آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | تیوال
S3 : 23:59:36 | com/org
 

«تیوال» یک شبکه اجتماعی و تجاری عمومی است. شبکه‌های اجتماعی از مهمترین مفاهیم اینترنت بوده و به سامانه‌هایی گفته می‌شود که بستر ارتباط و دادوستد بین انسان‌ها هستند. در تیوال محور ازتباط، علاقه‌مندی‌های مشترک هنری و سرگرمی است. برای نمونه یکی از زمینه های بنیادی تیوال، سینما است. کاربران علاقه‌مند به سینما وارد این بخش شده و با هم محتوایآن را می‌سازند و به گفتگو می پردازند. محتوایی همچون فیلم‌ها، هنرمندان، اخبار، نقد و امتیاز به آثار، طرح پرسش‌ و پاسخ و ...

حلقه مکمل زنجیره خدمات تیوال، سامانه پیشرفته خرید و تماشای آنلاین آثار ویدیویی، خرید بلیت با انتخاب صندلی، ارایه تخفیف‌های ویژه و... است.

گروه نرم افزاری «انسان» به عنوان طراح و پدیدآورنده تیوال، در ادامه طرح کلان خدمات الکترونیکی یکپارچه به کاربران ایرانی، با پیوستگی تیوال همچون دیگر محصولات گروه انسان به شبکه خدمات «زیربنا» سادگی و یکپارچگی روندها و خدمات را دنبال کرده‌است.

تیوال گسترش فرهنگ و سواد هنری مردم را دنبال می‌کند.

قوانین فعالیت در تیوال | نظر هنرمندان درباره تیوال | گفتگوی تصویری با مدیر تیوال

 

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اینطور به نظر میرسه که متاسفانه تیوال با یک روند رو به رشد فروش بسیاری از تئاتر ها رو ساپرت نمیکنه و قرار داد با بعضی سالن ها یا گروهها نداره و برای خرید مجبوری به سایت های مشابه مثل ایران نمایش سر بزنی
این چیزیه که طی چند تلاش برای خرید بلیط و ارجا ٔ به سایت های دیگه و صحبت با مسئولین سالن ها متوجه شدم
خواهشمندم همه کارهارو ساپرت کنید
مورد دوم اینه که خانواده من چهارنفره وقتی من میخوام بلیط بخرم خدمات تیوال شامل چهار نفر نمیشه
من اشتراک یک ساله داشتم اما ۴ ماه تمدید شده نه ۹ ماه

به شخصه از تخفیف خوشم میاد اما خیلی برام مهم نیست و درخواست دارم خدمات vip و مدت زمان خرید مشترکین رو برای صندلی ها افزایش بدین و بهتر کنید العان که کرونا هست و سالن ها خلوته مهم نیست
اما در نظر شخصی من خرید بلیط تو جای مناسب سالن در اجرای که استقبال زیادی میشه بهترین آپشن تیوال پلاس هست

در پایان از تلاشها و زحماتتون ممنونم و جا داره تشکر ویژه کنم از قسمت نظرات کاربران که برای من حکم شبکه اجتماعی رو داره و از خوندن نظرات بقیه بسیار لذت میبرم جا داره روی اون بیشتر کار کنید
و
سپهر، سمانه، امیر مسعود و محسن جوانی این را خواندند
محمد حسن موسوی کیانی این را دوست دارد
گروه همیاری (support)
درود بر شما
کمی از فرمایشات شما متعحب شدیم... در کلیه کارهای یک سال اخیر (در ماه‌هایی که محدودیت کرونایی نبوده) حتی یک نمایش خارج از تیوال و سایت‌های محترم دیگر نبوده‌است... مشخص می‌فرمایید چه کاری در تیوال پشتیبانی نشده‌است؟

اینکه اشتراک شما یکساله بوده باشد اما ۴ ماهه باشد هم تقریبا ناممکن است چون کلیه این امور خودکار و کامپیواری و بدون دخالت انسان روی می‌دهد... لطفا ایمیلی به پشتیبای بفرستید و دقیق مشکل را بفرمایید تا بررسی شود
۰۳ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال برنامه ای برای تمدید اشتراک تیوال+ کاربرانش نداره؟ فکر میکنم حداقل 10 ماه باشه که عملاً امکان استفاده از تیوال+ برای کاربران مهیا نیست.
گروه همیاری (support)
درود بر شما
بله، همان‌طور که یک بار هم در میانه دوره کرونا این اتفاق افتاد، دوباره مدت مناسبی شامل یک مدت هدیه اضافی به دوره اشتراک همه مشترکان عزیزمان افزوده می‌شود.
۰۶ بهمن ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
مسیح راستی
و مشترکانی مثل من که همین روزها اشتراکشون تموم میشه چی؟ بعد از تمام شدن اشتراک هم این اتفاق برای ما میفته؟
بله قطعا
۰۷ بهمن ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
درود بر شما
جناب راستی گرامی، ۹ ماه در دو نوبت به مدت تیوال پلاسی‌های عزیز افزوده شد.
زمان پایان پلاس شما ۵ خرداد ۱۴۰۰ است.
با سپاس از همراهی شما
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چرا مبلغ ۵۰۰۰ نمیشه شارژ کرد
به نظرم راحت تره مستقیم پرداخت کنید. و از خیر شارژ کیف پول بگذرید.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدیو
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
محمد عمروابادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدیو
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
Romeo2401 (romeo2401)
درباره اپلیکیشن تیوال i
IOS?????چی شد!!!؟؟؟
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
اندرویدش هم چنگی به دل نمی‌زنه!!
۰۱ آبان ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
درود بر شما
اپلیکیشن کنونی تیوال بسیار قدیمی‌است و نسخه بعدی اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دستور کار است
با سپاس
۰۵ آبان ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سهند رادمهر (sahand2016)
درباره اشتراک تیوال+ i
میتونم بگم من یکی از مشتریهای دائمی تیوال هستم
اولین بار که تیوال پلاس اومد منم مثل خیلی از دوستان عضو شدم، فک میکنم 80-90 تومن بود. اما روزیکه خواستم ازش استفاده کنم:
- نمایشی که خی ی ی لی دوست داشتم ببینمش اصلا مشمول تیوال پلاس نبود (این یعنی یه حال گیری اساسی)
- وقتی خواستم برم محل اجرا هرچقدر تقلا کردم ماشین نیومد!!! به نمایش نرسیدم و با کلی خواهش و تمنا از نصفه تماشاش کردم و بعد تو سفر برگشت وقتی علت رو از راننده ها جویا شدم، گفتن با این نرخ کسی سفر رو قبول نمیکنه و خلاصه اینجا هم بازی رو باختم!
- توی شهر کتاب، اعتبارم به مفت نمی ارزید، اصلا شهر کتاب همچین چیزی رو قبول نداشت، میگفت برو به هرکی پول دادی از خودش خدمات بگیر!!!
- توی کافه ها هم وضع به همین منوال بود، یعنی اینهمه هزینه به مفت نمی ارزید.
- بعد زمان پیشنهادات تیوال پلاس برای نمایشها رسید، امیدوار بودم اینطوری یذره از اندوهم جبران بشه ولی در کمال تاسف پرفورمنسهای شاخص، نمایشهای عالی، سناریوهای توپ و حتا سالنهای برجسته شامل این تخفیف نبودن!
و بعد از سه ماه هم دوره اشتراکم بدون هیچ استفاده ای به اتمام رسید و هزینه ای که کردم کاملا سوخت شد...

از زمان ... دیدن ادامه ›› اشتراک فقط یه نمایش بدرد بخور اکران شد که من واقعا دوست داشتم ببینمش اما
اونم شامل تخفیف نبود و با کلی اعصاب خردی و هزینه های جانبی و پنهان بهش رسیدم. با خودم حساب میکنم که اگه بنا بود همین نمایش رو بدون اشتراک پلاس ببینم با کرایه رفت و برگشت و بلیط و ... فوق فوقش مجبور بودم فقط 30 تومن هزینه کنم درحالیکه حالا 80-90 تومن پول داده بودم بخاطر هیچ و فقط باهاش اعصاب خردی خریده بودم!!! بعد از اونم هرچی برام پیامک اومد و هی وعده تمدید دادن، اصلا زیر بار نرفتم که اشتراکمو تمدید کنم!

حتا چندین بار هم برای عزیزان تیوال پیغام گذاشتم که این کارتون اصلا اخلاقی نیست، اقلا: یه نمایش درست رو شاملش میکردید، یه سالن خوب، یه کار شاخص، یه کتابفروشی معتبر مسئول، اونم نه؟ اقلا اجازه میدادید مبلغ که تمام شد بعد باطلش میکردید (مثل بلیطهای مترو) نه اینکه "بابت فروش هیچ" و در واقع یک مشت وعده بی عمل، یک مشت دروغ، اینطور جیب دانشجوهای بیچاره رو خالی کنید.

بنظر میرسه اشتراک تیوال پلاس فقط برای افزایش فروش یه سری نمایشهای زرده که روی دست فروشنده مونده و دیدنش هیچ حظی نداره. و الا جاهای دیگه از جمله کافه ها و شهر کتاب و... تره هم براش خرد نمیکنن.

میگن "بعضی شهر کتابها در برخی نقاط شهر قبولش دارن"،
خب من اگه بخوام از محل خودمون بلندشم کلی زمان بذارم برم اون سر شهر، که دیگه تخفیف معنا نمیده! خیلی معقول همون پول رو میدم، خدمات بدون تخفیف میگیرم.
هم وقتم تلف نمیشه،
هم دود نمیخورم، و
هم اینکه دیگه منت کسی سرم نیست و باهام مثل یه مشتری محترم برخورد میکنن
و مدام قیافه نمیگیرن که پولتو جای دیگه دادی خدماتشو از ما میخوای و...
بُکُشید ما را..
تیوالی ها بیدارتر می شوند..
۳۰ مهر ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
درود بر شما
ضمن تاسف از این‌که این میزان مشکل را تجربه نمودید، با توجه به این‌که شما اشتراک خود را دوسال پیش به میزان سه ماه تهیه فرمودید، نکات مهم زیر را در توضیح این مسایل عرض می‌کنیم:

۱. تخفیف‌های حمل و نقل چه در زمان همکاری با اسنپ و چه در زمان همکاری با تپسی، اصلا روی عدد راننده تاثیری ندارد که منجر به عدم انگیزه ایشان برای پذیرش درخواست باشد و این دو سازمان از سمت خود یا تیوال تخفیف را پرداخت می‌کنند. (این قاعده درباره همه انواع تخفیف های این سازمان‌ها ... دیدن ادامه ›› صادق است و نه فقط درباره همکاری با تیوال)

۲. این‌که اجراهای بیشتری و در نهایت همه اجراها مشمول تخفیف پلاس باشند می‌پذیریم با شرایط ایده‌آل فاصله داریم و مسیری‌است که در حال رسیدن به آنیم ... برای مثلا همینک همه فیلم‌تئاترها و اجراهای آنلاین و وبینارها بدون استثنا مشمول تخفیف هستند.

۳. درباره شهرکتاب اصلا قرار نبوده در فروشکاه‌های حضوری تا امروز تخفیفی ارایه شود و این تخفیف همان‌طور که در بخش پلاس مشخصا توضیح داده‌شده‌است برای فروشگاه آنلاین شهرکتاب یعنی سایت https://shahreketabonline.com است. این‌که به شما گفته‌شده‌است برخی شهرکتاب‌ها در برخی شهرها قبول دارند هم صحبت عجیبی‌است که اصلا مورد قبول ما نیست. (در واقع هیچ شهرکتاب فیزیکی در هیچ جای ایران اصلا در این سیستم تعریف نشده و جایی هم از سمت ما چنین ادعایی نشده)

۴. کافه‌های طرف قرارداد (و نه همه کافه‌های سطح شهر) متعهد به ارایه این تخفیف هستند و اگر مشخص‌تر بفرمایید کدام کافه همکاری لازم را نداشته‌است به سرعت پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

امیدواریم در ادامه میزبان شایسته‌تری برای شما باشیم.
۳۰ مهر ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
۲۰٪ تخفیف کافه «راک‌عبدالله» ویژه مشترکان تیوال‌پلاس | عکس ۲۰٪ تخفیف کافه «راک‌عبدالله» ویژه مشترکان تیوال‌پلاس
کافه «راک‌عبدالله»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.   آدرس: ضلع شرقی میدان هفت‌تیر، خیابان موسوی(بختیار)، پلاک۵۷ساعت سرویس دهی: همه روزه از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰   کافه «راک‌عبدالله» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.  
دیدن ادامه ››

کافه «راک‌عبدالله»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.

 

آدرس: ضلع شرقی میدان هفت‌تیر، خیابان موسوی(بختیار)، پلاک۵۷
ساعت سرویس دهی: همه روزه از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰

 

کافه «راک‌عبدالله» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.

 

پویا این را خواند
آذین حجازی و پوریا صادقی این را دوست دارند
چه اسم خوبی
۰۷ مهر ۱۳۹۹
پوریا صادقی
اسم یکی از گوشه های دستگاه ماهور تو موسیقی سنتیمونه
بله می‌دونم
برای همین خوشم اومد :-)
۰۷ مهر ۱۳۹۹
"از دوست به یادگار دردی دارم کان درد به صد هزار درمان ندهم." (یادگار دوست) دقیقا در اینچاست که در تکرار دوم استاد ناظری وارد گوشه راگ عبدالله میشوند. راگ هندی، راگ کشمیر، راگ عبدالله، نام «راک»، از راگا در موسیقی هندی ریشه می‌گیرد. این گوشه ها با نامهای "راگ" و "راج" متداول تر هستند. در مراسم تعزیه وصف حال رشادت ، اخلاص و در نهایت شهادت عبدالله بن حسن(ع) در روز عاشورا ، با گوشه راج عبدالله اجرا می‌شود.نام این گوشه در واقع به نام ایشان اشارت دارد.
۲۱ مهر ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
اینستاگرام تیوال‌پلاس فعال شد | عکس اینستاگرام تیوال‌پلاس فعال شد
همانطور که می‌دانید، اشتراک تیوال‌پلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست، به اضافه مزایا و خدماتی که می‌تواند برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشگری خیلی مفید باشد.خبر خوب آن‌که همه برنامه‌های آنلاین (شامل فیلم‌تئاترها و وبینارها) هم دارای تخفیف‌های ویژه و همیشگی هستند.از این پس می‌توانید به طور مستقیم و سریع در اینستاگرام از تخفیف‌های ویژه این باشگاه، مانند بلیت برنامه‌ها، فیلم‌تئاترها، برنامه‌های آنلاین، کتاب و ... با خبر شوید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.تیوال‌پلاس ...
دیدن ادامه ››

همانطور که می‌دانید، اشتراک تیوال‌پلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست، به اضافه مزایا و خدماتی که می‌تواند برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشگری خیلی مفید باشد.
خبر خوب آن‌که همه برنامه‌های آنلاین (شامل فیلم‌تئاترها و وبینارها) هم دارای تخفیف‌های ویژه و همیشگی هستند.

از این پس می‌توانید به طور مستقیم و سریع در اینستاگرام از تخفیف‌های ویژه این باشگاه، مانند بلیت برنامه‌ها، فیلم‌تئاترها، برنامه‌های آنلاین، کتاب و ... با خبر شوید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تیوال‌پلاس را می‌توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید: اینستاگرام

و یادآوری می‌کنیم تا ۲۰ شهریور اشتراک یا تمدید تیوال+ ۵۰٪ تخفیف دارد!

امیر مسعود، سپهر، نورا احمدی، صبا صالحیان، Fahimeh Golchini و Tahereh gh این را خواندند
محمد تاجیک و سایه این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
تخفیف ۲۰٪ اپلیکیشن کتاب صوتی نوار برای مشترکان تیوال+ | عکس تخفیف ۲۰٪ اپلیکیشن کتاب صوتی نوار برای مشترکان تیوال+
پیرو همکاری سایت کتاب صوتی نوار با باشگاه تیوال+، پس از خرید اشتراک تیوال+ کد مخصوصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که راهنمای استفاده از آن هم در زیر توضیح داده شده‌است: نحوه فعالسازی تخفیف ۲۰٪ اپلیکیشن کتاب صوتی نوار برای مشترکان تیوال+ مستقیما از طریق اپلیکیشن نوار: در منوی پروفایل اپلیکیشن، در قسمت ثبت کد تخفیف، کد را وارد نمایید و مراحل پرداخت را کامل کنید. نحوه فعالسازی تخفیف از طریق سایت: کد را در آدرس www.navaar.ir/redeem وارد نمایید. مراحل پرداخت را با ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود کامل کنید. اپلیکیشن نوار را نصب و وارد حساب کاربری خود شوید.   مزایای ...
دیدن ادامه ››

پیرو همکاری سایت کتاب صوتی نوار با باشگاه تیوال+، پس از خرید اشتراک تیوال+ کد مخصوصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که راهنمای استفاده از آن هم در زیر توضیح داده شده‌است:

نحوه فعالسازی تخفیف ۲۰٪ اپلیکیشن کتاب صوتی نوار برای مشترکان تیوال+ مستقیما از طریق اپلیکیشن نوار:

 • در منوی پروفایل اپلیکیشن، در قسمت ثبت کد تخفیف، کد را وارد نمایید و مراحل پرداخت را کامل کنید.

نحوه فعالسازی تخفیف از طریق سایت:

 1. کد را در آدرس www.navaar.ir/redeem وارد نمایید.
 2. مراحل پرداخت را با ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود کامل کنید.
 3. اپلیکیشن نوار را نصب و وارد حساب کاربری خود شوید.

 

مزایای استفاده از اشتراک سه ماهه نوار:

 • دریافت ۳ کتاب صوتی رایگان
 • دریافت رایگان همه سریال‌ها
 • دریافت رایگان ماهانه ۱۰۰ کپسول (خلاصه کتاب)
 • بهره‌مندی از 8% تخفیف برای خرید کتاب‌های صوتی بیشتر

پشتیبانی کاربران نوار: ۹۱۰۰۴۷۴۱-۰۲۱

 

آذین حجازی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تمدید ۵۰٪ تخفیف خرید اشتراک تیوال‌پلاس تا ۲۰ شهریور | عکس به مناسبت هشت سالگی تیوال تمدید ۵۰٪ تخفیف خرید اشتراک تیوال‌پلاس تا ۲۰ شهریور
 تخفیف ۵۰٪ اشتراک تیوال+ که به مناسبت هشت‌سالگی تیوال عرضه‌شده‌است تا بیستم شهریورماه تمدید شد. این اشتراک از این پس در کنار خدمات پیشین، برای همه محصولات آنلاین -همچون فیلم‌تیاترها-  تخفیف‌های دایمی خواهد داشت! >> خرید یا افزایش اشتراک تیوال+ با ۵۰% تخفیف
دیدن ادامه ››

 تخفیف ۵۰٪ اشتراک تیوال+ که به مناسبت هشت‌سالگی تیوال عرضه‌شده‌است تا بیستم شهریورماه تمدید شد.

این اشتراک از این پس در کنار خدمات پیشین، برای همه محصولات آنلاین -همچون فیلم‌تیاترها-  تخفیف‌های دایمی خواهد داشت!

>> خرید یا افزایش اشتراک تیوال+ با ۵۰% تخفیف

پویا فلاح، گروه همیاری و محمد تاجیک این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رونمایی از لوگوی تازه تیوال! | عکس هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوالرونمایی از لوگوی تازه تیوال!
هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوال در چهارم شهریورماه ۹۹ و پس از عرضه نسخه جدید، لوگوی تازه تیوال هم منتشر شد. این طراحی بازتاب‌دهنده رویکرد اصلی ما در ترکیب سرگرمی با اندیشه است. ترکیب‌هایی همچون: هنر نوین + اصیل روند جهانی + ایرانی جوانی + پختگی امیدواریم فرآیند نوسازی تیوال را دوست داشته‌باشید 😊 همچنین از همه هنرمندان و همکاران تیوال دعوت می‌کنیم از این پس در اطلاع‌رسانی و تبلیغات خود از لوگوی جدید، قابل دریافت در tiwall.com/get بهره ببرند.
دیدن ادامه ››

هم‌زمان با هشتمین سالگرد راه‌اندازی تیوال در چهارم شهریورماه ۹۹ و پس از عرضه نسخه جدید، لوگوی تازه تیوال هم منتشر شد.

این طراحی بازتاب‌دهنده رویکرد اصلی ما در ترکیب سرگرمی با اندیشه است. ترکیب‌هایی همچون:

 • هنر نوین + اصیل
 • روند جهانی + ایرانی
 • جوانی + پختگی

امیدواریم فرآیند نوسازی تیوال را دوست داشته‌باشید 😊

همچنین از همه هنرمندان و همکاران تیوال دعوت می‌کنیم از این پس در اطلاع‌رسانی و تبلیغات خود از لوگوی جدید، قابل دریافت در tiwall.com/get بهره ببرند.

نفیسه نوری این را خواند
امیرمسعود فدائی، محسن جوانی، نیلوفر ثانی، شکوه حدادی، محمد مجللی، مرتضی سوری و محمد عمروابادی این را دوست دارند
من الان میخوام برای امروزم کنسل کنم میشه راهنماییم کنید
۰۱ مهر ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
سحر شادمهر
من الان میخوام برای امروزم کنسل کنم میشه راهنماییم کنید
درود بر شما
لطفا از چت آنلاین پایین سایت برای گفتگو و بررسی موضوع از سوی تیم پشتیبانی بهره ببرید.
۰۱ مهر ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما لطفا از چت آنلاین پایین سایت برای گفتگو و بررسی موضوع از سوی تیم پشتیبانی بهره ببرید.
اصلا باز نمیشه فقط می زنه برقراری ارتباط
۰۱ مهر ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری جان این سرویس همچنان برقراره؟
برای دو اجرای اخیری که رفتم نه پیامک یادآوری گرفتم و نه تخفیف تپ سی.
پویا فلاح این را خواند
محمد مجللی این را دوست دارد
گروه همیاری (support)
درود بر شما
با آغاز شیوع کرونا و تعطیلی چهارماهه همه برنامه‌های هنری این همکاری نیز دچار توقف موقت شده‌است، با هماهنگی دوستان خوبمان در تپسی به زودی این سرویس از سر گرفته خواهد شد.
۰۶ شهریور ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما با آغاز شیوع کرونا و تعطیلی چهارماهه همه برنامه‌های هنری این همکاری نیز دچار توقف موقت شده‌است، با هماهنگی دوستان خوبمان در تپسی به زودی این سرویس از سر گرفته خواهد شد.
مرسی همیاری جان
۰۹ شهریور ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مجله آوای تیوال، شماره دوم: عشق | عکس این تجربه: عاشقیمجله آوای تیوال، شماره دوم: عشق

دومین شماره مجله آوای تیوال هم‌زمان با هشتمین سالگرد آغاز تیوال از عشق می‌گوید...

نویسندگان: نازنین مهر و مهشاد حجتی

طراحی صدا: پدرام راجی

تدوین: پدرام راجی و عسل امین

۱۲ نفر این را دوست دارند
خسته نباشید . لذتبخش بود
۰۴ شهریور ۱۳۹۹
بسیار زیبا، گوش نواز، جان و دل نواز و البته حرفه ای.
۱۰ شهریور ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هشت‌سالگی تیوال با برنامه‌های آنلاین | عکس با عشق به روشن نگاه داشتن چراغ هنرهشت‌سالگی تیوال با برنامه‌های آنلاین
افتخار هشت‌سالگی تیوال در کنار خانواده وزین هنر در زمانه‌ای روی می‌دهد که قدر نعمت خدادادی هنر با شیوع یک بیماری، بیش از هر زمانی نمایان شده‌است. چراغی که گام‌به‌گام تمدن بشر، روشنگر اندیشه و پرچم نزدیکی انسان‌ها از هر زبان، رنگ و نگاه بوده‌است.  امروز که تاریکیِ دوری انسان‌ها بیداد می‌کند، هنر، همان قهرمان نزدیک ماندن انسان‌ها در عبور از این تاریکی‌است اما در این راه نیازمند یارانی‌است از جنس اندیشه و نوآوری...  در هشت‌سالگیمان با مجموعه خدمات آنلاین تیوال، همچون بستر تماشای دیجیتال فیلم و تیاتر، اجراهای ...
دیدن ادامه ››

افتخار هشت‌سالگی تیوال در کنار خانواده وزین هنر در زمانه‌ای روی می‌دهد که قدر نعمت خدادادی هنر با شیوع یک بیماری، بیش از هر زمانی نمایان شده‌است.

چراغی که گام‌به‌گام تمدن بشر، روشنگر اندیشه و پرچم نزدیکی انسان‌ها از هر زبان، رنگ و نگاه بوده‌است. 

امروز که تاریکیِ دوری انسان‌ها بیداد می‌کند، هنر، همان قهرمان نزدیک ماندن انسان‌ها در عبور از این تاریکی‌است اما در این راه نیازمند یارانی‌است از جنس اندیشه و نوآوری... 

در هشت‌سالگیمان با مجموعه خدمات آنلاین تیوال، همچون بستر تماشای دیجیتال فیلم و تیاتر، اجراهای زنده و وبینارها تلاش کردیم با شما و کنار هم سهمی باشیم از روشن نگاه‌داشتن این چراغ هزاران ساله.

به همین مناسبت از چهار شهریورماه تا یک هفته، خرید یا افزایش اشتراک تیوال‌پلاس نیم‌بها خواهد بود. این اشتراک از این پس در کنار خدمات پیشین، برای همه محصولات آنلاین -همچون فیلم‌تیاترها-  تخفیف‌های دایمی خواهد داشت!

›› خرید یا افزایش اشتراک تیوال+ با ۵۰% تخفیف

نیلوفر ثانی، نیکان جاور و محمد حسن موسوی کیانی این را خواندند
۱۸ نفر این را دوست دارند
پویا فلاح
یادمه برای اجرای ترانه های محلی آقای رحمانیان حدود یه ساعت، یه ساعت و نیم تو صف بودم تا بلیط بگیرم. البته بعدش فهمیدم که یه سایتی هست که آنلاین بلیط می فروشه😍. چون خیلی از اجرا خوشم اومد (مخصوصا ...
من همیشه از اینترنت و ثبت نام درسایت ها و فعال کردن
مجدد از تو ایمیل و اپدیت کردن و.... فراری بودم..
همین طور از دانلود و نصب برنامه و کرک و...
ثبت نام کنکور ارشد( کارشناسی دفتر پست رفتم )
همه را برادرم انجام می داد...
حتی از کامپیوتر متنفر بودم دهه ۷۰، چون پنتیوم ها
۵ دقیقه می کشید بالا بیاد ( جون می کند) و اگر ... دیدن ادامه ›› ویندوز
اختراع نشده بود من از کامپیوتر استفاده نمی کردم..

برای همین چند سال با پروفایل برادرم بلیت می خریدم
یا بلیت می خرید...
شهرزاد و مستقل و یک چندتای دیگر هنوز متولد نشده
بودند و خودم هم فقط با نام های گذشته خرید می کردم
یعنی کوهستانی، معجونی، ثروتی، دهکردی، پورآذری،
محمد یعقوبی، محمد رحمانیان، احمد مهرانفر، چرمشیر و..
بهتره اینجوری بگم :
برادر: میخوایم بریم تئاتر، چی را بریم ؟
من: نمی دونم، اسامی را بخوان..
اگر اسم این افراد بود می گفتم بخر...
اگر نبود می گفتم نخر... بذار تئاتر خوب بیاد...

بهار ۹۶ بود کیومرث مرادی هملت را آورد و سالن شهرزاد
اولین بار بود که اسمشو شنیدم...
و برادرم در پروفایلش نرفت یعنی رمزش را یادش رفت
و هر چند وقت بهش می گفتم برو رمزتو بگیر...
کلا با تاخیر انجام می دهد و در خرداد و تیر ۹۶، دوره
کارهای کوهستانی از دستم رفت و حسابی شاکی شدم
و رمز ایمیلشو گرفتم و درخواست بازیابی به تیوال دادم
و اولین بار بود رفتم تو تیوال و نمایش خرس های پاندا
را خریدم...
بعدش عاشقانه های خاورمیانه اولین بار بود که مستقل
می رفتم... تا اینکه برادرم رمز تیوالش را عوض کرد و
یادش رفت..
و این چنین مجبور شدم برم ثبت نام کنم‌‌..
هی می زد رمز اشتباهه..
یکبار می زد اسم شما ثبت شده هست..
یکبار می زد ایمیل تون معتبر نیست..
عصبانی شدم زنگ زدم تیوال و گفتم این چه سایت احمقانه
ای هست.‌‌.. از پشت تلفن ثبت نام توسط تیوال انجام شد
ولی لینک تایید نیامده بود..
اسپم را چک کردم نیامده بود...
کلا بی خیال شده بودم، تا یکدفعه زنگ زدم تیوال و گفتم
خودتون فعالش کنید...
اگر فعالش شد تا نیم ساعت دیگه که هیچی...
اگر نه عطایش را به لقایش بخشیدم...
خلاصه فعال شد... و از آبان ۹۶ تیوالی شدم
تا چندماه هم چیزی نمی نوشتم... با اصرار دوستان معتاد
به نوشتن شدم... سبک منثور قدیمی بدون ویرایش...
بهنود وار می نوشتم...
حوصله هم نداشتم برم دوره کنم دانش گذشته را...
و حوصله ام از دوتا جمله بد بود و خوب بود سر رفت..
سعی کردم تحلیل کارگاهی بدم‌‌‌‌...
و بعدش دیدم کسی نمی خونه بی خیال شدم از آبان۹۸
حالا کوتاه می نویسم...
و یک برآیند از کل اثر می گویم...
و الان هم که در خدمت شماییم...

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از تیوال مان محافظت بفرما
محمد عمرو آبادی در پناه خود نگهدار...
الله اکبر الله اکبر تئاتر هنر برتر
مرگ بر ضد هنر و تئاتر
مرگ بر ضد فیلم و سینما
مرگ بر ضد موزیک و آواز
مرگ بر منافقین و صدام!
۰۷ شهریور ۱۳۹۹
هرچند قدیما بهتر بودی، ولی بازم بودنت نعمته! تولدت مبارک!!
۰۷ شهریور ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال دوست دارم♥️
همین‌طوری، یهویی :))
دارم فکر میکنم چند ساله که هر روز دارم بهت سر میزنم، اونم چندین‌بار، حتی وقتی که تئاتر نمیرم.
خلاصه که خوشم میاد ازت، همین😅
مطمئنا از مایی که تو تیوالیم خوشت میاد تا خود تیوال😂✌🏻
۰۴ مرداد ۱۳۹۹
سیدمهدی
منم هرروز سر میزنم البته این اواخر اونقد بی‌حوصله‌ام که فقط میخونم و رد میشم. حس نوشتن چیزی نیست، مگر همچین دل‌نوشته های با حال خوبی
سید به ما سر بزن
مارو دور ننداز
:))))
دوست دارم رو از انتهای جان زدم
۰۶ مرداد ۱۳۹۹
محسن جوانی
سید به ما سر بزن مارو دور ننداز :)))) دوست دارم رو از انتهای جان زدم
قسم به جان تو گفتن طریق عزت نیست
به خاک پای تو وان هم عظیم سوگند است

بیا که بر سر کویت بساط چهرهٔ ماست
به جای خاک که در زیر پایت افکنده‌ست

دلتنگتونیم آقا ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦♥️⁩
منم از ته دل گفتم 😍😍

۰۶ مرداد ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری عزیز از اضافه شدن پنج ماهه به اکانت ممنونیم اما با پلاس چه میتوان کرد وقتی هیچ چیز برای عرضه وجود ندارد
البته در پیامک ۵ ماه ذکر شده ولی در سایت، ۷۳ روز اضافه شده
۲۱ خرداد ۱۳۹۹
گروه همیاری
جناب صادقی عزیز، پنج ماه اعلام شده به تاریخ پایان اشتراک هر فرد اضافه شده است. تاریخ پایان اشتراک پلاس شما ۲ فروردین بود که با اضافه شدن پنج ماه، به ۲ شهریور منتقل شد. سپاس از شما
چه پیچیده.
سپاسگزارم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۹
گروه همیاری
سرکار خانم سردلی گرامی، بدلیل اینکه خرید پلاس شما در ساعت ۲۲:۵۲ انجام شده است، محاسبات تعداد روز باقی مانده اشتراک پلاس شما بر اساس این ساعت انجام می شود نه ساعت ۱۲ شب. با سپاس از شما
همیاری جان
خیلی ممنونم از توضیحاتتون🌸🌸
با آقای صادقی موافقم که محاسباتتون پیچیده ست ☺️
۲۲ خرداد ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عشق پرمصرف ترین، شنیده شده ترین و دستمالی شده ترین واژه ی دنیاست. شاید حتی لوس ترین،خسته کننده ترین و تکراری ترین.و شاید هم اشک آورترین، دردناک ترین و سخت ترین.و با این حال هنوز اینجاست، درست رو به روی ما.
می توانیم دست دراز کنیم و بگیریمش یا می توانیم یه عمر خیره به رو به رو بمانیم بی آنکه ببینیمش. اینجاست.درست رو به رویمان.
سمج، پررو، پیگیر. به دروغ هایمان عادت دارد. به رفتار متناقضمان. به عوام فریبی و تظاهرمان. به فراموشی و توجیهاتمان. و با این حال اینجاست. درست رو به رویمان.
انگار که بگوید شما مرا نمیشناسید!هنوز مرا نمی شناسید!
و ما چقدر از اومی دانیم؟از عشق.پرمصرفِ پر تکرار! که تمام زندگیمان به دنبالش می دویم، کتمانش می کنیم، ندیدیش می گیریم، تجربه اش می کنیم، پیدایش می کنیم، از دستش می دهیم و در نهایت همیشه از او طلبکاریم. بی اینکه در حقش بخشندگی کرده باشیم.بیایید حرف بزنیم. از عشق.از عشقهایی که می شناسیم یا عشقایی که دوست داریم بشناسیم.از لحظه هایی که فکر می کردیم عاشقیم و نبودیم.از چیزهایی که عاشقانه دوست داشتیم اما به کسی نگفتیم. از اشتباهات خودمان که به گردن عشق انداختیم و از هر چیز که به نام عشق در زندگیمان بود و نبود.برایمان بنویسید از عشق و این بار راستش را بگوییم!
برای دومین مجله صوتی آوای تیوال تا ۲۸ خرداد تجربه های خودتون رو به صورت متنی برای ما به ایمیل podcast@tiwall.com ارسال کنید تا ما بهترین تجربه شما را در آوای تیوال به اشتراک بذاریم.
همیاری جان، حتما باید تجربه واقعی باشه ؟ یا شامل داستان یا شعرهایی با همین مضمون و به قلم خودمون هم امکان ارسالش هست؟
۱۹ خرداد ۱۳۹۹
محمد عسگری
درود بر شما تجربه‌های واقعی برای ما جذاب‌تر است
سپاس
۲۱ خرداد ۱۳۹۹
محمد عسگری (mohammadasgari)
الهه الف
من می خوام درخواست همکاری با آوای تیوال رو بدم. می شه؟
درود
خوشحالیم از علاقمندی شما
حتما در صورت نیاز با شما در ارتباط خواهیم بود
۲۵ خرداد ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تست | عکس تست
عشق پرمصرف ترین، شنیده شده ترین و دستمالی شده ترین واژه ی دنیاست. شاید حتی لوس ترین،خسته کننده ترین و تکراری ترین.و شاید هم اشک آورترین، دردناک ترین و سخت ترین.و با این حال هنوز اینجاست، درست رو به روی ما.می توانیم دست دراز کنیم و بگیریمش یا می توانیم یه عمر خیره به رو به رو بمانیم بی آنکه ببینیمش. اینجاست.درست رو به روبه رویمان.سمج، پررو، پیگیر. به دروغ هایمان عادت دارد. به رفتار متناقضمان. به عوام فریبی و تظاهرمان. به فراموشی و توجیهاتمان. و با این حال اینجاست. درست رو به رویمان.انگار که بگوید شما مرا نمیشناسید!هنوز مرا نمی شناسید!و ما چقدر از اومی دانیم؟از عشق.پرمصرفِ پر تکرار! که ...
دیدن ادامه ››

عشق پرمصرف ترین، شنیده شده ترین و دستمالی شده ترین واژه ی دنیاست. شاید حتی لوس ترین،خسته کننده ترین و تکراری ترین.و شاید هم اشک آورترین، دردناک ترین و سخت ترین.و با این حال هنوز اینجاست، درست رو به روی ما.
می توانیم دست دراز کنیم و بگیریمش یا می توانیم یه عمر خیره به رو به رو بمانیم بی آنکه ببینیمش. اینجاست.درست رو به روبه رویمان.
سمج، پررو، پیگیر. به دروغ هایمان عادت دارد. به رفتار متناقضمان. به عوام فریبی و تظاهرمان. به فراموشی و توجیهاتمان. و با این حال اینجاست. درست رو به رویمان.
انگار که بگوید شما مرا نمیشناسید!هنوز مرا نمی شناسید!
و ما چقدر از اومی دانیم؟از عشق.پرمصرفِ پر تکرار! که تمام زندگیمان به دنبالش می دویم، کتمانش می کنیم، ندیدیش می گیریم، تجربه اش می کنیم، پیدایش می کنیم، از دستش می دهیم و در نهایت همیشه از او طلبکاریم. بی اینکه در حقش بخشندگی کرده باشیم.بیایید حرف بزنیم. از عشق.از عشقهایی که می شناسیم یا عشقایی که دوست داریم بشناسیم.از لحظه هایی که فکر می کردیم عاشقیم و نبودیم.از چیزهایی که عاشقانه دوست داشتیم اما به کسی نگفتیم. از اشتباهات خودمان که به گردن عشق انداختیم و از هر چیز که به نام عشق در زندگیمان بود و نبود.برایمان بنویسید از عشق و این بار راستش را بگوییم!


برای دومین مجله صوتی آوای تیوال تا ۲۵ خرداد تجربه های خودتون رو برای ما به ایمیل podcast@tiwall.com ارسال کنید تا ما بهترین تجربه شما در آوای تیوال به اشتراک بذاریم

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سعیده بابائی (saba2369)
درباره سامانه کیف پول i
در تیوال چه چیزهایی میشه با کیف پول خرید؟
شاهین این را دوست دارد
گروه همیاری (support)
درود بر شما
کیف پول یک شیوه کلی برای پرداخت بوده و خرید همه چیز را می‌توان با آن انجام داد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما با چه مشکلی روبرو شده‌اید؟
درود بر شما. برای خرید از بخش سینما، گزینه پرداخت از کیف پول نیست.
۱۹ مهر ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما با چه مشکلی روبرو شده‌اید؟
سلام. جواب سوال قبل رو ندادید. به علاوه این که دو بار، یکبار از کیف پول و یکبار از کارت خرید کردم. پول برداشت شد ولی خرید انجام نشد. لطفا جواب بدید. متشکرم.
۳۰ مهر ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به سلامتی و میمنت و البته طبق قول قبلی تیوال، بعد از عید نسخه ی جدید رونمایی شده.
از لحاظ ظاهری و کاربردی تغییرات خوب و حتی مفصلی داشته که به شبکه های اجتماعی مدرن شباهت بیشتری پیدا کرده و گاها پیشی هم گرفته. دست مریزاد تیوالیان عزیز
امیدوارم خیلی زود مدام برای گرفتن بلیط به نسخه ی ۳ سر بزنیم. 😍

چند موردی به چشمم اومد که به امید کمک به بهتر شدن تیوال، بیان می کنم:
۱. رنگ پس زمینه به چشم من خیلی سفید و براقه که باعث خستگی میشه
۲. تنوع رنگ هایی که در هر لحظه دیده میشه زیاده. مخصوصا تنوع رنگ های طوسی.
۳. چیدمان صفحه در دیوایس های مختلف دچار مشکلاتی میشه مثل پوشیده شدن نوشته ها(مثل نام کاربر در عکس پیوست)
۴. با حذف شدن تعداد اگاهی ها و خواسته ها از ... دیدن ادامه ›› روی عکس موافق نیستم. ضمن اینکه شیوه ی جدید احساس گوشی در حال شارژ رو بهم میده که حس خوبی نیست 😕 شاید به خاطر رنگ، فرم و محلش در صفحه س
۵. با سیستم اشتراک زماندار برای تماشای فیلم تیاترها خیلی موافق ترم(البته ارتباط مستقیمی با نسخه ی ۳ نداره)
و چند پیشنهاد:
۶. پیشنهاد می کنم فروش کتاب الکترونیک هم در نظر بگیرید. سازوکارهای خوبی در دسترسه. هم برای کتاب و هم نمایشنامه.
۷. نوار سمت چپ صفحه هم قابل بازبینیه. تا جاییکه بنرها وجود داره، صفحه پره ولی از اون به بعد خالی بودنش توی ذوق میزنه(عکس پیوست)
۸. یک پتانسیل ویژه: اگر برای نمای صفحه کاربر یا همون تیوال کاربر باز طراحی انجام بشه، این نسخه ی جدید، پتانسیل این رو داره که به عنوان صفحه ی شخصی معرفی بشه. مثل لینکدین. یعنی من کاربر لینک صفحه ی تیوالم رو روی کارت ویزیت یا صفحات مجازی یا هرجای دیگه درج کنم برای معرفی خودم. این ایده نیاز به ورز دادن و پخته شدن داره ولی شدنیه.

فکر می کنم کمی زمان لازمه تا همه ی قابلیت های این ورژن کشف بشه و مورد استفاده قرار بگیره اما پتانسیل بسیار بالایی مشهوده.
در مجموع کار درجه یکی انجام شده.
دست مریزاد به همه تیوالیان خوش فکر و خوش عمل
مهر قلبی ❤️
چیزی که الان به چشمم اومد، بعد از درج پست دیگه امکان اضافه یا حذف کردن تصاویر و احتمالا سایر پیوست ها وجود نداره.

ضمنا در زمان ویرایش کردن، بین دکمه ی لغو و لیست سمت چپ(گفت و گو، نقد...) می تونه فاصله بیشتری وجود داشته باشه که زیبایی بصری حفظ بشه

زیر زمان درج پست هم یه مداد گیر کرده:
۲ دقی✏️قه پیش
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
دارک مود هم عالیه 👍🏼
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
درود بر شما
از رضایت کلی شما از نسخه ۳ تیوال خوشحالیم 😊 و بسیار سپاسگزاریم که نظرات ارزشمند خود را با ما در میان گذاشتید و دغدغه بهتر شدن تیوال را دارید.

نظرات شما به تیم فنی برای بررسی و برنامه‌ریزی منتقل شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال جان
کاش امکانش باشه راحت‌تر به نمایش‌هایی که بهشون امتیاز دادیم دسترسی پیدا کنیم
مثلا امروز اومدم یکی از ۵ ستاره‌ای هارو پیدا کنم تا برم صفحه ی عواملشو همین‌جا فالو کنم. قبلا راحت بخاطر تمایز و پر رنگ و کم‌رنگی دیده می‌شد، اما الان قشنگ تا نازی‌آباد رفتم پایین. دیگه ببین برا تئاتری‌تر ها چقدر میتونه سخت باشه همچین موضوعی

به ذهنم رسید کاش می‌شد یه جایی باشه آدم بتونه انتخاب کنه که مثلا الان فقط ۵ ستاره‌ای ها رو نمایش بده یا اینکه امکان sort مطابق میل هر نفر باشه
حتی در مورد نمایش دادن هر برگه هم به نظرم می‌تونست اختیاری باشه که هر کس مطابق سلیقه ش،‌ مثل فایل‌های کامپیوتری مشخص کنه که لیستی باشه (مثل گذشته) یا بزرگتر و با عکس باشه

چیزایی بود که به ذهنم رسید نصف شبی
شاید کمکی کنه برا بهتر شدنت
گروه همیاری (support)
درود بر شما
ایده خوب شما در دستور کار قرار گرفت.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دست شما درد نکنه
خدا قوّت
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال جان
ممنون برای اینکه به فکر بهتر شدن و به‌روز شدنی.
توضیحاتی که نوشتین و قابلیت‌هایی که به این نسخه اضافه شده، امکانات کاربردی و جالبی هستن که به مرور ازشون استفاده‌های خوبی خواهد شد.
ولی در مورد گرافیک جدیدتون، من توی این چند روز هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. به نظرم مقداری شلوغه و پر از تصویر و آیکون و خط و خطوط. به‌خصوص وقتی سایت رو توی گوشی باز می‌کنم این شلوغی بیشتر هم به چشم میاد.
برای نمونه، اینکه اسم عوامل اجرا به صورت لینک قرار گرفته و میشه به سوابق و اجراهای قبلیشون دسترسی داشت، خیلی امکان خوبیه و خودمم قبلاً همین درخواست رو داشتم. ولی اینکه کنار هر اسم یک عکس هم قرار گرفته، باعث شلوغی صفحه شده. وقتی که با کلیک روی لینک میشه به عکس و اطلاعات شخص دسترسی داشت، بودنش اینجا ضرورتی نداره.
یا همون لیست خواسته‌ها که بقیه دوستان هم نوشتن، و خانم ثانی هم توضیحات خوبی در موردش دادن که من دیگه تکرار نمی‌کنم.
در کل برداشت من از نسخه جدید اینه که به جای ساده‌تر شدن، تا حدی شلوغ شده همه جا.
امکاناتی هم که بقیه‌ی دوستان اشاره کردن امکانات خوبی هستن که امیدوارم به زودی به همین نسخه اضافه بشه.
بازم ممنون از تلاشتون و خسته نباشین.
در نگاه اول همه که چیز عالی به نظر میرسه.
امیدوارم در تجربه های اجرایی و کارایی هم همینقدر لذت بخش باشه.

خداقوت و دستمریزاد!
شاهین (kamoo)
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
تبریک میگم بهتان اگر غیر از این باشد باید تعجب می کردیم.برایتان آرزوی موفقیت در گام های بعدی تان را دارم،با دعای خیر برای همه شما جوانان.....
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال جان سلام.
داشتم فکر میکردم کاش امکان ارسال فایل صوتی رو هم اضافه کنی. شاید بشه ما کاربرها با کمک هم، بعضی از نمایشنامه‌ها رو بخونیم و اینجا به اشتراک بذاریم. فکر می‌کنم اتفاق نو و خوبی بیوفته.
یه وقتایی دلم می خواسته بلافاصله بعد تئاتر ویس بذارم نظرمو بگم
نمیدونم بودن این امگان میتونه مفید باشه یا نه
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه همیاری (support)
درود بر شما
با سپاس از ایده جالب شما... این ایده برای بررسی بیشتر به تیم فنی ارجاع یافت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
خیلی ممنون همیاری جان
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آیا منصفانه تر نیست که اگر قراره برای هر فیلم تئاتر، پرداخت جداگانه داشته باشم، بتونم دانلود کنم که آفلاین هم در اختیارم باشه؟
امید اسدی این را خواند
امیر مسعود، سپهر، شاهین ه، bahar، آقامیلاد طیبی و M... این را دوست دارند
بجز اجراهایی که در همون زمان آنلاین هستند ، به نظر من این شیوه شامل یک حق عضویت باید بشه نه این میزان هزینه که اصلا تناسبی با یکبار دیدن فیلم تئاتر بدون سیو کردن درنظرگرفته شده
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
این همه فیلم سینمایی و سریال ایرانی برای فروش و دانلود قانونی هست. حتی روی خود تیوال. همینطور کتاب الکترونیکی و صوتی. با یک پرداخت کار تمامه به حقوق معنوی کسی هم تجاوز نمیشه. فیلم تئاتر هم مثل همه محصولات فرهنگی دیگه است.
مرسی از پیگیری همیاری جان.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
موافقم با شیوه ی پرداخت حق عضویت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اعظم (u.0njppj)
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
سلام همیاری گرامی
چرا اکانت من حذف شده ؟ نه id نه ایمیل ام رو سیستم نمیشناسه، اما با شماره موبایلم اسم و فامیل م رو آورد ، با حذف کامل اطلاعات. اصلن اکانت جدید ایجاد کرده با همون شماره موبایل ، نوشته تیوالی از بیست دقیقه ی پیش! اون پروفایل براش خون دل خورده شده : ( بعد از کرونا چه جوری از تخفیف ها استفاده کنم؟ E: .... کیف پول هم موجودیش صفر شده :)))))
آیا غیرفعال بودن باعث حذف اکانت میشه؟
حالا ما سرمون شلوغ بود سر نزدیم ، شما چنین بی وفا چرایی ؟ :/
سپهر، امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را خواندند
گروه همیاری (support)
درود بر شما
قطعا هیچ‌یک از نگرانی‌های شما رخ نداده، صرفا شما با موبایل خود یک اکانت تازه ساخته‌اید... در حالی که برای اتصال این موبایل به اکانت پیشین باید با روش پیشین، یعنی نام کاربری و رمز قدیمی خود لاگین بفرمایید و سپس موبایل خود را تایید نمایید.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
همیاری جان، الان سیستم خودش منو بیرون کرد،وقتی خواستم وارد شم،پدرم دراومد..نه نام کاربری مو میشناخت نه موبایلم رو نه رمز عبورم رو...آخر سر با ایمیل و تغییر رمز وارد شدم..
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام یکی به من بگه چطور میتونم دلیت اکانت کنم نمیخوام توی تیوال باشم😭😭😭
۲۹ بهمن ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همیاری محترم، همه ذوق و هیجان من با دیدن بخش فیل‌تاترها بر باد رفت...توقع میرفت مانند نتفلیکس و یا فیلیمو هزینه اشتراک ماهانه دریافت شود و نه اینکه هر کدام جداگانه بفروش برسند!با هزینه خرید دو فیلم‌تاتر در تیوال میشه یک ماه عضو سامانه‌هایی مث نماوا و فیلیمو و ...شد و بدون محدودیت تاتر دید ، بویژه اینکه تعداد تاترهای فعلی تیوال بسیار محدود‌تر از اونهاست و بجز چند اثر ک برای اولین بار در تیوال منتشر شده (آیا اختصاصی تیوال هستند؟)بقیه مدتهاست ک در وی‌او‌دی‌های مذکور در دسترس قرار دارند...و خبری هم از تاترهای قدیمی با کیفیت پایینی ک امکان انتشار در امثال نماوا رو ندارند هم نیست، هدفگزاری کوتاه مدت شما درین زمینه چیست؟آیا آرشیو فیلم‌تاترهای تیوال بطرز معناداری بزرگتر از رقبا خواهد شد؟در آینده نزدیک یا دور؟
دقیقا! نکته خیلی خوبی بود. تو ذوق منم خیلی خورد. تقرییا ۱۰۰ تومن باید هزینه کنم برای کارهایی که انتخاب کردم، در حالی که فیلیمو اونا رو رایگان بهم میده و از من بخاطر اپراتور سیمکارتی که دارم(ایرانسل)، حتی انتظار نداره اکانتی بخرم!
هر چند، درسته که بخاطر حمایت حاضرم دست به خرید معدود کارهایی بزنم، ولی یکمم از ما باید حمایت بشه دیگه، نه؟
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
همیاری محترم،اولا برای چنان هدفی باید تعداد آثار بسیار بیشتر از آنها شود(فیلیمو و نماوا حدود صد فیلم‌تاتر دارند) و حتی کارهای قدیمی رو ک غالبا کیفیت تصویری خوبی ندارند(اما برای عشق تاتریها بازم ارزشمند هستن)اضافه کنین و ...
دوم و مهمتر اینکه اگر یه آرشیو دویست-سیصد تاتری(ک رو ب افزایش هم باشند) داشته باشید چندین هزار نفر حاضرند ک اشتراک ماهانه مثلا سی هزار تمنی رو بپردازند و بخاطر جذب افراد زیاد هم مخارج تیوال تامین میشود و هم ب مخاطب فشار بیش از حد وارد نمیشود
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
جناب دانش به نکته خوبی اشاره کردین ، موافقم با حرف و نظرتون
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رضا رجایی (rajaeereza)
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
درود و سلام به دوستان و رفقای عزیز و ارجمندم؛

بدینوسیله حلول سال جدید و نگارش سوم تیوال را بر شما و خاندانِ گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

خواهشمندم نظر خود را در خصوص خسارات مالی وارده به اهالی تئاتر، ناشی از شیوع کرونا، و چالش‌های جبران‌پذیر یا جبران‌ناپذیر آن را با رسم شکل توضیح دهید.


#کرونا_باعث_ضرر_و_زیان_اهالی_تئاتر_شده #کرونا_باعث_خسارت_مالی_اهالی_تئاتر_شده #خسارت_مالی_اهالی_تئاتر_را_جبران_کنید #خسارات_مالی_وارده
آقامیلاد طیبی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مجله آوای تیوال، شماره یکم: آپارتمان | عکس این تجربه: قرنطینهمجله آوای تیوال، شماره یکم: آپارتمان

این پادکست مجموعه‌ای از تجربه‌های ما از قرنطینه است. قرنطینه‌ای که برای ما دنیای جدید ساخت، دنیای که هنوز در آن زیست می‌کنیم.
این اولین قسمت از مجموعه پادکست‌های آوای تیوال است که قرار است با تمرکز بر تجربه تولید شود.
تجربه اول را مهر، لی.لا، نسترن، آران، راشل، همایون نوشتند و تیم آوای تیوال تهیه کرد حالا نوبت شماست که از تجربه های خود برای ما بنویسید. 
راه‌های ارتباطی به زودی منتشر می‌شود.

۲۸ نفر این را دوست دارند
چه خوب. به شدت منتظرم ببینم چطور میتونم مشارکت و همکاری داشته باشم.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

در زمانه ای که تکاپوی به دست آوردن حیات و رهایی از ممات به اوج خود رسید، دقیقن بعد از انقلاب صنعتی در کشورهای توسعه یافته و باتلاق عظیم کشورهایی که به اسم توسعه یافتگی هیاهویی برای هیچ را مدیریت می کنند و توده مردم ذیل این چرخ بزرگ هر روز فشار را بر روی خود بیش از پیش تحمل می کنند، دیگر به یکدیگر نگاه نمی کنیم. یک مسخ شدگی عظیم وجود تک تک مان را گرفته، هم دیگر را چونان وسیله هایی میبینیم که برای به دست آوردن اندک بهره ای از معاش باید سر قلاب زد تا بلکه بهره ای ازین اقیانوس پر تلاطم روزگار به چنگ آوریم. در این دریای طوفانی بی مهری، حتی رویاهامان را نیز از دست داده ایم و هر زمان چشم ها را روی هم میگذاریم تا اندکی به پرواز آرزوها دست یازیم چیزی جز زمین بایر بی محصولی پیش رویمان نیست و آنچه نمایان است فقط نقشه ای برای زنده ماندن است. زنده ماندنی بدون رویا، بدون سیاحت و بدون اندک تاملی در همزیستانمان. به همین خاطر به سادگی از کنار هم میگذریم حتی بدون توجه به بوی عطر کسی که از کنارمان عبور می کند، یعنی حتی شامه ای برای احساس عطر پیرامون از بوی غذا گرفته تا بوی آدم، ... دیدن ادامه ›› مغازه ها، لباس ها و.... نمانده. حال در ایست زمان دقیقن جایی که یک ویروس مسافر برای ما به اجبار چیزی به نام قرنطینه را به ارمغان آورده، انگار می شود تمام حواس پنجگانمان بیدار شدند و بودنشان را به ما متذکر شدند. چشم هایی که حالا دو دو می زند برای دیدن، گوشهایی که قدرت پیدا کردند برای شنیدن و لب هایی که حالا مجالی به گوش ها دادند به جای خود رای بودن. درست است که هیچ کس نقاب از چهره خودش بر نخواهد داشت، چونان بیماری که مبتلا به جزام شده باشیم هراس داریم که زخم هامان را عیان کنیم تا بوی عفن و جلوه بی قواره اش خودما را از خودمان بی خود کند چه رسد به اطرافیانمان. خود من یک نقاب بزرگ هستم که اکنون اینگونه خودم را به شما معرفی میکنم. راشل، نامی که هیچ اندوخته ای در فرهنگ ما ندارد و فقط شاید وزنی در زبان بیگانه پیدا کند. بگذریم.
در این قرنطینه انگار بیشتر به یکدیگر نگاه می کنیم چرا که لزوم بودن ها چیزیست که بر لزوم نبودن های پیش ازین چیره شده و صحت خود را به رخمان می کشد. درست است که هیچ کس را نمی شود از پشت نقاب بیرون کشید اما حداقل کاری که می شود کرد از پشت دریچه های کوچک آلونک هامان برای همنوعانمان رویا ببافیم و آنها را آنطور که دوست داریم تصویر کنیم. حرکاتشان را ببنیم و قصه ای درخور برایشان خلق کنیم. من اینگونه دنیای خودم را به خودم تقدیم میکنم، جهانی که دوست میداشتم داشته باشم که در طول روزمرگی ها به چیزی تبدیل شد که مال من نبود. پیرمرد همسایه حاصل همین رویا بافی های حصر خانگی است که بسیار خرسند هستم که در اولین نمره از مجله صوتی تیوال خوانش شد. رویاهاتان را باور کنید، نقاشی کنید و به حرکت در بیاورید.
#راشل
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
خیلی عالیه ممنونم ازتون
۱۸ آبان ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خونه بمونیم! | عکس به احترام تندرستیخونه بمونیم!
به احترام تندرستی، زیباترین دارایی‌مون، خونه بمونیم و با خانواده از فیلم، کتاب، موسیقی و... لذت ببریم! تیوال هم در این مدت کنار شماست... با معرفی فیلم، سریال و معرفی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مناسب این دوره. » دانلود قانونی فیلم و سریال از تیوال که می‌تونید گفتگوها و نظرها درباره‌شون رو هم اینجا بخونید و شما هم توی این گفتگوها شرکت کنید
دیدن ادامه ››

به احترام تندرستی، زیباترین دارایی‌مون، خونه بمونیم و با خانواده از فیلم، کتاب، موسیقی و... لذت ببریم!

تیوال هم در این مدت کنار شماست... با معرفی فیلم، سریال و معرفی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مناسب این دوره.

» دانلود قانونی فیلم و سریال از تیوال

که می‌تونید گفتگوها و نظرها درباره‌شون رو هم اینجا بخونید و شما هم توی این گفتگوها شرکت کنید

امیر مسعود و soolmaz lotfi این را خواندند
مریم شریفی، سید حامد حسینیان، شاهین، شاهین ه و زهرا محمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سامانه چت آنلاین برای پشتیبانی بهتر کاربران تیوال راه‌اندازی شد | عکس با اولویت به دلیل نیاز روزسامانه چت آنلاین برای پشتیبانی بهتر کاربران تیوال راه‌اندازی شد
تیوال، از نخستین روز‌های راه‌اندازی، دو بال برای پرواز خود ترسیم کرد: خلاقیت خدمات و پشتیبانی عالی. همچنان و استوارتر از پیش پایبند به همان راه در کنار کاربران عزیزمان هستیم. سامانه چت آنلاین از به روزترین شیوه‌های پشتیبانی در دنیاست که در این سال‌ها به عنوان شیوه‌ای کارآمد برای ارتباط با مشتریان مورد استقبال و رضایت کاربران قرار گرفته و در معتبرترین سایت‌های دنیا بهره‌برداری شده‌است. راه‌اندازی این بخش از برنامه‌های مهم نسخه پیش روی تیوال بود که با توجه به شرایط روز و نیاز جدی‌تر به ارتباط دوسویه و چابک با کاربران برای ...
دیدن ادامه ››

تیوال، از نخستین روز‌های راه‌اندازی، دو بال برای پرواز خود ترسیم کرد: خلاقیت خدمات و پشتیبانی عالی. همچنان و استوارتر از پیش پایبند به همان راه در کنار کاربران عزیزمان هستیم.

سامانه چت آنلاین از به روزترین شیوه‌های پشتیبانی در دنیاست که در این سال‌ها به عنوان شیوه‌ای کارآمد برای ارتباط با مشتریان مورد استقبال و رضایت کاربران قرار گرفته و در معتبرترین سایت‌های دنیا بهره‌برداری شده‌است. راه‌اندازی این بخش از برنامه‌های مهم نسخه پیش روی تیوال بود که با توجه به شرایط روز و نیاز جدی‌تر به ارتباط دوسویه و چابک با کاربران برای آرامش و رسیدگی بهتر به نیازها و پرسش‌های ایشان، اولویت داده‌شد و زودتر از نسخه آینده تیوال راه‌اندازی شد.

امیدواریم راه‌اندازی این بخش به رضایت‌مندی و دل‌گرمی بیش از پیش کاربران تیوال بینجامد.

امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
همکاری هیجان انگیز تیوال و مکتب خونه | عکس تیوال پلاسهمکاری هیجان انگیز تیوال و مکتب خونه
همونطور که می‌دونید، اشتراک تیوال‌پلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست به اضافه مزایا و خدماتی که می‌‌تونه برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی خیلی مفید باشه.پیش از این بخشی از خدمات تیوال‌پلاس رو بهتون معرفی کردیم. همراهی‌ها و هدیه‌های فیلیمو، تپ‌سی ، شهر کتاب آنلاین، اسنپ فود،  نوار رو که یادتون هست؟ امکان ویژه دیگه‌ای که در تیوال‌پلاس داریم ۴۰٪ تخفیف دوره‌های آموزش آنلاین از سایت مکتب‌خونه هست.مکتب‌خونه چیست؟مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی ...
دیدن ادامه ››

همونطور که می‌دونید، اشتراک تیوال‌پلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست به اضافه مزایا و خدماتی که می‌‌تونه برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی خیلی مفید باشه.

پیش از این بخشی از خدمات تیوال‌پلاس رو بهتون معرفی کردیم. همراهی‌ها و هدیه‌های فیلیمو، تپ‌سی ، شهر کتاب آنلاین، اسنپ فود،  نوار رو که یادتون هست؟ امکان ویژه دیگه‌ای که در تیوال‌پلاس داریم ۴۰٪ تخفیف دوره‌های آموزش آنلاین از سایت مکتب‌خونه هست.

مکتب‌خونه چیست؟
مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسی‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

مکتب‌خونه رو رو می‌تونید از طریق لینک‌های زیر دنبال کنید:

کانال تلگراماینستاگرام | اپلیکیشن اندروید

 

امیرمسعود فدائی و امیر مسعود این را خواندند
زینب کردونی و نیکا نصیری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
۲۰٪ تخفیف کافه «گالری خانه هنرمندان» در تماشاخانه ایرانشهر ویژه مشترکان تیوال‌پلاس | عکس ۲۰٪ تخفیف کافه «گالری خانه هنرمندان» در تماشاخانه ایرانشهر ویژه مشترکان تیوال‌پلاس
کافه «گالری خانه هنرمندان»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.   آدرس: خیابان خردمند جنوبی، پارک هنرمندان، طبقه دوم تماشاخانهساعت سرویس دهی: شنبه تا جمعه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۴:۰۰کافه «گالری خانه هنرمندان» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.
دیدن ادامه ››

کافه «گالری خانه هنرمندان»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.

 

آدرس: خیابان خردمند جنوبی، پارک هنرمندان، طبقه دوم تماشاخانه
ساعت سرویس دهی: شنبه تا جمعه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۴:۰۰

کافه «گالری خانه هنرمندان» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.

narsis این را خواند
فریبا محمدحسینی و فریبا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
۲۰٪ تخفیف کافه «مهرگان» در تماشاخانه مهرگان ویژه مشترکان تیوال‌پلاس | عکس ۲۰٪ تخفیف کافه «مهرگان» در تماشاخانه مهرگان ویژه مشترکان تیوال‌پلاس
کافه «مهرگان»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.   آدرس: خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگانساعت سرویس دهی: یکشنبه تا جمعه از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰کافه «مهرگان» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.
دیدن ادامه ››

کافه «مهرگان»، یکی دیگه از کافه‌هایی هست که مشترکان تیوال‌پلاس می‌توانند بصورت حضوری و با ارائه‌ی کد اشتراک خود از ۲۰٪ تخفیف بهره مند بشن.

 

آدرس: خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
ساعت سرویس دهی: یکشنبه تا جمعه از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰

کافه «مهرگان» رو می‌تونید از طریق صفحه اینستاگرامی آن دنبال کنید.

تیوال هفت‌ساله شد! | عکس هفت سال حامی هفت هنرتیوال هفت‌ساله شد!
همیشه هفت برامون عدد مهمی بود... هفت شهر عشق... هفت وادی عرفان... و ویژه‌ترینش برای ما، هفت هنر. امروز چهارم شهریورماهه و تیوال هفت ساله شد. هفت سالی که هر روزش قلب ما و صدها هزار کاربرمون برای هفت هنر ایران تپیده و میلیون‌ها بار تماشای هنر رو ثبت کردیم. توی هفت‌سالگی قراره کارهای مهمی بکنیم و خیلی زود خبر اتفاق‌های مهمی رو ازمون می‌شنوید :-) برای تولدمون، براتون یه هدیه هم داریم!... تا هفت روز با کد تخفیف bday7 می‌تونید با ۵۰٪ تخفیف، مشترک تیوال+ بشید یا اون رو تمدید کنید: » آشنایی و خرید اشتراک تیوال‌پلاس» تمدید اشتراک تیوال‌پلاس ...
دیدن ادامه ››

همیشه هفت برامون عدد مهمی بود... هفت شهر عشق... هفت وادی عرفان... و ویژه‌ترینش برای ما، هفت هنر.

امروز چهارم شهریورماهه و تیوال هفت ساله شد. هفت سالی که هر روزش قلب ما و صدها هزار کاربرمون برای هفت هنر ایران تپیده و میلیون‌ها بار تماشای هنر رو ثبت کردیم.

توی هفت‌سالگی قراره کارهای مهمی بکنیم و خیلی زود خبر اتفاق‌های مهمی رو ازمون می‌شنوید :-)

برای تولدمون، براتون یه هدیه هم داریم!... تا هفت روز با کد تخفیف bday7 می‌تونید با ۵۰٪ تخفیف، مشترک تیوال+ بشید یا اون رو تمدید کنید:

» آشنایی و خرید اشتراک تیوال‌پلاس
» تمدید اشتراک تیوال‌پلاس (برای مشترکان کنونی)

آسمون دلتون رنگارنگ هفت رنگ رنگین‌کمون هنر

۲۵ نفر این را خواندند
۸۹ نفر این را دوست دارند
تیوال هفت ساله!!!تولدت مبارک،۱۲۰ ساله بشی
شاد باش و شاد زی ای طفل هفت ساله!!!!
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
خیلی خیلی مبارک باشه
۰۸ شهریور ۱۳۹۸
تیوال عزیزم مبارک من و همه کسانی هستید که بینهایت دوستتون دارن و قدر دان زحماتتون هستیم،شکر که هستید و داریمتون،جاودانه بمونید
۰۹ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول i
برندگان قرعه‌کشی هفته چهلم کیف پول تیوال، معرفی شدند! | عکس کیف پول الکترونیک تیوالبرندگان قرعه‌کشی هفته چهلم کیف پول تیوال، معرفی شدند!
سلام همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته خانم صبا صالحیان، خانم عاطفه محمدیان وآقای کیارش کاظمی هستن که هر کدوم برنده دو بلیت نمایش «هوس و هفت دقیقه» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن. حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش  «هوس و هفت دقیقه» و مجموعه محترم تماشاخانه نوفل لوشاتو هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :) با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، ...
دیدن ادامه ››

سلام

همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته خانم صبا صالحیان، خانم عاطفه محمدیان وآقای کیارش کاظمی هستن که هر کدوم برنده دو بلیت نمایش «هوس و هفت دقیقه» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش  «هوس و هفت دقیقه» و مجموعه محترم تماشاخانه نوفل لوشاتو هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

محمد لهاک (آقای سوبژه) این را خواند
گناه دارن شما باید آنهایی که کامنت بد میگذارند رو بفرستید هوس و .....
برنده که باید بره یک اجرای خوب ببینه
۱۸ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبر
درباره سامانه کیف پول i
برندگان قرعه‌کشی هفته سی و نهم کیف پول تیوال، معرفی شدند! | عکس کیف پول الکترونیک تیوالبرندگان قرعه‌کشی هفته سی و نهم کیف پول تیوال، معرفی شدند!
سلام همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته خانم نسرین شاهمیری، خانم رویا اولادحاجی و آقای امین اسدی هستن که هر کدوم برنده دو بلیت نمایش «وانیک» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن. حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش  «وانیک» و مجموعه محترم تماشاخانه سپند هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :) با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های ...
دیدن ادامه ››

سلام

همچنان قرعه کشی و جوایز پرداخت با کیف پول تیوال ادامه داره. طبق روال قبل این هفته هم به سه نفر هر یک ۲ بلیت یک نمایش تقدیم میشه.  برنده‌های این هفته خانم نسرین شاهمیری، خانم رویا اولادحاجی و آقای امین اسدی هستن که هر کدوم برنده دو بلیت نمایش «وانیک» در زمان دلخواه شدن که امیدواریم از دیدن این نمایش لذت ببرن.

حامی جوایز این هفته گروه محترم  نمایش  «وانیک» و مجموعه محترم تماشاخانه سپند هستن که از همین تریبون ازشون سپاسگزاری می‌کنیم :)

با کیف پول تیوال هم راحت تر و هم سریعتر میتونید بلیت بخرید، حالا بماند که از تخفیف‌های خوبی هم بهره‌مند میشی. امیدواریم برنده بعدی شما باشید.

محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چی می‌شد اگه ...؟ | عکس یه سوالچی می‌شد اگه ...؟
تا حالا شده به این فکر کنی که چی می‌شد اگه همه خدمات گردشگری رو می‌شد از یک جا دریافت کرد؟چی می‌شد اگه یه جایی بود که می‌تونستیم در مورد تجربه گردش‌هامون گفتگو کنیم؟ یا نظرمون رو با میزبانمون درمیون بذاریم؟چی می‌شد اگه یه جایی بود که بومی‌ها می‌تونستن خدمات و محصولاتشون رو بفروشن؟کلا چی می‌شد اگه سفر رفتن آسون‌تر می‌شد؟ خبر خوب اینه که ما هم مثل شما «چی می‌شد اگه ...؟‌» های زیادی داریم، برای همین تصمیم گرفتیم با همه تجربه‌هایی که در ساخت تیوال داشتیم‌، با طراحی و ایجاد یک فضای جدید و خلاقانه در حوزه ...
دیدن ادامه ››

تا حالا شده به این فکر کنی که چی می‌شد اگه همه خدمات گردشگری رو می‌شد از یک جا دریافت کرد؟
چی می‌شد اگه یه جایی بود که می‌تونستیم در مورد تجربه گردش‌هامون گفتگو کنیم؟ یا نظرمون رو با میزبانمون درمیون بذاریم؟
چی می‌شد اگه یه جایی بود که بومی‌ها می‌تونستن خدمات و محصولاتشون رو بفروشن؟
کلا چی می‌شد اگه سفر رفتن آسون‌تر می‌شد؟

خبر خوب اینه که ما هم مثل شما «چی می‌شد اگه ...؟‌» های زیادی داریم، برای همین تصمیم گرفتیم با همه تجربه‌هایی که در ساخت تیوال داشتیم‌، با طراحی و ایجاد یک فضای جدید و خلاقانه در حوزه گردشگری، خودمون برای «چی می‌شد اگه...؟» هامون کاری بکنیم.

حالا هم مثل همیشه می‌خوایم ازتون خواهش کنیم که در این مسیر با نظرات سازنده‌تون بهمون کمک کنید تا بتونیم در فضایی تازه، همون چیزی که شما می‌خواید رو بسازیم.

اگر شما هم مثل ما برای این اتفاق تازه هیجان دارید، لطفا با کلیک دکمه زیر و پاسخ به سوالات مطرح شده، همراه ما باشید.

لیلا والی، ریحانه فرهادی، پیمان حسینی برزی، fereshteh jafari، پیمان غنی زاده، Reza Banihashemi و Yaghoob Alizadeh این را خواندند
۲۴ نفر این را دوست دارند
منتظر خبر های خوبتون هستم
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
ینی چی میتونه باشه این وقت شب ؟! :)
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
تو این‌شب مضخرف بالاخره یکم ذوق زده شدم برای چیزی :)
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
 

زمینه‌های فعالیت

تماس‌ها

www.tiwall.com
روابط عمومی
پشتیبانی
02166176637
تهران، خیابان طالقانی، بین ولیعصر و حافظ، شماره ۴۴۸، طبقه ۶
twitiwall
tiwallgram
tiwall