آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش بازگشت مردگان
S3 : 01:49:01 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۱ آذر تا ۱۶ دی ۱۳۹۸
۱۸:۰۰
۵۰ دقیقه
بها: ۲۵,۰۰۰ تومان
جهانی پر از ترس، گناه، جنون و مرگ و انسان‌هایی پست و دزد و دغل کار که سرگشته به دنبال راه نجات هستند غافل از اینکه نجات دهنده ...

- این نمایش، پایان نامه هنرجویان و دانش آموختگان «کارگاه های ایده تا اجرا » موسسه هنری آرتا می باشد.- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش بازگشت مردگان / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پیرو لغو اجرای روز جمعه ۱۳ دی نمایش «بازگشت مردگان»، بلیت خریداران محترم با حفظ همان صندلی و کدپیگیری به روز دوشنبه ۱۶ دی ساعت ۱۸ جا به جا شد.
خریداران محترم لطفا در صورت نیاز به لغو بلیت خود، تا ساعت ۱۷:۰۰ روز یکشنبه ۱۵ دی، با پشتیبانی تیوال به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرند.
مهدی علی نژاد این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نقد مازیار فکری ارشاد ، روزنامه نگار ، منتقد سینما و تئاتر در خصوص نمایش بازگشت مردگان
شادی اسدپور و فرزین محدث در نمایش "بازگشت مُردگان" تجربه متفاوتی را ارائه کرده اند. ترکیبی از فرازهای نمایشنامه های کلاسیک ( آنتیگونه، هملت، اتللو و ...) با گروهی از بازیگران جوانی که خود در موسسه هنری آرتا پرورش داده اند. اینجا متن های کلاسیک در حاشیه قرار دارند و کاراکتر های این متون و ویژگی های فردی شان در کانون توجه قرار می گیرند. طراحی فرم و حرکت بازیگران از نکات مهم و چشمگیر این نمایش است. "بازگشت مُردگان" با لحنی تراژیک آغاز شده و ادامه می یابد و در نهایت به یک کمدی مدرن ختم می شود. دیدن این نمایش را به علاقمندان تئاتر توصیه می کنم. سالن شماره دو تماشاخانه مهرگان، ساعت شش عصر.
مازیار فکری ارشاد
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی شادی اسدپور و بازی الناز حمیدی، مرضیه پیمان، مهسا میرکاظمی، ابوالفضل نریمانی، کیمیا مرادی رفیق، عرفان شکوهی فر و... از پنجشنبه ۱۴ آذرماه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
واقعا نمایشتون عالی بود، هر شب که بیام هم کمه، کلی لذت بردم.بعد از مدت ها یه تئاتر عالی دیدم. همه عالی بودند، مخصوصا حرکات هماهنگ و دسته جمعی بازیگرها خیلی نمایش رو جذاب کرده، افکت ها نور و صدا عااالی.
۲۲ آذر ۱۳۹۸
دوستان عزیزم! چندین ماه شاهد تلاش بی وقفه ی شما بودم و از اینهمه شور و شوق و انگیزه ای که در شما بود به وجد میومدم ! امشب اجرای خیلی خوبی ازتون دیدم اونقدر خوب بودید و حرفه ای عمل کردید که انگار نه انگار برای بعضی هاتون تجربه ی اول بود!
شما آینده ی درخشانی دارید امیدوارم هیچوقت دست از تلاش برندارید!
خانوم اسدپور ،اقای محدث،اقای رزمجو حسابی خسته نباشید
۰۳ دی ۱۳۹۸
دیدن همچین کارگروهی بسیار لذت بخش است دست شما درد نکنه
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید