تیوال محمد جواد | دیوار
S3 : 15:20:03
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
محمد جواد
درباره نمایش تابستان i
من تا حالا کاری در این سبک ندیدم پس نمیتونم این کار رو در حالت مقایسه قرار بدم.
با این سکوتی که برقرار شده بود یک حس و حال خاصی پیدا کرده بودم. با این که دیالوگ نداشت ، اما گوشهام از همیشه تیز تر بود تا کوچکترین صدا ها رو هم بتونم بشنوم.(البته یک سری صداها بود که نیازی به گوش تیز کردن هم نداشت مثل باز کردن قوطی نوشابه در اول نمایش و افتادن همان قوطی روی زمین در اواخر نمایش)
من حتی میترسیدم با قورت دادن آب دهنم اطرافیانم اذیت بشن :)
موضوعش خوب بود ولی شاید خوب بهش پرداخته نشده بود.میتونست خیلی تاثیر گذار تر باشه.
طراحی صحنش خوب بود. ولی خب خبری از گریم و لباس نبود.هرچند که خود کار ایجاب میکرد.
در کل دیدن این کار برای من تجربه متفاوتی بود.
به علت خاص بود نمایش هم فکر کنم نمیشه پیشنهاد کرد به کسی که حتما ببینه یا نبینه.

خسته نباشید میگم به گروه نمایش.
دیشب پس با هم اجرا رو دیدیم...ثانیه ای نبود که صدایی از یه طرف بلند نشه
۱ ساعت پیش
منتظر بودم بخونم " و مچاله کردن آن قوطی در میانه ی نمایش " و در ادامه ... ( افتادن همان قوطی روی زمین در اواخر نمایش ) !!!
برای منم یکی از خاص ترین اجراهایی بود که دیدم .
دوسش داشتم ، اما بیش از یک بار نمیشه دیدش ، چون عوامل حواس پرت کُن در حین این اجرا از ... دیدن ادامه » جمله سر و صداهای جورواجور و ویبره موبایل و چک کردن های مکرر گوشی توسط عزیزان بیش از نمایش های دیگه آدمو عصبی میکنه !
۱۸ دقیقه پیش
میثم جان به جای حرص خوردن، پاشو یه سر برو موی خرس [که مفصل نوشتم براش از قضا اگه کنجکاو بودی ببینی چه شکلیه بعد بری] یا خروسی چیزی :)
اجراهایی که صدای بقیه زیاد اذیتت نکنه

و غول مرحله آخر که اصن از شلوغ کردن بقیه خوشحالم می‌شی خودتم شلوغ می‌کنی پوبلیکمس ... دیدن ادامه » ه..رااااااحت می‌بینی هییییچم حرص نمی‌خوری :))
تحریک شدم برم بنویسم براشون الان :))
۱۱ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از دیشب دارم فکر میکنم که دوستش داشتم یا نداشتم ؟؟؟
طراحی صحنه و دکور متفاوت و خوب بود ( هرچند که باب سلیقه من نبود ) ولی خب میشد کمی جلوتر بیارن دکور رو چون خیلی فاصله داشت با ردیف اول. و نمیدونم کسانی که ردیف آخر بودن دید خوبی داشتن یا نه!
داستان هم که اولش کمی گنگ و نامفهوم بود برای من . برای همین گاهی اوقات ذهنم به جاهای دیگه و خارج از سالن میرفت. اواخر نمایش با حضور جناب پاکدل مسیر داستان کمی روشن تر شد.( نمیدونم چرا حس میکنم آقای پاکدل اون انرژی و توان لازم رو برای اجرا نداشتن!!شاید هم اشتباه میکنم!!)
طراحی لباس و گریم هم من دوست داشتم.بازی آقای بانیپال شومون هم لذت بخش بود.
همانطور که باقی دوستان اشاره کردن نور به شدت چشم رو اذیت میکرد.
اما خب دیدن این نمایش با تمام خوبی ها و بدی هایش در کنار عزیزان و بزرگواران لذت دیگری داشت.
همگی خیلی خوبین.

همین ... دیدن ادامه » الان نوشت : از همینجا باز عذر خواهی میکنم از جناب غیوری بزرگوار که یک ساعت و ده دقیقه پشتم به ایشون بود :(
راستی جای آقای مرادی و رویا خانم و مریم خانم هم به شدت خالی بود.
۲۷ دی
نقش وفا وی کند، پشت به ما کی کند
پشت ندارد چو شمع او همگی روست روست
۶ روز پیش، پنجشنبه
@خانم رویا تف به این دکوری که عقب بود :))))

@آقای غیوری بزرگوار خیلییییییی مخلصیم.
۴ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد جواد
درباره نمایش زهرماری i
با این تغیری که در بازیگرها ایجاد شده ، یعنی آقای آقاپور قرار نقش آقای فلاح رو بازی کنن؟؟؟
به نظر من که آقای فلاح خیلی خوب بازی کرده بودن.به توانایی های آقای آقاپور شکی ندارم و خیلی هم دوستشون دارم ، اما از نظر شخصیتی نمیدونم واقعا به نقش بیان یا نه!
نقش زنش هم که به کسی وفا نکرده :)) اول خانم مهدوی فر بعدش خانم کیانی و حالا هم خانم حبیبی :)
چقدر آخه شماها خوبین .خدا استاد حسن کامکار ، هوشنگ کامکار ، بیژن کامکار و بقیه خانواده هنرمند و نازنین کامکار رو حفظ کنه برای این مرز و بوم.
خیلی خیلی لذت بردم از این اجرای عالی و بی عیب و نقص.مخصوصا از صدای بسیار بسیار زیبای خانم صبا کامکار.
دستتون درد نکنه که یک شب عالی و به یادموندنی برای ما رقم زدین.
بی صبرانه منتظر اجرای بعدی شما عزیزان هستم.
سید حامد حسینیان و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اول از همه تشکر میکنم از آقای فلاحت پیشه به خاطر احترامی که به مخاطب گذاشته بودن.
وقتی یک نمایشی میبینی که دارای طراحی صحنه خوب ، موسیقی زنده و خوب ، طراحی لباس و گریم خوب داره نشان دهنده اینه که کارگردان برای چشم ها و گوش های تماشاگرش ارزش و احترام قاعله.در نمایش دیشب چشمان من غرق لذت شد.
بازی بازیگران هم که خیلی خوب بود مخصوصا خانم نبوت و خود آقای فلاحت پیشه.
من ایرادی در متن یا بازی یا چیز دیگه ای ندیدم تنها مشکلی که داشتم با خود متن بود.نمایشنامش رو نخوونده بودم و اجرای می سی سی پی نشسته میمیرد هم ندیده بودم.کلا با خود متن نتونستم ارتباط برقرار کنم. دلیلش رو هم نمیدونم متاسفانه :(((
اما اگر کسی از متن اطلاع داره و دوستش داره ، قطعا از اجرا لذت خواهد برد.

خیلی حیفه که این نمایش با این همه زحمتی که براش کشیدن با صندلی های خالی اجرا میره :((
و باز ... دیدن ادامه » هم نشون دهنده اینه که سلبریتیها ( البته به زعم خودشون) چه تاثیر زیادی دارن در جذب مخاطب و کشاندنش به سالن تیاتر. فقط کافی بود اسم یه بازیگر مطرح توی این کار باشه که هرشب بلیطاش سولد اوت بشه.(هرچند که به شخصه موافق این کار نیستم ، چون به نظرم بازیگر های توانا در تیاتر کم نداریم)

جناب فلاحت پیشه عزیز خسته نباشید و خدا قوت میگم به شما و همه عوامل زحمتکشتون.

همین الان نوشت : خیلی اهل نمره دادن به کاری نیستم چون من رو یاد دوران مدرسه و دانشگاه میندازه. اما دیشب چون آقای جعفریان ازم پرسیدن من هم به احترام ایشون جواب دادم : 7 از 10
والا استرس داشتم شما و آقا میثم نپسندید:)
خدا رو شکر خوشتون اومد وگرنه شرمنده میشدم.حالا یه پیشنهاد بدم.نمایشنامه ش رو بخون.خیلی کیف میکنی.من که عاشق قلمش هستم.
۱۹ دی
ای تف به این متن که محمد جواد و گیج کرده:)))))))
۱۹ دی
رویا خانم :)))))))))))))))
خیلی خوب بوووووووووووود. :)))))
۲۰ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد جواد
درباره نمایش تن شوری i
دیشب این نمایش رو یه همراه چندنفر از دوستانم تماشا کردم.
اولش خیلی ذوق و شوق داشتم برای دیدن نمایش ، اما رفته رفته فقط میخواستم تموم بشه ببینم چی میشه ؟ چی میخواد بگه؟
ماری و یوهان هنگام مصاحبه خودشون رو عاشق هم معرفی میکنن ، یوهان خودش رو خیلی خوب و با اعتماد به نفس معرفی میکنه اما ماری خودش رو وکیل و مادر بچه ها.
ممکنه خانم هایی باشن که با وجود داشتن موقعیت خوب اجتماعی ، اما خودشون رو فدای زندگی همسر و بچه هاشون کردن و خودشون رو دیگه نمیبینن.اما چه کسی واقعا برای مصاحبه با یک مجله اینطوری صحبت میکنه ؟ و از همون اول خیلی زود ناتوانی خودش رو ابراز میکنه؟
من دلم میخواست ماری هنگام مصاحبه خودش رو قوی و موفق معرفی کنه ، اما در طول نمایش ببینم که خودش با گفته هاش کاملا در تضاد هستن.نه این که خیلی زود و در شروع اجرا همه چیز برام لو بره.
در شروع نمایش یک ... دیدن ادامه » زوج عاشق میبینیم ، چند دقیقه بعد یک زوجی که عشق از طرف مرد کمی متزلزل به نظر میرسه ، چند دقیقه بعد مردی که تصمیم به رفتن گرفته و زنی که التماس میکنه برای ماندن ، چند دقیقه بعد زنی که به ظاهر کنار اومده با رفتن همسرش ولی هنوز دلش میخواد که شوهرش بغلش کنه و ببوستش ، چند دقیقه بعد زنی که محکم و قاطع از شوهرش میخواد که برگه های طلاق رو امضا کنه و حس تنفر داره و مردی که پشیمون شده از انتخابش ( به چه دلیل ؟ ) و حالا میخواد که برگرده!
من اصلا نتونستم این دگرگونی های شخصیتی رو درک کنم و بپذیرم. ( شاید هم مشکل از من بوده و هیچگونه از این ایرادها به متن وارد نیست! )
من سریال " برگمان " رو ندیدم و کاملا بدون پیش زمینه به دیدن کار رفتم. اما فکر میکنم که همچین داستان و موضوعی در یک سریال بهتر پرداخته میشه تا در یک نمایش 2 ساعته. شاید نیاز بود که برای شخصیت پردازی بهتر متن کمی تغییر میکرد.
شاید هم بنده با توجه به اسم جناب ثروتی و بازیگران عزیز با انتظار بالایی به دیدن نمایش رفتم که متاسفانه محقق نشد.
آقای ابر رو با وجود علاقه بسیار زیادی که بهشون دارم به نظر من خیلی معمولی بودن در این نمایش ، اما بازی خانم پناهی ها یک سر و گردن بالاتر و بهتر بود.
دکور هم خوب و کارآمد بود . برای موسیقی هم ای کاش کمی بیشتر زحمت میکشیدن.
پشیمون نیستم از دیدن نمایش ( فقط کمی ناراحتم به خاطر بلیط 60 هزار تومنی ) اما به نظرم اگر این مبلغ برای بعضی از دوستان زیاده اگر نبینن هم چیز خاصی از دست ندادن. البته این نظر کاملا شخصیست. چه بسا که کار رو ببینند و خیلی هم لذت ببرن.

آقای ثروتی عزیز خسته نباشید میگم به شما و عوامل گروهتون و منتظر کار بعدی شما ( به شرط کپی نبودن ) هستم.
ارزش نداشت بجاش دوتا بلیط پرومته بگیریم دو شب دیگه بریم یا دو نفرو پرومته‌زده کنیم؟ :)) خدایی بگو
۱۵ دی
حیف شد دیگه حیف محمد جواد جان :)
ایشالا دفعات بعدی :)
۱۵ دی
ایشالله جناب عبداللهی :))
۱۵ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد جواد
درباره نمایش تن شوری i
این چه وضعه بلیط فروشیه آخه؟؟؟
برای یکی از دوستانم میخواستم بخرم که دیدم تا 28 تمدید شده ، باز شده ، تموم شده !!!!!!!!!
چرا واقعا؟؟؟
بدون هیچگونه اطلاع رسانی.

دوستان اگر کسی یک یا دو بلیط داشت که نمیتونست استفاده کنه ، خواهشا اعلام کنه که من خریدارم :)

(بیزاری میجویم از دیگر سایت های محترم و مهر و محبت نثار تیوال جان میکنم )
جالب اینجاست که بلیت های هر دوسانس هم همان روز شروع پیش فروش ، بطور کامل فروش می روند . وقتی که چنین وضعی حاکم است و بلیت ها بسرعت فروش می رود ، نمیدانم چرا گروه اصرار بر فروش از دو سه هفته قبل را دارد . شما که هر روزی باز کنید کامل میفروشید چرا چند روز قبلش ... دیدن ادامه » نمیفروشید ؟ این مسئله برای نمایش های پرطرفدار دیگری نظیر ماتریوشکا اتفاق می افتاد و من واقعا هیچ منطقی پشت این فرم بلیت فروشی نمیبینم . اگر مخاطب برایتان مهم است چند روز قبل بلیت بفروشید که امکان کنسلی و دردسر حداقل شود . وضع بلیت فروشی که اینطور ، قیمت بلیت هم که نجومی ، صندلی های سالن هم به گفته دوستان نامناسب !! من که بین خارج از ظرفیت و ندیدن اجرا گیر کرده ام ! اطلاع رسانی را سایت مربوطه در کانال تلگرام و اینستاگرام انجام می دهد .
۱۴ دی
ساعت 21:15
۱۵ دی
جناب بهزاد بزرگوار باز هم تشکر میکنم ازتون.
اما گفتن که آخر هفته نمیتونن برن متاسفانه.
سپاس.
۱۵ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دو ر می فا سو لا سی ...... این خنده داره ؟ خانمی که دیشب ردیف آخر صندلی 3 و4 در سانس ساعت 19 نشسته بودی همراه یک دسته گل ، توروخدا اگر شما انقدر ریزبین و نکته سنج هستین خب به ما هم بگین بلکه کمی با دید بازتر کار رو ببینیم و دیالوگ ها رو بشنویم.خنده شما در زمانی که سالن غرق سکوت و لذت بود ، وصله بسیار ناجور و نچسبی بود که باعث میشد آدم تمرکزش رو از دست بده.

اما خود کار :
در هنگام ورود به سالن آقای سلیمانی به علت داشتن مهمان خوش آمد گوویشون شامل حال من نشد و همچنین بدرقه ایشون و بازیگران :((
نمایش هم که یک نمایش مختصر و مفید و دوست داشتنی بود.موقعی که شروع شد من لبخند به لبم بود چون احساس میکردم این زوج میانسال چقدر دوست داشتنی هستن.اما نمایش که پیش رفت لبخندم کم کم محو شد.و همش داشتم به این فکر میکردم زمانی که من به این سن و سال برسم چقدر حسرت توی دلم دارم. از ... دیدن ادامه » حسرت های کوچک مثل داشتن حیوان خانگی تا داشتن بچه!!! و یا خیلی آرزوهای دیگه که ما به خاطر دیگران خیلی راحت از اون ها میگذریم و بعده ها فقط حسرتشون رو میخوریم.و به این فکر میکردم که آیا من در سن 50 یا 60 سالگی دقیقا همونجایی وایسادم که الان دارم بهش فکر میکنم؟ یا این که در مسیر پر پیچ و خم زندگی جوری راهم تغییر میکنه که در اون سن و سال اصلا یادم نمیاد که چی میخواستم بشم و حالا چی شدم!

در مورد دکور هم باید بگم که خوب بود ، اما فقط ای کاش نحوه نشستن آقای بهبودی موقع شام و پیانو زدن جوری بود که میتونستیم صورت پر از احساسات ایشون رو ببینیم.

آقای سلیمانی خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما و گروه عزیزتون دارم.
محمد جواد عزیز از همین جا سلام می گم به شما ... ممنونم از اینکه برای ما نوشتی ... شما هم موفق باشید ...
۱۵ دی
درود بر شما آقای سلیمانی.امیدوارم هرچی زودتر به تماشای کار بعدی شما بنشینیم.
۱۵ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب از دیدن این اجرا بسییییییار لذت بردم.البته نمیدونم اگر بدون آگاهی به دیدن کار میرفتم باز هم لذت میبردم یا نه!
البته فکر میکنم میبردم. چون طراحی صحنه ، طراحی لباس ، بوی پیچیده در فضا ، موسیقی ، صدا و بیان بازیگرها همه و همه برام لذت بخش بود.
اما خب با پیش آگاهی از متن و موضوع این لذت برام دوچندان شد.
همه نقدها و نظرات تخصصی رو هم که دوستان به صورت جامع و کامل گفتن.مخصوصا خانم ثانی که مطلبشون بسیار در فهمیدن این کار به بنده کمک کرد.

خسته نباشید میگم به همه عوامل.
به قول آقای هنزکی عزیز آدم حیرت زده میشه از دیدن این همه توان و انرژی نیروهای جوان که با جون و دل کار میکنن و زحمت میکشن.
راستی در انتهای کار یک عزیز و بزرگواری رو دیدم که لذت این اجرا رو چند برابر کرد برای من.
امیدوارم این بار در خاطرشون بمونم. :)))
۱۱ دی
خانم ثانی من تشکر میکنم از شما که دیدگاه ، نظر و تحقیقات خودتون رو بدون هیچگونه کم و کاستی در اختیار ما قرار میدید.
۱۱ دی
عالیییییییی بود خانم نوری :)))
"
پرومته رو به سیزده پیوند میزنم :))))))))"
۱۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من کلا هم کارهای اپیزودی دوست دارم و هم مونولوگ.راحت باهاشون کنار میام.
اما این کار نتونست من رو جذب کنه.
بازی ها بد نبود ، به نظرم ایراد بیشتر به متن وارده تا به بازی ها.
با طراحی صحنه خیلیییییی ساده هم مشکلی نداشتم.
فقط یک سوال برام پیش اومده.قبل از دیدن کار خیلی ها میگفتن به خاطر طراحی صحنه ما نمایش ندیدیم ، نمایش گوش کردیم.
بعد هم عوامل گفتن مشکل دکور رو حل میکنیم.
در طول اجرا ذهنم درگیر این بود که این دکور به این ساده ای مگه چطوری بوده که کسی صحنه رو نمیدیده؟؟؟

جدای از نمایش به خاطر رفتار خوب آقای داغستانی هم که شده ، قطعا کارهای بعدی ایشون رو دنبال میکنم تا کسانی مثل آقای مهدی رضایی یاد بگیرن و به خودشون اجازه ندن به شعور مخاطب توهین کنن.
آخ آخ هنوز ادامه داره داستان اون آقای رضایی :)))
۱۰ دی
ننگ چرا آقای عبداللهی ... گل و مهر و محبت و ماچ بر شما و آقای جعفریان.تا باشه از این انحرافات :))
۱۱ دی
عزییییزی :) :*
۱۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک نمایش با ایده خوب و لی اجرای افتضاح.
از همون شروع نمایش پخش کردن آبنبات بین تماشاچی ها حالم رو بد کرد تا آخر داستان که ....
در شروع نمایش صدای موسیقی که خیلی بلندتر بود از صدای بازیگر ، مخصوصا این که صدای باز کردن آبنبات هم توی سالن پیچیده بود.
دوستانی که میخواستین کار متفاوت انجام بدین و تماشاگر رو درگیر کنید ، این درگیری باید به نحوی باشه که تماشاگر عصبی نشه.
اگر راه پله ها باز بود من و 3تا همراهم قطعا از سالن میرفتیم بیرون.
من از تئاتر تجربی شنیدم.مثلا توی فرانسه 4 - 5 تا جوون توی یک واگن مشخص هر روز شروع میکردن به دعوا کردن.
ولی اونجا مترو بود ، فاصله یک ایستگاه تا ایستگاه بعدی 2-3 دقیقست.تو میتونی پیاده بشی یا اینکه واگنت رو عوض کنی. نه این که 50 دقیقه توی یه جایی حبس باشی که راه فرار هم نداشته باشی.

طراحی صحنه و لباس هم که خداروشکر نداشتین.
اصلا ... دیدن ادامه » نپسندیدم.
آب‌نبااااات؟؟؟
با چه کارکردی؟
۲۸ آذر
نه میترا خانم عزیز ، اگر از اونا بود باز دلم نمیسوخت.
از اینایی بود که توی هواپیما میدن بخوری گوشت نگیره :))
۲۸ آذر
آب نباتش رو یادگاری نگه داشتم :-)
۳۰ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این نمایشنامه رو به کارگردانی آقای ادوای 6 یا 7 ماه پیش توی تالار حافظ دیدم.
یعنی الان میگین به خاطر علاقه زیادم به خانم معتمد آریا 50 تومن بدم باز ببینم؟؟؟؟
از طرفی هم نمایشنامه حالت اپیزودی اجرا میشه ، یعنی اینطوری نیست که از اول تا اخر خانم معتمدآریا روی صحنه باشن تا من بهشون زل بزنم و لذت ببرم. :(
نه والا نه بلا آخه چه خبره . واسه من که دیگه هزینه تاتر سرسام داره میشه
۲۴ آذر
هر کارگردان نگاه خودش رو‌داره، و وقتی کسی متن خودش رو‌کارگردانی کنه قطعن متفاوت‌تر هم می‌شه.
۰۶ دی
کاملا حق با شماست خانم فیاض.
ممنون بابت نظردهیتون.
۰۶ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لذت دیدن این نمایش فقط و فقط به خاطر حضور آقای جعفریان عزیز بود و بس.
البته طراحی لباس و صحنه هم خوب بود . ولی نه از متن چیز خاصی دستگیرم شد و نه بازی های چشمگیری دیدم.اما خب معلوم بود که برای کار زحمت زیادی کشیدن
خسته نباشید میگم به عوامل.
یعنی، آقای جعفریان از کارگردان و بازیگرها هم مطرح تر شدین شما:)))
مستجابالدعا که هستید . لذت نمایش هم اومد روش
۲۱ آذر
آقای عبداللهی عزیز شما خودتون جزو کسایی هستین که باید این آپشن روی پروفایلتون نصب بشه :))
۲۵ آذر
نه نفرمایید..عزیزی شما و ما جلوی دوستان دیگه ای که گفتین، شاگردی میکنیم :)
ایشالا بزودی در کنارتون یه نمایش تر و تمیزم ببینیم
۲۵ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کشتید ما رو با این دیگر سایت های محترم.
حداقل سبکی ، خلاصه ای چیزی بذارید.
دقیقا نه سبکی خلاصه ای نه دیدگاهی و . ..
۱۹ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد جواد
درباره نمایش روزمرگی i

به آرامی آغاز به مردن می‌کنی
اگر برده‏ عادات خود شوی،
اگر همیشه از یک راه تکراری بروی،
اگر روزمرّگی را تغییر ندهی،
اگر رنگ‏های متفاوت به تن نکنی،
یا اگر با افراد ناشناس صحبت نکنی
""پابلو نرودا""

نمیدونم باید بگم که نمایش رو دوست داشتم یا نداشتم ! متن خوب بود.از شنیدنش ناراحت شدم ، اما نمیدونم چرا نتونستم با شخصیت ها همراه بشم.(به جز اپیزود اول که من رو کمی بیشتر درگیر کرد)شاید مشکل در شخصیت پردازی بود.یا شاید هم مشکل در زمان کوتاه هر اپیزود بود که تا میخواستم همراه داستان بشم ، تمام میشد و میرفتیم سراغ داستان بعدی.در صورتی که من هنوز داستان قبلی رو هضم نکرده بودم .
در اپیزود سوم زمانی که از جنگ صحبت میکردن دلم میخواست کمی ادامه بدن چون نبودم و ندیدم ولی زلزله سرپل ذهاب رو میدونم و از نزدیک هم دیدم.من با یکی از دوستانم که کرد بود نمایش رو دیدم و میگفت لهجه کردی رو خوب اجرا نمیکردن.
لهجه خانم اسماعیلی هم نفهمیدم کجایی بود ، فقط میدونم که یزدی نبود.(به مشهدی ها هم خیلی شباهتی نداشت)

خسته نباشید میگم به همه عوامل مخصوصا خانم عاج.
به امید موفقیت های روز افزون.

الان ... دیدن ادامه » نوشت : دیدن نمایش با یک سری از دولبریتی ها ( به جای سلبریتی) واقعا زجرآوره. خانم س.خ که دیشب در سالن بودن خدا رو شکر جای کسی رو نگرفتن ، ولی با خنده های بی جا و زیادشون تمرکز رو از ما گرفتن .

محمد جواد جان چرا خودسانسوری میکنی؟؟ دقیقا اسمشونو بنویس دوست عزیز

شب ما هم آقای محمد نادری مارو بیچاره کرد از بس خندید!!!
۱۷ آذر
آقای عبداللهی عزیز خانم سپیده خداوردی بودن متاسفانه.
۱۷ آذر
خانم نوری آدم واقعا متاسف میشه وقتی همچین رفتارهایی میبینه.
۱۷ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب کار رو دیدم.
کار خوبی بود . من این کار رو از "سیزیف" بیشتر دوست داشتم . شاید به خاطر این بود که موضوعش بیشتر برام قابل فهم بود.
با وجود عالی بودن بازی این دو عزیز ولی نمیتونم حالا حالاها بازی اسماعیل گرجی رو فراموش کنم.
خیلی خسته نباشید میگم به عوامل.
لذت بردم از این نمایش دوست داشتنی.
موفق باشید.
ببخشید کیک و آبمیوه هم دادن:)))
۰۷ آذر
:)))))))
۰۸ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
انصاف کجا رفته پس؟
تخفیف وفاداری ، تخفیف گروهی ، تخفیف دانشجویی ، تخفیف روزهای اولی چیزی بذارید.
اینا رو نمیذارین حداقل آبمیوه و کیک بدین :))
خدا رو شکر خلاصه هم نداره!!!
:)))) بعد از متن شما آبمیوه و کیک و گنجوندن برای 3 روز اول
۰۴ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش رو دیشب دیدم.نمیتونم بگم کار فوق العاده ای بود.اما میتونم بگم که لذت بردم.نمایش دلنشینی بود.اصلا متوجه گذر زمان نشدم.
طراحی صحنه و موسیقی خیلی خوب بود. بازی ها رئال بود.از بازی خانم صامتی هم که بی نهایت لذت بردم. امیدوارم همیشه سلامت باشن این بانوی دوست داشتنی.
بازی دیگران عزیزان هم خوب بود ولی بازی خانم تبریزی و رحمانی کمی بهتر از بقیه بود.
درباره متن هم من دوست داشتم حداقل یکی از این شخصیت ها متفاوت تر از بقیه بود. زنی که قوی و با اراده باشه که با وجود مجرد بودن حاضر به بودن با هر مردی و به هر قیمتی نباشه.از نظر آماری نمیدونم کدوم دسته بیشتر هستن ، ولی خب چون دیدم میدونم که هستن.
در کل خسته نباشید میگم به همه عوامل.
اجرای دیشب رو دیدم.دوست داشتم، اما به خاطر تعریفهای زیادی که شنیده بودم توقع بیشتری داشتم. اما خب اجرای 45 دقیقه مونولوگ که بتونه تو رو با خودش همراه کنه قطعا کار ساده ای نیست. همین سخت بودن کار باعث میشه که از تپق زدن آقای گودرزی هم چشم پوشی کنم.خسته نباشید میگم بهشون.
محمد جواد
درباره نمایش صد درصد i
دوستان من برای جمعه ساعت 18:15 بلیط دارم.4 تا ردیف 4 صندلی های 1 تا 4
لطفا اگر کسی خواست با شماره 09124944014 تماس بگیره.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید