آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | ویدیوها
S3 : 23:51:50 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش سرایدار i
ویدیو
درباره نمایش گرسنه ها i
نیلوفر ثانی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر لیلیت i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر سگک i
صفورا خوش طینت این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدویی از دلتنگی اهالی تئاترشهر با روایت بهزاد فراهانیاهالی تئاتر شهر در یک نماهنگ از دلتنگی هایشان در شب یلدا گفتند
همزمان با فرا رسیدن آیین شب یلدا کارکنان مجموعه تئاتر شهر با همراهی بهزاد فراهانی نویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر و حضور تعدادی دیگر از هنرمندان نماهنگی را در دسترس مخاطبان قرار دادند.به گزارش تیوال به نقل روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر همزمان با فرا رسیدن آیین شب یلدا نماهنگی را با حمایت تعدادی از هنرمندان شناخته شده کشورمان تولید کردند.کارکنان مجموعه تئاتر شهر در این نماهنگ ویژه «شب یلدا»که توسط روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر متناسب با حال و هوای روزهای کرونایی پیش روی مخاطبان قرار گرفته، تلاش خود را انجام داده اند تا به واسطه یک روایت ...
دیدن اطلاعات ››

همزمان با فرا رسیدن آیین شب یلدا کارکنان مجموعه تئاتر شهر با همراهی بهزاد فراهانی نویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر و حضور تعدادی دیگر از هنرمندان نماهنگی را در دسترس مخاطبان قرار دادند.
به گزارش تیوال به نقل روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر همزمان با فرا رسیدن آیین شب یلدا نماهنگی را با حمایت تعدادی از هنرمندان شناخته شده کشورمان تولید کردند.

کارکنان مجموعه تئاتر شهر در این نماهنگ ویژه «شب یلدا»که توسط روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر متناسب با حال و هوای روزهای کرونایی پیش روی مخاطبان قرار گرفته، تلاش خود را انجام داده اند تا به واسطه یک روایت نوشتاری – تصویری با صدای بهزاد فراهانی و همراهی شیرین یزدان بخش بازیگر و از همراهان تئاتر شهر به بیان دلتنگی های این روزهای خود برای اجرای تئاتر، حضور هنرمندان و تماشاگران در تالارهای نمایشی این مجموعه به بهانه فرا رسیدن شب یلدا سخن بگویند.

بهزاد فراهانی (گوینده متن)، شیرین یزدان بخش (بازیگر)، کهبد تاراج (نویسنده)، رضا بهرامی(کارگردان)، امیر کوروش اعرابی (تصویربردار)، فرید نوایی (تدوینگر و مشاور پروژه)، حسین طاهربخش (مدیریت امورفنی)، نادربهرامی (دستیار کارگردان)، رضا خضرایی و میثم صفری (طراحان نور)، احسان سلیمانی (ماشینری)، بهمن وخشور(طراح گرافیک) ، کمال پورمحمدی (تدارکات) و علیرضا سعیدی (مدیرتولید و مجری طرح) عوامل اجرایی این پروژه را تشکیل می دهند.

موسیقی این نماهنگ نیز برگرفته از قطعه بی کلام «تهران عاشق» به آهنگسازی محمدرضا چراغعلی بوده که طی روزهای گذشته در قالب یک آلبوم رایگان به همین نام با خوانندگی محمد معتمدی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. ضمن اینکه ابراهیم گله دارزاده، محمدبهرامی، حسن جودکی، مهتا کریمی، میثم خانکی و شاهین رحمانعلی نیز دیگر همراهان و مشاوران این پروژه بوده اند.

 

ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر کوچه برزیلیا i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر به مرور زمان i
شبی اسدی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر یک قاب هزار خاطره i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر میراشکار i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر رگ i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر و ناگهان باران i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر نامه هایی به دخترم سهراب i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر آنجا که آب ما را می برد i
فوق اعاده بود استاد علیپور عزیز کار قوی با بازی بی نظیر جناب ارشاد و سر کار خانوم گلریز خاتمی
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر اشک عروسک i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر شازده کوچولو i
ویدیو
درباره فیلم‌تئاتر زیپ i
کیانوش ایازی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید