تیوال تئاتر
S3 : 05:53:19
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

نمایشی که تورو به فکر فرو میبره...میخکوبت میکنه و شوکه و متاثر...اینکه این اتفاقات برای تو هم رخ داده همذات پنداری داری اینکه؟اونقدر رئال صحنه پختن گوشت رو برات توضیح میده که دیگه چندشت میشه گوشت وار باشی انگار که با خودت فکر کنی اون گاو یا گوسفند چه شکلی بود...بوی مرتع تو دماغش و عشقش بهفرزندش تو قلب و چشمش...اونوقت دیگه نمیتونی بخوریش...اینکه مهدی کوشکی مثل همیشه یه بازی مختص به خودش داره که امضای کارشه و خیلی تو ایناثر که مونولوگی سایه وار و کابوس گونه است به کل کارنشته بود...تماشاچی کنار دستم مدام ازم میپرسید که بازیه یا واقعیتو ایاواقعا اون زنو زدد؟ ایا واقعا عبدل اباد زندگی کرده؟...ایده کار بسیار عالی بود.اون ایده پخش اون غذای ممئز کننده بسیار تاثیر گذار بود...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دو بلیط برای نمایش "ملاقات" برای فردا چهارشنبه ۲۷ فروردین دارم که کاری برام پیش اومده و نمیتونم برم
هر بلیط ۷۰ تومن که دوتاش میشه ۱۴۰ تومن.
ولی می تونید فقط ۱۰۰ تومن بدید
(که البته قابلتونم نداره)
همکف ردیف ۶
کسی هست که بخواد و تقدیمش کنم؟
به من پیام بدید.
ممنون.
09019134580
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کولویتس
درباره نمایش ملاقات i
نمایش خیلی خوب شروع شد اما از بخشی که پانته آ پناهی ها انگیزه اش از سرمایه گذاری اش را اعلام نمایش خسته کننده شد بنظرم هنوز آقای پیروزفر تو کارگردانی بیشتر از دو سه نفر روی صحنه قوی نیستند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گروه نمایش موج
درباره نمایش هفت دقیقه i
درباره نویسنده نمایشنامه هفت دقیقه
استفانو ماسینی نویسنده و نمایشنامه نویس استالیایی متولد 1975 شهر فلورلنس است. او مشاور هنری پیکولو تئاتر میلان و نویسنده م روزنامه لارپوبلیکا مهمترین روزنامه ایتالیا است. او در دانشگاه فلورانس ادبیات باستانی خوانده و در سال 2000 اولین نمایش اش را کارکردانی کرده است. سال بعد به عنوان دستیار کارگردان همراه لوکا روکونی بزرگ در پیکولو تئاتر میلان شد. از آنجا به یعد بیشتر انرژی اش را صرف نوشتن نمایشنامه هایش و کارگردانی آنها کرد. تا در سال 2005 موفق به دریافت جایزه با ارزش tondelli شد.
هفت دیگه یکی از مهمترین نمایشنامه های ماسینی است که اولین بار در سال 2014 توسط الساندور گاسمن بازیگر مطرح سینما و کارگردان تئاتر و با بازی اوتاویو پیکولو از چهره های شاخص بازیگری سینما و تئاتر ایتالیا به صحنه رفت. دو سال بعد یعنی در سال 2016 ... دیدن ادامه » میکله پیاچیدو بازیگر و کارگردان سینما فیلمی به همین نام و با استفاده از چند از بازیگران همان نمایش ساخت که در سینماهای ایتالیا با استقبال روبرو شد.
هفت دقیقه اولین نمایشنامه ای از استفانو ماسینی است که به زبان فارسی و زیر نظر او به فارسی ترجمه شده است.
نیلوفر ثانی و Marillion این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شیرین پناهی
درباره نمایش ملاقات i
سلام و تبریک سال جدید .
بلیط این نمایش 2 نا اضافه خریدیم ، برای روز 18 فروردین ، همکف ردیف 3 صندلی 28 و 29 ، کسی تمایل داشت میفروشم .
با سلام و احترام و تبریک متقابل
در صورت امکان با شماره 09122021926 تماس بگیرید یا شماره بفرمایید تا بنده تماس بگیرم.
سپاس
۱۵ ساعت پیش
با سلام . من خواهان این دو بلیط هستم . لطفا تا دو ساعت دیگه پیام دهید . ۰۹۱۲۹۷۲۲۵۰۴

۱۴ ساعت پیش
آقای حسن و خانم بهاره عزیز . فروش رفت . خیلی از شما مچکرم
۱۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دیشب این نمایش را دیدم. نمایش خوبی بود و بازیگران نسبتا خوبی هم داشت.ولی دو نکته در مورد محل و ساعت نمایش هست که دوست داشتم تذکر دهم..
1- ساعت نمایش نسبتا دیر انتخاب شده (21:15) و در شروع هم با وجود آماده بودن همه تماشاگران دیر اجازه ورود به سالن داده شد و در نتیجه نمایش با حدود یک ربع تاخیر برگزار شد که این خود به دلیل طولانی شدن زمان با عث خستگی تماشاچیان می شود.
2- محوطه بیرونی سالن که ظاهرا از یک پارکینگ تغییر کاربردی یافته است دارای سطوح ناهموار و غیر همسطحی است که بخصوص هنگام خروج از سالن می تواند برای تماشاچیان خطر آفرین باشد. اگر دوستان در اصلاح این قسمت بکوشند سالن قابل قبولی خواهد شد.
رضا غیوری و هومن شهباز این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من از دیدن این تاتر بسیار لذت بردم. داستان آن خیلی شبیه شیطان و دوشیزه پریم از کوئلو و مردی که هادلبرگ را به تباهی کشید از مارک تواین بود. در هریک از این داستانها جامعه در مقابل چالشی که با آن مواجه می شود به گونه ای عمل می کند. البته در این جا چالش برای مردی بود که به گونه ای گناهکار بود و هدف انتقامجویی قرار گرفته بود. کاش وجدان جامعه همیشه در این جور مواقع تصمیم درست بگیرد!
فرزاد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهناز
درباره نمایش سقراط i
سلام

تمدید نمیشه؟
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی فلوریان زلر، کارگردانی سید جواد روشن و با بازی امیر مهدی ژوله، معصومه کریمی، مهدی ذاکر حسینی و ... فردا (چهارشنبه ۷ فروردین) ساعت ۱۲، با تخفیف روزهای نخست آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام به همه هنر دوست های عزیز اگه کسی دوتا بلیط داره برای باکس وسط و ردیف مناسب که نمینونه بره من خریدار هستم لطفا به این شماره پیام بدین مرسی 09127747203. راستی عیدتون هم مبارک ...
علی ژیان این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش ملاقات i
کلا پارسا پیروزفر با ماتریوشکا کاری کرد که به این راحتی دیگه آدم نمیتونه ازش کار قبول کنه ، ریتم داستان کند بود ولی مکس بین صحنه ها که مثل همیشه با موزیک های فوق العاده پر شده بود رو دوست داشتم کلا به نظرم خیلی خوش سلیقه ان در مورد موسیقی . بازی ها واقعا خوب بود هرچند که به شخصه دوست داشتم خودش نقش پررنگ تری داشت ، دکور و طراحی لباس هم به نظرم خوب بود.
در کل که به نسبت کارهای روی صحنه خیلی قوی و خوب بود و پیشنهاد میشه به شدت و به نسبت خود پیروزفر کمتر از انتظار

در پایان نگم براتون از تجربه تلخی که دوستان کناری بنده باعث شدن ، من واقعا هنوز درک نمیکنم اگر دوست نداریم کار رو ببینیم چرا میایم و بیخودی پولمون رو حروم میکنیم و فکر میکنیم بقیه هم حقی ندارن که اعتراض کنن اگر داریم با رفتارمون اذیتشون میکنیم و حقشون رو پایمال میکنیم.
۴ تا دانشجو تشریف آوردن ... دیدن ادامه » و چون خارج از ظرفیت بودن دونفر کنار من و دونفر ردیف پشت نشستن از اول کار شروع کردن با هم صحبت کردن و بعد از تذکر اول صحبت بین ردیف ها تمام شد ولی خانم و آقایی که کنار بنده نشسته بودن از هیچ کاری دریغ نکردن ، خانم حالشون خوب نبود گویا ولی اصرار عجیبی داشتن توی سالن بمونن ، کفششون رو درآوردن برای مدتی (بوت بلند) که کلی صدا تولید کرد مجدد بعد از چند دقیقه تصمیم گرفتن بپوشن ، به کرات جابه جا شدن روی صندلی و پالتوشون رو از این ور به اون ور کردن در تمام این زمان با آقای کنار دستشون مشغول صحبت و توضیح در خصوص حال بدشون بودن ، تصمیم گرفتن برن بیرون از سالن ، مجدد برگشتن و نشستن و اینبار با همراهشون شروع کردن اینستاگرام چک کردن و کامنت گذاشتن برای دوستاشون ، تمام این اتفاقات که در حال انجام بود به دفعات من تذکر دادم تا دیگه در مورد آخر که نشسته بودن جوک میخوندن و میخندیدن من بلند تذکر کردم و خانم با لحن کاملا غیرمحترمانه ای فرمودن خب حالا
اگر اون سالن مامور مناسب داشت باید این عزیزان رو بیرون میکرد و من هم حتما بلند میشدم و این خواهش رو میکردم ازشون ولی کسی نبود متاسفانه ، نکته جالب توجه اینه که تمام این اتفاقات در ردیف ۲ داشت میافتاد و من به شدت متاسفم شدم بیشتر برای این عزیزان مثلا دانشجو که باید موارد فرهنگی رو نه تنها رعایت کنن بلکه به بقیه هم منتقل کنن.
اینارو باید با یه گلوله خلاصشون کرد فقط
دیروز
گوشه سالن بودین؟چون شنیدم خارج ظرفیتا و فقط کنار دیوار مینشونن؟ بعد چرا نمیرفتن بیرون اینستا بازی؟
۸ ساعت پیش
بله گوشه بودم و متاسفانه این رو من هم نمیفهمیدم جناب دانش چون چیزی که مشخص بود اصلا تمایل نداشتن نمایش رو ببین ولی خواهش من نسبت به سکوت و یا ترک محل از نظرشون مسخره بود و تفکرشون این بود چون پول دادن میتونن بشینن اونجا و هر مدلی که دوست دارن برخورد کنن ... دیدن ادامه » و بنده هم حق اعتراض ندارم
۷ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مهربخش
درباره نمایش ملاقات i
دو بلیط نمایش «ملاقات» آقای پارسا پیروزفر عزیز و نازنین جایگاه بالکن ردیف ۱۳ دارم که شوربختانه به دلیل آبگرفتگی معابر شهر ما و عدم دسترسی برای مراجعه به تهران می‌خوام بذارم برای فروش هرکسی مایله لطفاً اطلاع بده ۰۹۳۹۲۴۵۶۸۷۸ (مسیج بدید لطفاً)
تاریخش هم جمعه ۹فروردین ساعت ۱۹:۳۰هستش.
بابک این را خواند
محمدرضا مدیری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی آنتون چخوف، نیل سایمون، کارگردانی شهروز دل افکار و با بازی احسان رضوانی، کامیاب حاجی نوروزی، فردا (سه شنبه ۶ فروردین) با تخفیف روزهای نخست، آغاز خواهد شد.
مصطفا کوشکی، علی ژیان و سعیده شریفی این را خواندند
شیرین پناهی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی حمید خرّم و با بازی علی شیرپی، عطیه خورسند و ... با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Saeed Moradi
درباره نمایش مرده خور i
واقعا 2ساعت خندیدم تقریبا زمین رو گاز زدم از شدت خنده !
البته بودند کسایی که فقط لبخند زدند ولی در کل کار شاد و فان ، با بازی خوب .داستان کمی کلیشه ای بود ولی بازی با نمک بازیگران جبران کرده بود .من اولین اجرا رو رفتم .
به قول خودشون 2 ساعت به هییچی فکر نکردم و خندیدم ممنوم از بچه ها
Negin Fooladi و رضا غیوری این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تئاتر نسبتا خوبی بود. تلفیق زمان گذشته و حال و رفت و آمد شخصیت ها بین این دو زمان به خصوص در نمایش های آیینی کار جدیدی بود. به نوعی پرداختن به مساله جبر و اختیار و عدم توان تغییر دادن آن هم نکته مثبت دیگر این نمایش بود.
به نظر من صدای گیتار الکترونیک مناسب تالار سنگلج نیست و در طول نمایش(به خصوص قبل از شروع آن) حالتی آزار دهنده داشت.
حمیدرضا مرادی، امیر مسعود، Negin Fooladi و رضا غیوری این را خواندند
جهان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جواد روشن با اشاره به اجرای نمایش «یک ساعت آرامش» با بازی امیرمهدی ژوله در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی سخن گفت.
جواد روشن کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌هایش در سال جدید به خبرنگار مهر گفت: قرار است از ۱۹ فروردین‌ماه نمایش «یک ساعت آرامش» نوشته فلوریان زلر را با ترجمه حامد و حمیدرضا امان پورقرایی در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببرم.
وی ادامه داد: این اثر نمایشی فضایی کمدی دارد و داستانی اجتماعی را در دل یک خانواده به تصویر می‌کشد. «یک ساعت آرامش» درباره مردی به نام میشل است که بعد از مدت‌ها صفحه موسیقی مورد علاقه‌اش را پیدا کرده و می‌خواهد در یک روز تعطیل و در آرامش آن را گوش کند ولی در همان زمان همسرش می‌خواهد در مورد نکات مهمی از زندگی‌شان با او صحبت کند که در نهایت اتفاق‌هایی ... دیدن ادامه » مانع این کار شده و رازهایی برملا می‌شود. امیرمهدی ژوله نقش میشل را در این اثر نمایشی بازی می‌کند.
روشن درباره انتخاب ژوله برای بازی در این نمایش گفت: امیرمهدی ژوله تاکنون تجربه بازی در چند نمایش را داشته است و من نیز کارهایش را دیده بودم و به این نتیجه رسیدم ویژگی‌های کاراکتر میشل به او نزدیک است. از طرف دیگر ژوله فضای کمدی را می‌شناسد و می‌تواند در این اثر موفق عمل کند.
وی در پایان درباره دیگر بازیگران نمایش گفت: علاوه بر امیرمهدی ژوله، معصومه کریمی وحید نفر، الهه شه پرست، ارسطو خوش رزم، ابوذر ساعدی و مهدی ذاکر حسینی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند که از روز دوشنبه ۱۹ فروردین‌ماه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.
از سایر عوامل این نمایش می‌توان به سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، محمد فرشته نژاد آهنگساز، امیرعباس حسینی مدیر تولید، مهدی ذاکر حسینی و نسترن پاکدامن گروه کارگردانی، فرزانه عاقلی طراح لباس، سارا ولی زاده طراح چهره‌پردازی، مهدی دوایی طراح پوستر و بروشور، احسان رافتی عکاس، رضا خضرایی طراح نور، محمدحسین درباغی و محمد رضایی مدیران صحنه و شقایق فرشته مشاور رسانه و مدیر روابط عمومی اشاره کرد.
فرزاد این را خواند
شقایق فرشته این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مهسا صادقی
درباره نمایش ملاقات i
سلام، فروش بلیط برای روزهای جدید از کی شروع میشه?
فرزاد و مریم ی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید.....
استاد رحیمی که همیشه در آثار درخشان ،درخشان ظاهر شدن اینبار بار این اثر ...
لحظه شماری میکنم برای حض‌بصر از بازی بینظیر و بی بدیلشون کسی که فارغ از حس و با تکنیک همیشه مالک مطلق نقش میشه
هر چند در فجر قبلی با ممیزی ریچارد سوم اجرا نمیشود حذف و به طبع اون بازی استادانه و خیره کننده استاد در نقش مایرهولد بر زیر تیغ سانسورچی ندیده گرفته شد بازی بینظیری که به یقین جایزه دار بود ستودنی .
خلاصه کلی ذوق برای دیدن و یاد گرفتن از استاد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بله بله ، نویسنده کار هم محمد چرمشیر هستن
۳ روز پیش، یکشنبه
به به جناب فرزاد این اجرا باید دیدنی باشه
۳ روز پیش، یکشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
میشه لطفا اعلام کنید ، پیش فروش بلیط از چه روزی آغاز میشه؟
فرزاد این را خواند
Pegah_art این را دوست دارد
سلام. سال نو مبارک. پیش فروش نمایش "یک ساعت آرامش" به کارگردانی سید جواد روشن از ساعت 12 روز چهارشنبه 7 فروردین ماه 98 آغاز خواهد شد.
۳ روز پیش، یکشنبه
سال نو شما هم خجسته.
خیلی خیلی مچکرم
۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید