آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پرفورمنس بودن
S3 : 13:42:38 | com/org
امکان خرید پایان یافته
یکشنبه ۱۶ تا ۱۸ تیر ۱۳۹۸
۱۷:۳۰  |  ۵۰ دقیقه
بها: ۴۵,۰۰۰ تومان

درباره نمایش:
«بودن» (Being) پرفورمنسی بر پایه‌ی حرکت با تمرکز بر حضور دو فرد بر روی صحنه است. این اجرا درباره‌ی شکل گیری مکالمه میان انسان‌ها و به اشتراک‌گذاری فضا به منظور اکتشاف درباره‌ی این مسئله است که چگونه می‌توان با وجود تفاوت‌ها و تشابهات فرهنگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم.
بارا زیگفوس دوتیر طراح حرکت ایسلندی، فارغ التحصیل آکادمی هنر ایسلند، مدرسه‌ی هنر آمستردام و متعاقبا مدرسه‌ی پارتس است. بارا دارای شیوه‌ی خاص خود در پژوهش و طراحی موارد حرکتی است؛ شیوه‌ای مشخص و گویا دارای شاخصه‌های موسیقایی و منحصر به فرد. او برپایه‌ی نیاز به برقراری ارتباط با مخاطب در روندی بداهه‌پردازانه به طراحی می‌پردازد.
بارا در فستیوال ها و رخدادهای ملی و بین المللی زیادی مانند: فستیوال رقص ریکهویک (۲۰۱۳)، فستیوال فرینج استکهلم (۲۰۱۳)، فستیوال رقص دسامبر (۲۰۱۳)، ایسهات در اوسلو (۲۰۱۴)، پرفورماتیک بلژیک (۲۰۱۵)، فستیوال تئاتر بلژیک (۲۰۱۵)، مووینگ فیوچرز هلند (۲۰۱۵)، تئاتر آن زِ بلژیک، آیسهات کپنهاگ (۲۰۱۶) و ... اجرا داشته است.

عکس‌های پایه

پرفورمنس بودن | عکس پرفورمنس بودن | عکس پرفورمنس بودن | عکس

ویدیوها

مکان

خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، نبش تقاطع رازی، پلاک ۱۸، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۹۵۲۶۰۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فضای ساده این پرفورمنس کاملا با موضوعش همخوانی داره. یک دنیای سفید و دو بعدی با موزیک همراه خوب و حساب شده.
داستان تا جاییکه تونستم دریافت کنم از یک شخصیت پوچ نیازمند و یک شخصیت پوچ مغرور تعالی رو با زبان حرکت و بدن آغاز میکنه تا جاییکه این دو پی به هویت خودشون میبرن و بعد همدیگرو میبینند و به شناخت محیط می‌رسند تا جاییکه میتونند از اون محیط خروج پیدا کنند.
بازی خانم در وضعیت "شما خوب هستید پس منو دوست داشته باشید" و کاراکتر اقا در "من خوبم بهت اینو ثابت میکنم" با زبان بدن خیلی خوب نشون داده میشه و وجهه شماتیک داستان با اوج گرفتن و فرود موسیقی کاملا اثر بخش منتقل میشه.
کار شاید در حد ده دقیقه زیاد بود و مختصر بودن بعضی بخش ها به فالویینگ از سمت تماشاگر انگیزه بیشتری میداد.
کار و دوست داشتم مرسی از تمدید.
واقعا خسته نباشید در این گرمای غیر قابل تحمل با اون همه بازی بدن و اکتیویته زیر اون همه پروژکتور...
اجرای بسیار جالبی بود، مخصوصا دقایق پایانی اجرا که بسیار حرکت ها حساب شده و سایه ها بسیار جالب بودن.
اما پایان کار رو دوست نداشتم.
خسته نباشید.
بودن(being) پرفورمنسی بر پایه‌ی حرکت با تمرکز بر حضور دو فرد بر روی صحنه است. این اجرا درباره‌ی شکل گیری مکالمه میان انسان ها و به اشتراک گذاری فضا به منظور اکتشاف درباره ی این مسئله است که چگونه می‌توان با وجود تفاوت‌ها و تشابهات فرهنگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم.

بارا زیگفوس دوتیر طراح حرکت ایسلندی، فارغ التحصیل آکادمی هنر ایسلند، مدرسه ی هنر آمستردام و متعاقبا مدرسه‌ی پارتس است. بارا دارای شیوه‌ی خاص خود در پژوهش و طراحی موارد حرکتی است؛ شیوه ای مشخص و گویا دارای شاخصه‌های موسیقایی و منحصر به فرد. او برپایه ی نیاز به برقراری ارتباط با مخاطب در روندی بداهه پردازانه به طراحی می پردازد.
بارا در فستیوال ها و رخدادهای ملی و بین المللی زیادی مانند: فستیوال رقص ریکهویک (۲۰۱۳)، فستیوال فرینج استکهلم (۲۰۱۳)، فستیوال رقص دسامبر (۲۰۱۳)، ایسهات در اوسلو (۲۰۱۴)، پرفورماتیک بلژیک (۲۰۱۵)، فستیوال تئاتر بلژیک (۲۰۱۵)، مووینگ فیوچرز هلند (۲۰۱۵)، تئاتر آن زِ بلژیک، آیسهات کپنهاگ (۲۰۱۶) و ... اجرا داشته است.
خرید بلیت این پرفورمنس کاری از بارا زیگفوس دوتیر با اجرای معصومه جلالیه، علیرضا میرمحمدی (اجرای محدود سه روز یکشنبه ۱۶ تا سه‌شنبه ۱۸ تیرماه) همینک آغاز شد.
هانی حسینی و ندا نوتاش این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید