آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کنسرت سهیل سهیلی
S3 : 13:37:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
سه‌شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸
۱۶:۳۰
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

سهیل سهیلی هنرمند بینا‌رشته‌ای و محقق و مترجم اهل تهران است. او در خانواده‌ای با ریشه‌های فرهنگی به دنیا آمد  به طوری که از خردسالی شروع به نوازندگی سازهای ضربی موسیقی سنتی ایرانی و نهایتاً به آهنگسازی با سازهای موسیقی غربی‌ و نوازندگی گیتار و باس پرداخت. او دوره‌ نیمه رسمی خود در حوزه‌ هنر به‌عنوان نوازنده در گروه موسیقی مستقلی به نام پاتریام در اوایل دهه‌ی ۸۰ خورشیدی شروع کرد. گروهی که در خلال آن سال‌ها در یک فیلم سینمائی داستانی مطرح شد. او از آن زمان به عنوان تکنسین صدا در صدابردار اجراهای صدا و استدیو‌های ضبط مشغول به کار می‌باشد و به‌عنوان هنرمند استودیوی ضبط و صداگذاری تعداد زیادی از اجراهای تئاتر و فیلم‌ها را برعهده داشته است. تحصیلات او در زمینه‌ ادبیات انگلیسی است ولی به دلیل تغییر رشته‌‌ دانشگاهی از مهندسی به  سمت و سوی  رشته‌های زیرشاخه‌ی فرهنگ و هنر و همچنین حوزه‌ تحقیق او - نقد‌ادبی - موضوعات مورد بررسی او شامل عنوان‌های گسترده‌ای مانند جامعه‌شناسی، زبان‌شناسی، تاریخ و موارد بیشتر است. با دسترسی به این منابع الهام، او هیچ‌گاه فعالیت‌ کاری خود را به یک رشته یا زیر‌سبک خاص در حوزه‌ فرهنگ و هنر یا علم محدود نمی‌کند، به طوری که با انواع بی‌شماری از مدیوم‌ها مانند متن، صدا و ویدئو که شامل سبک‌های مشترک و زیر سبک‌های آنها مشغول به کار است.

 

 

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

مکان

چهار راه کالج،‌ خ حافظ، خ استاد شهریار، بنیاد رودکی

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید