تیوال فرزاد جعفریان | دیوار
S3 : 05:59:25
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
کاش وقتی میخواین کلن ساختار شکنی کنین و همه اصول رو بهم بریزید و برای توضیح میفرمایید که این یک نمایش معمولی نیست که بیاید بشینید تو سالن و سالن تاریک شه و نمایش ببینید خب خیلی هم عالی ، این ساختار شکنی رو از یک مرحله جلوتر و از خرید بلیط آغاز کنید و مثلن بگید بیننده های ما شماره کارت بدن ما مثلن 5 تومن براشون واریز میکنیم یا اصن بلیط فروشی هم نداریم ، خلاصه از این قرتی گیری ها در نیارید یا اگه در میارید کامل درآرید :))))
این پاراگراف شاید شوخی بود شاید جدی بود شاید هیچی هم نبود این کار شما هرچی که بود خسته هم نباشید براش خیلی زحمت کشیده بودید ولی برای من ملال آور و کلافه کننده بود شاید باید اصن همینطوری میبود شاید هم نباید میبود آخرش ما و شما باید مثل هم بشیم ولی من فقط احساس اتلاف وقت کردم ، حلال کنید :))) کادو طور تون رو هم دم در نگرفتم بعد که دیدم ... دیدن ادامه » توش چی بوده کلی ذوق کردم که نگرفتم ! ولی دوستان یه دانه بهم دادن دست خالی نرم :)) دست هم اصن نزدم دلتون بسوزه کباب شه :)))

0 از 10 یک ستاره مجبوری ! :)))
اوه...
(آیکن قدم زدن)
۳ روز پیش، پنجشنبه
:)))
۶ ساعت پیش
بله درسته ، حالا باز مونولوگ هم جنبه های نمایشی داره، البته درکل باید بحث کنیم آقا! بحث کنیم! :)))
۵ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چطوری میشه با یه کشور خوابید؟!
این تئاتر یک رئالیسم جادوئی نیست یک جادوی رئالیسمی یه..!
دغدغه مند و مزخرف :)))
1 از 10
نیلوفر ثانی، عباس الهی و سید حامد حسینیان این را خواندند
رضا غیوری، جهان و بامداد این را دوست دارند
اوه اوه عصبانیتون کردند. چرا به فکر تماشاچی نیستند
۴ روز پیش، چهارشنبه
خیلی بد بود رویا خانم ، خیلی بددددددددد :((( :))))
۴ روز پیش، چهارشنبه
نگید جناب جعفریان الان آقای عبدالهی میاد میگه به به چه کاری دیدم چه نمایش بی نظیری بود:)))))
۴ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فرزاد جعفریان
درباره نمایش سلول i
خیلی اتفاقی و در آخرین لحظات بیننده کار شدم ، اولین نکته خوب شروع اجرا با حدود فقط 10 دقیقه تاخیر بود که امیدوارم این روند منظم شدن اجرا ها رو بطور کامل و در سایر اجرا های مهرگان هم شاهد باشیم ، به نظرم داستان اجتماعی خوب و استانداردی رو شاهد هستیم که هم پرداخت طنز خوب و شیرینی داره و در دل داستان و با زبانی مردمی و بدور از غلو انتقادات خوبی رو هم مطرح میکنه بازیها هم خیلی خوب و کار شده س مخصوصن برادران صولتی که نقش اصلی بار طنز کار رو دوش اونهاس فقط فکر کنم آقای همتی یا دیر به گروه اضافه شدن و تمرین کافی نداشتن یا امشب شب خوبی برای اجرا شون نبود ، دکور و طراحی لباس مکفی بود ولی میتونست بهتر از این هم باشه ، و فکر میکنم نقش مجرم اینترنتی جای کار بیشتری داشت و شاید بهتر بود پایان بندی کامل تری رو شاهد میبودیم
در نهایت به نظرم نمایش در خنده گرفتن از بیننده ... دیدن ادامه » و زدن اندک تلنگری با بیان چند معضل اجتماعی میتونه کار قابل قبولی باشه
6/5 از 10 فکر کنم عادلانه باشه ولی به شخصه چون امشب باهاش خندیدم 7 از 10 بهش میدم و 3/5 ستاره که نداریم :))) رویا خانم اونوقت میگی نیم تو نمره ها چطوری میدی :))) الان چیکار کنم که فکر میکنم 4 ستاره زیاد و 3 ستاره براش کمه :))))) مشکلااااتی دارم :)))
قیمت 26250 تومن !! هم فکر میکنم منظقی باشه براش ، جدی گفتما ! توی پرداخت بهاش همینجوری یک قرون و دوزای داره :))))
قیمت خیلی جالب بود :)))
۵ روز پیش، سه‌شنبه
درود بر شما جناب علی نژاد عزیز ، موفق و پاینده باشید
۲ روز پیش، جمعه
ارادتمندم جناب جعفریان عزیز
۲ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فرزاد جعفریان
درباره نمایش سلول i
بودن یا نبودن، مسئله این است
الان دیگه بودن یا نبودن مسئله نیست داشتن یا نداشتن مسئله س..
مسئله اصلی اون کارت دانشجویی که شما دارید
۶ روز پیش، دوشنبه
:)))
یه زمانی ریچ کیدز بودم ببین به کجا رسیدم، لعنت به بینوایان و آلبرتا خانم :)))))
۶ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود ، امکان تمدید کار برای هفته بعد هست ؟
مفتخریم آقای جعفریان که می‌خواید ما رو تماشا کنید..
حتما مخاطب گرامی و بزرگوار ما

[ووووووف..نداری دیگه یه پوک بزنیم؟؟]
۶ روز پیش، دوشنبه
جناب جعفریان مهرتون رو از من دریغ نکنید آقا
۶ روز پیش، دوشنبه
برادر لهاک درود وقلب فراوان، شما که تکه ای از قلب من هستی برادر ، امشب کجا بریم آقا ؟ شما فقط لب تر کن من سرازیر شم :))
۶ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مشروب خیلی خوبه ! وقتی ناراحتی میخوری تا غمت رو فراموش کنی ، وقتی شادی میخوری تا جشن بگیری ، وقتی هم که هیچ اتفاقی نیفتاده میخوری تا یه اتفاقی بیفته .. !
شما هم یکشنبه دیدین؟
۲۴ دی
خوبه سپهر جان، ولی راستش هفته ی بعدیش برام راحتتره
البته تابع جمع هستم
۳ روز پیش، پنجشنبه
درود ، بلیط فروشیش فکر نکنم برای پنشمبه باز شده باشه ، منم سعی میکنم بیام حدمن :)))

دوستان نمایش تابستان هم برای سه شمبه 2 بهمن باز شده الان خواستید دست بکار شید :)))
۳ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فرانک ! تو تنها ح ر و م زاده ای هستی که وقتی نیستی دلم برات تنگ میشه ...
دیالوگ مورد علاقه کارگردان محترم نمایش , حتی بیرون از سالن ! :))) ..

به امید اینکه این نمایش متفاوت و خوب به زودی اجراشو از سر بگیره ..


۲۲ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همیاری جان درود بر شما، مسیج اطلاع رسانی و تخفیف اسنپ نمایش ها چند اجراس که برای من ارسال نمیشه، زحمت می‌کشید برسی کنید؟ سپاس
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای دوستانی که علاقمند به داشتن اطلاعات راجع به این نمایش هستن ، الکی مثلن من از عوامل هستم و به صفحه ی کارم رسیدگی کردم :)))

تبرئه شده
جسیکا بلنک و اریک جنسون
ترجمه : منیژه محامدی
نشر افراز
اصلی ترین ویژگی نمایشنامه تک پرده ای «تبرئه شده» در پی تحقیق دو نویسنده کتاب درباره وضعیت افرادی تهیه شده است که به اشتباه در دستگاه قضایی ایالات متحده آمریکا مجرم شناخته شده و مدتی در زندان به سر برده اند و پس از اثبات بی گناهی شان ، تبرئه و آزاد شده اند .
جسیکا بلنک و اریک جنسون که در سال 2000 در سفری به دور آمریکا به تحقیق میدانی مسیع در این باره دست زده بودند ، سر انجام نمایشنامه «تبرئه شده» را با توجه به همین درونمایه و با دستاویزی از تجربه همین تحقیق به رشته تحریر در آوردند و جالب اینجاست که ساختار نمایشنامه آنها نیز مانند یک مستند تلویزیونی پی ریزی و به اجرا گذاشته شده است . پس مستند گونگی ای که در ابتدای این بحث بدان اشاره شد ، 2 وجه دارد : نخست آنکه شالوده درونمایه و موضوع اثر بر پایه مستندات بنا شده است و دیگر اینکه ساختمان نمایشنامه نیز مستند گونه است . در این وضعیت معمولا مخاطب با چند عامل پیش برنده رو به روست :
نخست روایت (narration) در یک روایت مستند معمولا شخص روایتگر ، خارج از دایره افراد مورد بحث (سوژه یا سوژه ها) قرار می گیرد و بخشی از روند تحقیق یا مسائل و پرسش هایی را که در آغاز و در حین اجرای طرح ،‌سازنده یا سازندگان در گیر آن بوده اند ، یادر پی یافتن پاسخی برای آن مطرح می کند . این وظیفه را در نمایشنامه «تبرئه شده» خود نویسندگان - یعنی جسیکا بلنک و اریک جنسون - به عهده گرفته اند (یا بازیگرانی با نام های آنها).
عامل دوم شخصیت هایی هستند که با موضوع ، رابطه مشترک دارند . در این بخش افرادی که سابقا مجرم شناخته شده و پس از چندی در پی اثبات بی گناهیشان آزاد شده اند ف به شرح ماوقع می پزدازد . سهم عمده درام بر عهده این افراد است ، چرا که بار اصلی پیشرفت داستان بر دوش آنها سوار می شود . در نمایشنامه«تبرئه شده »شاهد ورود و خروج شخصیت های متعهدی هستیم که هر یک از ابتدای در گیری شان در ماجرایی و اشتباه دستگاه پلیس و قضایی آغز می کنند و تا روشن شدن قضیه و تبرئه شدن شان به روایت ادامه می دهند. این گروه را ( که جانشین مصاحبه شوندگان یک مستند تلویزیونی هم هستند ) شخصیت های متعددی همراهی می کنند که وظیفشان اجرای دراماتیک طرحی است که نقل شده است . این افراد را می توان شخصیت های فرعی ماجرا نامید . پلیس ها ،‌وکیل ها ،‌خانواده ها ،‌ شاهدان و ... از این جمله اند . اما عامل سومی که معمولا در مستند ها به چشم می خورد ،‌تفسیر و تبیین ماجراست که در این بخش کاشناسان و منتقدان به اظهار نظر و دخالت در موضوع می پردازند و بعضا زوایای نا مشخص ماوقع را روشن می کنند یا تعبیر شخصی خود را از ماجرا بیان می دارند . این عامل سوم در نمایشنامه «تبرئه شده» به «دل برت تیبز» واگذار شده که در خلال روایت یا شرح ماوقع های شخصیت ها هرز گاهی خودی نشان می دهد و نظری ابراز می کند و نا پدید می شود. اما نقش او به همین جا خلاصه نمی شود . دل برت به جز آنچه گفته شد ، لا اقل دو نقش دیگر هم دارد .از اواسط کار ، مخاطب متوجه می شود که دل برت خود نیز قربانی سوء تفاهمی است که منجر به درگیری ،‌ حبس و حتی صدور حکم اعدام برای او شده است . با این حساب دل برت را باید در گروه دوم (ناقلان و مصاحبه شوندگان ) نیز به حساب آورد . نقش دیگر دل برت در نمایشنامه «تبرئه شده» نقشی میانجی است که در روایت های دیگر نیز مداخله می کند . در این سطح دل برت به مثابه یک مشاور روانشناس یا گرداننده جلسه هم دردان عمل می کند . در جای جای اثر مخاطب حس می کند در جلسه ای حضور دارد که افرادی از یک سنخ (مثلامعتادان به مواد مخدر که حالا ترک کرده اند یا مبتلایان به سرطان که نجات یافته اند) دور هم نشسته اند و درباره مشکلات مشترک شان یا شرح آنچه پشت سر گذاشته اند یا عواقب و پیامد های آن صحبت می کنند . نقش دل برت در این میان درست همانند کسی است که در مرکز این جمع قرار گرفته و وظیفه رهبری بحث را بر عهده دارد .
او ناگهان دنباله روایت یک بحث را می گیرد و از احساس او خبر می دهد یا احساسی که قاعدتا باید داشته باشد . به این قطعه توجه کنید :
دیوید : هنوز نمی دونم با ترس هایم ، چه جوری مقابله کنم ؟
کری : باید یاد بگیرم که تنها بودن برام خیلی وحشتناک نباشه .
دل برت : گاندی می گه : «وقتی تونستم خدا رو بشناسم ، موفق شدم با تمام ترس ها مقابله کنم . اگر قلبت پاک باشه ، می تونی با مشکلات و ترس راحت تر کنار بیای»
اما این دنیا واقعا ترسناکه ، چطوری مقابله کنم ؟ باید قلبم رو از بدی ها پاک کنم شاید بتونم آروم تر به زندگی ادامه بدم ...»(ص 55)
نتیجه ... دیدن ادامه » اینکه اگر در نمایشنامه «تبرئه شده» به عمل داستانی و روایت نمایش کمتر توجه شده و مخاطب شاهد حرکت چندانی نیست ، این مسئله را باید به حساب ساختار آن گذشت ؛ ساختاری که می کوشد هر چه بیشتر مستند گونه باشد تا نمایشی و نه از طریق به تصویر کشیدن درونمایه ، بلکه از راه ارائه آنچه که هست با زبان یک مستند تلویزیونی حرف بزندو این شاید ویژگی اصلی نمایشنامه «تبرئه شده» باشد .

http://adabiat.boomobar.com/contents/000597-naghde-namayeshnameye-tabrae-shode.php
جناب جعفریان تشریف بردید کار رو
۵ روز پیش، سه‌شنبه
روز دوشنبه دیدم با ۴۵ دقیقه تاخیر
بیشتر به یک کار مستند تلویزیونی میخورد
سوژه ی آن جالب و جذاب بود
ولی
امان از بازی های مینمیمال با دکوری مینیمال
که می اندیشم به سبب نمایشنامه آن بود
به دیده ام میتوانست بهتر اجراشود
۴ روز پیش، چهارشنبه
درود و سپاس جناب شهباز عزیز
۴ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
صحبت خاصی ندارم ،فقط بسیار خوشحال و پر انرژی یم که حداقل در سبک و سیاق مورد علاقه خودم یه کار کامل دیدم ، یک فانتزی سیاه پر پرو پیمون با کلی شخصیت جالب که بقول دوستم همه نقششون رو فهمیده بودن با بازیهای در خور تحسین بخصوص بود ! دست مریزاد به همه ! آقا ! اکت عالی قدرت بدنی عالی گویش و تلفظ همه عالی مخصوصن داکتر که مکث بین کلمات و جمله بندی هاش دیوانه کننده بود یا حرکات دقیق و بی نقص baby مخصوصن تو صحنه ی پایانیش صدای زیبای برادر ، ساقی ی سالار با موتور بی دودش ! جیران مخصوصن تو اون صحنه ی پایانی خیره کننده ، گورکن ها و صد البته بود که شخصیتی که خلق کرد لایق جایزه بود به نظرم
شاید ایرادی که برخی دوستان از کار بگیرن مبهم و نامفهوم بودن متن در خیلی جاها باشه ، ولی به نظرم لذت ورود به دنیای فانتزی مواجه شدن با همین ابهامات و آدم ها و محیط عجیب و غریبه و اینکه ... دیدن ادامه » هرکی با ذوق خودش به داستان شاخ و برگ بده و استنباط داشته باشه ، کل اینها هم اگه نبود باز کار این حسن رو داشت که یه داستان خطی واضح رو داشت که میشد از صحنه ها و افراد حظ بصری رو برد و اون داستان آشکار رو هم دنبال کرد
یک درود و دست مریزاد جانانه هم دارم خدمت جناب رمضانی و سعیدی ، که بی شک کارهای بعدی شون رو با اشتیاق صد چندانی دنبال خواهم کرد
فقط به نظرم کاش اتاق فرمان تو صحنه مشخص نبود و جاش رو عوض میکردن یا نورش رو کم میکردن تا اون دنیای فانتزی حالت بکر بودنش رو برای مخاطب حفظ بکنه و اون راهرو و پله های پشت صحنه طور هم برای بینندگان قابل دید نبود
10 از 10 و پنج ستاره
قیمت حدود 50 تومن هم حتی برای اینکار میتونه عادلانه باشه ولی 25 پایه عالی و 10 دانشجوئی نامردیه :)))
به نظرم نگارش متن کمی دم دستی بود و بعضی جاها میتونست بهتر باشه مثلن تو اون مثالی که دختر برای اثبات متفاوت بودن عشقش میزنه ولی ایده و پرداخت و ریتم و نتیجه گیریش بسیار عالی و در اومده بود
دکور تخت و چیدمان اتاق و جای گربه طراحی لباس و توجه به جزئیات عالی بود ، مخصوصن لباس چرم و ست و گریم سگ و گربه که خیلی خلاقانه ، اکت و رفتار شون هم بسیار با ذوق و دیدنی بود به نظرم ، بخصوص بازی و چهره سازی دیدنی سگ داستان ولی بازی زوج قصه میتونست جای کار بیشتری داشته باشه
چالش داستان به نظرم خیلی هنرمندانه و دیدنی شکل پیدا میکنه و در غافلگیر کردن و حتی به فکر فرو بردن بیننده هم موفق عمل میکنه ، برای من که تجربه خوب و لذت بخشی بود
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت دوستان
به نظرم سختگیرانه 6 از 10 میگیره این نمایش ولی بخاطر توجه به جزئیات و ایده و بازیهای بعضن عالی ... دیدن ادامه » نمره 7 و چهار ستاره بهش میدم
قیمت 30 تومن و 21 تومن با تخفیفش هم کاملن منطقی و منصفانه س
آقای جعفریان
اگه بخوام برم خیلی با سختی و زحمت همه جانبه باید برم.
آیا اونقدرا تجربه ش ارزشمند هست؟
۲۰ دی
خانم نوری عزیز ، نمیتونم به قطع بگم ، خودم با دونفر از دوستان رفته بودیم که اونها کار براشون معمولی و so so بود و مشکل اصلی رو همون دیالوگ های سرسری ی متن میدونستن ولی هر سه رو بازی و ایده ی عالی سگ و گربه داستان اتفاق نظر داشتیم
۲۱ دی
خیلی ممنونم از توضیحتون آقای جعفریان عزیز:)
۲۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
قند توی قهوه، خیلی خوبه...!
اونجا نه، اونارو دست نزن، جداگونه اینجا برات می‌ذارم محمد جواد جان :) نبودی برات نگه داشته بودم تا برسی :چشمک
❤️❤️❤️
۲۲ دی
چقدر شما خوبین آخه (استیکره که توی چشماش قلبه )
۲۲ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شیوه شروع و روال نمایش رو خیلی دوست داشتم ، طراحی لباس و گریم هم عالی بود دکور با وجود محدود بودن توجه به جزئیاتش عالی بود مخصوصن اون درخت سفید گوشه سالن که میتونست هم اصلن نباشه ولی بودنش جلوه خاصی به صحنه داده بود
با متن بیش و کم شناخت داشتم ولی به نظرم نقطه قوت کار بازی بسیار مسلط و عالی در تمام نقش ها بود مخصوصن آقای می سی سی پی فقط علت استفاده از نوع گویش اون یکی آقای می سی سی پی :)))) (سیامک صفری) رو متوجه نشدم ، (چقدر هم شبیه شخصیت کنت تو کارتون ترانسیلونیا شده بودن :))) )
این تسلط و هماهنگی در بازیگران بدن هم بخوبی نمود داشت و درکل به نظرم کار درخور و شایسته ای رو شاهد بودیم ، اون سایه بازی آخر رو هم خیلی دوست داشتم
فقط فکر کنم اگه کمی ریتم کار بالاتر بره و ده دقیقه یکربعی زمانش تعدیل شه بهتر باشه
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت دوستان و امیدوارم ... دیدن ادامه » هرشب سالن پر اجرا برید
8 از 10 4 ستاره
قیمت 50 تومن شاید عادلانه باشه ولی بد نیست تخفیفات آپشنال هم براش اعمال شه که همه قشری بتونن به دیدن کار بیان
خیلی ام عالی جناب جعفریان ، بریم جمعه ببینیم چه خبره :)
حالا لازمه با متن آشنایی پیدا کنم یا نه ، برم همونجا با هم آشنا میشیم ؟ :)
۱۸ دی
درود و ارادت ❤️ ❤️
۱۹ دی
مخلصتون برم :))
۱۹ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همان همیشگی ..
Cheers ! :)))
۱۸ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عزیزانم ! گویا مفهوم تخفیف رو اشتباهی درک کردید ! تخفیف یعنی اینکه مثلن 5 تومن از قیمت رو کم میکنن نه 5 تومن بهش اضافه کنن ! مرسی که انقد به فکرید .. !
خروسه غلط خونده تاوانش رو ما باید بدیم
۱۶ دی
ای دوون ❤️ :))
۴ روز پیش، چهارشنبه
ای دوون دوون:)))))))))
۴ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود ، کاش وقتی اجرای ویژه تو ساعت زودتر میذارید اطلاع رسانی هم بکنید ، علم غیب نداریم ما بخدا :))) الان برای من ساعت 9 تنظیم زمان مقدور نیست زودتر مطلع میشدم امشب ساعت 19 میومدم ، امکان این سانس ویژه هفته بعد هم هست ؟
یجوری خودتو برسون جناب جعفریان جان! اصلا توقع نداشتم خودم ولی به شدت تحت تاثیرشون قرار گرفتم! مطمئنم خوشتون میاد.
۱۵ دی
قربانت! انقد این چند وقت تآتر خوب ندیدم، این خیلی ذوق زدم کرد. خیلی خوب بودن! بازیا یکم بهتر بود پنج می دادم. امیدوارم برسی ببینی، نظرتم بگی! ارادتمند
۱۵ دی
جناب شهبازی درودی دوباره ، ممنون برای پیشنهادت ،منم کار رو خیلی دوست داشتم پاینده باشی
۲۰ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود ، عکس از کار گذاشته نمیشه ؟
مختار بایزیدی این را خواند
مهدی (آرش) رزمجو و عباس الهی این را دوست دارند
فرزاد جان یه اجرا هم نمی خوان عکاس راه بدن تو سالن شما نمی ذاری
۱۵ دی
استاد جعفریان تبرئه روز دوشنبه 50 درصد تخفیفه. اطلاع رسانی کنید:))))
۲۰ دی
عه ! چه عالی :)) چش چش !
۲۰ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جنگه ؟! :((
و همان همیشگی ..
دیگه چهارسو و قشقایی و سایه که 30 بودن چی شد؟..اونم با یک بازیگر
البته میکاییل شهرستانی عزیز در قلب ما جای دارند و تجربه ی شگفت انگیزی که از خوانش شازده کوچولو به ما دادن تا آخر عمر تازگیش برامون میمونه
۱۴ دی
آقافرزاد من هم یکشنبه هستم.....آقای ونایی هم هستند ظاهرا...
هماهنگ میکنم باهاتون :)
۱۹ دی
منم احتمالا هستم :)))) برای می سی سی پی البته
امید است جاهای پرت و پلایی بهمون نیفته :دی
۱۹ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار داستان سر راست و مشخصی داره و معلومه که براش زحمت کشیده شده ولی قصه خیلی کش داره و تعلیقش هم به نظرم چنگی به دل نمی زنه، بازی ها خوب بود و نقطه قوت کار از دید من بازی عالی آقای شجاع کاوه و حضور آقای فرجاد عزیزه، اون چیزی که ازش اجرای زنده آقای مقدم تام برده شده محدود به آهنگی سه چهار دقیقه ای بیشتر نیست
ممنون از عذرخواهی جناب کارگردان بخاطر تاخیر ابتدای کار و بیداد از رورانس دورهمی شون که نصف سالن رو معرفی و دعوت به روی صحنه کردن
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت دوستان
4 از 10 دو ستاره
24 تومن تیوال پلاسی با توجه به دکور و زحمتی که برای کار کشیده شده منطقی یه ولی 40 تومن اصلن
لغو نشده، تازه شب اول اجراش بود امشب
۱۲ دی
بسیار سپاسگزار هستم هر کمکی از دست بنده حقیر بیاید با کمال میل انجام خواهم داد.
۱۶ دی
جناب ابراهیمی نویسنده و کارگردان اگر تمایل دارند در زمینه چاپ پوستر و بروشور با کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه می توانند با بنده تماس بگیرند 09121044880
۱۶ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید