کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش برف سرخ
S3 : 07:35:31 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۹ شهریور تا ۱۱ مهر ۱۳۹۳
  ۱۹:۳۰
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
تلفن رزرو: 09381313270

گزارش تصویری تیوال از نمایش برف سرخ (سری دوم) / عکاس: کامران چیذری

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش برف سرخ (سری نخست) / عکاس: کامران چیذری

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فهیمه: مگه خودت همیشه نمی گفتی فاصله بین سیاهی روی تخت و سیاهی روی بخت یه موی باریکه!

- - - - - - - - - - -

فهیمه: توهم گشنته؟
رحمان: نه! من که آدم نیستم!
فهیمه: گفتم شاید توکل به خدا خوردی سیری!

- - - - - - - - - - -

لیلا: هر موقع برف سرخ از آسمون بباره ، بخت سیاه اهل هنر هم سبز میشه!
به آگاهی می رسد به لطف گروه محترم سه اجرای پایانی به دلیل قدردانی از همراهی و مهربانی کاربران تیوال به عنوان یک هدیه با ۴۰% تخفیف و بهای ۱۲.۰۰۰ تومان خریداری می شود.
چقدر این گروه و نمایششون دوست داشتنی اند :)))
۰۹ مهر ۱۳۹۳
واقعا".
۱۷ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نون بربری نخر که منو یاد ِ ایل و تبار ِ بربرت میندازی :)
به آگاهی می‌رسانیم نظر به استقبال تماشاگران امکان خرید سانس ساعت ۲۱:۰۰ روز‌های ۵شنبه و جمعه (۱۰ و ۱۱ مهرماه) هم اکنون در تیوال فعال می باشد

* همچنین دانشجویان گرامی می توانند در تمامی روز‌ها با ارائه کارت دانشجوی خود به گیشه سالن از تخفیف ۵۰٪ استفاده نماییند.
طاها این را خواند
گلنوش لطفی، آذرنوش، رضا قاسم پور، جم، شکوه حدادی و ناهید حدادی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای ویژه‌ای برای این نمایش برای روز شنبه 5 مهرماه همینک در تیوال جای گرفت
طاها و ناهید حدادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام بر دوستان تیوالی

من متاسفانه نه سواد کافی و نه قلم هنرمندانه ای دارم که بخواهم در مورد این نمایش برایتان بگویم. خیلی چیزها هست که درکشان میکنم یا بهتر بگویم احساسشان میکنم ولی قدرت انتقالش را ندارم. ازین بابت از شما عذرخواهی میکنم. سطور زیر حاصل تلاش من است در انتقال گوشه ای از دریافتم از این نمایش:

اول اینکه نمایشنامه ی این کار واقعا خوب است و به ابوالفضل حاجی علیخانی ازین بابت تبریک میگویم اما از جنس نمایشنامه های شکسپیر نیست که قدرت دیالوگ هایش یک اجرای ضعیف را هم قابل تحمل کند بلکه نمایشنامه ای است که در اجرا زیبایی خود را مینماید؛ پس مستلزم کارگردانی است که به خوبی نمایشنامه را درک کرده و با آن ارتباط برقرار کرده باشد و بازیگرانی که از روحشان در نقش ها بدمند و موسیقی ای که احساس تماشاگر را به حس بازیگر گره زند. خوشبختانه در این نمایش همه ی این موارد در حد عالی است و نتیجه ی کار تئاتری زنده، خلاق، هنرمندانه و اصیل است.

این نمایش سهل ممتنع است. به جرأت میتوانم بگویم سواد، شعور و تسلط خانم صامتی است که چنین اصالتی به این نمایش میدهد. در عین سادگی و بدون اینکه ایشان به ... دیدن ادامه ›› خودشان زحمتی دهند و خیلی طبیعی شما میتوانید ببینید چه قدر همه چیز فکر شده و به جا و درست است، چه قدر نمایش ریتم فوق العاده ای دارد و چه زیبا مفهوم والایش را منتقل میکند. یک تراژدی در پس فضایی شاد نه فقط برای اینکه بگریی یا به یاد آوری، تا که درس بگیری و حرمت جایگاهت را بشناسی و فروتن باشی.

من امشب برای بار دوم این نمایش را دیدم که متاسفانه به علت مشکلی که برای یکی از نوازنده ها مدت کمی پیش از اجرا به وجود آمده بود، نوازنده ی دیگری جایگزینشان شده بود که خب به علت فرصت کم با گروه هماهنگ نبود. امیدوارم این مشکل در شب های بعد برطرف گردد که حتما همین طور خواهد بود.

در پایان از خانم صامتی و همسرشان آقای سنجری و کلیه ی عوامل نمایش تشکر میکنم و به امید خدا احتمالا دو بار دیگر نیز به تماشای این نمایش خواهم نشست و به همگی شما هم توصیه میکنم این تئاتر زیبا و دوست داشتنی و نوستالژیک و باحال و باصفا و عمیق و از دل برآمده را که واقعا جایش در میان تئاترهای این سال ها خالی بود، از دست ندهید و به این واسطه، هم درکتان را از این هنر افزایش دهید و هم روحتان را سبک و تازه کنید.
جناب ذوق زده عزیز
کاملا" با شما موافقم .
واقعا" جای این نوع نمایش ها در میان تئاتر های این سالها خالی بود .
خوشحالم که از دستش ندادم .
هر آنچه که از دل براید
لاجرم بر دل نشیند .
۰۹ مهر ۱۳۹۳
ذوق زده عزیزم ممنونم . سعادتی است با شمایان خوب و دلبسته ی تئاتر در جمع خانواده ی تیوال ، به تاخت اندیشه و دریافت تجربه پرداختن.

قول دادی برادر خوبی باشی

پس شما نیز مراقب خود باش .

از صمیم قلب برای شما و همه ی تیوالی های خوب و فرهیخته آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.
۰۹ مهر ۱۳۹۳
چشم، سعیم رو میکنم. باز هم ممنون
۱۰ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد طرح های تخفیف زیر برای این نمایش افزوده شد:

- از روز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه برای خرید بلیت دو نفر و بیشتر با ۲۵٪ تخفیف و با بهای ۱۵.۰۰۰ تومان
- تخفیف وفاداری تیوال: برای خریداران نمایش "ترانه های محلی" (با بازی خانم ِژاله صامتی) که با عضویت خود از تیوال خرید نموده بودند با ۲۵٪ تخفیف و بهای ۱۵.۰۰۰ تومان
لطف می کنید مدت زمان نمایش رو بگید؟:)
۲۴ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به من که خیلی چسبید. خانم صامتی عشق است. نمایش را به همتون توصیه میکنم. خیلی هنرمندانه بود و در عین حال بی ادعا. حظ کردم. آخر نمایش هم دوست داشتم همینطور بنشینم سر جایم و سکوت کنم و در حال و هوای نمایش باشم و هم با همه وجود براشان دست بزنم. اگر میشد بدون دست زدن سالن را ترک کرد بهتر بود. یعنی به نظرم جا دارد پایان نمایش را کمی بیشتر کش دهند چون حیف است حس پایان نمایش زود از بین رود.

تماشایش کنید و کلی انرژی بگیرید و حس های خوب

در ضمن امشب خانم صامتی مهربانی کردند و از همه تماشاگران دعوت کردند یک شب دیگر مهمان گروه باشند چرا که امشب به دلیل برخی مشکلات پیش از اجرا تمرکز کافی نداشتند. اخلاق حرفه ایشون ستودنی است.
ااااا ذوق زده. خیلی وقته نیستی. چرا؟ باب اسفنجی شخصیت کارتونی محبوب منه. البته پاتریک از اونم بهتره :))
۱۰ شهریور ۱۳۹۳
دوستان، می شه مدت زمان نمایش رو بگید؟:)
۲۴ شهریور ۱۳۹۳
75 دقیقه. امیدوارم برید و بپسندید.
۲۵ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این نمایش به زندگی زن و شوهری می پردازد که سالها با رویای بازیگر شدن، در پشت صحنه تئاتر کار می کنن این زوج بعد از سال‌ها به سالنی می‌آیند که در آن با هم آشنا شده اند.

ژاله صامتی کارگردان و بازیگر در مورد این اثر نمایشی گفته است: فضای کار کاملا رئال است و قرار هم نیست که کار خیلی عجیب و غریبی انجام بدهم چون آنقدر قصه واقعی هست که نیازی به کار خاصی به لحاظ شیوه اجرایی ندارد.


ایسکانیوز