تیوال تئاتر
T1 : 07:14:43
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

 

من بیشتر از اینکه از کلیت کار لذت ببرم از بازی درخشان و سخت جناب بابک قادری لذت بردم که البته فقط بازی ایشون در گالیله تونسته بود منو روی صندلی بنشونه.در این اجرا هم فوق العاده ماهرانه بازی کردند و من سپاس ویژه دارم از انتخاب این بازیگر هنرمند برای این کار خوب.هماهنگی کار رو هم خیلی دوست داشتم و همه چیز استاندارد بود.خسته نباشید عرض میکنم
فرزاد این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام و عرض ادب
دوستان بازی زیبای استاد جلیلوند را از دست ندهید
نیلوفر ثانی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
عماد و Marillion این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم نمایش خوبی بود.. بازیها رو خیلی دوست داشتم.. اگر بخوام ایراد بگیرم شاید بگم دوست داشتم پایانش متفاوت تر باشه..اما در کل نمایش دوست داشتنی ای بود..
خسته نباشید
مریم زارعی ، سمانه کیخا و صدف اسمعیل پور این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
مدت زمان اجرا چند دقیقه بود ؟
۶ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار خوبی بود پبشنهاد می کنم دیدنشو ...
مریم زارعی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام و درود
خیلیییی خوب بووووود .... متن خوب، بازی ها بسیار هماهنگ و روان، شوخی ها بجا .... یک نمایش مفرح ،متفاوت و جاندار .
در بخش کوچکی نمایش از ریتم افتاد و حالت شعاری به خودش گرفت اما در قیاس با کل کار قابل اغماض بود. شری، صبا و سودی درخشان بودند.
کار دقیق و باظرافت که امیدوارم خوب بفروشه و دیده بشه.
مریم زارعی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من از این نمایش خیلی لذت بردم، بخصوص از بازی خانم سلطانی. از زمانی که برای تماشای این نمایش گذاشتم واقعا راضی هستم. اما افسوس که چنین نمایشای خوبی روی صحنه میره و سالن پر نمیشه.
نکته ی لازم به ذکر اینکه بر خلاف روندی که اخیرا باب شده توی تئاتر که نمایشا با تاخیرای ۳۰ دقیقه ای بعضا شروع میشه، این اجرا به موقع شروع شد و گروه اجرایی برای وقت مخاطب ارزش قائل شدند.
خسته نباشید به تمام کسانی که زحمت کشیدند.
مریم زارعی ، صدف اسمعیل پور و Ali این را خواندند
کیان ، محمد رحمانی و مهدی حسین مردی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیدن نمایش پسران تاریخ برای من انگار طلسم شده بود. به دنبال تکرار حس و خاطره پچ پچه های پشت خط نبرد بودم، ولی به هیچ طریقی امکان دیدن نمایش مهیا نمیشد. ابر وباد ومه و فلک دست به دست هم داده بودن که این نمایشو نبینم . از وضع ناجورجسمانی و گرفتاری های شخصی تا زلزله. خیلی صبر کردم تا امشب . امشب لحظه آخر به روی تنها صندلی خالی مانده سالن نشسته ام و جای همه خالی.......یاد علی مصفا تو فیلم در دنیای تو ساعت چند است صفی یزدانیان می افتم اون لحظه آخری که می گفت: " می ارزید" و فیلم تموم میشد.
واقعا اون همه صبر تا امشب می ارزید. این کار ارزششو داره. و امیدوارم که اجرا تمدید بشه


منم امیدوارم تمدید بشه کار به این خوبی چون حتی چند بار دیدنشم کمه
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این اجرا رو زمانی که تو تئاتر شهر رو صحنه بود دیده بودم.
اگر جزء نمایش های کودک و نوجوان قرار میگرفت میشد نظرات مثبتی درموردش گفت.
اما این اجرا برای مخاطب بزرگسال به جز معرفی یک سنت دیرینه هیچ چیز مثبتی نداره. واقعا حوصله بر و ساده است. علارقم تعداد بالای بازیگرانی که انصافا هم سطح پایین نیستند اما متاسفانه اینقدر متن و موسیقی و طراحی صحنه ضعیف بود که حتی اجرای بازیگران رو هم تحت تاثیر قرار میداد.
امیدوارم تو این اجرای جدید پیشرفت های خوبی اعمال شده باشه.
هرچند هنوزم معتقدم این اجرا تو رده سنی کودکان خیلی موفق تر میبود .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام و خسته نباشید گروه محترم.
امشب کار رو دیدم.
قبل از اینکه توضیح بدم درباره کار از اینکه نمایش به موقع شروع شد ممنونم.تقریبا عادت کردم که همه کارها رو با تاخیر ببینم.
کار رو دوست نداشتم و درباره اش توضیح خواهم داد اما اجازه بدین بگم امیدوارم خودتون خوشتون اومده باشه و راضی باشید چون اولین مخاطب هر اثری، بوجود آورندگان اون اثر هستند و به جز مساله دوست داشتن و نداشتن من کلی امشب از شما یاد گرفتم و بخاطر این از شما ممنونم.
متن به موضوع جذاب و البته مهمی پرداخته بود یعنی قضاوت و نتیجه گیری و اعلام نتیجه اما داستان طوری پیش نرفت که بتونم پیچیدگی های این موضوع رو درک کنم و این ممکنه بنا به دلایل زیادی باشه.یکی از این دلایل شاید کم بودن وقت اجرا باشه و برای رسیدن به این موضوع و پرورش اون شاید سه ساعت زمان مناسبتری بود تا یک ساعت و ده دقیقه و این خودش ... دیدن ادامه » رو در داستانکی که خانم خاطره حاتمی بازیش می کرد خیلی نمود پیدا کرد و با حذف اون داستانک هیچ لطمه ای به روند داستان وارد نمی شد. عجیبه که خانم خاطره حاتمی در آخر و هنگام رورانس تشریف نیاوردن و من با خودم فکر کردم شاید این یک "نشانه" بود برای اینکه عدم وجود کاراکتر ایشون هیچ لطمه ای به داستان وارد نمی کرد) چون بعد از خروج کاراکتری که ایشون بازی می کردن دیگه هیچوقت هیچ اشاره ای به این کاراکتر و همسرش که مشکل اصلی اون خانم بود و مسائلشون نشد.
باز اگر شخصیت باب رو هم حذف می کردیم هیچ اشکالی به کار وارد نمی شد چون داستانک این شخصیت و بی خانمان شدنش در هیچ جا بهش پرداخته نشد اما خود کاراکتر بعدا در حکم وجدان کشیش ظاهر شد که نمی دونم کار درستی بود یا نه و شاید اگر من بودم(جسارت نباشه) از علی باقری به عنوان وجدان استفاده میکردم و اصلا کاراکتری به اسم "باب" تولید نمی کردم.
می شد این نمایش با دو کاراکتر اجرا بشه یا در نهایت با سه کاراکتر.دو کاراکتر که بیشتر به مذاق من خوش می اومد می تونست جرجی و کشیش باشن و با سه کاراکتر هم می تونست جرجی و کشیش و وجدان کشیش باشن و اونجوری در حالت اول مخصوصا داستان جمع و جورتر و منسجم تر داشتیم.
درباره بازی بازیگران نظری نمی دم و فقط خسته نباشید میگم به دوستان بازیگر
درباره طراحی صحنه می شد که مینیمال تر باشه و کم خرج تر مخصوصا اگر شبیه به عکس هایی که در تیوال گذاشته شده بود بهتر بود ولی باز هم با احترام به زحماتی که طراح صحنه کشیده شاید دو تا صندلی کفایت می کرد.
از آقای محمد نادری که نقش کشیش داشت تشکر می کنم که جلوی آتش سوزی رو گرفتن زمانی که شعله شمع ها داشتند به دیوار سرایت می کردند و ایشون در کمال خونسردی یه لیوان آب خالی کردن روی آتش.
طراحی لباس خوب بود.
طرحی نور هم کاربردی بود.
موفق باشید.
امیرمسعود فدائی ، مریم زارعی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
نیلوفر و محمد رحمانی این را دوست دارند
گفتنی ها رو کامل و جامع بیان کردید..موافقم..با حذف دو کاراکتر ابتدایی هیچ خدشه ای به نمایش وارد نمیشد،من هم دوست داشتم دوباره خاطره حاتمی وارد داستان بشه و در واقع نمایش کمی پیچیده بشه اما..
به نظرم باید بحث های بین کشیش و نویسنده باید پیچیده تر و عمیق ... دیدن ادامه » تر و در واقع فلسفی تر بود تا قبولِ نقشِ نویسنده ( علی باقری) به عنوان وجدان یا یه جور قاضی!! راحت تر بشه..
۷ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زن بوده ای هرگز........؟؟!
که در باران به پهنای دلتنگی ات گریسته باشی......؟؟ بوده ای....؟!!که خنده هایت
گیر کند لا به لای رسوبهای خیس بغض....؟؟؟
زن بوده ای هرگز....؟!! که دل نجابتت را
یک بار......یک نگاه....یک عزیزم...برده باشد.....؟؟!!!بوده ای هرگز.......؟؟!!!
که مردی بی وقت...سر زده......
از راه بیاید و با خودش
تمام خاصیت زن بودنت را در
چمدان آهنی منطقش بگذارد و
ساده و سرد و ساکت رد شود......؟
برود........؟؟؟ و تو دیگر نتوانی به گنجشکهای حیاط هم بگویی: دوستت دارم.......؟؟!!"
و هرگز رژ بنفش نخواهی........؟
و تا انتها بترسی
حتی از تصور گلبهی عشق.......؟؟؟
زن بوده ای؟

شاید ... دیدن ادامه » این شعر قشنگ ترین تعریفی باشه که از تئاتر هایلایت بشه گفت.هایلایت روایت یک روز در یک آرایشگاه زنانه است. به زبانی طنز و با بازی هنرمندانه بازیگرانش.
از اول تئاتر تا آخرش کلی خندیدم اما مفهوم عمیق و کاملا اجتماعی و جدی نهفته در بطن این تئاتر رو هرگز نمیشه ندیده گرفت. هرگز...
زنانی که مردانه در اجتماع حضور دارند اما قلبشان زنانه می تپد.
به همه دوستان پیشنهاد می کنم این نمایش رو ببینید.
مریم زارعی ، نیلوفر ثانی ، شکوه حدادی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
Azam ، ماهرخ و محمد رحمانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازیها معمولی بود اما توقع بیشتری از محمد نادری داشتم آذین نظری خوب بود میتونست راحت نقش رو به لودگی بکشونه اما از حد خارج نشد..
در کل نمایش متوسطی بود..
مریم زارعی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
امیرمسعود فدائی و محمد رحمانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود
همیاری جان
لطفا تاریخ شروع نمایش را تصحیح فرمایید .
۱۴ آبان تا ۱۵ آذر
سپاس
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
افتضاااااااااح
هرگز توصیه نمیکنم و هرگز کار دیگری از این گروه نخواهم دید .نواوری در هنر معنایی دارد و اسلوبی، که این اثر هم فاقد این اسلوب و هم فاقد اصول اولیه تاتر می باشد.
نمایشی بی هویت و سرگردان بین پانتومیم و فیلم صامت و فیلم دوبله به شیوه زیرزمینی و نازل..
به عنوان یک هنرمند و یک تماشاگر حرفه ای تاتر واقعا متاسف شدم که وقت و هزینه برای این تاتر سطح پایین گذاشتم،
امیرمسعود فدائی این را خواند
صدف اسمعیل پور این را دوست دارد
نظر شما کاملن محترم..فقط پرسشی برای من پیش اومده که چرا اغلب کسانی که ااین نمایش را نپسندیدند در پروفایل تیوالشان تنها همین نمایش را دیدند..! یک تماشاگر حرفه ای تئاتر حداقل دوبار به جامعترین سایت فروش و اطلاعات تئاتر ایران باید سر زده باشه.
۱۳ ساعت پیش
دوست عزیز بنده تاتر بسیار میبینم حداقل ماهی دو اثر،اون چیزی شما در پروفایل میتونین ببینین صرفا کامنت من روی تاتر هست، بنده تا به حال کامنتی برای اثری ننوشتم چون زمان زیادی رو برای فضای مجازی نمیگذارم ،هم مشغله بسیار دارم و هم به دنیای واقعی بیشتر علاقمندم ... دیدن ادامه » اما پس از دیدن این تاتر ضعیف تصمیم گرفتم نظرم رو در اختیار بقیه بگذارم چون سخیف ترین تاتری بود که در عمرم دیدم.
بهترین کارهایی که در این ماه های اخیر دیدم هزار شلاق و زبان توت فرنگی های وحشی بود که درود میفرستم به عوامل اون تاترها که برای بیننده واقعی تاتر ارزش قایل بودنند.و پیشنهاد میکنم در صورت اجرای مجدد حتما شما هم ببینید
ضمنا دوست عزیز من اونقدری تاتر میبینم که در اغلب سالنها از تخفیف وفاداری استفاده میکنم.
برای منم یه سوال پیش اومده چرا اغلب اون عزیزانی که کلی از تاتر تعریف کردن، توسط تقریبا افراد مشخصی لایک شدن، ایا وابسته به عوامل تاتر هستند؟؟؟ و یک سوال دیگر اینکه ایا شما تمام پروفایلهای تعریف کننده رو هم چک کردین و ایا اصولا کسی که حضور پررنگ تری در فضای مجازی دارد فرهیخته تر است یا بیکارتر ؟؟؟؟؟؟
۱۲ ساعت پیش
البته زبان تمشک های وحشی بود نه توت فرنگی
۱۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام پیش فروش روز های جدید کی شروع میشه ؟
صدف اسمعیل پور این را خواند
مریم زارعی این را دوست دارد
سلام
فردا (پنج شنبه) ساعت ١٢
۱۰ ساعت پیش
جناب اشکان خان خلیل نژاد،،، واقعا ١٢ ظهر اصلا ساعت مناسبى نیست براى آغاز بلیت فروشى....البته به نظر من.... باور بفرمایید من دوره ى قبل اجرا رو به خاطر ساعت بلیت فروشى از دست دادم و این دوره هم به گمانم از دست خواهم داد... به همین دلیل....
من بارها از دوستان ... دیدن ادامه » تیوالى تقاضا کردم که ساعت رو تغییر بدند مثلا به ساعت٢٠ یا٢١ منتقل کنند... چون واقعا اون ساعت خیلى ها سر کار هستند... و یا حداقل افرادى مثل من که تاساعت٨ و یا ٩ شب سرکار هستیم حتى فرصت و امکان دسترس به تیوال تو اون ساعت واقعا برامون مهیا نیست... و همیشه یا اجرا رو از دست میدیم و با اینکه مجبور به انتخاب بدترین جاى ممکن باقى مونده هستیم که خیلى غم انگیزه.
۷ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من برای یک‌شنبه بلیت گرفتم. دیروز که بلیت رو خریدم ساعتش ۲۰:۳۰ بود . امروز از تیوال مسیج امده که ساعت از ۲۰:۳۰ به ۱۷ تغییر کرده. چرا فکر نمی‌کنین که وسط هفته، و توی یک روز کاری ، ساعت ۱۷ برای آدم‌هایی که کار می‌کنند ساعت مناسبی نیست؟‌ و بهتر نیست که تماس بگیرین و بپرسین که آیا من می‌تونم بیام یا نه جای اینکه فقط جهت اطلاع خبر بدین که ساعت عوض شده ؟‌
درود بر شما
در صورت عدم توانایی مشاهده نمایش در ساعت جدید با پشتیبانی تیوال ۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس حاصل نمایید.
با سپاس
۱۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من مزخرف ترین تئاتری بود که تا حالا دیدم. کیفیت برگزاری فوق العاده ضعیف بود، نصف جمعیت روی زمین و پله ها نشستند و بلیط چند ردیف رو هم دوبار فروخته بودند. کار بیشتر شبیه سریال های سطح پایین فارسی وان بود. با همون تکنیک دوبله مسخره! واقعا سرم درد گرفت. داستان فوق العاده خسته کننده و از همه بدتر 4 دقیقه و 30 ثانیه توقف عمدی نمایش که توهین به تماشاگر هست.
امیرمسعود فدائی این را خواند
امیر ، afsaneh gh و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
کاملا با نظر شما موافقم. توهین به شعور بیننده های حرفه ای تاتر بود هم از نظر اجرا ، هم محتوا و.. متاسفانه معنای هنر در تاتر هم داره به ابتذال کشیده میشه این اثر اصلا تاتر محسوب نمیشه و به تمام معنی کلمه افتضاااااح بود
۱۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر دیدن بازی امیر جعفری بر روی صحنه لذت بخش است.
صدف اسمعیل پور این را خواند
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام ... آیا این اجرا بعد از دهم آذر ماه تمدید میشه؟؟؟
صدف اسمعیل پور این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان من دو تا بلیط میخوام برای جمعه یعنی سوم آذر کسی هست که بلیطشو نخواد؟؟؟لطفا برام ریپلای بزارین ممنون
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام و احترام فراااوووااان
روز اول اجرا رو رفتم واقعااااا کارشون عالی بود
مثل تمام کارای خانم پرور جذاب و خاص بود
امیدوارم همیشه موفق و موید باشن
مریم زارعی ، امیرمسعود فدائی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
منم شب دوم رفتم.بازی همگی عااالی بود بخصوص خانم صدرایی و جزایری که واقعا خوب بودن
۹ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید