آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم ۵۰ کیلو آلبالو
S3 : 01:04:29 | com/org
بها: ۴,۰۰۰، ۴,۵۰۰ و ۵,۰۰۰ تومان
داستان «پنجاه کیلو البالو» که در ژانر کمدی رمانتیک تولید شده است از مجلس عروسی مرجان آغاز می شود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری دامادخلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود باعث آشنایی ناگهانی او و آیدا می شود و اتفاقات ناخواسته ای برای آنها می افتد.
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شانس شانس شانس!
این تنها واژه ایه که در توصیف وصف و حال امروز مانی حقیقی می تونم به کار ببرم!
اصلا" کاری به فیلم دیگر مانی حقیقی یعنی اژدها وارد می شود که به نظرم فیلم خیلی خوبی بود ندارم.بحث من فقط همین فیلم 50 کیلو آلبالوئه.
مانی حقیقی به یه سری دلایل مثل نوه ابراهیم گلستان بودن محبوبیت زیادی داره و به همین علت هر فیلمی هم که بسازه طرفدارانش حاضر به قبول هیچ انتقادی درباره ایشون نیستند و به همین دلیل هم مقداری مغرور شدند به خودشون که میگن استادیوم آزادی رو چند بار خالی و پر کردم!! و به همین خاطر افتخار می کنم!! ( الان دقیقا" یادم نمیاد چند بار گفتند!) انگار که ملاک خوب بودن یک اثر فقط فروش بالای اون هست. باید دید رضایت مردم بعد از دیدن اثر چقدره؟ این مغرور شدن برای هر فرد معروفی خیلی خطرناکه.حالا چه شخصیت سیاسی باشه چه هنری چه مذهبی و...چون دیگه ضعف های خودش رو نمی بینه. به نظرم بهتره جناب مانی حقیقی مراقب این خطر باشند.به قول معروف میگن از فضل پدر تو را چه حاصل؟ آیا ابراهیم گلستان هیچ وقت فقط برای گیشه چنین فیلمی ساخت؟
ضعف فیلم کمدی بودن نیست که عده ای از دوستان گفتن که مگه فیلم کمدی بده و... ما فیلم های کمدی خیلی خوب هم داشتیم مثل مومیایی 3 مثل مرد عوضی یا ورود آقایان ممنوع یا نهنگ عنبر. ضعف فیلم در درجه اول پوچ بودنشه. دوم استفاده از بازیگرای معروف فقط برای چند ثانیه که من به این میگم گول زدن مخاطب. بالاخره اون افراد طرفدارانی دارند که به خاطر اونا میان سینما و این یعنی بی احترامی به اونا. آیا ارزش داره به خاطر سود این کار رو با مخاطب بکنیم؟ و اسم تمام این بازیگران رو هم در تبلیغ بیاریم و...
به ... دیدن ادامه ›› شخصه فقط به نظرم سکانس عروسی و اتفاقاتی که اونجا افتاد خوب ساخته شده بود و بعد از اون فیلم کاملا" از ریتم افتاد.
با این حال با همه انتقاداتی که به این فیلم دارم اما این رفتارهای تند و قهری رو راجع به یک فیلم نمی پسندم که اکران یک فیلم متوقف بشه. به هرحال برای هر فیلمی یه عده زحمت کشیدند. البته این فیلم شانس آورد که فروش خودش رو کرد. فیلم هایی که اصلا" فرصت اکران پیدا نمی کنند و بعد از مدتی فراموش میشن کم نیستند.
پرند محمدی، الهه الف، سپهر امیدوار و محمد لهاک این را خواندند
Positron و Negin Fooladi این را دوست دارند
البته نهنگ عنبر هم فقط می خواد از کاریزمای عطاران سود ببره هیچ سرو شکلی درستی نداره و روایت فیلم پرت و بی ربط جلو میره همینطور من سالوادور نیستم جالبه که هیچ کس به سامان مقدم یا منوچهر هادی اعتراض نمیکنه از این سودجویی نسبت به کاراکتر سمپاتیک عطاران اما مانی حقیق رو محکوم میکنیم چرا؟
۲۵ خرداد ۱۳۹۵
فروش بالا نشان دهنده عدم توهین به شعور مخاطب نیست. باید نظر مردم رو بعد از دیدن فیلم پرسید. سالوادور و 50 کیلو آلبالو هردو کلی فروش کردند. ولی اکثرا" همه بعد از دیدن هردو فیلم ناراضی بودند.
فیلم های مسعود ده نمکی هم رکورد فروش در سینمای ایران رو شکستند. ولی بیشترین توهین به شعور مخاطبان بودند. در حالی که فیلم های اصغر فرهادی که احساس می کنم برای هر سکانس فیلم فکر شده فروششون نسبت به سایر فیلم ها کمتره ( جدایی نادر از سیمین تقریبا" نصف اخراجی ها 2 فروش کرد.)ولی اکثرا" رضایت مخاطبان رو به دنبال داشتند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۵
قطعا همینطوره فروش بالا لزوما به معنی کیفیت بالای فیلم یا رضایت داشتن از فیلم بعد از تماشا نیست ولی بحث توهین به شعور مخاطب به نظر من پیچیده تر از این حساب و کتابهاست مخاطب عام خیلی درگیر دقت در انتخاب فیلم برای تماشا نیست یا اینکه اگر فیلم در پایان رضایتش را جلب نکرده مثل من یا شما خیلی خودش را بابت دیدن فیلم ضعیف سرزنش نمیکند یا اینکه فکر کند به شعور او توهین شده است مخصوصا اگر فیلم کمدی باشد و چیزیهای مثل رقص و موسیقی پر تب و تاب و یا
کمدین محبوبی مثل عطاران در فیلم باشند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به نظر من فیلم ضعیفی بود. پایان فیلم هم از همون ابتدا مشخص بود. جز دو سه مورد شوخی و طنز که بتونه آدم رو بخندونه چیز دیگه ای نداشت. می دونم که قرار نیست یه فیلم طنز به موضوعی عمیق و فلسفی بپردازه... اما کاش کاش همون بحث طنز هم بیشتر پرداخته شه. من به شخصه سر کلاه قرمزی بیشتر قهقهه میزنم تا فیلمهایی مثل سالوادور یا پنجاه کیلو...
کاش سطح سلیقه مون و توقعمون از طنز به حدی بالا بره که نه فیلمسازان دنبال ساخت چنین فیلمهایی برن و نه بازیگران حاضر به بازی در چنین فیلمهایی باشن :)
سعید زادمهر این را خواند
مجتبی بشیرپور، رومینا خلج هدایتی، کیمیا TAV و روشنک این را دوست دارند
آقای میلادی شایدم شما درست می فرمایید. هرچند به نظر من متاسفانه بخش عمده ای از سینمای طنز ما چیزی جز طنز سخیف و اهانت به تماشاگر نمیتونه باشه.
اما به هرحال از ماست که برماست. تا وقتی که چنین فیلمایی تماشاگر و در نتیجه فروش میلیاردی دارن و بهترین سالنها بهشون اختصاص داده میشه همین آش و همین کاسه خواهد بود. :(
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
آقای میلادی عزیز آقای حقیقی سیتزن آمریکا هستند و احتیاج به فیلم ساختن برای گرفتن گرین کارت ندارن!!!....دیگه تو تیوال هم تهمت و افترا!؟
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من تبلیغ این فیلم رو همه جا دیدم از توی شبکه های ماهواره ای گرفته تا توی سایتهای پربازدید و فیلم رو هم عید دیدم. واقعا فیلم ضعیفی بود و حتی طنز به کار رفته در اون هم به هیچ وجه جالب نبود و فیلم با شوخی های سطحی و البته تعداد زیاد بازیگر مطرح که هر کدوم چند دقیقه ای میومدند و میرفتن جلو میرفت.

فقط من برام سوال هست بازیگرانی که در این فیلم هستند، خودشون میدونن تو چه فیلمی دارن بازی میکنن؟ واقعا از ته دل فیلم رو تایید میکنن ؟! اگه میدونن خوب نیست، که قطعا بهتر از من میدونن خوب نیست، خوب چرا بازی میکنن، زور و ارعابی بهشون میشه، میخوان از قافله بودن در سینما عقب نمون، پول خیلی خوبی بهشون میدن ...

خیلی متاسفم
ببخشید ولی فقط برای اگاهی سایرین میگویم در شبکه های فارسی زبان ببخشید ( منظورم ماهواری ) که حقیقا در اشاعه فرهنگ لمپن حسابی سنگ تمام می گذارند تا ماهیت شان محتواشان بسیار اسف بار است معلوم هر چیزی که بی کیفیت سر از این شبکه ها باید در اورد حیف و افسوس که از وقتی هم وطنان عمر و قتشان می گذارند. بر تماشای این گونه شبکه ها .
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
تو عمرم فیلم به این بدی ندیده بودم امیدوارم واقعا آخرین درد دل مانی حقیقی باشه در این سطح از به اصطلاح کمدی ....
۳۰ فروردین ۱۳۹۵
خانم مینا تو همون شبکه های ماهواره ای تبلیغ فیلمهای خوبی مثل ابد و یک روز رو هم می بینیم. در واقع تبلیغ اغلب فیلمها پخش میشه.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عالی عالی عالی بود این فیلم.. تقریبا هر کسی که از سالن بیرون میومد راضی بود.. یعنی حدود 1.5 ساعت سینما رو هوا بود از صدای خنده مردم.. چقدر خوبه که فیلم هایی از این دست بیشتر ساخته شوند..
وقتی به هوای گذراندن ساعاتی خوش وارد سالن گیشه شدم متوجه شدم اکثر فیلم ها علی رغم داشتن کارگردانان صاحب نام و برنده شدن در جشنواره های متعدد موضوع غمگینی دارند و تنها فیلمی که به نظر با بقیه فرق میکرد 50 کیلو آلبالو بود.. از اونجایی که تقریبا همه فیلم های طنز در چند سال گذشته واقعا آبکی و غیر قابل تحمل بودند در کمال بی میلی این فیلم رو انتخاب کردم.. ولی.... خیلی خوب بود.. حرکت جدیدی بود که قبلا در سینمای ایران ندیدم.. موضوع خوب.. طنز عالی.. موسیقی مناسب با فیلم.. خلاصه خیلی راضیم ازشون و آفرین میگم به مانی حقیقی پیشنهاد میکنم همین راه رو ادامه بدید..
نظر من درست برعکس شماست . درود
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
من هم با شما موافقم....بسیار فیلم لذت بخشی بود...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
دوس باشین باهم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من هیچ وقت این ملت را حالشون نمیدونم از یک طرف میگن چرا فیلما تلخه از طرف دیگه فیلم کمدی ساخته میشه میگین چقدر سخیف و بد.اگر سخیف چرا پس سریال های ترکی و آمریکای جنوبی را می بینند.اینقدر تناقض را نمی فهمم.
همون طور که مانی جان حقیقی گفته میخواست فضای سینمای تجاری را تجربه کرده و به نظرم تجربه خوبی بود.و مانی حقیقی دوباره برمیگرده سر فیلمسازی خاص خودش.توی این سینمای تجاری که دوستان عزیز علیخانی و فرح بخش سالی چند تا از این نوع فیلم را تهیی میکنند با آنها مقایسه کنیم .فیلم فیلم خوبی است.
هستی مهدوی عالی بود.این استعداد دوست داشتنی و آرام سینمای ایران امیدوارم زود به سیمرغ ها و جایزه های زیاد برسه که اطمینان دارم
آقای امیری عزیز، من به این سری دوستان لقب "همیشه ناله" رو دادم...این قبیل دوستان همیشه در حال ناله کردن هستند....فیلم های اجتماعی از دیدشون سیاه نمایی هستش، فیلم های کمدی از دیدشون لودگی هستش و غیره.....به این قبیل دوستان باید گفت" باشه تو خوبی!!)
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
من این پست رو قبلا ندیده بودم....در مورد جماعت غر زن باهاتون موافقم....این که کسی سینما رو همیشه جدی بگیره و حتی در کمدی ها توقع رعایت اصول سینمایی رو داشته باشه قابل درک و احترام هست(البته خیلی از کمدیهای موفق جهان هم با چنان معیارهایی مردود خواهند شد) اما اونهایی که فیلمهای سینمای ایران رو متهم به سیاهنمایی و تلخ بودن و.....میکنن و بعد کمدیها رو هم متهم به سرخوش بودن و بی خیالی و..... مشکلشون اینه که صرفا دوس دارن ژست دانای ناراضی رو بگیرن
۱۵ آبان ۱۳۹۶
ممنون محمد رضا جان بابت پیامت .والا توی این سینما صحبت از سلیقه مخاطب شوخی بیش نیست.چون هنوز مخاطب نمیدونه چی دوست داره ببینه
۱۵ آبان ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فیلم هایی از این دست که بیشتر جنبۀ سرگرمی را مد نظر قرار می دهند به هر حال برای سینمای ما لازم هستند و مانی حقیقی توانسته در میان این دسته از فیلم ها یک سر و گردن از بقیه بالاتر کار کند و برخی از کلیشه های هندی وار و پیش پا افتاده را دور بزند.
اما نکته ای که به نظر می رسد این است که ورود افراد به واسطۀ رابطه به سینما مطمئناً آسیب زننده است. برای مثال امید روحانی که یک منتقد و مدرس سینماست چه لزومی داد که در سینما بازیگری کند آن هم با این همه پرکاری در فیلم های مختلف. روحانی حتی از یک بیان و صدای در حد متوسط نیز برخوردار نیست و بسیاری از حروف را نمی تواند صحیح تلفظ کند و پدر هفت جد تماشاگر در می آید و دو گوش هم از بغل دستی های خود غرض می کند تا متوجه شود که این آقا چه دارد می گوید. مگر بازیگر حرفه ای و کارکشته در رِنج سنی 60 سال کم داریم که از یک منتقد سینما با ضعف های متعددی که در بازیگری دارد اینقدر استفاده می شود؟! ای کاش در وادی هنرِ این مملکت، هر کسی سر جای خود بود.
رومینا خلج هدایتی، ف کیوان، شیوا الف و کیمیا TAV این را خواندند
علی نصری این را دوست دارد
این نظر شماست آقای میلادی. ممنون از اظهار نظر.
اما به قول سعدی:
هر کس را عقل خود به کمال نماید و فرزند خود به جمال...
نقدهای منتقدان حرفه ای کشور را نیز در مورد این فیلم بخوانید بلکه روزنه های دیگری نیز بر شما گشوده شود.
۱۹ فروردین ۱۳۹۵
من هم امیدوارم جناب آقای عمرانی...این گونه افراد زامبی وار فضاهای مجازی مثه اینستاگرام رو تبدیل به فضایی برای عقده گشایی های خودشون کردند، امیدوارم مسؤولان عزیز سایت تیوال اجازه ندهند که این زامبی های فکری فضای فرهنگی تیوال رو هم با لجن های مغزی خودشون خراب کنند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
جناب آقای مقدم والله الان به این نتیجه رسیدم که صد رحمت به اون علف هرز!!...لااقل یه ریشه ای داره!!
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

ما که با وضعیت هوا و بارون سیزده به در ترجیح دادیم بریم این فیلم رو ببینیم
بد نبود
میخواستیم یکی دو ساعتی شاد باشیم و بخندیم که خدا رو شکر همینجورم شد
البته انتظار میرفت طنزش بیشتر باشه

یه خسته نباشید به کلیه عوامل و دست اندرکاران
یه کمدیه "اغراق" نسبتن خوب و خنده دار _اونقدر اغراق که لباس زیر ساعد سهیلی شلوارک شده بود!_
با مولفه های مورد علاقه حقیقی _ آبادان و سفر، طبقه روشنفکر و مرفه، قوانین و احکام_
با رنگ بندی و موزیکهای زیبا و فانتزی _ هپی آبادانی_
با ادای دینی به پدر و ابوالحسن تهامی و سینمای روشنفکری دهه 60
بشکل یه دورهمی دوستانه با دعوت از سروش صحت، علی صادقی، ویشکا آسایش، مهران غفوریان، نادر سلیمانی که کارکردی در پیشبرد فیلم ندارند _ ولی قطعن خیلی خوش گذشته_
با چندتا دیالوگ عالی!

شد یه فیلم :))

مانی حقیقی تمام تلاش خود را برای کشاندن مردم به سالنها با بیشترین هیجان و البته بیرون کردنشان با کمترین رضایت کرده است.
حقیقتا فیلم افتضاح بود !! :(
فقط بازیگر ریخته بود ملت را جذب کند
مثلا بازی غفوریان و اسایش در کل بیش از ٦٠ ثانیه هم نیست.
فیلمنامه بسیار کلیشه ای است.
هیچ نکته اجتماعی یا اصلا طنز جذابی (بجز شوخی هایی که ما در دبیرستان با همکلاسی ها داشتیم!) به چشم نمیخورد.
این فیلم را با سالوادور... جمع کنند، کلا شاید ٣ دقیقه جذاب داشته باشد.
حیف از این همه وقت و پول ملت که به جیب تهیه کنندگان و کارگرداناتی با این حد از تعهد سینمایی می رود.
خدای من ....
با شما موافقم. بویژه با عبارت «تهیه کنندگان و کارگردانانی با این حد از تعهد سینمایی». جالب تر این که امثال این آقای کارگردان- با برداشتی که من از نحوه حرف زدن و واکنشهای ایشون در نشستِ بعد از فیلم اژدهاشون داشتم- تقریبا خدا رو هم بنده نیستن!!!

همین چند روز پیش هم توی اینستاگرام پُستی گذاشته اند با این مضمون که «بلیط 50 کیلو آلبالو برای کفِ سالن فروخته میشه و جا نیست و شرمنده ام و فِلان».

بله، متأسفانه فی الحال در بر همین پاشنه می چرخه.
۱۴ فروردین ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اینکه «50 کیلو آلبالو» اصلا فیلمی باشد که بتوان چند خط در مورد آن نوشت جای سوال و تردید دارد. داستان را اگر بچلانی آنقدر آب از آن خارج می‌شود که دیگر چیزی برای گفتگو از آن باقی نمی‌ماند. هرچند یک فیلم کمدی را نباید کالبدشکافی کرد و دنبال داستان جاندار در آن گشت (که البته با همین حرف خودم مخالفم!) اما لااقل انتظار می‌رود که طنزهای بکار رفته و موقعیتهای خلق شده و دیالوگهای استفاده شده چیزی فراتر از لات بازی‌های یک زن خشمگین و یک عاقد رو به موت باشد و یکی دو شوخی کلامی درباره‌ی چه کسی همسر چه کسی است باشد. طنز بکار برده در این فیلم کمدی اصلاً قابل انتقاد نیست، چون اصلا طنزی در آن بکار برده نشده است! شوخی‌ها آنقدر سطحی و تکراری و بی‌ در و پیکر است که اگر کل آن را بخواهی بررسی کنی فراتر از «تو برو بشین پشت ماشین رختشویی» نمی‌رود.

مانی حقیقی این فیلم را شش سال پیش ساخته است. یعنی دو سال قبل از «پذیرایی ساده». پذیرایی ساده فیلم مقبولی بود. اژدها وارد می‌شود را ندیده‌ام، اما بنظر می‌آید آن هم، با توجه به داستانی که گویای ژانر علمی – تخیلی است، اثری قابل توجه باشد. فرهاد توحیدی هم آدم گردن کلفتی است. پیش از این یکی از بهترین فیلمهای کمدی ایرانی، یعنی «مرد عوضی»، را نوشته است. حالا ترکیب این دو نفر، مانی حقیقی و فرهاد توحیدی بطور عجیبی چیز مزخرفی از آب در آمده به اسم مانی توحیدی (نامزد دختر قهرمان داستان!) که به اندازه‌ی کاراکترش لوس و بی‌مزه، اما پر زرق و برق و دهان پر کن است. (بعد نوشت: منبع من برای اینکه این فیلم در سال 88 ساخته شده صفحه ی مانی حقیقی در ویکیپدیای فارسی است. ممکن است اشتباه باشد!)

فراموش نباید کرد که چنین فیلمی تمام معیارهای «فرعی» یک فیلم موفق را به همراه دارد: رنگها در فیلم فریاد می‌زنند، بازیگرهای دوست داشتنی قدم به قدم به صف ... دیدن ادامه ›› ایستاده‌اند، عنوان مانی حقیقی به عنوان کارگردان و بازیگر می‌درخشد و همه چیز بنظر می‌رسد سر جای خود قرار گرفته است. اما: رنگها در فیلم اگزجره و در بعضی مواقع بدون هارمونی هستند (مقایسه کنید با آتش بس 2، که هیچ چیز اگر نداشت، اما استفاده از رنگش فوق العاده بود)، از کمدین‌های مشهور فقط برای گیشه استفاده شده است، نه علی صادقی فرصت خل بازی‌های همیشگی خود را پیدا می‌کند و نه ویشکا آسایش، سروش صحت، مهران غفوریان و نادر سلیمانی اهمیتی، به جز چهره‌شان دارند. و نه حتی مانی حقیقی 6 سال پیش چهره‌ای چندان شناخته شده برای عموم بود.

«50 کیلو آلبالو» یک فیلم به معنای واقعی ضعیف است. یک سوژه‌ی نسبتاً بکر، موقعیت خلق شده برای چهار جوان در حال ازدواج، با یک مقدار بسیار زیادی بی‌مزگی و شوخی‌های کاملا دم دستی و رنگ و لعاب تزئین شده که حتی یک سکانس هم ندارد که بعد از دیدن فیلم از بیاد آوردنش یا تعریف کردنش برای دیگران بتوان لبخند زد.
فیلم پارسال ساخته شده
۱۲ فروردین ۱۳۹۵
ممنون صادق جان. اصلا وقتی کسی با من موافقه، ذوق میکنم (:
۱۳ فروردین ۱۳۹۵
من جایی خوندم که مانی حقیقی گفته این فقط یه فیلم گیشه پسند و بفروشه که همینطورم هست . گیشه اونو پسندیده و فروش خوبی ام داشته با وجود تمام ضعف هاش .
من خودم با خیلیا مواجه شدم که برای دو ساعت رهایی از افکار روزمره ی زندگی که این روزها اکثرا هم تلخن خودشونو رو صندلی های سینما پرت کردن !!! :)))
در ضمن خودم وقتی این فیلمو دیدم تنها نکته ی جالبی که ازش تو ذهنم مونده فقط موسیقی پایانیشه که به شدت جالب بود :))
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمی فهمیدم آدم های اطرافم تو سالن سینما برای چی قهقهه می زدن، تا کی قراره دست به دست شدن زن ها و قوانین تو هین آمیز و شوخی های جنسیتی تو این مملکت باعث خنده و تفریح بشه!
جدای از اینکه فیلم کمدی سخیفی هست و دستاویز شوخی های دم دستی میشه و اصلا طنز هوشمندانه ای نداره اما این عینک فمینیستی تون را اگر بردارید و فیلم رو جدی نگیرید به این دری وری ها مردم هر روز میخندن و فیلم هم اونقدر خودش رو جدی نمیگیره . چه بسا زن جنون پیشه فیلم که با نانچیکو به مرد حمله میکند با نمک است اما وقتی دست به دست می شود وقیح است !؟
۰۹ فروردین ۱۳۹۵
خانم سین عزیز، خوبه که از دیدن فیلم لذت نبردید چون فیلم کلا یک هجویه است و اساسا نقدی بر همه فیلمهای سطحی یا اصطلاحا فیلمفارسیه که ساخته میشه.و بدا به حال آنها که اینهمه از تماشای آن لذت بردند و قهقهه زدند.
۱۰ فروردین ۱۳۹۵
فیلم به نظر من هجویه نیست . البته قبول دارم مانی حقیقی توی فیلم هاش بازیگوشی میکنه ولی وقتی شما یک فیلم مبتذل درست میکنید ، فیلم فقط یک فیلم مبتذل هست و نه بیشتر .
احتمالا مانی حقیقی با خودش میگه که من مثل دهه 40 آمریکا که کمدی اسکروبال میساختن منم یک فیلمی میسازم که زندگی درون تهی طبقه مرفه رو نشون بده ولی فیلم عملا همون فیلم های بیخودی است که در سینما می بینیم و تعدادشون هم کم نیست .
۱۰ فروردین ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
باز این تهرانیای سوسول رو دست انداختن!
[سالن شماره 2 سینما قدس اصفهان با خنده ی حضار منفجر می شود!]
آیدا(هستی مهدوی) : با کسی راجع به این موضوع صحبت نکنیا! خریتی که کردیم مث یه راز باید بین خودمون بمونه!
[نقل به مضمون]

+ عکس(!) :
http://www.salamcinama.ir/public/images/usrUploader/movImg/50kilooalbaloo10.jpg
مانی غیرحقیقی: اژدها که وارد شد بودجمون تموم شد! حتی کسری هم آوردیم! به قول خارجکیا:
The Big Short (*)
هیچی دیگه مجبور شدیم با فرهاد توحیدی یه 50 کیلویی آلبالو بفروشیم! آلبالوهاش بدم نبودن خداییش. به هر حال اگه فیلم خوبی نبوده شما به بزرگی خودتون ببخشین!


(*) : ماهنامه ی سینمایی همشهری 24 در شماره ی اسفند خود این عبارت را "شرت بزرگ" ترجمه کرده بود!
برای اولین بار مانی حقیقی راضی ام کرد، فیلم رو دوست داشتم ... به دلیل وجود بازیگرهای خاص، گریم های جذاب، طراحی لباس و نوع تدوین حداقل بیننده رو از لحاظ بصری ارضاء می کرد... ولی قصه !!!!
در کل امیدوارم به سینما در ژانر کمدی (به خصوص کمدی فانتزی) بهای بیشتری داده بشه .
خیلی به شددددددت که نه !!! ولی دیدنش و توصیه میکنم !
راستی سال نو تیوالی ها مبارک ♥
سال نو شما هم مبارک :)
۰۴ فروردین ۱۳۹۵
منتظر اکران "اژدها وارد می شود" هم هستیم . . .
۱۹ فروردین ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا فیلمی فوق العاده جذاب و دوست داشتنی بود.......موضوعی رمانتیک و عاشقانه و موسیقی های شاد و بی نظیر و گریم ها و صحنه ها و لباس های متفاوت و موقعیت های کمدی و طنز بی نظیر........حتما ببینید
این فیلم را امشب در کنار دوست عزیزی دیدم....همان چند دقیقه ی اول که گذشت با خود گفتم نیما ! کار تمام است ! خودت را آماده کن که چنددقیقه دیگر باید به نشانه اعتراض سالن سینما آزادی را ترک کنی !
هر چه جلوتر رفت با رشد و پرورش شخصیتها، فضای گنگ اولیه کم کم رنگ بهتری بخود گرفت !
دست آخر کارگردان جوانی را تحسین کردم که بازیگران اسم و رسم داری را چنان به کار گرفت که 180 درجه با آنچه در ذهن بینندگانشان نقش بسته بود، متفاوت باشند و این دلیل آن بی علاقگی دقایق اول بود !
لذت بردیم از بازی و موسیقی شاد و لباس های رنگارنگ و فضای باز (خداراشکر!) سینما و همه ی بدعتهای زیبا و جالب مانی جان حقیقی !

زنده باد !
اون قسمت کارگردان جوانش به اندازه ی کل فیلم فان بود :) مرسی بابت نوشته تون
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
حالا تهش چهل و پنج شش سال باشه بیشتره مگه ؟!
قربان شما :-)
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
همین که مانی عزیز مانند فیلم قبل کلاه بر سرمان نمی گذارد نشانه احترام است ! جای خالی عزیزان دیگری هم در این فیلم احساس می شد ایکاش می شد فیلمنامه! را طوری طراحی کرد که شاهد درخشش همه عزیزان بازیگر می بودیم که اگر اینگونه می شد زیبایی کار از همینی که هست صد البته زیادتر می شد .زیاد مهم نیست فرصت که هست ان شا ا... کارهای بعدی !
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید