آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال بسته فیلم‌تئاترهای تیوال
S3 : 03:51:23 | com/org
خـریــــد
با بهای ۵۵,۰۰۰ تومان تا ۹۵,۰۰۰ تومان
بها: ۵۵,۰۰۰ و ۹۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بسته ده‌تایی: ۵۵.۰۰۰ تومان
بسته بیست‌تایی: ۹۵.۰۰۰ تومان

«بسته‌های چندتایی فیلم‌تئاتر» برای خرید به صرفه‌تر و راحت‌تر فیلم‌تئاترها برای هنردوستان طراحی شده است؛
با خرید هر یک از این بسته‌ها می‌توانید ۱۰ یا ۲۰ فیلم‌تئاتر را با ۵۰ تا ۷۰ درصد هزینه کمتر نسبت به خرید تک به تک آن‌ها، و با یک کلیک تماشا کنید؛
ویژگی دیگر این بسته‌ها نداشتن محدودیت زمانی است، یعنی هم شامل فیلم‌تئاترهای فعلی (بیش از ۱۰۰ اثر) است و هم فیلم‌تئاترهایی که در آینده به تیوال اضافه می‌شود!
در زمان استفاده از بسته ۱۰ یا ۲۰ تایی محدودیت زمانی وجود ندارد یعنی الزام به خرید آن تعداد فیلم‌تئاتر در یک بازه زمانی نیست.
اما زمانی که فیلم‌تئاتری را به صورت رایگان خریداری می کنید مدت زمان مشاهده آن فیلم‌تئاتر یک هفته است.


پس از خرید بسته، برای تماشای هر  فیلم‌تئاترها کافیست مراحل زیر را انجام دهید:
- وارد حساب کاربری تیوال خود شوید.
- وارد برگه فیلم تیاتر مورد نظرتان شوید و روی دکمه «خرید» کلیک کنید.
- حال وارد برگه فروش شده اید و کافیست روی دکمه آبی رنگ «تماشای سریع» کلیک کنید تا همان موقع فیلم تیاتر را به شکل آنلاین تماشا کنید.
- در کنار همان دکمه تعداد مانده فیلم تیاترهای بسته شما نیز درج شده است و به تدریج و تماشای هر فیلم تیاتر از مانده کم خواهد شد.
** همچنین لطفا از بروز و آپدیت بودن مرورگر سیستم تان و  مناسب بودن سرعت اینترنت و خاموش بودن فیلتر شکن اطمینان حاصل نمایید.  لطفا از مرورگر گوگل کروم و یا فایرفاکس استفاده نمایید.


در ادامه لیستی از فیلم‌تئاترهای فعلی تیوال را بر اساس تعداد فروش، هنرمند شاخص و... ببیند:›› مرور چند نمونه فیلم‌تئاترهای هنرمندان شاخص›› مرور چند نمونه از فیلم‌تئاترهای شاخص


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام ببخشید من یه سوال داشتم اگر این بسته های فیلم تئاتر چند تایی و بخریم امکان این داره مثلا این ده تا رو چندین بار ببینیم ؟
و سوال دومم اینکه امکان داره الان بخریم و چند ماه دیگه فیلم تئاتر ها رو ببینیم ؟؟؟؟
گروه همیاری (support)
درود بر شما
شما با خرید بسته ده تایی این امکان رو دارید که از بین بیش از ۱۵۰ فیلم تئاتر موجود انتخاب و به صورت رایگان خریداری نمایید، زمانی که یک فیلم تئاتر را خریداری کردید یک هفته زمان دارید تا آن را مشاهده نمایید.
چون خود بسته محدودیت زمانی ندارند بنابراین بهتر است زمانی یک فیلم تئاتر را خریداری کنید که در بازه یک هفته ای فرصت تماشای آن را داشته باشید.

همچنین این امکان وجود دارد که یک فیلم تئاتر را جندین بار خرید و مشاهده کنید.

با سپاس
۰۷ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
من این بسته رو خریداری کردم
ولی متاسفانه برخلاف چیزی که ذکر کردین، تماشای فیلم تئاتر محدودیت زمانی داشته و مهلت تماشا برای من به اتمام رسیده، لطف میکنید رسیدگی کنید؟ چون من فقط بدلیل اینکه نوشتین تماشای فیلم تئاتر محدودیت زمانی ندارد، خریداری کردم :/
گروه همیاری (support)
درود بر شما

سرکار خانم متین گرامی
در زمان استفاده از بسته ۱۰ یا ۲۰ تایی محدودیت زمانی وجود ندارد یعنی ملزم به خرید اون تعداد فیلم تئاتر در یک بازه زمانی وجود ندارد.
اما زمانی که فیلم تئاتری را به صورت رایگان خریداری میکنید مدت زمان مشاهده آن فیلم تئاتر یک هفته است که در زمان خرید اعلام می شود.

مهلت تماشای فیلم تئاترهای خریداری شده شما تمدید شد و یک هفته دیگر مهلت تماشا خواهید داشت.

با سپاس
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما سرکار خانم متین گرامی در زمان استفاده از بسته ۱۰ یا ۲۰ تایی محدودیت زمانی وجود ندارد یعنی ملزم به خرید اون تعداد فیلم تئاتر در یک بازه زمانی وجود ندارد. اما زمانی که فیلم تئاتری ...
سپاسگزارم بابت پاسختون و تمدید مهلت تماشا.
البته در یکی از نظرات دقیقا پرسیده شده، چندروز "فرصت تماشا" داریم؟ پاسخ داده شده این بسته محدودیت زمانی ندارد، قطعا این جواب کمی گیج کننده ست.
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ایده جالب و مفیدیست. خسته نباشید امکان دانلود یا کپی گرفتن هست؟
خالد حیدری این را خواند
گروه همیاری (support)
درود بر شما
جناب حیدری گرامی، با خرید فیلم تئاتر امکان مشاهده آنلاین آن است، و امکان دانلود به صورت فایل برای فیلم تئاترها وجود ندارد.
برای فیلم‌های سینمایی امکان دانلود پس از خرید وجود دارد.
با سپاس
۰۷ دی ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
طرح جالبیه
چند روز فرصت تماشا کردن داریم؟⚘
گروه همیاری (support)
درود بر شما
ویژگی این بسته‌ها نداشتن محدودیت زمانی است، یعنی هم شامل فیلم‌تئاترهای فعلی (بیش از ۱۰۰ اثر) است و هم فیلم‌تئاترهایی که در آینده به تیوال اضافه می‌شود!
با سپاس
۰۲ دی ۱۳۹۹
گروه همیاری
درود بر شما ویژگی این بسته‌ها نداشتن محدودیت زمانی است، یعنی هم شامل فیلم‌تئاترهای فعلی (بیش از ۱۰۰ اثر) است و هم فیلم‌تئاترهایی که در آینده به تیوال اضافه می‌شود! با سپاس
ممنونم ⚘ به خاطر علاقه خواهرزادم فکر کنم تا الان بالای پنج بار کلوچه دارچینی خریداری کردم
۰۲ دی ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فوق العاده بود 👍🏻
فرناز کوشا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
❤️🥰
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید