آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فریبا | دیوار
S3 : 20:47:52 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فریبا
درباره نمایش مانستر i
خیلی دلم میخواست این نمایش را ببینم ولی آنقدر همه از برخورد بد و تاخیرهای طولانی نوشتند که عطایش را به لقایش بخشیدم. هنگام نمایش معمولا بخاطر رعایت نکردن تماشاچیان به اندازه کافی اعصابم خرد می شود که حاضر نیستم قبل از شروع هم چنین رفتاری را ببینم.
چرا آخه؟ چرا نباید شاهد تغییر این رفتارها باشیم؟ مگر یک اطلاع رسانی ساده یا عذرخواهی یا برنامه ریزی درست، برای مدیریت یک مجموعه چقدر سخت است؟؟!!
فریبا جان چیز خاصی هم از دست ندادی
نگران نباش
۲۴ بهمن ۱۳۹۸
خواستم عرض کنم منم به خاطر پایانش دوستش نداشتم!!
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
من به خاطر فهمیدن آخر داستان از اواسط نمایش
بود که لذت نبردم..
چند ایراد دارد.. اگر حذف شکد.. یکی از درست ترین
و دقیق ترین اجراهای امسال هست..
کارگردانی اش واقعا خوب بود...
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش مشروع i
اولین بار بود یک اجرای تعاملی می دیدم و در کل برایم بسیار جذاب بود. تکرار گفتگوها برای بازیگران کار بسیار دشواری به نظرم آمد که به خوبی از عهده اش برآمدند.مشارکت تماشاگران هم جالب بود و نظرات گاهی بسیار عجیب!
پیشنهاد به جناب رضایی: قبل از شروع برنامه به تماشاگران یادآوری بفرمایید که اجرای تعاملی بدین معنا نیست که تماشاگران پس از خاموش شدن چراغها و در حین اجرا، کماکان به صحبت با یکدیگر و ... ادامه دهند.
آرزوی موفقیت برای گروه دارم
نمیدونم چرا امشب باز اجرای نمایش کنسل شد متاسفانه
۱۱ دی ۱۳۹۸
خواهش می کنم بامداد جان. خوشحالم که تونستم کمکی بکنم :)
۳۰ دی ۱۳۹۸
نور چشمید آقا⁦❤️⁩
۳۰ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش مشروع i
سلام. چرا اجرا یک روز عقب افتاده؟
سلام به دو دلیل هم‌زمانی و تداخل ساعت با یک اجرای دیگر در همان سالن که خارج از اراده و تصمیم گروه بوده که باعث می‌شد شب نخست اجرا با تاخیر آغاز شود که به تشخیص کارگردان اجرا یک روز عقب افتاد تا راس ساعت اعلام شده آغاز شود
و همین‌طور به‌خاطر حساسیت گروه در انجام تمرینات نهایی و آمادگی فنی
۰۴ دی ۱۳۹۸
ممنون از پاسخ تان
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام خدمت همگی. یک سوال برای کاربران تیوال: ممکنه بفرمایید در چه مواقعی از گزینه "خواندم" استفاده می کنید. خییییلی وقته این پرسش برایم پیش آمده و دیدم که برخی دیگر هم همین را پرسیده اند ولی نه در نظر جداگانه. به همین دلیل فکر کردم شاید هم خودم و هم دیگران بالاخره پاسخی بیابیم برای این پرسش حیاتی :))
در نظر داشته باشید می توانید بیش از یک پاسخ بدهید :)
ممنون از همکاری تان
پ.ن. مجبور شدم بنویسم درباره تئاتر چون گزینه "همه موارد" نداشت
سلام فریبا جان
در مواقعی که پستی در تیوال گذاشته شود
مثلاً الان گزینه ی خواندم رو برای پست شما زدم
با تشکر
۰۴ دی ۱۳۹۸
چقدر نظرات جامع و خوبه
من هم وقتی بخوام پیگیری کنم اون پست و . گاهی مطمئن نیستم نظر یا نقدی کردن به درست نزدیکتر باشه پس خواندم تا نظرات دیگران هم ببینم. آگاهی بهترین کارکردش برای منه. گاهی نطراتی میبینم که خیلی ساده اما دلنشین اند حتی از دل برآمده دوست دارم فالو کنم تا بیشتر ببینم و البته احترام به کسیکه پست گذاشته در بعضی حالات هست و گاهی بجای دوست دارم، خواندم میزنم تا تاثیر بر نویسنده داشته باشه که من نظر موافق هم ندارم .
اگر خواندم نزنم دلیل حتمی بر بی تفاوت عبور کردنم نیست، شاید نقد سختیست و من متوجه نمیشوم.
گاهی اوقات نوشته هایی رو با افتخار دوست دارم میزنم مخصوصا اونهایی که پدری ، مادری و یا علاقمندی با حرارت نوشتند و نظر درست و خوبی ... دیدن ادامه ›› هست حتی در کل موضوع.
خلاصه کیف داره خواندم زدن.... از همین نظرات که بمن آگاهی داده میشه موضوع مورد علاقه مو دنبال میکنم و یاد میگیرم و گاها از شوخیها و نظرات لذت میبرم .
۰۴ دی ۱۳۹۸
دوستان خیلی جامع و شامل گفتن دیگه
۰۸ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره مونولوگ نقل مکان i
بازی آقای شمس و متن هر دو جذاب بودند ولی صحنه آرایی را دوست نداشتم و نفهمیدم چرا از موسیقی اصلا استفاده نکرده بودند. برخی جاها واقعا کمبودش را حس میکردم.
فریبا
درباره نمایش والس تصادفی i
به نظرم بازیها خیلی خوب بود ولی با متن خیلی مشکل داشتم: اصلا قانون بازی را نفهمیدم! خیلی مشتاق بودم یک نقد راجع بهش بخوانم شاید به درکم از متن کمک کند که متاسفانه کسی نقدی ننوشته. به صفحه اجرای 94 رجوع کردم ولی آنجا هم نقدی ندیدم :(
مدت زمان نمایش خیییلی طولانی بود و دیر میگذشت. برخی جاها از شدت سرعت گفتار، اصلا نمیفهمدیم چه می گویند بخصوص بازیگر خانم (شاید مشکل من بود چون ندیدم کسی ایرادی بگیرد)
فریبا
درباره نمایش سبکی i
امشب دیدمش و دوستش داشتم :) نمایشی بی ادعا. بازیها خوب بودن بخصوص پدربزرگ و پسر (وقتی با لهجه کردی حرف میزد دلم میرفت)، طراحی صحنه خاصی نداشتند ولی خب یه جورایی کافی بود. طراحی لباس جالب بود. موسیقی را هم که خیییلی دوست می داشتم. بخصوص آخرین آهنگ را. ممنون می شوم اگر کسی اسم کار را می داند، بگوید.
ولی خییییلی دلم گرفت که بیشتر سالن خالی بود. قطعا پیشنهاد میکنم به دیدنش بروید.
پ.ن. به نظرم "کمدی" نبود ولی با نمک و دلنشین بود و البته بعدش که بهش فکر کنید، کمی غمگین.
ممنون از حمایت شما
۰۲ دی ۱۳۹۸
آهنگ آخر ترانه همایون شجریان در فیلم شعله ور است
۰۲ دی ۱۳۹۸
ممنون ازتون
۰۳ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش چنور i
یعنی تو این یک هفته فقط یک نفر امتیاز داده و هیچکس هم نظری نداشته به اشتراک بذاره :((
چه عجیب
فریبا خانوم، من تقریباً هر روز دارم سالن رو چک می‌کنم و می‌بینم تمام صندلی‌ها خالیه. منتظرم کسی در مورد اجرا نظر بنویسه، که ازش بپرسم آیا سالن با روزفروشِ گیشه پر میشه که هییییچ تخفیفی نمی‌ذارن براش؟
۲۹ آذر ۱۳۹۸
چه عرض کنم
۳۰ آذر ۱۳۹۸
خیلی بهم چشمک میزنه ولی بازم صبر میکنم ببینم چی میشه. خوبیش اینه که فعلا وقت هست :)
۳۰ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام، خانم مطهری و خانم مولوی زاده عزیز می خواستم بدانم قصدی برای تولید و فروش عروسکهای نمایش ها دارید یا خیر؟
فریبا خانم با کوچولو ارتباط زدین هااااااااا :)))
۲۱ آذر ۱۳۹۸
بد جوری :)))
۲۱ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
روز جمعه با خواهرزاده 5 ساله ام به تماشای این دو نمایش نشستیم و بسی لذت بردیم :)
نظر ما دو نفر خلاف نظر اکثریت افراد در تیوال بود: نمایش دوم بسیار جذاب تر از اولی بود. نمایش اول اشاراتی داشت که قطعا برای کودکان نامفهوم بود. بعضی اوقات جملات اونقد تند و نامفهوم گفته میشد که اصلا متوجه نمی شدیم. اما! عروسکهای هر دو نمایش فوق العاده جذاب طراحی و درست شده بودند. صحنه آرایی بخصوص در نمایش دوم، عااااالی بود. اداها و صداهایی که "کوچولو" از خودش در می آورد بسیار به جا و بی نهایت با نمک بودن.
اگر فرصت بشه به احتمال زیاد حداقل برای دیدن نمایش دوم، دوباره خواهیم رفت :)
آفرین به دست اندرکاران و یک تشکر خیلی ویژه از بهار خانم عزیز که باعث و بانی خیر شدند :)
حتما به دیدن این نمایشها بروید :)
قربونتون برم فریبا خانم گل❤️ خیلی خوشحال شدم از دیدارتون :)
۱۷ آذر ۱۳۹۸
خواستی دوباره بری بگو باهم بریم فریبا جون
۱۸ آذر ۱۳۹۸
حتما عزیزم :)
۱۸ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چند هفته پیش با چند زوج بچه دار بلیط اینجا را خریدم و مسئول آنجا لطف کردند و راهنمایی کردند که چون بالای 18 نفر بودیم، می توانستیم برای رفت و برگشت، از "ون" مزرعه استفاده کنیم که واقعا پیشنهاد عالی ای بود. همه در یک نقطه جمع شدیم و از آنجا حرکت کردیم.
مزرعه بسیار خوب و پاکیزه نگهداری می شود. تقریبا تمام امکاناتی را که ذکر کرده اند، دارند و ما هم از همه آنها استفاده کردیم :) کارکنان بسیار خوش برخورد و مودب هستند و آماده کمک به بازدیدکنندگان می باشند. گروه ما از افراد 6 ماهه تا 57 ساله تشکیل شده بود و به همگی بسیار خوش گذشت. پیشنهاد می کنم حتما تشریف ببرید بخصوص اگر گروهی بروید، پشیمان نخواهید شد :)
ما چون روز جمعه رفتیم، از ترس ترافیک بعدازظهر، ساعت 9 صبح حرکت کردیم و حدود 3 بعدازظهر برگشتیم. کاملا کافی بود و حتی می توانستیم کمی زودتر برگردیم.
از مالکین و مدیر این مجموعه تشکر می کنم که چنین مکان سالم و جذابی را برای تفریح خانواده ها راه اندازی کردند. با آرزوی موفقیت گروه شان
یه دفعه با بچه‌ها بریم فریبا خانوم. حالا چه تئاترباز چه من یک تماشاگرم⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
۰۶ آذر ۱۳۹۸
راستش خودمم به فکرم افتاد پیشنهاد بدم ولی ترسیدم بچه ها بهم بخندن! نه اینکه اصولا نمیخندم و بهم نمیخندن! (ایموجی چشمک و قهقهه)
۰۶ آذر ۱۳۹۸
⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
۰۶ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش دریاچه قو i
"احتمال کاهش یا از بین رفتن تمایل شما به دیدن این نمایش!"
نخست می بایست از عوامل نمایش تشکر کنم بابت زحماتی که کشیدند گرچه پایان کار، نامطلوب است و سپس پوزش می خواهم که باعث رنجش خاطر گروه اجرایی می شوم.
1- قبل از شروع نمایش، از جلوی صحنه دود غلیظ و فوق العاده بد بویی متصاعد شد که به شدت آزاردهنده بود و تنفس را برای ما که ردیف 2 نشسته بودیم، سخت کرد. تازه داشتیم راحت می شدیم که دوباره دود بسیار شدیدی از وسط صحنه به سمت تماشاچیان پخش شد که البته به بد بویی قبلی نبود ولی حجم آن بسیار بیشتر بود و بالاخره برای حسن ختام و اطمینان از تنگی نفس تماشاچیان، دود ناشی از خاموش کردن شمعها و بوی پلاستیک اطراف آن نثارمان شد.
2- طراحی لباس (غیر از جادوگر و شاید هم اودیل) آه از نهاد ما بلند کرد. به ویژه لباس پادشاه که واقعا مایه تعجب بود. واقعا نمی دانم چطور ایشان حاضر شدند آن لباس "دربانی" را بر تن کنند. صد رحمت به لباش شاهزاده! راستی خیلی دوست دارم بدانم داستان آن شال/دستمال گردن/نمیدانم چه ای که بر گردن "قوها" بسته بودند، چه بود!
3- موسیقی: امان از موسیقی که گذشته از اینکه در جاهایی خیلی "خارچ" به گوش می رسید، آن قدر بلند بود که حتی ما که نزدیک به سن بودیم، در اولین صحنه حضور مارتا بخش زیادی از صحبتهایش را اصلا نشنیدیم. البته این بلندی صدا در صحنه های دیگر هم تکرار شد. راستی ممنون خواهم شد اگر یک نفر توضیح بدهد که چرا از موسیقی اصلی نواخته شده توسط ارکستر سمفونی های معروف استفاده نشده است.
4- متن: گذشته از اینکه اصلا کشش لازم را برایم نداشت و بسیار ضعیف بود، واقعا درک نمی کنم که چرا دنبال چنین ... دیدن ادامه ›› کاری رفته بودند و قصدشان دقیقا چه بوده است؟ همه ما به خوبی با محدودیت های اجرا آشنا هستیم و مطلقا انتظار نداریم برخی کارها در ایران به روی صحنه بروند. در نتیجه وقتی صحبت از این چنین نمایشی می شود، به قول یکی از دوستان که در همین صفحه نوشته بودند، انتظار داریم با ترفندی به جنگ محدودیتها رفته و قدرت تخیل و نیز مهارت خود را به نمایش خواهند گذاشت. ولی افسوس که بجای رقص باله، با یک سری حرکات بی نهایت ناهماهنگ و ناموزون و ابتدایی و حتی در برخی جاها "سکته وار" مواجه شدیم. فقط خدا می داند که چه اجباری در کار بوده که این کار (حتما با هزینه بالا) نمایش داده شود! راستی
5- و اما بازی ها (غیر از جادوگر): تصنعی، تصنعی و تصنعی در حد خنده آور! چندین بار به زور جلوی قهقهه ام را گرفتم. حالا بازیهای بد به کنار، چرا روی فن بیان بازیگران کار نشده بود و برخی با آن صداهای وحشتناک جیغ می کشیدند! انصافا چه مدت زمان تمرین کرده بودند؟ فقط به نظرم بازی اودیل تا حدی قابل قبول بود.
6- نور/دکور/برگه و غیره: دکور که چه عرض کنم! یکی از اشکالات بزرگش، بلندی بیش از حد پله ها بود که باعث شد بازیگران به سختی از آنها بالا رفته و حتی یکی دو بار دامن خانمها به زیر پایشان گیر کند. نورپرداری را هم دوست نداشتم و بخصوص نمی دانم چرا لازم بود که موقع تعویض دکور، آن قدر صحنه روشن باشد؟ متاسفانه برگه نمایش هم وجود نداشت و با توجه به نبود امکانات، مجبور شدم در این نوشته به جای نام بردن از بازیگران، با ذکر نقش شان، به ایشان رجوع کنم.
7- و تنها نکته مثبت نمایش: خانم جادوگر که بازی شان بسیار گیرا بود و لباس و گریم شان بسیار جذاب و در خدمت نقش شان بود، همچنین صدای فوق العاده و بدن آماده (بخصوص هنگام انجام چند حرکت مسحورکننده) ایشان، تا حد زیادی ناامیدی شدید از دیدن نمایش را جبران کرد.
در پایان آرزوی موفقیت برای گروه دارم و از آنجا که تازه چند روز از شروع کار می گذرد، امیدوارم با توجه به نظرات تماشاچیان، تغییراتی در کار ایجاد کنند تا اجراهای بهتری در پیش داشته باشند.
پ.ن. "ما" در این متن قطعا به معنای "ما" سلطنتی نبوده و به معنای من و تنی چند از دوستان است :)
یا خداااا !!!
۲۹ آبان ۱۳۹۸
من ۱۰ آذر این تئاتر رو دیدم و اون روز هم دود به شدت آزاردهنده بود.
۱۲ آذر ۱۳۹۸
آقای وکیل متاسفم که هنوز مشکل حل نشده
۱۲ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش سکوت سفید i
آقای براون عزیز، چه دلی از ما بردید (به ویژه با آن گویش)! دست مریزاد!
جناب سلیمانی، عالی بود کار تان! فوق العاده لذت بردم
برای همگی اعضاء گروه آرزوی موفقیت دارم
فریبا بانوی عزیز ممنون از شما ... از طرف گروه از شما سپاسگزارم ...
۲۵ آبان ۱۳۹۸
عجیب مشتاق شدم به دیدن آقای براون
۲۵ آبان ۱۳۹۸
هنوزم گاهی از خیال من رد میشه...
۲۵ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش آن دیگری i
نمایش را دوست داشتم. نیم ساعت اول، آرامش عجیبی بهم دست داد که دلیلش را نمیدانم! بازی خانم هزاوه عااالی بود! افرین! بازی خانم صمدی را هم دوست داشتم به ویژه قسمت آخر که دوباره پیر می شدند. آنقدر برایم جذاب بود که دلم میخواست هرگز آن چند دقیقه تمام نشود! دست مریزاد!
امروز با تخفیف رفتم ولی بلیط تمام بها، نه
حیف بازیهای خوب که برای این متن هدر رفت. موسیقی را خیلی دوست داشتم (هم آهنگ و هم اشعار) و طراحی لباس هم به نظرم جالب بود. نمایش بسیار طولانی بود و واقعا دلم میخواست که وسط اجرا بلند شوم و بروم ولی خوشحالم که این کار را نکردم چون اواخر نمایش اقلا یک جذابیتی داشت. اگر تخفیف 50 درصد داشته باشد، پیشنهاد می کنم بروید. برای گروه موسیقی و بازیگران محترم آرزوی موفقیت دارم
واقعیت اینه که با دیدن مفیستو من متوجه شدم دکتر دلخواه کارگردان دلخواه من نیست!! اونجا هم همین مشکل حیف این بازی‌های خوب که اسیر این متن شدند و زمان طولانی نمایش رو داشتم!!
۱۹ آبان ۱۳۹۸
نه بابا از پنج :))))
کار متوسط رو به پایینیه
۲۰ آبان ۱۳۹۸
من این کار را ندیدم اما دکتر دلخواه کارهای متفاوتی به صحنه برده اند . نمیدانم "بیگانه" از آلبر کامو را که سه سال پیش اجرا شد از ایشان دیدید یا خیر اما سبکش کاملا متفاوت با مفیستو و شاه لیر بود . البته که مفیستو و شاه لیر هر یک جذابیت های خودشان را داشتند اما می گویم ای کاش دکتر دلخواه باز هم تئاترهایی در سبک و سیاق "بیگانه" کار می کرد البته نمیدانم این نمایش " هیچ چیز جدی نیست " از لحاظ اجرایی مشابه بیگانه است یا خیر . چقدر بازی رحیم نوروزی و سایر بازیگران خوب بود تیزرهای زیباشو بعد چند سال می بینم لذت میبرم . حتی یادمه رحیم نوروزی با وجود تب یک شب بی نقص اجرا کردند و بعدش روانه بیمارستان شدند . حیف که ایشون از این اجرا کنار رفتند . اما یادمه تو اینستاگرام چندماه پیش قول یه نمایش به کارگردانی خودشون تو آبان آذر رو داده بودند .
۲۰ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام. ممنون از اینکه سانس زود هم گذاشتید برای امثال من.
یک سوال: حضور عکاسان در این نمایش به چه شکل هست؟ روز خاص دارند یا هر روزی ممکن است باشند؟
" روز خاص دارند یا هر روزی ممکن است باشند؟ "
این بخش سوالتون چقدر ترسناکه !!
:))
۰۸ آبان ۱۳۹۸
سلام .
با توجه به حساسیت صوتی موجود در اجرا فقط چهار شب در طول اجراها برای عکاسی پیش بینی شده.
در شب های مد نظر نیز امکان حضور بیش از یک عکاس در اجرا فراهم نیست.
۱۰ آبان ۱۳۹۸
ممنون که بالاخره پاسخ دادید. دوستانی که شبهای قبل اجرا را دیدند، می گویند متاسفانه صدای ضبط شده بسیار آزارنده ست! در نتیجه فعلا که ما قید دیدن نمایش را زدیم. امیدواریم که تا قبل از پایان تاریخ نمایش، فکری به حال این مشکل بزرگ بشود تا ما از تماشای آن محروم نشویم. موفق باشید
۱۰ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش ستاره شناس i
یک سوال فنی: فاصله صندلیها برای یک فرد قدبلند، مناسب است یا خیر؟
محمد لهاک ⭐ ( آقای سوبژه ) این را دوست دارد
فریبا خانم، سالن سایه یه مقدار کوچک هست!
فاصله صندلی هاش زیاد نیست
بهتره فرد قد بلند سمت راه رو بشینن
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
ممنونم مریم جان
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبا
درباره نمایش گریزلی i
سلام. راجع به نمایش که دوستان به زیبایی و کامل نوشتند. فقط خواستم از آقایان زندیه و حسینی نیا بابت وقتی که گذاشتند و با صمیمیت و روی خوش با ما نشستند و کلی گپ زدند، تشکر کنم. خییییلی به دلم نشستید (قلب)
موفق باشید
فریبا
درباره نمایش الیزابت باتوری i
متاسفانه خیلی از دیدن نمایش ناامید شدم. انتظار بازی بسیار بهتری از آقای منظور داشتم و نه آن بازی کاملا مصنوعی را. نورپردازی، موزیک و فضاسازی را خیلی دوست داشتم. و همچنین بازی آقای طباطبایی. همانطور که برخی دوستان گفتند، گاهی صداها بیش از اندازه بلند و آزاردهنده بود. حیف این متن که به درستی اجرا و کارگردانی نشد.
سلام. یعنی واقعا هیچ راهی نداره که نمایش زودتر شروع بشه و یا حداقل هفته ای یک سانس ویژه بگذارید؟ (خواهش و التماس و ... :) )
دوست عزیزم این چهارشنبه و دو روز در هفته اینده نمایش دو اجرا در ساعت ۱۷ و ۲۱ خواهد داشت.
البته که واقعا برای بازیگران به شدت سخت و دردآوره اما به خوشحال کردن شما می ارزه
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
عه خانم رضایی اینجا هم هستین ؟ :))
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
سلام
اشکان جان خطیبی
خداقوت
سوالی داشتم در این باب
که آیا بعد از ماه محرم مجددا اجرا خواهید داشت تا ما جاماندگان بتوانیم از نمایش خوب شما بهره مند بشیم؟
۱۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید