تیوال دانلود فیلم و سریال
S3 : 00:22:35
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
این که کارگردان دست گذاشته روی موضوع حساس و مهم کودک آزاری فی نفسه بسیار قابل تقدیره. اواسط فیلم هاله به فرهاد می گه که از حامد (بچه برادرش) پاک تر وجود نداره یا در مورد پیمان (که با دختر همسایه هست) می گه که ادم درستیه نمی تونه کار اون باشه اما در انتهای فیلم می بینیم که قضاوت های هاله اشتباه از آب درمیان. این نشون می ده که اصلا نمی شه به ظاهر یا حتی حرف زدن آدم ها نگاه کرد و برمبنای اون قضاوت کرد.
این که در انتهای فیلم مشخص شد واقعا اتفاق خاصی برای بچه نیفتاده به عیار فیلم اضافه کرد به نظرم چون کل فیلم مخاطب مدام با شک و تردید به همه نگاه می کنه و دنبال کشف حقیقت و در واقع کشف مجرمه در حالی که جرمی اتفاق نیفتاده. این وسط به خاطر یک ظن بی جهت روابط آرام یک خانواده با خودشون و اطرافیانشون متشنج می شه و نشون می ده که وقتی مشکلی برای کسی پیش بیاد همه چقدر ... دیدن ادامه » می تونن آسیب ببینن.
همین طور این مسئله مطرح می شه که بچه از محیط متشنج خانه و رفتار غیر اصولی والدین چقدر می تونه ضربه ببینه. دو تا برداشت می شه داشت: اول این که بچه به شب ادراری و درد شکمی عصبی دچار شده به خاطر این که مدام بهش گفته بودن بدنتو فقط باید پدر و مادرت ببینن و اگه کس دیگه ای ببینه عیبه (عین کلمات فیلم) و بعد از این که پگاه مجبور می شه بچه رو بشوره و ناچارا بدنشو ببینه بچه عذاب وجدان می گیره و به هم میریزه. و دوم این که به خاطر داد و بیدادهای مادرش و نوع تنبیهی که اعمال می کرد (انداختن در اتاق تاریک) و از کوره در رفتن های ناگهانی پدری که همیشه مهربان بوده بچه دچار استرس شده.
بازیگر خردسال فیلم خیلی طبیعی و شیرین بازی می کرد و واقعا دست مریزاد داره. زوج بیات و سهیلی زیاد به هم نمیومدن و قابل باور نبودن.
در نهایت هم مشخص شد که پدر چون تجربه بدی در بچگی داشته به این موضوع حساس شده و در واقع یک جور برون ریزی براش اتفاق می افته.
دیالوگ "مردم دیوونه شدن. اینجا دیگه جای موندن نیست" خیلی از کار بیرون زد. بعدتر هم دیگه بهش پرداخته نشد. با توجه به جهان شمول بودن مسئله کودک آزاری گنجاندن این دیالوگ در فیلم بی معنی بود.
چون جرمی اتفاق نمی افته فیلم راهکار هم ارائه نمی ده اما بهتر بود نحوه مواجهه درست با این موضوع هم نشان داده می شد. بالاخره پدر و مادر باید بچه رو آگاه کنن و بهش هشدار بدن که کسی غیر از اونها نباید بدنشو ببینه یا این کار باعث به هم ریختن بچه می شه (وقتی در شرایط کاملا عادی یک نفر مجبور بشه بدنش رو ببینه) چون قدرت تحلیل و جداکردن موضوعات رو از هم نداره و فقط جمله والدینش یادشه؟
و این که چرا کل فیلم بر مبنای تجاوز به کودک بنا شده اما در انتهای فیلم و آن هم تنها با یک دیالوگ مشخص می شه که قربانی واقعی دختر همسایه بوده است؟! آیا نباید یک کلیدی کدی چیزی به مخاطب داده می شد؟ نتیجه گیری فیلم با چیزی که ارائه داد در یک جهت نبود و این نوع رو دست خوردن برای مخاطب اصلا جذاب نیست.
فیلم ملغمه ای از موضوعات مختلفه مثل کودک آزاری و تجاوز- تساوی حقوق زن و مرد- حمایت از حیوانات و به طور مشخص سگ - ازدواج مرد با زنی بزرگتر از خودش و... در نهایت هم چون فرصت نمی شه به همه شون برسه الکن می مونه..
سپهر این را خواند
آذرمهر، امیر مسعود، زهره مقدم، نرگس و جهان این را دوست دارند
الهه جان فکر کنم گزینه افشا رو بزنید بهتر باشه ممنون
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
اضافه شد عزیز :)
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره فیلم خوک i
از ایده این که یک نفر برای این که ضایع نشه و آبروش نره دوست داشته باشه کشته بشه خیلی خوشم اومد خیلی آوانگارد و آنارشیستی بود. مخصوصا وقتی مادر فرزندش رو دلداری می ده که نگران نباش سراغ تو هم میاد. تو رو هم می کشه! تا اواسط فیلم شک داشتم که قراره از کلیت فیلم خوشم بیاد یا نه اما بعد از دیدن سکانس پایانی که به نظرم خیلی خوب بود و دوستش داشتم تصمیمم رو مبنی بر دوست داشتن کلیت فیلم گرفتم.
نگاه منتقدانه به تاثیر شبکه های اجتماعی و سرعت پخش شدن شایعه و رابطه های خارج از عرف بین هنرمندان جالب بود اما فکر می کنم گاهی نشون دادن بیش از حد این موارد تاثیر منفی داره و باعث عادی سازی اونها می شه. حسن معجونی عاشق بازیگر فیلمشه و خانمش از این قضیه خبر داره و مشکلی باهاش نداره؟!! دلیلش چیه؟ چرا حسن باید با آنی در پارک قرار بذاره و روی دریاچه قایق سواری کنن؟ اون که جای ... دیدن ادامه » دخترشه و خود حسن هم چند بار اشاره کرد که نمی خواد این رابطه شکل بگیره.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ووشن
درباره فیلم خوک i
پرداختن به موضوع "شبکه های اجتماعی" و شوخی با اون خیلی پایین تر از موضوع های فیلم های مانی حقیقی هست. ای کاش به هر دلیلی به این موضوع پرداخته نمیشد و یا در حد اشاره ای کوتاه باقی میموند.
فیلم های مانی حقیقی جز اون دسته از فیلم هایی هستن که پرده ی سینما رو تسخیر میکنند و افسوس که من دیدن این فیلم رو در سینما از دست دادم.
موضوع شبکه های اجتماعی سطحی ترین لایه داستانی فیلم رو تشکیل میده و فیلم در حقیقت انتقادات شدیدی به دنیای حقیقی ما داره, هم در بخش سیاسی مثل اشاره به قتل های زنجیره ای و ممنوع الکاری هنرمندان و هم در بخش اجتماعی با نشانه رفتن ابتذال روشنفکران که در لایه ... دیدن ادامه » تجمل پوشیده شده است و صدها انتقاد واضح و پوشیده دیگر. من فکر میکنم خوندن چند نقد در مورد این فیلم نظرتون رو عوض کنه و صد البته باهاتون موافقم که دیدنش در سینما بینهایت جذابتر و بهتره.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
کارگردان محبوب من مانی حقیق هست، عاشق کارهاشم و همیشه موضوع فیلم هاش خاص و متفاوت بوده، به نظرم اوج خاص بودن موضوع هم در پذیرای ساده دیده میشد. به نظرم ممنوع الکاری و چیز های روزمره ی زندگی یکم با باقی کار های مانی حقیقی متفاوت بود. البته همچنان من فیلم ... دیدن ادامه » خوک رو دوست دارم.
یکی از علت هایی که فیلم های مانی حقیقی رو دوست دارم زیاده روی تو بیان بخش های فیلمه، توی رنگ صدا و همه چی همیشه یک اغراق دلنشینی هست ، به دید خیلی ها هجو و به نظر من فقط اغراق. و در کل سبک و فکر مانی حقیقی رو همیشه دوست داشتم و دارم حتی با اینکه خیلی ها از ۵۰ کیلو آلبالو خوششون نیومد من اون رو هم دوست داشتم.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
باهاتون موافقم
۱۷ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ووشن
درباره فیلم گرگ بازی i
برای اولین بار بی پایان بودن فیلم خیلی توی ذوق نمی زد و کمی به ترسناک تر شدن فیلم کمک کرد؛ هر چند ای کاش پایانی داشت!
حمیدرضا مرادی و سپیده این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حدیث سیدی
درباره فیلم گرگ بازی i
خیلی فیلمنامه ی گنگی بود . من اصلا نفهمیدمش:)))
اینهمه تدارکات از طرف مرتضی برای چی بود . کی وسائل رو آورده بود کی وسائل رو برده بود :)))
شاید نباید دنبال دلایل منطقی باشیم هوم ؟؟؟


پ.ن نگار جواهریان آنقدر تصنعی مهربان و خنده رو بود که من هر لحظه منتظر بودم از قالبش بیرون بیاد و من مخاطب رو غافلگیر کنه و تبدیل بشه به یه کارکتر 180 درجه متفاوت و قاتل بلفطره :)))

از اون فیلمها ست ک انگار در عجله زیاد درست شده.. حیف، طرح و فکر خوبی داشت
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گارد شدیدی داشتم برای دیدن فیلم. خواندن خلاصه فیلم این حس رو بهم می داد که قراره با یک فیلم پر از آه و اشک و حسرت رو به رو بشم که یک دختری می شینه تو پارک و تاب بازی بچه های مردمو نگاه می کنه و حسرت می خوره یا مثلا هی می شینه گوشه خونه عروسک ها رو نگاه و لباس بچگانه هایی که خریده رو تا می کنه و اشک می ریزه.
اما... فیلم فوق العاده بود. واقعا تبریک می گم به کارگردانش اقای غفاری که با این که مرد هستن اما با یک نگاه جدید و عمیق و درست به این قضیه نگاه کردن. واقعا لذت بردم. دقیقا مشکلاتی که دختران مجرد دهه 50 و 60 باهاش دست به گریبان هستن رو به محترمانه ترین و درست ترین شکل ممکن ارائه داده. وجه "مشکل ژنتیکی و عدم بارداری احتمالی" اصلا در فیلم به طور مستقیم مطرح نشد و فقط یکجا خیلی گنگ و سربسته اشاره شد و البته به نظر من هیچ ضرورتی نداشت که این موضوع اصلا در فیلم ... دیدن ادامه » باشه یا در خلاصه اش نوشته بشه چون مشکل مجرد ماندن این دسته از دختران به درستی توی فیلم نمایش داده شده و اصلا هم ربطی نداره که دختر مشکل بارداری داشته باشه یا نه. فکر می کنم کارگردان خواسته یک دلیلی آورده باشه که یک وقت به دختران مجردِ دهه 50 و 60 یا حتی بیشتر برنخوره و اعتراض نکنن.
بغض ها و ناراحت شدن ها و از این رو به اون رو شدن های نقش اول فیلم عالی بود. درست و زیرپوستی. چقدر بازیگر خوبی هستن خانم داوود نژاد.
اصلا متوجه گذشت زمان نشدم. فیلم خیلی واقعی بود. انگار داشتم کنار سهیلا راه می رفتم و به صدای درونش گوش می دادم. انگار کنار سهیلا توی اون اتاق موسسه همسریابی بودم. راحت فهمیدم چرا رفته و راحت تر فهمیدم چرا منصرف شده. سکانس آخر فوق العاده بود.
موضوع فیلم عالی بود
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جهان
درباره مستند بزم رزم i

"ساز خاموش"

بزن آن پرده، اگرچند تو را سیم
از این ساز گسسته
بزن این زخمه، اگرچند دراین کاسهٔ تنبور
نمانده‌ست صدایی
بزن این زخمه
بر آن سنگ
بر آن چوب
بر آن عشق
که شاید
بردم راه به جایی.

پرده دیگر مکن و زخمه به هنجار کهن زن
لانهٔ ... دیدن ادامه » جغد نگر،
کاسهٔ آن بربط سغدی
ز خموشی
نغمه سر کن که جهان
تشنهٔ آواز تو بینم
چشمم آن روز مبیناد
که خاموش
درین ساز تو بینم.

نغمهٔ توست، بزن
آنچه که ما زنده بدانیم
اگر این «پرده برافتد»
من و تو نیز نمانیم ـــ
اگرچند بمانیم و
بگوییم همانیم . . .

محمدرضا شفیعی کدکنی
الهه شرقی
درباره سریال نهنگ آبی i
از هر طرف که به این سریال نگاه میکنی بد و بازدارنده س !! طراحی صحنه ، دکور ، گریم تقلبی بازیگرا ، بازی بد اکثر بازیگرا. از اقای جیرانی این حجم از ضعف رو انتظار نداشتیم
ساز دهنی، سپیده و حمیدرضا مرادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک سریال موزیکال و فانتزی با گریم ها و لباس های خوب. آدم های شهر طلسم می شوند و یک روز مدام برای آن ها تکرار می شود (که ایده اش تکراریه و از فیلم هایی مثل family man و edge of tomorrow و یک فیلم ایرانی با بازی امیر جعفری و ریما رامین فر که اسمش خاطرم نیست برداشته شده) اما با شیوه روایت فانتزی. حالا عمو نوروز و خاله سوسکه که دچار طلسم نشدند باید مردم شهر رو هوشیار کنند و طلسم رو باطل کنند. برای کودکان سریال خوبیه و برای بزرگسالانی که کودک درون بیداری دارند و فضاهای فانتزی رو می پسندند.
امیر و علی جباری این را خواندند
حمیدرضا مرادی، محمدرضا، جهان و میلاد طیبی این را دوست دارند
اگه بتونیم نظر بدیم و چیزی از خط داستانی نگیم خیلی خوبه، ضمن احترام به نظر شما
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
اتفاقا دونستن خط داستانی یا همون خلاصه داستان خیلی خوبه. عمدا نوشتم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دارا پرواس
درباره سریال نهنگ آبی i
به طرز عجیبی بد و مصنوعیه، انقدر دیالوگ‌ها و فیلمنامه غیر واقعیه که حتی یک لحظه همراه داستان نشدم و یادم نرفت که دارم فیلم میبینم. بازی‌ها تقریباً یکی بدتر از اون یکیه، ولی ساعد سهیلی تو بد بازی کردن دست همه رو از پشت بسته. داستان پر از حفره و غیر منطقی، صحنه‌های هک کردن و کامپیوتری افتضاح، گریم های خنده‌دار (ابروهای ساعد سهیلی به عنوان یک گیک، رنگ موهای آزاده صمدی و ویشکا آسایش و لیلا حاتمی و...)،یک تلاش عجیب و غریب برای بد نشون دادن آدم‌های پولدار، واقعاً تعجب میکنم از این همه بازیگر به‌نام که یک لحظه با خودشون فکر نکردن این واقعاً چه کاریه ما داریم انجام میدیم!
:))) جالب گفتید
۲۰ بهمن ۱۳۹۷
امیدوارم که ندیده باشید سریال رو و وقت گرانبها رو صرف کار ارزشمندتری کرده باشید, ولی اگر ببینید متوجه میشید من تازه کلی مراعات کردم:)))))
۲۰ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۰۱ بهمن ۱۳۹۷
محمد عسگری، آقای سوبژه (محمد لهاک) و پریچهر ژیان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آنلاین دیدمش و با تمام لحظاتش زندگی کردم. از همه هنرها این موسیقی بود که بعد از انقلاب مدتها حتی به شکل کجدار و مریز هم اجازه هنرنمایی نداشت.داستانهای غم انگیزی مثل دادن مجوز حمل ساز یا شکستن ساز تنها لحظاتی اجازه طرح درین مستند پیدا کرد.فیلمها و عکسهای ناب,فصل بندی اتفاقات برپایه گوشه های موسیقی ایرانی و دنبال کردن یک موضوع خاص بی حشو و زوائد ویژگی قابل تامل این مستند ارزشمند بود.
از کدوم سایت آنلاین دیدین؟
۳۰ دی ۱۳۹۷
خانم فرمانفرمائی
هم از سایت تیوال و هم از سایت هاشور میتونید بلیطش رو تهیه کنید و از هاشور به صورت آنلاین مشاهده کنید این لذت ناب رو
۳۰ دی ۱۳۹۷
خیلی خیلی ممنونم آقای سعادتی راد.
۳۰ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ارغوان
درباره مستند بزم رزم i
...... اشک های بی صدا .......
چه حمایتی
چه تبلیغی
چه پشتوانه مالی‌ای
به نظرم اینجا اسم سرمایه‌گذارای کار رو بنویسید بهتره..همه تا حدی هم می‌فهمن با چه کاری طرفن

آقای عباسی‌زاده عزیز (که واقعا نمی‌دونم چرا نوشتن شما تهیه‌کننده کار هستید، اینش که سؤاله واقعا)، چون سریال ترسناکه که نباید هرررررر المانی از فیلم و سریال ترسناک می‌شناسید بردارید بی‌مقدمه همه رو تو قسمت اول کار بیارید که همه ترغیب شن مثلا..مثلا تصویر بسته چاقوی آشپزخونه بدون هر گونه اقتضای متن واقعا احساس می‌کنید کار درست و منطقی‌ایه؟؟
بازی‌ها چرا انقد بد و مصنوعی‌ان؟؟ وجود نقش مردی که قیافه‌اش بیشتر شبیه حضرت یوسف ه تا کاراکتری با یه گذشته مبهم، به نظرتون ایده خوبیه؟؟
تنها سکانس خوب کار، سکانس داخل خونه دکتر، توی اتاق دخترش بود..
به طرف، آخرِ قسمت اول زنگ زدن، دوربین به طرز کاملا تابلویی صفحه گوشی ... دیدن ادامه » رو می‌گیره که روشنه و روی صفحه اصلی ه و تماسی هم برقرار نیست!! این حجم از بی‌دقتی عجیبه!
قسمت اول که اصلا نه کیفیت و نه جهت متنی مناسبی داشت با این همه هزینه که مشخصه شده براش..حیف پولی که نمی‌ره سمت یه سری جوونِ بادغدغه با ایده‌های خوب :(
آقای روزبهانی رو اومدید با این همه سابقه و مهارت استفاده کردید ولی چه فایده وقتی بقیه جاها لنگ می‌زنه؟؟ جلوه‌های ویژه به تنهایی راهگشاست؟؟

بی‌زحمت اسم آهنگساز کار رو هم اضافه کنید، آقای آریا عظیمی‌نژاد، که واقعا کارشون عالی بود و از معدود نقاطِ قوتِ کار بود.
محدودیت، خلاقیت به ارمغان نیاورده پس اینجا؟ درسته؟
فروش و فکرِ فروش بیشتر؟
۲۶ دی ۱۳۹۷
محدودیتی در کار نیس دوست عزیز، اقلا از دید بنده
هرچی خواستن بوده و خرج کردن و فقط سعی کردن جلوه داشته باشه
۲۶ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲۴ دی ۱۳۹۷
سید حامد حسینیان، محمد عسگری و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
"بزم رزم" عزیز به صورت آنلاین اکران شده.
به نظرم خرید بلیط و دعوت از دوستان و آشنایان به دیدنش یکی از بهترین هدایایی میتونه باشه که آدم میتونه به عزیزانش اهدا کنه.
حداقل برای من که اینطور بوده
یاد ندارم به فردی دیدن این مستند رو توصیه کرده باشم و بهم نگفته باشه که دوست داره دوباره و دوباره اون رو ببینه.
فیلمی که فکر نمیکنم هیچوقت برای من تموم بشه, مصداق عینی معجزه سینما ...

حق دارید اگر فکر کنید و بیان کنید که نظر من بسیار اغراق آمیز نگارش شده

ولی ازتون خواهش میکنم این لذت وصف نشدنی رو از خودتون و کسانی که دوستشون دارید دریغ نکنید ...
بهزاد هندی
درباره فیلم پرویز i
نمایش و تحلیل فیلم پرویز با حضور کارگردان
هم زمان با افتتاح سینما تک پانتئون
چهارشنبه 19 دی ساعت 16 الی 20
خیابان استاد نجات الهی- نبش ورشو-سالن حافظ-خانه اندیشمندان علوم انسانی
ورود برای علاقه مندان آزاد است
تحلیل قبل از فیلم هستش یا بعد از فیلم؟ اطلاع دارید؟
۱۸ دی ۱۳۹۷
اکران ساعت 16
نقد و تحلیل ساعت 18
۱۸ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار رو دوست داشتم با وجود اینکه شاید کمی هم شبیه به مستند بزم رزم بود. ولی باز هم برایم لذتبخش بود.
پیشنهاد میکنم حتما ببینید و از دستش ندهید.
مرتضی سوری، بابک و امیر این را خواندند
آذرمهر و بامداد این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این الان چجوریه؟؟ یعنی آنلاین استریم قانونی؟
بلیط گرفتنش چرا تعداد داره؟ یعنی هربار استریم کنی می‌شه یه بلیط؟
Ali این را خواند
زهراخلیلیان این را دوست دارد
درود بر شما
جناب عبداللهی گرامی، بله هر بلیت برای یکبار مشاهده فیلم است.
با سپاس
۱۲ دی ۱۳۹۷
ممنونم
۱۵ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موسسه فرهنگی هنری کارنامه اعلام کرد

فیلم "چهارراه استانبول" کاندیدای دریافت جایزه مدال خورشیدی در چهارمین سال اهدای این جایزه معتبر هنری برای برترین طراحی صحنه سال سینما شد.
مراسم جایزه مدال خورشیدی که با همت موسسه کارنامه و همراهی دانشگاه تهران برگزار می شود، هر سال برترین طراحی صحنه در تئاتر، سینما و سریال را معرفی می کند.

مراسم این دوره روز پنجشنبه 29 آذرماه 97 ساعت 19 در نگارخانه پردیس هنرهای زیبای داشنگاه تهران برگزار خواهد شد و حضور برای عموم علاقمندان تئاتر بخصوص دانشجویان ازاد است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موسسه فرهنگی هنری کارنامه اعلام کرد

فیلم "به وقت شام" کاندیدای دریافت جایزه مدال خورشیدی در چهارمین سال اهدای این جایزه معتبر هنری برای برترین طراحی صحنه سال سینما شد.
مراسم جایزه مدال خورشیدی که با همت موسسه کارنامه و همراهی دانشگاه تهران برگزار می شود، هر سال برترین طراحی صحنه در تئاتر، سینما و سریال را معرفی می کند.

مراسم این دوره روز پنجشنبه 29 آذرماه 97 ساعت 19 در نگارخانه پردیس هنرهای زیبای داشنگاه تهران برگزار خواهد شد و حضور برای عموم علاقمندان تئاتر بخصوص دانشجویان ازاد است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از بهترین های سینمای ایران
چقدددر دوسش دارم ..
۲۸ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید