آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ارباب پونتیلا ونوکرش ماتی
S3 : 01:11:59 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ دی تا ۰۲ بهمن ۱۳۹۴
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

شماره رزرو: ۰۹۳۸۹۹۰۰۲۱۲

گزارش تصویری تیوال از نمایش ارباب پونتیلا ونوکرش ماتی / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، بعد از ایستگاه محمودیه، جنب بانک آینده، پلاک ۲۷۸۴
تلفن:  ۲۲۶۶۶۱۹۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک اجرای پرانرژی و پر از نقاط قوت! خوشحالم که تمدید شد و امشب توانستم این نمایش را ببینم. به نظرم این نمایش می توانست خیلی بهتر هم باشد چنانچه در یک سالن بزرگتر و بهتر به روی صحنه می رفت و امکانات بیشتری در لباس و لوازم صحنه می داشت.
بازیها خوب بود و بعضی بهتر و چشمگیرتر. به اعتقاد من هم مثل اکثر دوستان یکی از یهترین بازیها مربوط به نقش تلفنچی است که در کنار بیان سریع و بامزه ای که دارد دارای کاراکتر هم است. بازی نقش ارباب پونتیلا هم بسیار خوب و کارشده است. نقش دختر ارباب هم اجرای خوبی دارد.
خسته نباشید!!
فرشید بزرگنیا این را خواند
n s این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای این نمایش در روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه لغو شده‌است. خریداران محترم برای جابه‌جایی بلیت خود با شماره ی ۶۶۸۷۱۸۹۷ تماس بگیرند یا دوستانی که امکان یا تمایل به حضور ندارند می توانند با ایمیلی به پشتیبانی تیوال به نشانی support@tiwall.com دربرگیرنده شماره پیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت، بلیت خود را لغو فرمایند.
یک نمایش آهنگین یا موزیکال که من تا حالا نمونه اش رو ندیده بودم و برام جذاب بود. کارهای اخیر آقای شهرستانی به نوعی کلاسیک و اصیل محسوب می شه. پرداختن به مفهوم طبقات اجتماعی و تقبیح طبقۀ فرادست توخالی و کم مایه در چنین قالبی برام جالب توجه بود.
متأسفانه نمایشی خوب در سالنی خیلی ضعیف و بد اجرا می شد که تماشاچیها از یک سو به خاطر فشردگی و کوچک بودن جا در فشار بودن و از یک سو به خاطر مهربانی آقای شهرستانی (و البته خودشون هم عذر خواستن) که اجازه می دادن به کسایی که تقریبا تا اواخر یا شاید بهتره بگم تا اواسط نمایش هنوز وارد سالن می شدن و با سر و صدا و کاملا بی ملاحظه دنبال جاشون می گشتن یا صندلی این طرف و اون طرف می کشیدن و البته جای سؤاله که توی چنین سالن کوچکی چرا بلیط خارج از ظرفیت هم می فروشن که عده ای وسط اجرا بیان روی زمین تشک پهن کنن و بشینن ...
وحید هوبخت و شادی بهرامی این را خواندند
ذوق زده، حمیده صمدی، هلیا، n s و نینا ا.بستیانی این را دوست دارند
البته به نظرم موسیقیش حذف میشد بهتر بود.
۲۹ دی ۱۳۹۴
که متأسفانه این شعرها خوب اجرا نشده بود به نظرم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۴
ممنون سیما ح. از توضیحاتتون. من البته خیلی شخصیه که این سبک رو نمی پسندم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از تماشای این نمایش به اوج رضایت مندی به عنوان مخاطب نرسیدم. اما لذت بردم.خوشبختانه آقای شهرستانی در تربیت بازیگر بسیار موفق اند. و بسیار زیرکانه نقش افرینی ها به هنرجوها سپرده شده. آنهایی که مسلط ترند مدت زمان بیشتری روی صحنه هستند. بازی مسلط و روانِ ارباب و دخترش اوا و نامزدش را دوست داشتم.
تنها موردی که واقعا من رو به فکر فرو برد این که چرا این سالن؟؟
حمیده صمدی و rominism این را خواندند
Nina Bastianovski این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی را دیدم. بسیار مفرح بود. گرچه اجرا و پخش موسیقی ها از کیفیت استاندارد یبرخوردار نبود. اما این اتفاق در نمایش آن را جذاب تر می کرد. بازیگران نقش دختر ارباب و ماتی و خود ارباب و تیپ قاضی و کشیش خوب بودند. پرده ی بیرون کردن نامزد دختر ارباب و امتحان کردن دختر ارباب توسط شوفر بهترین قسمت نمایش بود. و به زانو افتادن قشر مرفه بی تفکر رو به خوبی نشون داد.
حمیده صمدی و n s این را خواندند
rominism و Nina Bastianovski این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب از تماشای این نمایش لذت بردم. فضای شادی داشت و بعضی صحنه ها واقعا جالب بود. مثل صحنه ای که ارباب با تلفنچی صحبت می کرد. بازی تلفنچی و بیانش به خصوص در همون صحنه خیلی خوب بود. کاراکتر زن قاچاقچی هم بامزه بود. بازی نقش ارباب هم بسیار خوب بود. در مجموع بازیها خوب بودند.
این نمایش واقعا ارزش اینو داره که در یک سالن بهتر و بزرگتر و با امکانات بیشتر به روی صحنه بره. فقط به نظرم طراحی لباس و همینطور گریم می تونست بهتر باشه.
خسته نباشید!
ناهید حدادی و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
مرتضا و n s این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای چهارشنبه 23 دی
درباره نمایش می توان و باید که بیشتر نوشت. نگاه برشت به زندگی و تاتر و تلفیق آن با خوانش و اجرایی ایرانی ترکیب جالبی ساخته است.
اما آنچه در مجال کم، احساس دین کردم که حتما بنویسم این بود که دوستان را تشویق کنم به دیدن کار. پشیمان نمی شوید.
و دست مریزاد میکاییل شهرستانی هنرمند که حاصل اعتمادش به شاگردانش و تلاش او برای ارتقای کارش در اجرا کاملا پیدا بود. اجرایی خوب از گروهی پر انرژی بود، که اگر نظر دوستان را نمی خواندم باور نمی کردم تعدادیشان اینقدر کم تجربه اند. می شد گروهی را تماشا کرد که بسیار جدی و حرفه ای کار کردند. بخصوص بیان کار شده ی بازیگران قابل تحسین بود.
خسته نباشید. منتظر اجراهای بعدی گروه می مانیم.
وحید هوبخت و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
عماد، Marillion، farhad riazi و ناهید حدادی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
22 دی ماه به تماشای نمایش ارباب پونتیلا و نوکرش نشستیم. نمایشی که با متن زیبای برشت، سیر داستانی تسلط نظام سرمایه داری را رقم می زد که موجب دور شدن انسانیت در عالم هوشیاری بود بازگشتی که امکان پذیر نمی نمود مگر در عوالم مستی که منجر به تلألو مناظر وجودی و درونی فرد می شد. براستی جناب شهرستانی توانسته بود شاگردان موثری را در قالب نقشهای موجود تربیت نماید. به نظر می آمد کارگردان از سادگی طراحی و آکسسوار صحنه قصد مدنظر قراردادن بازیگر توسط بیننده را دارد، کاری که نشان از اعتماد بالای کارگردان به تربیت شاگردان خود داشت. در اجرای نمایش احساسات پونتیلا کمی تصنعی به نظر می رسد اما با گذشت چند دقیقه از زمان نمایش حالت مناسبتری به خود گرفت.
در مورد مکان اجرای نمایش باید گفت نزدیکی صندلیهای به همدیگر و راحت نبودن آن، همچنین وجود ستون جلوی تماشاگران، باعث شده بود تمرکز و دید، کمی مختل شود.
آرزوی موفقیت برای بازیگران و جناب شهرستانی عزیز را دارم
تینا جعفری و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
Marillion، n s، عماد، ناهید حدادی و هلیا 1002 این را دوست دارند
ببخشید میشه بفرمائید ستون جلوی تماشاگران کجاست دقیقا که موقع خرید بلیط لحاظ کنیم..ممنون
۲۵ دی ۱۳۹۴
ستون در قسمت راست قرار دارد که با توجه به اینکه برخی قسمتهای تاتر در سمت راست اجرا می شود ناخوآگاه قسمتی از نمایش از دید پنهان می شود توصیه من فقط ردیف اول صندلی ها است
۲۵ دی ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رساند این نمایش تا چهارشنبه ۳۰ دی ماه تمدید و امکان خرید بلیت روزهای تازه این نمایش فراهم گردید.
برتولت برشت...
کسی که فرمالیسم را با محتوا آشتی داد... به بیانی واضح تر.. آشنا زدایی را وام گرفت و معنا را به گونه ای بکر بدان افزود و تعبیر اشتباه از فرم را اصلاح کرد...
استاد شهرستانی با درک درست سیستم برشت، کارگردانی و طراحی این نمایشنامه ی زیبا(ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی) را از همان ابتدا به گونه ای توطئه نموده، که تماشاگر در عین لذت بردن از فضای پر خون و ریتمیک این اپرت شاداب، به جوهر اصلی محتوا دست می یابد و تا انتها این یکدستی حفظ می شود. اثری که به دور از گلایه های کلیشه ای با شلاق طنز به نقد نگاه ابزاری سرمایه داری و ماشینیزم به انسان می پردازد.
اما آنچه به گونه ای درخشان و خیره کننده در مسیر پر پیچ و خم طی شده توسط استاد شهرستانی به چشم می آید، سیستم درست و تحسین برانگیز ایشان در تربیت " بازیگر " است که خوشبختانه به شکلی روشمند به پرورش استعدادهای جدید و گمنام اما خوش آتیه در عرصه ی تئاتر ایران منجر می شود.. تئاتر ایران با وجود تلخ کامی می تواند به داشتن مکتب شهرستانی به خود ببالد و امیدوار باشد...
به آگاهی می رساند امکان خرید بلیت روزهای تازه این نمایش فراهم گردید.
شاهین نصیری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای دیشب رو دیدم. آثار برشت رو دوست دارم. اما متن این نمایشنامه رو نخوندم و به همین دلیل دوست داشتم که این نمایش رو ببینم.
استفاده از موسیقی، دکور ساده و نقاشی به عنوان لوازم صحنه در برخی جاها به نظرم به ایجاد فضای مد نظر برشت و تکنیک فاصله گذاری کمک کردند.
بازیگر نقش ارباب پونتیلا تا حد زیادی تونسته دوگانگی آن شخصیت رو نشون بده. نقش تلفنچی رو دوست داشتم. اجرای خوب و متفاوتی داشت. نقش ماتی و آتاشه هم بازیهای خوبی داشتند. در مجموع بازیها برای اولین تجربه ی روی صحنه خوب بودند.
خدا قوت به همه ی گروه و آقای شهرستانی عزیز!
دیشب به تماشای نمایش ارباب پونتیلا و نوکرش نشستم. نمایشی ساده و بامزه. کارگردان اصرار ندارد با طراحی و آکسسوار خاص صحنه،تماشاچی را جذب کند. این بار از موسیقی بهره جسته و به نظرم ایده جذابی است. در مورد بازیگران هم گمان می کنم به غیر از بازیگران نقش ارباب و دختر ارباب که اجرای خوبی داشتند بقیه اولین بار است که صحنه را تجربه می کنند. در مجموع از تماشای کار دیگری از آقای شهرستانی لذت بردم.
به آگاهی می رساند امکان خرید بلیت روزهای تازه این نمایش فراهم گردید.

امشب اولین شب اجرای نمایش " ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی " بود .
استاد بنام جناب میکائیل شهرستانی گرانقدر و بسیار عزیز
قدردان و از صمیم قلب سپاسگزارم و ممنونیم .
نهال ها ی خوب تئاتر سرزمین مادری مان را چه با عشق و سرسختانه ، صبورانه و بلند پروازانه برای بالندگی و مانایی مراقبت و پیرایه پردازی می کنید .
تئاترما ن به قداست و بیکرانگی عشق شمایان ، گرانمایه استاتید بزرگش ، نه تنها نامیراست که هرروز خورشید را نشانه می رود .و ما شیفتگان به جان نشسته ی عشقش غرقه در شعفیم .
استاد ِ جان ... دیدن ادامه ›› ارادتمندتانم .
فرزندان دوست داشتنی ام هماره خوش بدرخشید . و به جان نقش بندید که تئاتر این خاک خوب با علم و عشق و فروتنی معنای بودن سر می دهد .
توفیقتان را آرزومندم عزیزانم .
مادری برای یک سر زمین، با قلبی سرشار از عشق و روحی دست نیافتنی
۰۲ دی ۱۳۹۴
معلم بزرگوارم همیشه ازتان می آموزم....مستدام باشید
۰۲ دی ۱۳۹۴
بیکران درود ها و سبزی ها نثار شما باد مادر ناهید، که نور خود از غرش ها بر ما دریغ نمی دارید.
۰۵ دی ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رساند امکان خرید بلیت این نمایش فراهم گردید.