تیوال دانلود فیلم و سریال
S3 : 18:59:52
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
: چرا به همه میگی دایی
: برا اینکه اگه دعوا شد یه وقت فحش مادر نده
⁦(・o・)⁩
۳ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
samira sh
درباره فیلم گرگ بازی i
به نظرم فیلم قشنگ و متفاوتی بود. بازیها عالی بودن. کاملا هم موضوع و انتهای فیلم قابل فهم بود فقط باید با دقت دیده بشه.جالب بود. اخرش از خودم پرسیدم چرا اخه؟!
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارهای آقای مدیری همیشه از یه کیفیت حداقلی بسیار بالایی برخودارن و این کار هم از این قاعده مستثنی نیست
پروداکشن بسیار قوی و سطح بالاس..کارگردانی‌های دقیق آقای مدیری و این متفاوت بودن هر کار نسبت به کارهای قبل، بسیار نکات مثبتیه
همکاری دوباره آقای مدیری با آقای قاسم‌خانی هم می‌تونه کار جذابی رو شکل بده..که البته در ادامه بهتر مشخص می‌شه

اما واقعا داستان این کار به طرز عجیب و غریبی کپی ه، یعنی واقعا حتی شغل معلم شیمی بودن رو هم نمی‌شد عوض کرد؟؟ حالا نمی‌دونم در ادامه چطوری داستان رو روایت کنن و جلو برن ولی در حد یک قسمت به طرز تو ذوق زننده‌ای داستان رو از بهترین نمونه خارجی موجود بین سریالا برداشتن..نمی‌دونم، امیدوارم در ادامه دور بشن از این ایده اصلی که حتی پیش‌داستان شخصیت اصلی هم به طور کامل یکی هست!
اتفاقا من هم دیشب قسمت اولش رو دیدم. خیلی اهل خریدن سریال های شبکه نمایش خانگی نیستم ولی این رو به اعتبار همکاری مدیری و قاسمخانی خریدم. و حق با شماست. تا اینجا مشابهت ها با اون سریال معروف خارجی خیلی زیاده . دبیر شیمی دبیرستان که علی رغم استعدادش بی پوله ... دیدن ادامه » و درگیر خرج زندگی. و اونجا شاگرد سابق و اینجا شاگرد ردی و رفوزه شده که احتمالا قراره پیشنهاد وسوسه انگیزی به معلمش بده. به قول شما امیدواریم قسمتهای بعدی خط داستان فاصله بگیره از اون سریال. البته سابقه کپی کردن آقای قاسمخانی کم نبوده. منتها این کار رو انقدر تمیز و خوب انجام میده که انگار آدم می بخشش!!! حالا اگر زبانم لال این کپی کاری ادامه پیدا کنه، امیدوارم به سیاق خانم میلانی در توجیه اش نگه که این داستان بهش الهام شده بوده!!!
۱۴ اردیبهشت
سخته :)
فشار میاد بهشون :)
۱۸ اردیبهشت
:)
۱۸ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره سریال هیولا i
اون مرتیکه دارو فروش رو چقد خوب شبیه تتلو درآورده بودن. حالت تهوعی که در آدم ایجاد میکرد کاملا محسوس و ملموس بود. آفرین!
رضا غیوری، حمیدرضا مرادی و سپیده این را خواندند
نیلوفر، علی جباری و امیر مسعود این را دوست دارند
واقعا؟؟مثلا قرار بوده اونو به یاد بیاره؟؟ چرا من متوجه نشدم!!
ولی خیلی خوب بود..خییییلی قوی..که البته کمتر از این هم انتظار نمیره از این تیم..
۱۲ اردیبهشت
نه که لزوما قرار این بود، فقط خیلی شبیه بود از نظر ظاهری
۱۲ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
رمزگشایی: به وضوح مشخصه که داستان فیلم به کدام داستان واقعی اشاره میکنه، اما انتخاب جان لنون و شباهتش به آقای قوتبالیست بسیار زیرکانه است. تصاویر اون بخصوص اون پرترۀ برزرگش با اون عینک قرمز که اشاره به تیم قرمز پایتخت داره باعث میشه که من از هومن سیدی به خاطر ارزشی که برای مخاطب قائله بیشتر خوشم بیاد.
فبلم خیلی خوبی بود
فضا سازی عالی
و بازی الحق و الانصاف مستحق جایزه
۱۳ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره سریال هیولا i
قسمت اولش خیلی خوب بود. بازی های خوب و داستان خوب. شروعش نوید سریال جالبی رو می ده.
یاد برکینگ بد انداختتم البته قاسمخانی استاد کپی از رو کارهای بزرگه و کارشم خوب بلده
۱۱ اردیبهشت
برکینگ بد رو ندیدم. اما با این که قاسمخانی کارش رو بلده موافقم.
۱۱ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
قسمت اولش خیلی لوس و بی نمک بود و کلا تبلیغ مواد مخدر بود به نظرم! قسمت دومش خیلی بهتر بود. به نظرم روند رو به جلویی خواهد داشت.
سید حامد حسینیان و سپیده این را خواندند
آقای سوبژه (محمد لهاک) و بامداد این را دوست دارند
موافقم به شدت خانم قدرت دقت و توانمندی استاد میرباقری کجا و....
نوع شوخی ها بسیار دم دستی بود
با کلمه لوس خیلی موافقم
۱۱ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد مهدی
درباره سریال هیولا i
قسمت اولش که خیلی گیرا بود،موضوع مهم و البته چالشی با قلم پیمان قاسم خانی و کارگردانی مهران مدیری می بینیم به نظر سریال موفقی خواهد بود اگر شاهد ممیزی و وقفه در پخش و جلوگیری از پخشش نباشیم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
معصومه
درباره فیلم هزارپا i
بر اساس شنیده ها و تبلیغات به دیدن فیلم رفتم، متاسفانه به نظرم ضعیف و موضوع تقریبا تکراری بود و فقط 2 یا 3 سکانس دیالوگهایش خوب بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خب خیلی وقته که از اکران این فیلم گذشته ولی من تازه تماشاش کردم :P
به نظرم این فیلم از نظر عمق و پیچیدگی فیلمنامه نسبت به کارای قبلی آقای کیایی در سطح پایین تری بود. به شخصه توقع پیچشهای داستانی بیشتری در فیلم رو داشتم.
شخصیت پردازی و بازیها خیلی خوب بود و پرداختن به موضوعی تازه که همه یه جورایی در درد و بهتش شریک بودیم هم از نقاط قوت فیلم بود.
زهره مقدم، امیر مسعود و حمیدرضا مرادی این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
میترا شریفی
درباره فیلم کوپال i
تبلیغ درب ضد سرقت!!!
عباس الهی این را خواند
Negin Fooladi این را دوست دارد
:))
۳۰ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد مهدی
درباره سریال نهنگ آبی i
تا اینجا اثری متفاوت بوده و اگر دچار سانسور نمیشد مطمئناً بهتر از این بود.من که به شخصه این سریال دوست دارم.به خصوص بازی جناب آذرنگ.
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
parisanov21
درباره مستند بزم رزم i
جایی هست که بشه این مستند رو تهیه کرد؟
آذرمهر این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Negin Fooladi
درباره فیلم نفس i
قلبم از جاش کنده شد ، تیکه تیکه شد ، بمیرم بمیرم براشون ، چقدر این فیلم قشنگ بود ، چقدر اون جوجه خوب بازی کرده بود ، حرف نداشت ولی قلبمو پاره پاره کرد
سلام ببخشید شما میدونید چطور میشه تئاتر قدم زدن با اسب رو خریداری کنم به هر نحوی باشه مهم نیست اصلا دوستانم خیلی تعریف بعضی تئاترها رو می کنن و منم که یکی از میلیون ها هوادار تئاتر در سراسر جهان هستم و خیلی علاقمندم بعضی تئاترها رو داشته باشم ممنون میشم ... دیدن ادامه » کمکم کنید یکی این تئاتر و یکی هم تئاتر ابرهای پشت حنجره با بازی تحسین برانگیز خانم بهنوش طباطبایی که واقعا فوق العاده بود یعنی اینطوری تعریفشون رو شنیدم خیلی ممنون میشم البته ابرهای ... رو تئاتر شهر برای فروش داره اما مشکل اینجاست که من شهرستان هستم و تلفنشون رو گویا هستش فقط یک شهروند تهرانی علاقمند به تئاتر میتونه بهم کمک کنه پیشپاپیش از پاسختون تشکر میکنم
۱۶ فروردین
اگه فیلم رو روی پرده سینما ندیدید، بخشی از زیبایی های بصری اش رو از دست دادید
۱۶ فروردین
اِ چه بد آقای غیوری من فیلم رو همین دیشب دیدم
۱۶ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Mohammad Naderi
درباره مستند بزم رزم i
چطور این مستند و تماشا کنم؟!
نه از تیوال دانلود میشه
تو هاشور ام ک نیست!
امیررضا این را پاسخ داده‌است
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این که کارگردان دست گذاشته روی موضوع حساس و مهم کودک آزاری فی نفسه بسیار قابل تقدیره. اواسط فیلم هاله به فرهاد می گه که از حامد (بچه برادرش) پاک تر وجود نداره یا در مورد پیمان (که با دختر همسایه هست) می گه که ادم درستیه نمی تونه کار اون باشه اما در انتهای فیلم می بینیم که قضاوت های هاله اشتباه از آب درمیان. این نشون می ده که اصلا نمی شه به ظاهر یا حتی حرف زدن آدم ها نگاه کرد و برمبنای اون قضاوت کرد.
این که در انتهای فیلم مشخص شد واقعا اتفاق خاصی برای بچه نیفتاده به عیار فیلم اضافه کرد به نظرم چون کل فیلم مخاطب مدام با شک و تردید به همه نگاه می کنه و دنبال کشف حقیقت و در واقع کشف مجرمه در حالی که جرمی اتفاق نیفتاده. این وسط به خاطر یک ظن بی جهت روابط آرام یک خانواده با خودشون و اطرافیانشون متشنج می شه و نشون می ده که وقتی مشکلی برای کسی پیش بیاد همه چقدر ... دیدن ادامه » می تونن آسیب ببینن.
همین طور این مسئله مطرح می شه که بچه از محیط متشنج خانه و رفتار غیر اصولی والدین چقدر می تونه ضربه ببینه. دو تا برداشت می شه داشت: اول این که بچه به شب ادراری و درد شکمی عصبی دچار شده به خاطر این که مدام بهش گفته بودن بدنتو فقط باید پدر و مادرت ببینن و اگه کس دیگه ای ببینه عیبه (عین کلمات فیلم) و بعد از این که پگاه مجبور می شه بچه رو بشوره و ناچارا بدنشو ببینه بچه عذاب وجدان می گیره و به هم میریزه. و دوم این که به خاطر داد و بیدادهای مادرش و نوع تنبیهی که اعمال می کرد (انداختن در اتاق تاریک) و از کوره در رفتن های ناگهانی پدری که همیشه مهربان بوده بچه دچار استرس شده.
بازیگر خردسال فیلم خیلی طبیعی و شیرین بازی می کرد و واقعا دست مریزاد داره. زوج بیات و سهیلی زیاد به هم نمیومدن و قابل باور نبودن.
در نهایت هم مشخص شد که پدر چون تجربه بدی در بچگی داشته به این موضوع حساس شده و در واقع یک جور برون ریزی براش اتفاق می افته.
دیالوگ "مردم دیوونه شدن. اینجا دیگه جای موندن نیست" خیلی از کار بیرون زد. بعدتر هم دیگه بهش پرداخته نشد. با توجه به جهان شمول بودن مسئله کودک آزاری گنجاندن این دیالوگ در فیلم بی معنی بود.
چون جرمی اتفاق نمی افته فیلم راهکار هم ارائه نمی ده اما بهتر بود نحوه مواجهه درست با این موضوع هم نشان داده می شد. بالاخره پدر و مادر باید بچه رو آگاه کنن و بهش هشدار بدن که کسی غیر از اونها نباید بدنشو ببینه یا این کار باعث به هم ریختن بچه می شه (وقتی در شرایط کاملا عادی یک نفر مجبور بشه بدنش رو ببینه) چون قدرت تحلیل و جداکردن موضوعات رو از هم نداره و فقط جمله والدینش یادشه؟
و این که چرا کل فیلم بر مبنای تجاوز به کودک بنا شده اما در انتهای فیلم و آن هم تنها با یک دیالوگ مشخص می شه که قربانی واقعی دختر همسایه بوده است؟! آیا نباید یک کلیدی کدی چیزی به مخاطب داده می شد؟ نتیجه گیری فیلم با چیزی که ارائه داد در یک جهت نبود و این نوع رو دست خوردن برای مخاطب اصلا جذاب نیست.
فیلم ملغمه ای از موضوعات مختلفه مثل کودک آزاری و تجاوز- تساوی حقوق زن و مرد- حمایت از حیوانات و به طور مشخص سگ - ازدواج مرد با زنی بزرگتر از خودش و... در نهایت هم چون فرصت نمی شه به همه شون برسه الکن می مونه..
سپهر این را خواند
آذرمهر، امیر مسعود، زهره مقدم، نرگس و جهان این را دوست دارند
الهه جان فکر کنم گزینه افشا رو بزنید بهتر باشه ممنون
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
اضافه شد عزیز :)
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره فیلم خوک i
از ایده این که یک نفر برای این که ضایع نشه و آبروش نره دوست داشته باشه کشته بشه خیلی خوشم اومد خیلی آوانگارد و آنارشیستی بود. مخصوصا وقتی مادر فرزندش رو دلداری می ده که نگران نباش سراغ تو هم میاد. تو رو هم می کشه! تا اواسط فیلم شک داشتم که قراره از کلیت فیلم خوشم بیاد یا نه اما بعد از دیدن سکانس پایانی که به نظرم خیلی خوب بود و دوستش داشتم تصمیمم رو مبنی بر دوست داشتن کلیت فیلم گرفتم.
نگاه منتقدانه به تاثیر شبکه های اجتماعی و سرعت پخش شدن شایعه و رابطه های خارج از عرف بین هنرمندان جالب بود اما فکر می کنم گاهی نشون دادن بیش از حد این موارد تاثیر منفی داره و باعث عادی سازی اونها می شه. حسن معجونی عاشق بازیگر فیلمشه و خانمش از این قضیه خبر داره و مشکلی باهاش نداره؟!! دلیلش چیه؟ چرا حسن باید با آنی در پارک قرار بذاره و روی دریاچه قایق سواری کنن؟ اون که جای ... دیدن ادامه » دخترشه و خود حسن هم چند بار اشاره کرد که نمی خواد این رابطه شکل بگیره.
ووشن
درباره فیلم خوک i
پرداختن به موضوع "شبکه های اجتماعی" و شوخی با اون خیلی پایین تر از موضوع های فیلم های مانی حقیقی هست. ای کاش به هر دلیلی به این موضوع پرداخته نمیشد و یا در حد اشاره ای کوتاه باقی میموند.
فیلم های مانی حقیقی جز اون دسته از فیلم هایی هستن که پرده ی سینما رو تسخیر میکنند و افسوس که من دیدن این فیلم رو در سینما از دست دادم.
موضوع شبکه های اجتماعی سطحی ترین لایه داستانی فیلم رو تشکیل میده و فیلم در حقیقت انتقادات شدیدی به دنیای حقیقی ما داره, هم در بخش سیاسی مثل اشاره به قتل های زنجیره ای و ممنوع الکاری هنرمندان و هم در بخش اجتماعی با نشانه رفتن ابتذال روشنفکران که در لایه ... دیدن ادامه » تجمل پوشیده شده است و صدها انتقاد واضح و پوشیده دیگر. من فکر میکنم خوندن چند نقد در مورد این فیلم نظرتون رو عوض کنه و صد البته باهاتون موافقم که دیدنش در سینما بینهایت جذابتر و بهتره.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
کارگردان محبوب من مانی حقیق هست، عاشق کارهاشم و همیشه موضوع فیلم هاش خاص و متفاوت بوده، به نظرم اوج خاص بودن موضوع هم در پذیرای ساده دیده میشد. به نظرم ممنوع الکاری و چیز های روزمره ی زندگی یکم با باقی کار های مانی حقیقی متفاوت بود. البته همچنان من فیلم ... دیدن ادامه » خوک رو دوست دارم.
یکی از علت هایی که فیلم های مانی حقیقی رو دوست دارم زیاده روی تو بیان بخش های فیلمه، توی رنگ صدا و همه چی همیشه یک اغراق دلنشینی هست ، به دید خیلی ها هجو و به نظر من فقط اغراق. و در کل سبک و فکر مانی حقیقی رو همیشه دوست داشتم و دارم حتی با اینکه خیلی ها از ۵۰ کیلو آلبالو خوششون نیومد من اون رو هم دوست داشتم.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
باهاتون موافقم
۱۷ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ووشن
درباره فیلم گرگ بازی i
برای اولین بار بی پایان بودن فیلم خیلی توی ذوق نمی زد و کمی به ترسناک تر شدن فیلم کمک کرد؛ هر چند ای کاش پایانی داشت!
حمیدرضا مرادی و سپیده این را خواندند
پایانش که خیلی مشخص بود!یک پایان مرموز .هم قاتل مشخص شد هم همدستش هم نشون داد رفتن برای سوژه بعدی
۲۲ اردیبهشت
اینکه چرا اون فرد برای کشته شدن انتخاب شد یا رابطه ی قاتل و همدستاش دقیقا چی بود، فیلمِ دوربین بیمارستان چی شد... و بله گفتم به ترسناک و مرموز بودنش بیشتر کمک کرد.
۲۳ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حدیث سیدی
درباره فیلم گرگ بازی i
خیلی فیلمنامه ی گنگی بود . من اصلا نفهمیدمش:)))
اینهمه تدارکات از طرف مرتضی برای چی بود . کی وسائل رو آورده بود کی وسائل رو برده بود :)))
شاید نباید دنبال دلایل منطقی باشیم هوم ؟؟؟


پ.ن نگار جواهریان آنقدر تصنعی مهربان و خنده رو بود که من هر لحظه منتظر بودم از قالبش بیرون بیاد و من مخاطب رو غافلگیر کنه و تبدیل بشه به یه کارکتر 180 درجه متفاوت و قاتل بلفطره :)))

از اون فیلمها ست ک انگار در عجله زیاد درست شده.. حیف، طرح و فکر خوبی داشت
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید