تیوال فریبا | دیوار
S2 : 11:49:02
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
فریبا
درباره نمایش ستاره شناس i
یک سوال فنی: فاصله صندلیها برای یک فرد قدبلند، مناسب است یا خیر؟
فریبا خانم، سالن سایه یه مقدار کوچک هست!
فاصله صندلی هاش زیاد نیست
بهتره فرد قد بلند سمت راه رو بشینن
۲۴ شهریور
ممنونم مریم جان
۲۴ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فریبا
درباره نمایش گریزلی i
سلام. راجع به نمایش که دوستان به زیبایی و کامل نوشتند. فقط خواستم از آقایان زندیه و حسینی نیا بابت وقتی که گذاشتند و با صمیمیت و روی خوش با ما نشستند و کلی گپ زدند، تشکر کنم. خییییلی به دلم نشستید (قلب)
موفق باشید
فریبا
درباره نمایش الیزابت باتوری i
متاسفانه خیلی از دیدن نمایش ناامید شدم. انتظار بازی بسیار بهتری از آقای منظور داشتم و نه آن بازی کاملا مصنوعی را. نورپردازی، موزیک و فضاسازی را خیلی دوست داشتم. و همچنین بازی آقای طباطبایی. همانطور که برخی دوستان گفتند، گاهی صداها بیش از اندازه بلند و آزاردهنده بود. حیف این متن که به درستی اجرا و کارگردانی نشد.
سپیده، محسن جوانی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
دایِه*، امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام. یعنی واقعا هیچ راهی نداره که نمایش زودتر شروع بشه و یا حداقل هفته ای یک سانس ویژه بگذارید؟ (خواهش و التماس و ... :) )
دوست عزیزم این چهارشنبه و دو روز در هفته اینده نمایش دو اجرا در ساعت ۱۷ و ۲۱ خواهد داشت.
البته که واقعا برای بازیگران به شدت سخت و دردآوره اما به خوشحال کردن شما می ارزه
۱۴ مرداد
عه خانم رضایی اینجا هم هستین ؟ :))
۱۴ مرداد
سلام
اشکان جان خطیبی
خداقوت
سوالی داشتم در این باب
که آیا بعد از ماه محرم مجددا اجرا خواهید داشت تا ما جاماندگان بتوانیم از نمایش خوب شما بهره مند بشیم؟
۱۴ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام. دو شب پیش اجرا را دیدم. شخصا صدا و اشعار همای را بسیار دوست دارم و اپرا هم بسیار عالی اجرا شد. اما! متاسفانه و در کمال بهت و حیرتم، در آنجا هم افراد بی فرهنگ زیادی حضور داشتند که یا بسیار دیر آمدند (حتی ۴۰ دقیقه بعد از شروع!) یا مرتب و با صدای بلند حرف زدند و حتی پس از تذکر هم ادامه دادند! البته ایراد اصلی بخش اول متوجه کارکنان/مدیریت کاخ میشود که این افراد را به کنسرت راه میدهند و باعث تشویش خوانندگان و مهمتر از آن، تماشاچیان میشوند. واقعا درک نمیکنم چطور یک خانواده صدها هزار تومان خرج میکنند برای تماشای برنامه ولی مرتب سرشان به حرف گرم است!
به قول خانم مجری: خرد یار همگی باد
اینا شک نکنید بلیط مفت دارن که میان
۱۳ مرداد
خودمم فکر کردم ولی آخه خیلی زیاد بودن ☹
۱۳ مرداد
خیلی ها به کنسرت و تئاتر مثل یارک رفتن نگاه میکنن، میان یه تفریحی بکنن
۱۳ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فریبا
درباره نمایش الیزابت باتوری i
سلام دوستان. میخواستم ببینم که ردیفهای 11 به بعد، دید مناسبی برای این نمایش دارند یا خیر؟ ممنون از راهنماییتون
فریبا جان کلاً زاویه دید نمایش از هر ردیف خوبه :)
۰۷ مرداد
من ردیف اول بودم، صحنه کوبیدن شلاق یا صحنه ای که ملکه با دهان خونین نشسته بود پای تماشاچی ها واقعا دلهره آور بود
۰۸ مرداد
ممنون از همگی
۰۸ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دو شب پیش نمایش را دیدم. همانطور که بسیاری از دوستان نوشته بودند، نمایش جذابی بود و بخصوص از گریم و موسیقی آن خوشم آمد. بازی آقای می سی سی پی را بیشتر از دیگران پسندیدم (البته برخی اوقات که موقع صحبت کردن پشت شان به سالن بود، به سختی می شد حرفهایشان را شنید و فهمید). آرزوی موفقیت برای کلیه دست اندرکاران دارم.
فقط نکته ای که خیلی آزارم داد این بود که من سه روز مختلف را برای خرید بلیط بالکن نگاه کردم ولی هر سه روز کلیه صندلیها پر شده بودند در حالی که صندلیهای همکف زیادی خالی مانده بودند. با اینکه برایم عجیب بود ولی خوش بینانه به خودم گفتم که حتما آنها سریعتر فروش رفته اند. بهرحال روز چهارشنبه که رفتم، موقع اتمام نمایش از یکی از افرادی که در بالکن نشسته بودند سوال کردم و ایشان گفتند فقط حدود 10-12 نفر آنجا بودند! یعنی من و دوستم و شاید بسیاری دیگر، مجبور ... دیدن ادامه » شدیم بلیط گرانتر بخریم چون ما را گول زدند. نمیدانم از کی باید شکایت کرد؟
منم نتونستم بخرم بالکن
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
با احترام به کل کار ولی 50 درصد کار روی پاشنه ی موسیقی میگشت
بنده هم با شما هم نظر هستم ، موسیقی و گریم و بازی می سی سی پی
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
جای بسی افسوس است که مدیریت تئاتر شهر، صندلی های بالکن را برای کسانی که پس از آغازِ اجرا و بسته شدن درهای سالن اصلی می رسند اختصاص داده است! به همین دلیل، صندلی های بالکن در فروش آنلاین قابل خرید نیستند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
fatemeh
درباره کنسرت-نمایش یرما i
امشب برای دیدن این کار زیبا رفتیم. متاسفانه چون نمایش قبلی دیر تمام شد، نیم ساعت در سرما منتظر ماندیم ولی بازی عالی خانم ابراهیمی و موسیقی فوق العاده نمایش، معطلی را جبران کرد. واقعا لذت بردیم. برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت می کنم.
سلام دوستان. امشب بالاخره موفق شدم این نمایش فوق العاده را ببینم. طبق معمول از بازی عالی آقای تشکر بسیار لذت بردم. صد البته که بازی خانمها هم بسیار قوی بود. حتما پیشنهاد میدهم که به دیدن آن بروید. برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت می کنم
fatemeh
درباره نمایش فهرست i
سلام. دیشب به تماشای فهرست رفتم. به نظرم بسیار زیبا بود، موسیقی، گریم، لباس و از همه مهمتر بازیها عالی بود. آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران دارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام خدمت همگی دوستان. من دیشب این نمایش را دیدم و به نظرم فوق العاده بود. پیشنهاد میکنم که حتما به تماشایش بنشینید. روز خوش
مریم قجر این را خواند
mehrshad shahsavar haghighi، نیلوفر مخلصی، فرشته جمالی و Fanaa این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید