آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم آزمایشگاه
S3 : 05:52:27 | com/org
۱۶ خرداد تا ۳۱ تیر ۱۳۹۱
۲۰:۰۰
بها: ۵,۰۰۰ تومان

"آزمایشگاه" داستان یک جوان خجول شهرستانی است که با رتبه اول از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است. او برای استخدام به آزمایشگاه یک بیمارستان می‌آید، اما از لحظه اول با روابط و رقابت‌های آشکار و پنهان حرفه‌ای و عاطفی رو‌به‌رو می‌شود.

مکان

شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران(هنر)
تلفن:  ۲۲۸۷۲۸۱۸-۲۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من تو کل این فیلم از مانتو باران کوثری خوشم اومد :|
:))
۱۲ فروردین ۱۳۹۳
:))) قشنگ بود مانتوش نه؟
۱۲ فروردین ۱۳۹۳
بد نبود ((:
۱۲ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ضمن احترام به آقای امجد و به عنوان طرفدار نمایش نامه های ایشون به نظرم بهتره ایشون همون کار تاتر انجام بدن و برای تاتر بنویسن. نوع دیالوگ ها خیلی تاتری بود و اصلا واکنش بازیگر رو طوری که در تاتر باید انجام بشه می طلبید. و وقتی یه بازیگر سینما اون دیالوگ ها رو می گفت خیلی چیز لوث و بی نمک و سطحی ای از کار درومده بود!

پ.ن: من آخرش نفهمیدم این "از کار درومده" هست یا "از آب درومده"! یکی لطفا منو ارشاد کنه!
الهام حصاری، فاطمه رضائی، RaSouL و شیوا اکبری این را خواندند
علی د، آیدا حصاری و محیا بهرامی این را دوست دارند
داستان فیلم یه جورایی از نطر من شبیه فیلم های جوون پسند امریکایی بود که ادم بدای قصه می خوان نقش اول قصه رو جلوی دختر مورد علاقه اش سنگ روی یخ کن... البته یه جورایی :)
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
سطحی بود .. از اون فیلمهای فقط محض خنده .. در کنار هم بودن بازیگرهای تئاتر و سینما نتونسته بود کار رو متنوع کنه .. برعکس آشوب شده بود .. آقای افشین هاشمی کاملا بازی تئاتری داشتن .. در حالی که خانم کوثری و اقای کیانیان کاملا سینمایی بودند .. این دو گانگی از ارزش کار کم کرده بود
۲۲ خرداد ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید