تیوال تئاتر
S3 : 11:01:59
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام بر تیوالی های عزیز
این قدر بازی خانم ژاله صامتی خوب هست -و شاید توصیف بهتر این است که- عالی هست که این تئاتر ارزش انتخاب شدن برای دیدن رو داشته باشه. از دید بنده با اینکه موضوع خیانت موضوع تازه ای نیست اما شاید نویسنده با اغراق در شخصیت پردازی ها خواسته اهمیت آسیب های این موضوع رو یادآوری کنه. از نگاه من بعضی از بازی ها در برخی صحنه ها -صحنه ی تک گویی های بازیگران رو به حیاط خانه- طبیعی از آب درنیامده بود.
نکته ای را نیز در خصوص سالن ضروری دیدم که بیان کنم. در خروجی سالن به نسبت ظرفیت و کاربری فضای سالن (سالن تئاتر با ظرفیت حدود 80نفری) اصلاً مناسب نیست و درصورت وقوع کوچک ترین بحرانی، مسأله ساز خواهد شد. ممنون می شم از مدیریت سالن و مجموعه ی مهرگان که این موضوع را پیگیری کنند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام، بنده یک بلیط ردیف ۴ واسه امشب دارم که نمیتونم برم. به قیمت ۲۰ تومان اگر کسی مایل بود اطلاع دهد. ۰۹۳۷۸۵۱۲۸۹۳۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سحر تاجیک
درباره نمایش تحت تاثیر i
نمایشی متفاوت با ایده ای خلاقانه و بازی های خوب و موضوعی ساده.
پ.ن.1. این روزا تماشای تاتر بدون اتفاقای عجیب و غریب تقریبا داره میشه یه خواسته دست نیافتنی. دو سه تا خانم با کفش پاشنه بلند به فاصله پنج دقیقه از ردیف های بالایی خیلی شیک یکی یکی اومدند پایین و در سالن رو باز کردن و خارج شدند و ما تونستیم از فضای بیرون سالن لذت ببریم و یه هوایی بخوریم. چند تا ردیف بالای ما دعوا شد و صدای خانمی میومد که میگفت لطفا حرف زشت نزنید. و امان از این خنده های مهیبی که مال تاترای کمدی مثل بهزاد محمدیه و نمیدونم تو این سالنها چیکار میکنه!!!!
حسان صادقی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مامان باباهای عزیز
سلام
هیچ می دونید که ماها یعنی
( گروه نمایش هاپوخان)
هفته آخرمون رو داریم پس سر میزاریم پس در فرهنگسرای گلستان منتظرتون هستیم.
تلفن های رزرو :
09351005990
09351005991
خرید از سایت تیوال :
https://www.tiwall.com/s/dehkadehapoukhan
اینستاگرام :
@hapookhan_ir

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سحر تاجیک
درباره نمایش محبوبه ها i
نمایش محترم، بی آلایش، گرم و شیرینی بود که محتوای تلخی رو تو خودش داشت. بازی ها خوب بودند خصوصا سرکار خانم صامتی که با اینکه حضورشون دائم نبود ولی همون چند دقیقه محدود هم تماشای بازیشون لذت فراوونی رو برامون داشت، با توجه به علاقه شخصیم به بازی خانم رحمانی این بار هم مثل همیشه به دلم نشست و خانم تبریزی که واقعا چقدر عالی از پس نقششون براومده بودند. طراحی صحنه هم نسبتا خوب بود.
برخلاف چیزی که از قبل تصور میکردم این نمایش در ستایش یا نکوهش رفتارهای مرد یا زن در جامعه و رابطه نبود و نوک پیکان انتقادها رو به سمت هر دو طرف یک رابطه گرفته بود، البته یه جاهایی توهین مستقیم به آقایون توی دیالوگ ها دیده می شد که به نظر من شایسته نبود خصوصا برای مایی که همراه همسرمون برای دیدن نمایش اومده بودیم و این کار اونها رو هر چه بیشتر نسبت به فمنیسم ایرانیزه شده که ... دیدن ادامه » بهش بدبین هستند بدبین تر می کنه. البته که موضوع این نمایش یکی از مهمترین معضلات روابط در دنیای امروز ماست ولی به شخصه ترجیح میدم موضوع نمایشی که میبینم نباشد.
پ.ن.1. با وجود فضای بسیار نامناسب انتظار، همچنان مثل همیشه نمایش با تاخیر زیاد شروع شد و یه بار دیگه ثابت شد احترام به مخاطب پایین ترین اولویت رو داره.
پ.ن.2. تا الان فکر میکردم برای مخاطبان تاتر محدودیت سنی وجود داره ولی وقتی دیدم یه دختر بچه 7-8 ساله پشت سر ما نشسته فهمیدم گویا اشتباه کردم.
محمدرضا دانش این را دوست دارد
*** پ.ن.3. صرفنظر از اجازه داشتن یا نداشتن ورود کودکان به سالن باید بگم من با اینکه نه تجربه تربیت کودک دارم و نه تخصصی تو این زمینه دارم ولی بعید میدونم این نمایش با این محتوا و دیالوگ ها منبع آموزشی مناسبی باشه که مادر محترم در طول نمایش داشتن توضیحات تکمیلی ... دیدن ادامه » نمایش رو به دختر 7-8 سالشون میدادند که کامل مسائل براشون جا بیفته. به نظرم بهتر بود مسائل زیربنایی تر رو از قبل با ایشون کار میکردند اینکه به حقوق دیگران احترام بزارن، کل طول نمایش حرف نزنن، کل طول نمایش در حال خوردن چیزی نباشند و حداقل اگر امکان رعایت هیچ کدوم از این موارد نیست با دهان بسته چیزی که می خورن رو بجون. و جالب تر اینکه با وجود چند بار تذکر کل تماشاگران ردیف جلوشون به روی خودشون هم نیاوردن و پکیج آموزشی کاملی رو داشتند.
۲۵ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امان از بی نظمی ها...
یک ساعت تاخیر در شروع نمایش، بالاخره هر شخصی برنامه ای برای زندگیش داره و این مقدار تاخیر میتونه برنامه هاشو دچار مشکل کنه. لطفا رسیدگی بفرمایید. واقعا حیفه نمایشی به این قشنگی که خاطره تلخ تاخیر به جا بزاره.
ممنونم از عوامل نمایش، نمایش خوبی بود. فقط یک نکته هست که شاید به نظر افرادی که مثل من از صبح سر کار هستن و یک راست به دیدن نمایش میرن برسه، یکم نمایش طولانی بود..
سحر لیلی ئیون این را خواند
از همه دردناک‌تر و عصبانی‌کننده‌تر اینه که یروز که استثنائا خودشون سر وقت آماده هستن سر وقت درب رو میبندن و تماشاگری که بنا به روال همیشه اونها عجله زیاد نکرده(برای اینکه نخواسته یساعت پادر هوا معطل باشه!) و صرفا پنج دقیقه دیر رسیده رو راه نمیدن!!!!یعنی ... دیدن ادامه » شخصا بارها در شهرزاد با تاخیرهای نیم ساعت تا یکساعته مواجه شدم(تقریبا همیشه)بعد یبار بخاطر پنج دقیقه راهم ندادن!!!!
۲۹ دقیقه پیش
واقعا یک ساعت؟؟؟؟
۲۳ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مچکرم نه نه نه مچکرم نه تشویق‌ نکنید
نه نه مچکرم هِی هِی
شششش ششششس شششش
مچکرم تشویق نکنید
ای کسانی که دیشب به تماشای نمایش نشستید خیلی دمتون گرم
توی این چند باری که اومدم، پیش نیومده بود که تماشاگرا توی این صحنه دست بزنن و از تهِ دل رابرت و تشویق کنن......احساس کردم همه ی سالن همه ی جونشون جمع شد توی دستاشون و دست زدیم .....خیلی حال داد
جذاب ترین صحنه ی دیشب بود به نظرم
که البته به نظرِ من نداریم
نظرِ من نداریم نظرِ من؟
مزخرفه


*مریم*، نفیسه نوری و میثم هنزکی این را دوست دارند
دست زدن حین اجرا !!!؟
۴۲ دقیقه پیش
@ بله آقای Ali
استثناً این دفعه دست زدن وسط اجرا به جا و به موقع بود :)
۳۳ دقیقه پیش
کلا که شاه بیت اجرا همین صحنه ی آخره دیشب که دیگه فوق العاده بود ، رابرت تو یه فضای دیگه بود اصلا
۶ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پریسا .م
درباره نمایش تحت تاثیر i
چی میشه که ناسزا گفتن و حرکات زشت میشه جالب و خنده دار و اینکه باعث میشه یک اجرا امتیازه بالا بگیره؟؟؟
احترام به سلایق و نظرات افراد همیشه از جایگاه خودش برخورداره ولی یک نمایشی که سراسر ناسزا ست و در انتها که مشخص نیست چه نکته ای رو در دل خودش داره واقعا نا امید کننده است و این مهم و روشن می سازه که نمیشه به نظرات و امتیاز هایی که اینجا نوشته می شه اعتماد کرد.
در کنار این نمایش که از نظر من و همراهم محتوای خاصی را دنبال نمی کرد بوی بد و هوای سنگین سالن بعلاوه ی بدقولی در زمان اجرای نمایش اوقات خوشی را متاسفانه برای ما فراهم نکرد....!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یاشار
درباره نمایش خروس لاری i
نمایش بسیار خوبی بود .... بازی همه بازیگران بسیار خوب بود و کاملا مسلط بودند علی الخصوص خانم بیاتی ... طوری بود که بازیشون واقعا آدم رو می گرفت .... پیشنهاد میکنم حتما به تماشای این تاتر برید .....
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«مواجهه با ورنوسفادرانی» در خانه هنر پیچازی | عکس
» «مواجهه با ورنوسفادرانی» در خانه هنر پیچازی
... دیدن متن »

نمایش «مواجهه با ورنوسفادرانی» با طراحی، نویسندگی و کارگردانی رضا سعیدی از ۲۳ آذر در خانه هنر پیچازی روی صحنه می‌رود.
امین طباطبایی تنها بازیگر این نمایش است.

در خلاصه این نمایش آمده است: آقای ورنوسفادرانی  به عنوان مدیر ایده پردازی یک شرکت تبلیغاتی  تصمیم می‌گیرد  همزمان در دو مکان زندگی کند...

به دلیل طراحی سالن روزانه تنها ۲۰ تماشاگر می‌توانند به تماشای این نمایش بنشینند. اجرای این نمایش تا ۱۱ دی ماه ادامه خواهد داشت و هر شب از ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.
خانه هنر پیچازی در خیابان ولی عصر، پایین تر از نوفل لوشاتو، خیابان رازی، خیابان گودرز واقع شده است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در طول اجرا متوجه شدم خودم و همگی غرق در تماشا شدیم--این نمایش به زندگی جلا میده-امید میده
و وقتی گوشی یکی از تماشاگران زنگ میخورد آقای ایمان بسیار جالب برخورد کردن که تایید میکنه
واقعا حرفه ای هستن کاش همیجوری بمونید...فقط یک سوال بعد از اتمام این نمایش شما کجا هستید؟کدوم نمایشو میخواید اجرا کنید؟
میثم هنزکی این را خواند
نفیسه نوری این را دوست دارد
علی الحساب ۲۹ و ۳۰ آذر ایمان صیاد و‌گروهشون اجرایِ موسیقی دارن
فعلا نزدیک ترین تایمی که میتونی بازم غرق شی اون موقع ست

۱۹ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همایش برگزیدگان تئاتر استانها آغاز شد | عکس
قطار جشنواره تئاتر در یک ایستگاه دوست داشتنی:
» همایش برگزیدگان تئاتر استانها آغاز شد
... دیدن متن »

میزبانی جشنواره تئاتر فجر از برگزیدگان تئاتر استانهای کشور از روز گذشته آغاز شد.

به گزارش گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر همایش برگزیدگان جشنواره های تئاتر استان های کشور با حضور هنرمندان مدعو، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، نادربرهانی مرند دبیر جشنواره تئاتر فجر، اتابک نادری مدیر بخش استان های جشنواره تئاتر فجر، مهدی بهداروند مشاور فرهنگی و هنری مدیرکل هنرهای نمایشی و تنی چند ازمدیران جشنواره تئاتر فجر افتتاح شد.

در ابتدای جلسه نادر برهانی مرند ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گفت: بسیارخوشحالم که قطار جشنواره سی و هفتم به این ایستگاه دوست داشتنی رسید، از نظر من این بخش یکی از مهم ترین بخشهای این دوره است؛ دو سوم آثار حاضر در بخش بازبینی های امسال جشنواره، متعلق به استانهاست که با توجه به فراخوان این دوره انتظار چنین اقبالی نیز می رفت؛ شایدیکی از دلایل استقبال ،اختیار دادن به هنرمندان برای انتخاب بخش ها بود و همین رویکرد سبب شد بسیاری از مسائل و حاشیه های غیر لازم جشنواره خود به خود حذف شده و به چنین نتیجه ی درخشانی دست یابیم.

برهانی با اعلام اینکه قصد دارند تا اشتباهات گذشته در برخورد با تئاتر استانی را از میان بردارند ادامه داد: در برنامه ریزی جدول برنامه ها، تخصیص سالن ها و تمامی امور ملاک تنها کیفیت آثار خواهد بود و هیچ تمایزی بین آثارتهران و دیگر شهرها وجود نخواهد داشت.

دبیر جشنواره ی تئاتر در ادامه از برنامه ای برای آینده گفت که با تشویق هنرمندان روبه رو شد، او گفت: اگر بخت یار من باشد و سال آینده در جشنواره حضور داشته باشم با همیاری مدیر کل هنرهای نمایشی، جشنواره های منطقه ای را مجددا احیا می کنم، البته این خواسته حاصل کار کارشناسی و برنامه ریزی های دقیقی است، جشنواره ی منطقه ای نقاط ضعفی داشت اما نقاط قوتش هم کم نبود، جشنواره ی منطقه ای بدنه ای مستحکم داشت و اگر در مقطعی به خاطر شرایط مالی برگزار نشده، بنا نیست اصل آن را زیر سوال برده و حذفش کنیم.

او در پایان افزود: بازبینی زنده در اصل بازبینی حمایتی آثار هنرمندان است اما طبق گزارش های رسیده در برخی استان ها استقبال شایسته ای از بازبین ها به عمل نیامده ،مشکلات بر سر راه این برنامه کم نبود و چنین بی مهری هایی همچون نمک روی زخم است؛ یکی از بازبین ها درهمین دوره برای اثری که دیده، ده صفحه نقد و تحلیل نوشته، این دقت در بررسی آثار مایه مباهات دبیرخانه است.

در ادامه اتابک نادری مدیر بخش استان‌های جشنواره ی تئاتر فجر گفت: در این چند روز از برگزیدگان و نتایج صحبت نخواهیم کرد، زیرا می خواهیم مهمانان تمرکز خود را بر کلاس های آموزشی معطوف کرده و استرس نداشته باشند؛ این را هم اضافه کنم که در نظر داریم فجر استانی را به صورت یک تور بزرگ در هفت استان برگزار نماییم.

سپس جمعی از هنرمندان به بررسی و انتقال مسائل و مشکلات گروه های تئاتر در استان‌ها پرداختند که اهم مسائل مورد اشاره آنها کمبود سالن اجرا، کمبود بودجه، بی مهری با هنرمندان جوان، رانت خواری برخی از مدیران وآشنا نبودن بعضی از مدیران با مقوله تئاتر بود. 

در ادامه این مراسم شهرام کرمی گفت: مشکلات شما را یادداشت برداری کردم و در جهت رفع آنها تلاش خواهم کرد، این جلسات فرصت خوبی برای تبادل نظر خواهد بود. در اینجا لازم می دانم که از دوست خوب و هنرمندم نادر برهانی مرند تشکر کنم که این مسئولیت را پذیرفت و امیدوارم سال‌های آینده نیز او را در این اتفاق بین المللی درکنارخود داشته باشیم.

کرمی ادامه داد: جشنواره ی تئاتر فجر جشنواره ای مهم و تاثیر گذار درمنطقه است، تئاتر اهرم بسیار خوبی است که اگر به شکل موثری از آن استفاده شود موفق خواهد بود، در خصوص این اهرم قدرتمند با نا امیدی صحبت نکنیم چرا که ۱۵۰۰۰ هنرمند تئاتری در کشور مشغول به فعالیتند و طبق آمار اعلام شده از مرکز آمار ایران پنج و یک دهم مردم ایران علاقه مند به فرهنگند، این یک سرمایه است و نباید با نا امیدی به این سرمایه جمعی نگاه کرد.
مدیر کل هنرهای نمایشی گفت: یک مدیر با کفایت نیاز به تعامل با هنرمندان دارد، بر گردن هر مدیری تکلیفی است و اگر خواست و تعاملی از طرف هنرمندان نباشد، مدیر از تکلیفش بی خبر می ماند.
وی ادامه داد: نادر برهانی مرند به حق بر این باور است که از تئاترهای استانی باید به عنوان یک سرمایه ی خوب و ویژه بهره برد اما هنوز نگاه برخی استان‌ها به تئاتر نگاهی جشنواره ای است، در حالی که باید از ظرفیت مردمی بهره برد. در مورد سالن های خصوصی نیز باید نگاهی پذیرنده داشت؛ از نگاه نو هراس نداشته باشید، تئاتر خصوصی یک ظرفیت است، ما را از یوغ دولت رها می کند و البته آفتی مانند تئاتر تجاری را هم در پی دارد، اما ما هستیم که مشخص می کنیم به کدام سمت برویم.
کرمی در پایان عنوان کرد: امیدوارم در چند روز آینده بهترین بهره را از این فرصت همجواری و آموزش ببریم.

گفتنی است سى وهفتمین جشنواره بین المللى تئاترفجر از۲۲ بهمن تا ۴ اسفند۱۳۹۷ بادبیرى نادربرهانى مرند برگزارخواهدشد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایشنامه خوانی، به نویسندگی داریو فو، کارگردانی محمدرضا فرنام، امین چوبکی و با نقش خوانی هوتن خدا پرست، محمدرضا فرنام، تینا گودرزی، علی شیری، بهاره حق دوست، نسترن طالب زاده، امین چوبکی، امروز (شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی هنریک ایبسن، کارگردانی آریو راقب کیانی و با بازی روزبه انصاری، مانا دهقانی راد، پوریا سیدی، سوگل یکتا، مجید وهابی، با تخفیف روزهای نخست، امروز (شنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نخستین دوره «امکان» در مجموعه ایرانشهر برگزار می‌شود | عکس
از ۲۵ تا ۲۸ آذر
» نخستین دوره «امکان» در مجموعه ایرانشهر برگزار می‌شود
... دیدن متن »

نخستین دوره «امکان» توسط شورای کانون تئاتر دانشگاهی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری خانه هنرمندان ایران با حضور  شانزده گروه دانشجویی از دانشکده های تئاتری تهران و با حضور؛ مدیران تئاترهای دولتی و خصوصی، تهیه کنندگان، مدیران تولید و هنرمندان در سالن ناظرزاده کرمانی، تماشاخانه ایرانشهر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم آذرماه،
از ساعت ده صبح تا چهار بعدازظهر برگزار می گردد.

«امکان» مجالی است برای دانشجویان -به عنوان تولید‌کننده آثار نمایشی- تا با دیگر صنوف و حِرَف تئاتری بی‌واسطه مواجه شوند. از این رو سعی شده تا امکان ارائه آثار از سوی دانشجویان [به تهیه‌کنندگان، مدیران تئاترها، مدیران دولتی تئاتر، مدیران تولید و دیگر نیروهای تولید تئاتر] فراهم شود. برگزاری آیین عرضه و ارائه نمونه‌ آثار (Showcase) تلاشی است برای تحقق نوعی معارفه واقع‌بینانه مبتنی بر عرضه تولیدات تئاتر دانشگاهی.

در این برنامه ورود برای عموم آزاد است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وای وای وای وای وای وای
چیکار کردی آقای رضایی. ... حالمو خوب کردی . اون چیزی که من از تماشای تئاتر میخواستم رو ب من داد ... و خوشحالم که این تئاتر رو از دست ندادم ... دوست دارم و ب احتمال زیاد بازهم کار رو میبینم ⚘⚘⚘⚘سپاس.
مریم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مرتضی سوری
درباره نمایش هار i
در فرصت کوتاه باقی مونده، دیدن این نمایش رو به همه ی دانشجوهای مارکتینگ و یا علاقه مندان و محققین این رشته پیشنهاد می کنم
#مرز_های_اخلاقی
علی عبداللهی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اگر به دنبال نمایش ابزرد هستین، "فاندو و لیز" کار هوشمند هنرکار، گزینه خوبی است. بازیها و طراحی لباس خوب بود. جا داشت که روی طراحی صحنه بیشتر کار می شد. منو یاد فیلم "جاده" فلینی انداخت، تنها باید جلسومینای سرزنده آن فیلم را با جلسومینایی افسرده و تلخ جایگزین کنید.
با دیدن این نمایش گمان می کنم که هیچ دلیلی برای جلوگیری از اجرای این نمایش در تماشاخانه مهرگان مگر سودجویی بیشتر نیست، چرا که خیلی ار نمایش های دیگری که هم اکنون در آنجا اجرا می شود (مانند محبوبه ها)، پتانسیل بیشتری برای ممیزی دارد. خدا به داد گروه های تئاتری ستمدیده برسد!
بهزاد بهزادی، محمد کارآمد و امیر این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فریبرز محسنی
درباره نمایش تحت تاثیر i
"تحت تاثیر" شوربختانه یکی از بدترین نمایش های امسال بود. اگر به کار بردن چراغ قوه به جای نورپردازی را، برای تولید کم هزینه و پس انداز کردن هزینه های نور، دکور و لباس بپذیریم (چون برای این گونه نورپردازی هیچ دلیل متنی دیگری نیست)، اجرای ساده اندیشانه و بدون کارکرد دو گروه بازیگر در دو نیمه صحنه برای انجام یک کار را کجای دلمان جای دهیم! در نیمه نخست نمایش، این دو گروه کارهای همدیگر را تکرار می کنند اما در چرخشی بی دلیل، در نیمه دوم دو گروه مکمل هم می شوند یعنی اگر یکی صحنه بیرون را بازی می کند، پس از رفتن به درون، گروه دوم صحنه درونی را بازی می کند. از ایرادهای متن تنها به این بسنده می کنم که بازیگران به شدت خود را می خارند، که نه تنها از دلیل آن آگاه نمی شویم، بلکه بناگهان در میانه نمایش خارشها از میان می رود. در این آشفته بازار، تلاشهای بازیگران ... دیدن ادامه » کار ستودنی است.
کاملیا عبدالصمد این را دوست دارد
من هنوز از دیدن این نمایش و امتیازی که دوستان دادن، متحیرم.
به جرأت می تونم بگم که بدترین انتخابی بود که این اواخر داشتم.
هر کی واقعا دلیل خارشها رو فهمیده بگه و اینکه کلا موضوع خارش خنده داره؟!
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با اختلاف زیاد متفاوت ترین تئاتر زندگیم رو دیدم. حال خوب و بد و تفکری که بعد از دیدنش گریبانگیرم شد رو هیچوقت فراموش نمیکنم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فریبرز محسنی
درباره نمایش حجم غلیظ i
اگر همانند من با پندار نمایشی دلهره آور به دیدن "حجم غلیظ" بنشینید، نمایشی خوبی می بینید که ترسناک نیست! بازی خانم مفلح، دکور (هورا! نمایش دکور دارد) و جلوه های صوتی از ویژگی های برجسته کار است، اما جلوه های تصویری خوب نیست. هر چند متن دارای بازی گفتاری است (که پس از چند دقیقه تماشاگر با آن خو می گیرد) اما کمرنگ بودن دلهره، از خرسندی بی چون و چرای تماشاگر از نمایش جلوگیری می کند.
با آرزوی پیروزی برای گروه
امیر این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
nima ezzati
درباره نمایش آخر بازی i
آره، ی روزی می فهمی که چیه، مث من می شی، دیگه هیچ کس باهات نیست چون به کسی رحم نکردی و دیگه کسی هم نمی مونه که بخای بهش رحم کنی...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تاتری جذاب و بسیار متفاوت از استاد مهدی رضایی با بازی درخشان خودشان و آقای حمیدرضا عیوضی،شما اعجوبه تأترین و لایق ستاره شدن.عرض خسته نباشید و تشکر خدمت اعضاء محترم گروه.
با آرزوی موفقیت روزافزون...پرچم کارگاه اشتراک همیشه بالاست.
مریم و محمد کارآمد این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید