آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم آشنایی با لیلا
S3 : 15:06:11 | com/org
بها: ۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰ و ۲,۰۰۰ تومان  |  جزییات
کیفیت ۴۸۰: ۱.۵۰۰ تومان
کیفیت ۷۲۰: ۱.۸۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰: ۲.۰۰۰ تومان
نادر ایده پرداز یک شرکت تبلیغاتی است که به شدت به سیگار وابسته است. او عقیده دارد کشیدن سیگار به ایده پردازی او کمک می کند. لیلا تستر یک شرکت اسانس عطر است و از حس بویایی فوق العاده ای برخوردار است. نادر و لیلا با هم آشنا می شوند. تنها شرط لیلا برای ازدواج با نادر ترک سیگار برای همیشه است.

گزارش تصویری تیوال از مراسم گفت‌وگو و دیدار با عوامل فیلم آشنایی با لیلا / عکاس: یاسمن ظهور طلب

... دیدن همه عکس‌ها ››

عکس‌های پایه

فیلم آشنایی با لیلا | عکس
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نادر : قرار بود ترک سیگار باشه نه ترک لیلا!
یک فیلم تقریبا بدون فیلمنامه که معلوم نیست نقش آقای کیارستمی کجای نوشتنش بوده و البته دیدن اسم آقای یراقی همزمان در فیلمنامه ، تهیه کنندگی ، کارگردانی و بازیگری خودش گویای یکه تازی و متاسفانه عقده گشایی فیلمه، حتی همه اینها کمک نکرده تا شاهد یک فیلم شخصی ، با دیدگاهی خاص باشیم_مثلا مثل رد کارپت_..... در تمام طول فیلم هم ریتم کند، همراه با شوخی های بی مزه و دیالوگ های تکراری بر سخت تر گذشتنه زمان فیلم اضافه میکنه .
لیلا حاتمی هم بازی جدید و تازه ای نشان نداده و همان شخصیت تکراری _حداقل به زعم من_ که در فیلم سر به مهر داشته رو تکرار کرده ، دختری منفعل که اصلا معلوم نیست عاشق چه ویژگی بارزی در آقای سیگاری نقش اول شده ، اقای سیگاری که در تمام طول فیلم هم به جای ابراز علاقه، نقشی منفعل و خونسردانه از خودش نشون میده ، ضمن اینکه هر بازیگر دیگه ای هم جای آقای یراقی بازی میکرد شاید تا حدودی فیلم بهتری میشد، در طول فیلم ،خیلی از تماشاچی ها سالن رو ترک کردن _من در سالن خانه هنرمندان دیدم_ و عده ای هم که مونده بودن میخواستن ببینن بالاخره چی میشه !و در نهایت تقریبا همه متعجب و گله کنان سالن رو ترک میکردن.
در مجموع اصلا فیلم رو دوست نداشت و به نظرم واقعا ارزش سینما رفتن نداره.