آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم آینه های روبرو
S3 : 06:48:05 | com/org
بها: ۲,۰۰۰ تومان
رویارویی رعنا و آدینه است، دو زن جوان از دو موقعیت کاملا متفاوت خانوادگی و اجتماعی که بر اثر حادثه ای با هم مواجه و همسفر می شوند. رعنا زنی کم تجربه و مذهبی است که بخاطر نیاز مالی، پنهانی مسافرکشی می کند و آدینه دختری سرکش و مرفه است که از خانه خود فرار کرده است. در میانه راه رعنا متوجه می شود که همسفرش دارای جنسیتی دو گانه است و قصد تغییر جنسیت دارد، واقعیتی که درک و پذیرش آن برای رعنا، غیرممکن و به منزله عبور از همه مرزهای اعتقادی و سنتی است.

اخبار

›› تولید «آینه‌های روبرو2» جدی نیست

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
از دیدگاه من فیلم خوبی بود. کارگردان هوشمندی داشت. بهره گیری از آقای ارشادی واقعا خردمندانه بود و حضور ایشان متناسب و واقعا وزنه ی خوبی برای فیلم بود. بازی خوب گرفتن (در مقایسه با فیلم های دیگر) از برخی از بازیگران که نام نمیبرم که تقریبا هیچ کار خوب و قوی ای در فیلم دیگرشان نداشته اند اما در این فیلم نمی شود گفت بد بازی کردند ، نقطه ی قوتی برای کارگردان است. من سواد سینمایی و فیلم سازی ندارم. اما نمی دانم چرا صدابرداری یا صداگذاری فیلم را خیلی مطلوب احساس کردم. بازی ها انصافا خوب بود. خصوصا بازیگر نقش رعنا ( غزل شاکری)و آقای ارشادی، ... گریم خیلی خوب بود. موسیقی فیلم که بیشتر در تیتراژ پایانی نظرم را جلب کرد خیلی خوب بود. مشخص بود که کار فرد باتجربه ای همچون آقای خلعتبری می تواند باشد. داستان فیلم خوب بود. قصد تحمیل بد و خوب را نداشت و فقط داستان را مطرح و عنوان کرده بود. سکانس صحبت رعنا با آقای ارشادی خیلی دیالوگ های خوبی داشت. در کل حتما به دیدنش می ارزید.
+ برایم خیلی جالب توجه بود که خانم غزل شاکری (بازیگر نقش رعنا) بازیگر فیلم گلنار بوده اند و حتما خیلی از ما در زمان کودکی فیلم ایشان را دیده ایم.
manimoon، کیمیا TAV و علی عبدالرحیم این را خواندند
گیل‌آوا، سید حامد حسینیان و عاطفه این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ضعیف و شعاری. فضای سورئال با شخصیت های رئال؟ فضای سورئال و روایت؟ بسیار کند و جان فرسا. ضمن آن که بوی سفارشی بودن هم می داد!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خوشبختى فقط به دل نیست ، پا مى خواد. اپیزود امیر جعفرى عالى بود.
این انگشت ماشه کشه، همون بهتر که نباشه. اپیزود کارگرها خیلى خوبه. سینا رازانى ، علیرضا محمدى ، سیروس همتى خیلى دوست داشتنی هستن.
الهام کردا و وحید آقا پور هم خوبن.
عالی بود این کار.بازیها همه عالی بود پیشنهاد میکنم هر کسی نرفته حتما بره
چه زیبا بی اندازه ها را به اندازه آورده بود!
کاش نه تنها اندازه آنها که اندازه خودمان را نیز بدانیم.
حسین کاری زاده و صبا افضلی این را خواندند
manashomali khodabande این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Masood
درباره فیلم آینه های روبرو i
-بچّم ، بچه بود که رفت! (علی سلیمانی در نقش پدر شهید)
-بچّم ، مَرد بود که رفت! (در نقش مادر شهید)

--------------------------------------------------------------------------------------

- اسم دخترت چیه؟

- زیبا.

-پاهای من فدای یه تار موی "زیبا خانوم". اگه اینا جونشونو نداده بودن ، الان اسم بچه ت "اُمّ فلان" بود همه مون هم داشتیم عربی می رقصیدیم (امیرجعفری در نقش فرهاد)
قشنگ ترین پرده ، پرده ای بود که امیر بازی میکرد.
۰۴ دی ۱۳۹۱

من اینو توی سربرگ نمایش ترن نوشته بودم.
نمدونم اینجا چیکار می کنه!
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خانوم دولت شاهی نبودن که؟!
حسین کاری زاده و رعنا جمالی این را خواندند
manashomali khodabande این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پرداختی طاقت فرسا به موضوعی نخ نما. سعی می کند منتقد شعارها باشد، اما خودش تماشاگر را موجودی بدون توان فهم داستان در نظر می گیرد که باید در سرتاسر نمایش برایش شعار و پیام های مستقیم داد. اصلا دیگر نمایشی در کار نیست، به شعارهای پشت سر هم ردیف شده می نماید. اثری از درام نمی بینیم. نه پستی، نه بلندی، نه شخصیتی که تماشاچی را نگران سرنوشتش کند.
بازی اکثر بازیگران هم در حد سالن اصلی تئاتر شهر نبود. طراحی صحنه هم بسیار خسته کننده بود.
یادآوری زلزله ی آذربایجان کار قشنگی بود، البته باید گفت هیچ کمکی به داستان نمی کرد.
گرچه فیلمی با موضوعی نو بود با هدف پیام رسانی اما بزرگترین معضل فیلمهای ایرانی ما هنوز هم کماکان اینست که از اواسط ابتدایی فیلم وبا روشن شدن موضوع کلی ، پایان و سیر داستان کاملا مشخص و قابل پیش بینی ست رکودی که در داستان پیش میاید و مخاطب را تنها با خود میکشد تا به ثانیه های پایانی برسد ... به نظر میرسید برای کارگردان و فیلمنامه نویس ،پیام داستان مهمتر از ساختار وکیفیت ارائه ی فیلم ست ....هنر فیلمبرداری چندانی دران ندیدم بازیها معمولی بدون جذابیت های حرفه ای و درمورد تعدادی از بازیگران بدون حس وکاملا نمایشی
متاسفانه چیزی که بیشتر از هرچیزی در فیلم ناراحتم میکرد بازهم استفاده ی کلیشه ای از دین و مذهب در تعیین و تایید باور مخاطب ست تقسیم بندی آدمهای خوب و بد آدمهای پولدار و فقیر و ادمهای مذهبی و غیر مذهبی ...دراین فیلم هم تم اصلی داستان بوداز نظر من تنها نقطه ی قوت فیلم موضوع بود و در سایر موارد چیزی خاص و خیلی قابل تحسین وجود نداشت ....
به دیدنش حتما می ارزه
موضوعش کاملا جسورانه بود
بیشتر قصد اطلاع رسانی داشت نه تعریف قصه که درستش هم برای این موضوع همینه
به نظر من قصه داشت، خوبم روایت شده بود قصه اش.
۰۷ آذر ۱۳۹۱
کاملن موافقم!
۰۷ آذر ۱۳۹۱
خیلی خوب بود. هم تبلیغات داشت هم حس انسان دوستی و هم لذت آزادی و رهایی
۱۲ آذر ۱۳۹۱
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دارای داستانی سرراست و بدون پیچیدگی‌های زاید
بیان مشکلات بخشی از جامعه با داستانی تاثیرگذار
بازی‌های بسیار خوب مخصوصا رعنا

این فیلم من رو یاد خون بازی رخشان بنی‌اعتماد می‌انداخت.

صداگذاری نمیدونم مشکل از سینما (آزادی) بود یا فیلم، بخشی‌هایی از فیلم که مثلا از قابلیت دالبی استفاده شده بود اصلا خوب در نیومده بود، و صدا‌ها زاید به نظر می‌رسید.

بهترین بخش فیلم : صحبت رعنا با پدر آدینه

در کل فیلم خوبی بود و ارزش وقت گذاشتن رو داشت.
یعنی این نسخه ایی که تو سینما است تغییر داده شده با ااصل فیلم ؟
۱۲ آبان ۱۳۹۱
فیلم خیلی خوبی بود. بازی آدینه باور پذیر بود. با نظر آقای حسینیان موافقم بهترین بخش فیلم صحبت رعنا و پدر آدینه بود. بعد از مدتها خوشحال و راضی از سینما بیرون آمدم:)
۲۹ آبان ۱۳۹۱
ممنون حامدجان
۱۸ آذر ۱۳۹۱
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آنونس فیلم آینه‌های روبرو : http://www.aparat.com/v/i0SEo
موضوع فیلم بسیارجذابه بابت این کاربه خانم اذربایجانی عزیزخسته نباشید وتبریک میگم من منتظرفیلمهای نو وجذاب دیگری ازایشان هستم
۲۳ آبان ۱۳۹۱
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید