تیوال fatemeh | دیوار
S3 : 18:18:32
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دو شب پیش نمایش را دیدم. همانطور که بسیاری از دوستان نوشته بودند، نمایش جذابی بود و بخصوص از گریم و موسیقی آن خوشم آمد. بازی آقای می سی سی پی را بیشتر از دیگران پسندیدم (البته برخی اوقات که موقع صحبت کردن پشت شان به سالن بود، به سختی می شد حرفهایشان را شنید و فهمید). آرزوی موفقیت برای کلیه دست اندرکاران دارم.
فقط نکته ای که خیلی آزارم داد این بود که من سه روز مختلف را برای خرید بلیط بالکن نگاه کردم ولی هر سه روز کلیه صندلیها پر شده بودند در حالی که صندلیهای همکف زیادی خالی مانده بودند. با اینکه برایم عجیب بود ولی خوش بینانه به خودم گفتم که حتما آنها سریعتر فروش رفته اند. بهرحال روز چهارشنبه که رفتم، موقع اتمام نمایش از یکی از افرادی که در بالکن نشسته بودند سوال کردم و ایشان گفتند فقط حدود 10-12 نفر آنجا بودند! یعنی من و دوستم و شاید بسیاری دیگر، مجبور ... دیدن ادامه » شدیم بلیط گرانتر بخریم چون ما را گول زدند. نمیدانم از کی باید شکایت کرد؟
منم نتونستم بخرم بالکن
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
با احترام به کل کار ولی 50 درصد کار روی پاشنه ی موسیقی میگشت
بنده هم با شما هم نظر هستم ، موسیقی و گریم و بازی می سی سی پی
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
جای بسی افسوس است که مدیریت تئاتر شهر، صندلی های بالکن را برای کسانی که پس از آغازِ اجرا و بسته شدن درهای سالن اصلی می رسند اختصاص داده است! به همین دلیل، صندلی های بالکن در فروش آنلاین قابل خرید نیستند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
fatemeh
درباره کنسرت-نمایش یرما i
امشب برای دیدن این کار زیبا رفتیم. متاسفانه چون نمایش قبلی دیر تمام شد، نیم ساعت در سرما منتظر ماندیم ولی بازی عالی خانم ابراهیمی و موسیقی فوق العاده نمایش، معطلی را جبران کرد. واقعا لذت بردیم. برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت می کنم.
سلام دوستان. امشب بالاخره موفق شدم این نمایش فوق العاده را ببینم. طبق معمول از بازی عالی آقای تشکر بسیار لذت بردم. صد البته که بازی خانمها هم بسیار قوی بود. حتما پیشنهاد میدهم که به دیدن آن بروید. برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت می کنم
fatemeh
درباره نمایش فهرست i
سلام. دیشب به تماشای فهرست رفتم. به نظرم بسیار زیبا بود، موسیقی، گریم، لباس و از همه مهمتر بازیها عالی بود. آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران دارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام خدمت همگی دوستان. من دیشب این نمایش را دیدم و به نظرم فوق العاده بود. پیشنهاد میکنم که حتما به تماشایش بنشینید. روز خوش
مریم قجر این را خواند
mehrshad shahsavar haghighi، نیلوفر مخلصی، فرشته جمالی و Fanaa این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید