. به عنوان مثال وقتی یه بلیط با کیف پول میشه ٢١، خیلی بده که باید ٥٠ شارژ کنیم. کاش بشه همون ٢١ و یا هر مبلغ دلخواه دیگه شارژ کرد و بلیط خرید.
۲۷ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول
کیف پول الکترونیک تیوال
» برندگان قرعه‌کشی هفته هشتم کیف پول تیوال، معرفی شدند
... دیدن متن »

سلام
همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته آقایان رضا آزادی، مهدی صیدی و مهرداد کنف چیان هستن که هر کدوم برنده دو بلیت «آناکارنینا» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش «آناکارنینا» و مجموعه محترم «ایرانشهر» هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم فکر خوب و به روزی بود...به نفع دو طرف هستش..ممنون تیوال جان...
هژیر این را خواند
ماهرو رستمی و شکوه حدادی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام
لطفا د ربارره سامانه کیف پول توضیحاتی بدهید . به چه صورتی فعال خواهد شد ؟ باتشکر
درود بر شما
کافی است به صورت لاگین در تیوال خرید خود را آغاز و در مرحله پرداخت از کزینه کیف پول به پرداخت بانکی بهره ببرید.
۲۲ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اگر مبالغ کمتر هم تو پنل باشه مثلا 10هزارتومن شارز خیلی بهتر وبهینه خواهد بود
رضا تهوری ، میلاد علایی ، Diba Habibi ، هژیر ، علیرضا و صحرا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید