آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سری‌کارگاه رمان کاراگاهی/جنایی
S3 : 15:45:44 | com/org
دوشنبه ها
۱۷:۰۰
۲ ساعت
بها: ۲۳۰,۰۰۰ تومان
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 86070687 تماس بگیرید.

ادبیات کاراگاهی/پلیسی از محبوب‌ترین گونه‌های ادبی در سرتاسر جهان و زیرشاخه ای از ژانر جنایی و معمایی است. بنابراین  باید درون یک داستان کاراگاهی، معما و مسائل مربوط با جرم و جنایت اتفاق بیفتد. در هسته ی چنین داستانی باید حوادث و وقایع داستان  با هم ارتباط منطقی داشته باشند. خواننده باید به خواندن داستان ترغیب شود و تلاش کند مجرم را براساس سرنخ‌هایی که نویسنده در داستان ارائه کرده، شناسایی و معما را حل کند. درگیری خواننده با اثر در این موقعیت  به هنر نویسنده بستگی دارد.
در طرح ژانر پلیسی یک سری فاکتورها برای ارزیابی وجود آورد و در نوشتن یک داستان کاراگاهی باید فاکتورهای  کلیدی طرح یا دست کم تعدادی از آن ها راگنجاند که در این دوره در ارتباط با این فاکتورها  مانند اینساید جاب، گمراه کردن خواننده، وجود یک کاراگاه با تجربه، و ... و همچنین مسائلی بنیادی تر مانند عناصر تعلیق و معما صحبت خواهیم کرد.

مدرس: نوید فرخی

مکان

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، خیابان نظری، پلاک ۵۲، واحد ۱۲
تلفن:  ۸۶۰۷۰۶۸۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید