آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش حرفه ای
S3 : 06:08:48 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۷ بهمن تا ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
۱۷:۰۰ و ۲۱:۰۰
۱ ساعت
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۳۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بخش اصلی: ۴۰.۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت: ۳۰.۰۰۰ تومان

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش حرفه ای / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

عکس‌های پایه

نمایش حرفه ای | عکس

اخبار

›› تخفیف ۴۰٪ نمایش «حرفه‌ای» برای دانشجویان

›› ساعت سانس دوم نمایش «حرفه‌ای» تغییر کرد

›› جزییات نمایش «حرفه‌ای» رضا کیانیان مشخص شد

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
آخرین اجرا رو امشب دیدم. همه چیز عالی بود ولی التماس میکنم آقای محترم , خانم محترم, اون موبایلت رو خاموش کن , با موبایلت حرف نزن , با صدای بلند نخند , اگر نمیتونی رعایت کنی برای چی میای میری رو اعصاب . نیا برادر من نیا خواهر من .
شدم مهره سوخته...
نمایش حرفه ای اثری زیبا در کنار هم قرار گرفتن المان ها به طور دقیق کنار هم، از طراحی صحنه تا اجرای بازیگران بود. به نظر من آقای کیانیان تلاش کرده بود به طور ظریفانه ای محتوای اثر را به اوضاع امروز و دیروز خودمان، تفاوت های تفکرات نسل ها، مانند پدر با پسر و از این دست موضوعات پیوند دهد.

پ.ن1: لطفا موبایل هایان را خاموش کنید. آقای کیانیان مجبور شدن نمایش رو قطع کنند زمانی که موبایل یکی از دوستان زنگ خورد.
پ.ن2: این ها فقط نظرات شخصی هستند.
Unforgiven(Farhad)، علیرضا و محمد شمالی این را خواندند
امیرمسعود فدائی، وحید عمرانی، نشمیل و Mehrsara این را دوست دارند
حرفه ای عجب داستانی شده... یه اجرا در میون صدای این موبایلا داره مشکل ایجاد میکنه... انگار باهاش لج کردن
۲۰ اسفند ۱۳۹۵
دقیقا در روزی که ما هم برای تماشای نمایش رفتیم هم این مسئله پیش اومد و کلا پس از اون تمام لذت نمایش از دست رفت
۲۳ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دزد اصلی تو روز دزدی میکنه...
لیلى شجاعى، محسن سرابی و شیما یزدانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب دیدم... من فراموشکار اما طعم شگفت انگیز یک تیاتر خوب را در ته ذهن هی مزه مزه می‌کردم و از اول کار فکر کردم کی و کجا دیده‌ام... وسط تیاتر نشد ولی با جستجو یافتم... ۸۳... قشقایی... نمی‌دانم به قول دوستی رجعت به گذشته است یا چی... ولی این تیاتر کاملن معمولی و شاید کمی پایین‌تر از قد و قواره انتظار من بود و متن خوب هم با شوخی‌های سبک و عدم غافلگیری که در متن بود گویی از همه طعم شیرین و جادویی ۱۲-۱۳ سال پیش خالی شده بود...
به هر روی خوب است که باز اجرا می‌شود ولی کاش آقای کیانیان عزیز بیش از یک جمله یاد آقای محمدی کرده بود و به آن اجرا وفادارتر بود!
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش با بازی رضا کیانیان، هدایت هاشمی، بهاره رهنما و... آغاز شد.
تایمشم بزنید. این چه وضع اطلاع رسانیه. مردم علاف نیستن 24 ساعت پای سیستم باشن. شان استاد کیانیان رو حفظ کنید
۰۹ اسفند ۱۳۹۵
ممنون همیاری عزیز....زحمت نکشید لطفا....وقتی ساعت اعلام نکنید دوستان خودشون به صفحه خرید بلیط مراجعه میکنند......در واقع نبود این جمله به اصطلاح خبری بهتر از بودنش است......
۰۹ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
موضوع جالبی داشت
منو به فکر برد که اگر این اتفاق برای خود آدم بیفته چه حسی داره ؟

بازی جناب کیانیان رو دوست داشتم و البته بازی جناب هاشمی هم خوب بود
درباره بازی خانوم رهنما...خب اولین اجرایی بود که از ایشون می دیدم و چندان دلچسب نبود برام ...مخصوصا لوندی هایی که نقششون داشت
هدف از حضور و رفت و آمد افراد رو در قسمت انتهایی صحنه نفهمیدم
طراحی صحنه و اون رعد و برق ها خیلی خوب بود
در مجموع
تیاتری بود که دیدنی بود و دوسش داشتم در عین حالی که عالی هم نبود

شهرام هورشید، AlolA، محسن سرابی، نشمیل، فرهاد سمایی و وحید عمرانی این را خواندند
celine این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دورود
نمایش" حرفه ای" با بازی عاالی رضا کیانیان، نمایش نامه قوی و روان، سوژه و ایده ای نو، طراحی دکور مناسب و درخور، استفاده بجا از اصوات، موسیقی و نوپردازی و روایتی جذاب با مضمونی اجتماعی آمیخته با طنز وگوشه های سیاسی و بداهه گویی های گاه و بیگاه بازیگران توانمندش، نمایشی است که حرف خودش را می زند و البته حرفی هم برای گفتن دارد.همچنین، شما را یک ساعت طوری سرگرم می کند که متوجه گذر زمان نمی شوید و در نهایت باعث می شود راضی از سالن خارج شوید.
محسن سرابی و amdgh این را خواندند
محمد رحمانی، ف.امامی، سارا یزدانی و وحید عمرانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
'حرفه‌ای' نه اونقدر خوبه که‌ آدم رو به وجد بیاره، نه اونقدر ضعیفه که با اعصاب خوردی بخوای سالن رو ترک کنی، یک جاهایی ریتم کار کنده ولی خب منصفانه بخوام بگم موضوعش در نوع خودش جالبه، شخصا یک جاهایی از دیالوگ‌ها به این فکر می‌کردم که اگر حتی یک درصد در زندگی واقعی کسی اتفاقی مشابه بیفته چقدر میتونه ترسناک باشه(که‌ خب البته اتفاق هم میوفته) ، و در نهایت از بداهه‌گویی‌های خوب رضا کیانیان هم نباید گذشت.عکسی متناسب با محتوای نمایش« حرفه ای »
لینک عکس : http://uupload.ir/files/80hu_herfei.jpg


خرید بلیت سانس‌های تازه آغاز خواهد شد.
چرا رزرو سانسهای جدید ساعت 17 ندارن؟ مخصوصا روز سه شنبه
:((((
۰۶ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این اثر از لحاظ زمانی در دورانی می گذرد که به لحاظ تاریخی واقعه ای بی نظیر در شرف تکوین است ، فروپاشی بلوک کمونیسم ، آن هم در جغرافیایی که به لحاظ شخصیت کاریزمایتیکی چون مارشال تیتو که علیرغم تفاوتهای آشکار و فاحش قومی ، نژادی و فرهنگی اقوام ساکن ، کشوری واحد همچون یوگسلاوی را بعنوان کشوری پیشرو ، با ثبات و اثرگذار در بلوک شرق مطرح نمود ، لذا در نقد و بررسی این اثر همچون هر اثر تاریخی دیگر باید آن را در ظرف زمان خویش دید تا به آنا کرونیزم دچار نگردیم .
در زمانهایی از این اثر ؛ مامور لوک نماد جامعه ی خویش است و به نمایندگی از جامعه ی خود سخن میگوید ، او از یکطرف به واسطه ی سالهای سال شنیدن نظریات سوژه خود ( بخوانید مخالفان ایدئولوژی کمونیسم ) به لحاظ فکری تحت تاثیر ایشان قرارگرفته و از سوی دیگر نظم اجتماعی ، انضباط سیستمی و امنیت جامعه را که که تضمین کننده بقاء و دوام جامعه است از دست رفته می بیند و نتیجه ی این از دست رفتن نظم و امنیت را فروپاشی سیاسی و اجتماعی میداند ( مراقبت دائمی لوک از پنجره نشان از نگرانی جامعه از فقدان امنیت است ) . دیالوگها و رفتارهای لوک در صحنه نشان از یک تعلیق عمیق در وجود وی دارد ، او مانند آونگی بین نظریه پردازیهای لیبرالیسم سیاسی و عملگرایی توتالیتاریسم در نوسان است ، ای بسا لوک پس از ملاقات با تیا میخواست به بیمارستان روانی برود ، آیا جامعه ی آن روز یوگسلاوی به واسطه ی زندگی در فضای یک نظام سیاسی توتالیتر گرفتار انواع بیماریهای سایکولوژیک شده بود ؟
تاریخ ثابت کرد که نگرانیهای لوک ( بخوانید جامعه ی آن روز یوگسلاوی ) بی جهت نبوده است ، فرو افتادن پرچم کمونیسم در جامعه ای که به لحاظ فرهنگی آمادگی برپایی حکومتی مبتنی بر سیستم آزاد را نداشت منجر به بروز جنگهای داخلی و خونریزیها و فجایعی گردید که همچون داغی تا دنیا دنیاست بر پیشانی اروپا و ای بسا دنیا باقی خواهد ماند ، در سزارین دردناک و خونینی که در جغرافیای یوگسلاوی اتفاق افتاد شش کشور و دومنطقه خودمختار جدید متولد ... دیدن ادامه ›› شدند .
در این نمایش ؛ لوک ( بخوانید بشر بالغ امروز ) انتقادی تلخ و طعنی گزنده را به جریان روشنفکری آرمانگرا وارد میکند ، به داوری حقیر قله ی این نمایش این طعن و انتقاد است ؛ جایی که لوک در پاسخ به ادعای تیا که می گوید " همه چیز را باید از بنیاد عوض کنیم " می گوید " هیچ چیز در این دنیا از بنیاد عوض نمی شه ، اگر میخوای چیزی عوض شه ، خودتو عوض کن " . بن مایه ی پیام این نمایش همین دیالوگ است ، همین دیالوگی که دنیا معنا در آن نهفته است ، همین دیالوگی که راه روشن فردای همه ی جغرافیاهایی است که آحاد افراد آن فکر میکنند باید کاری کنند ، سرنوشت یوگسلاوی و یوگسلاویها ثابت کرد که تغییرات سریع در جوامع ، راهکار آرمانگرایان تندرو و بدون پشتوانه عمیق فرهنگی و اجتماعی است ، برای تغییرات راهبردی و عمیق و موثر ، افراد جامعه باید خود را در معرض تغییر قرار دهند ، آنگاه تغییرات بنیادین و دائمی و متزاید و رو به پیشرفت ، خود از راه می رسند بدون اینکه نیاز به فعل و انفعالات ناگهانی باشد .
اما به لحاظ هنری داستان نمایش از ساختار ، انسجام و فراز و فرود خوبی برخوردار است ، دیالوگهای میان متنی فرصت خوبی برای ادامه گفتگوی دو شخصیت اصلی داستان فراهم می آورند .
اجرای نمایش بجز ابتدای آن که شخصیت تیا شکل میگیرد ، تقریبن بی نقص و استادانه به انجام می رسد ، با نور ، خوب کار می شود و حس فضای نمایش را به بیننده منتقل می نماید .
در دو سه مورد ، کلمات رکیک هنجار شکنانه ای ادا می شود که حذف آنها به ساختار نمایش هیچ آسیبی وارد نمیکرد و به داوری حقیر ، بهتر بود که حذف می شد .
نتیجه اینکه به لحاظ پیام درونی ، بجز یکی دو مورد که البته مهم و اساسی نیز هست ، نمایش حرف زیادی برای گفتن ندارد ، آقایان کیانیان و هاشمی دو نقش اصلی را خیلی خوب و ملموس شخصیت پردازی میکنند ، به نظر می رسد ترجمه ی خوبی از کار انجام شده است ، به هر صورت تماشای این کار خوب را توصیه مینمایم .
خرید بلیت سانس‌های تازه از روز چهارشنبه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۲ ظهر آغاز خواهد شد.
با سلام به نظر من قیمت بلیط بیش از اندازه بالا رفته! اصلا منصفانه نیست!
۲۸ بهمن ۱۳۹۵
بلیط خارج از ظرفیت باز نمیکنین؟ برای روز یکشنبه؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۵
بنده هم با نظر خانم میرزارضی موافقم. این حد از قیمت برای قشر تئاتردوست خیلی منصفانه نیست.
۰۵ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی هدایت هاشمی و آقای کیانیان بسیار خوب بود، مخصوصا مواقع مستی و موقع گریه ها ، قصه و موقعیت ها عالی ، صحنه عالی ، رعد و برق هم ایده ی خوبیه، بداهه هایی هم که در بازی ها بود واقعا حرفه ای بود . یه کار واقعا حرفه ای ، مرسی
وحید عمرانی و سپهر امیدوار این را خواندند
Unforgiven(Farhad) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خیلی خوب اما نه عالی.از اون هایی نیست که بعد از چند روز بگید عجب چسبید و عالی بود.بازی رضا کیانیان عزیز و آقای هاشمی بسیار روان و خوب بود.دلیل حضور خانم رهنما در این نمایش رو اصلا متوجه نشدم .همچنین زیرکی آقای کیانیا ن برای هم زمانی نمایش با این ایام را خیلی پسندیدم.
در کل پیشنهاد میکنم به این نمایش برید
پرند محمدی، fate83 و amdgh این را خواندند
الهه بیرک آبادی این را دوست دارد
کدوم ایام ؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واااااای یعنی عاااااااااااااااااااالی و فوق العاده یکی از چند شاهکاری که امسال دیدم . پیس فوق العاده و با تنطیم شاهکار متنبرای اجرای در ایران و تنظیم خوب و جذاب صحنه و لباس و بازیهای فوق العاده و روان . دست مریزاد
بازی رضا کیانیان فوق العاده زیبا بود،عالی،عالی،عالی
نمایشنامه خیلی دلچسب بود
هدایت هاشمی شروع خوبی نداشت اما کم کم که گرم شد همون شد که ازش انتظار میرفت
زمان نمایش واقعا به اندازه بود و خسته کننده نمیشد
بازجو لوک:هیچ چیز در این جهان از بنیاد عوض نمی‌شود و اگر می‌خواهی چیزی عوض شود، خودت را عوض کن!
سارا کوهجانی این را خواند
Someone، سها طاهری و پونه خدابخش این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عالی بود، پیشنهاد می کنم دیگران ببینن
راجع به هیچ تئاتری ننوشتم ولی خواستم به دیگران پیشنهاد کنم دیدن اینکار رو از دست ندن . دیالوگها عالی بازی عالی . ممنون
خرید بلیت سانس‌های ویژه ساعت ۲۱ از روز پنج‌شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ساعت ۱۲ ظهر آغاز خواهد شد.
سلام. آیا برای روز جمعه 29 بهمن سانس ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
۲۴ بهمن ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید