تیوال نمایش بلیط تیاتر
S3 : 06:47:01
امکان خرید پایان یافته
  ۱۴ دی تا ۰۳ بهمن ۱۳۹۳
  ۱۹:۴۵
 بها: ۱۲,۰۰۰ تومان

: نیما ذاکر
: محمد مازندرانی، بهارجمال زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، ،علی پیله ور،علی رضا رمضانی،حامد اسماعیلی،عباس احمدی، محبوبه تفضلی و نیما ذاکر

: پوریا عبدی
: محمد حق جو
: دستیار کارگردان
: مجید ستایش
: قاسم خلج
: نیماذاکر
: مجتبی رهنمون
: شهزادکاظمی
: محمدزنگنه
: ارنیکاتیاتر
: محمد حق جو یادداشت کارگردان: بلیط تیاتر نمایش می باشد به سبک کمدیا دلارته که در پنج اپیزود نقدی دارد بر روزمرگی ،کلی بینی و البته تکرار...تکرار...تکرار

تلفن جهت ارتباط با گروه و رزرو تلفنی:
09195562142

گزارش تصویری تیوال از نمایش بلیط تئاتر / عکاس: کوروش برزی

... دیدن همه عکس ها »

مکان

میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خ کبکانیان، نبش خیابان مرتضی زاده، پلاک ۱۲، طبقه ۴
تلفن:  ۸۸۹۶۳۱۸۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به آگاهی می‌رسد به دلیل استقبال مخاطبین، این نمایش تا جمعه ۳ بهمن ماه تمدید شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بلیت تئاتر
اول: وقتی به دیدن یک کار از یک گروه جوان و نیمه حرفه ای میریم اصولا باید در حد توان و بضاعت گروه توقع داشت و از این منظر بلیت تئاتر کار راضی کننده ای بود.
دوم: متن آنچنان که باید و شاید متن گیرا و جذابی نیست علی الخصوص در اپیزود اول و سوم
سوم: بازی های نمایش اکثرا خوب و روان و قابل قبول بود.(رجوع شود به بند اول) به خصوص دوست عزیزی که در اپیزود دوم نقش کارگردان تئاتر و در اپیزود آخر نقش پیتر رو داشتند که متاسفانه نامشون رو نمیدونم.
چهارم: کلیت کار از پس رسالت اصلی کمدی که آوردن لبخند به لب مخاطب است در بسیاری از فراز های نمایش بر می آید بدون اینکه به ورطه هجو و لودگی بیفته
پنجم: اجرای زنده موسیقی کار بر خلاف بسیاری از نمونه های اخیر که دیده بودم واقعا دلنشین بود.
در پایان آرزوی موفقیت های بیشتر و اجراهای به مراتب موفق تر برای این گروه دارم
درود بر شما آقای عظیمی
دست نوشتون زیبا و دوست داشتنی هستش
خوشحالم که از کار خوشتون اومده
۲۴ دی ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.mehrnews.com/news/2460744/%D9%86%D9%82%D8%AF-%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C
متن مصاحبه خبرگزاری مهر با نیما ذاکر(با تشکر از آروین موذن زاده)
نقد یکنواختی زندگی در «بلیط تئاتر»/ یاد خسرو شکیبایی زنده می شود


نمایش «بلیط تئاتر» به کارگردانی نیما ذاکر که درباره مساله روزمرگی و یکنواختی زندگی آدم هاست بازسازی نمایشی به همین نام با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی در سال 67 است که در تماشاخانه بازیگاه اجرا می شود.
نیما ذاکر کارگردان این اثر نمایشی که در تماشاخانه بازیگاه روی صحنه می رود به خبرنگار مهر گفت: نمایش «بلیط تئاتر» اجرای خود را از 14 دی ماه در تماشاخانه بازیگاه آغاز کرده است. این اثر نمایشی به مساله روزمرگی هایی که همه آدم ها در زندگی شان با آن روبرو هستند، می پردازد. این نمایش 6 ماه قبل نیز در یک سالن خصوصی و در سرای محله فردوس به صحنه رفته بود که استقبال از کار باعث شد به فکر اجرای مجدد کار بیفتیم.

وی ادامه داد: روزمرگی و یکنواختی هایی مثل خوابیدن، بیدار شدن، سرکار رفتن، دوش گرفتن و غیره هر روز در زندگی ما تکرار می شود بنابراین هدف این نمایشنامه پرداختن به مساله کلی بینی و نقد دقت نکردن به جزئیات کوچک زندگی و در نهایت تکرار و تکرار و تکراری است که در زندگی شاهدش هستیم.

این کارگردان درباره شیوه اجرایی نمایش توضیح داد: این نمایش به شیوه کمدیا دلارته اجرا می شود البته نه به معنای کامل بلکه ما تلاش کردیم این شیوه از اجرا را در بازی ها و بداهه پردازی که بازیگران در بازی شان روی صحنه ارائه می کنند، داشته باشیم. طراحی صحنه و گریم کار نیز به شکل فانتزی انجام شده تا در تضاد و تناقض با داستان تخت اثر باشد.

ذاکر در پایان صحبت هایش درباره انتخاب این متن برای اجرا توضیح داد: نمایش «بلیط تئاتر» برداشتی آزاد از نمایش های کوتاه کارل فالنتین است که در 5 اپیزود روی صحنه می رود. این اثر نمایشی 26 سال پیش و در سال 67 به کارگردانی هایده حائری و بازی درخشان زنده یاد خسرو شکیبایی روی صحنه رفته بود. خانم حائری در تمام مدت تمرین و اجرای اثر در کنار ما بودند و گروه را راهنمایی می کردند. سبک اجرایی این نمایش نیز برگرفته از همان اجرایی است که سال ها قبل با بازی خسرو شکیبایی به صحنه رفته بود.

محمد مازندرانی، بهار جمال زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، علی پیله ور، علی رضا رمضانی،حامد اسماعیلی،عباس احمدی، محبوبه تفضلی و نیما ذاکر بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش ... دیدن ادامه » «بلیط تئاتر» از 14 تا 30 دی ماه هرشب ساعت 19:45 در تماشاخانه بازیگاه میزبان علاقمندان تئاتر خواهد بود.

تماشاخانه بازیگاه در میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خیابان کبکانیان، خیابان مرتضی زاده، پلاک 12، طبقه 4 واقع شده است.
وحید هوبخت و حامد اسماعیلی این را خواندند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

اجرای ویژه هنرمندان و منتقدان نمایش " بلیط تئاتر"
نمایش بلیط تئاتر به کارگردانی نیما ذاکر روز یکشنبه 21دی میزبان هنرمندان ومنتقدان خواهد بود
به گزارش روابط عمومی نمایش ،هایده حائری کارگردان 27 سال پیش نمایش "بلیط تئاتر" 14 دی ماه در حضور جمعی از اصحاب رسانه نمایش "بلیط تئاتر" به کارگردانی نیما ذاکر را افتتاح کردند.
ایشان به عنوان هدیه پوستر نمایش خود را به نیما ذاکر اهداکردند و در سخنان خود از زنده یاد خسرو شکیبایی یاد کردند و اینکه 27 سال پیش امکانات امروز وجود نداشت و از شمعدان خود برای صحنه نمایش استفاده کردند
این نمایش برای دانشجویان تخفیف 30 درصدی در نظر گرفته است.
بهارجمال زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، ،علی پیله ور،علی رضا رمضانی،حامد اسماعیلی،عباس احمدی،محبوبه تفضلی ،محمد مازندرانی ونیما ذاکربازیگران این نمایش هستند.
همچنین ... دیدن ادامه » پوریا عبدی(دراماتورژ) محمد حق جو (برنامه ریز)سعید حکمت مرام وعباس احمدی(دستیار کارگردان)،مجید ستایش(مشاورکارگردان) ،نیماذاکر(طراح صحنه ولباس) رهنمون(موسیقی)،شهزادکاظمی(منشی صحنه)محمدزنگنه(مدیرصحنه)ارنیکاتئاتر(تبلیغات مجازی)قاسم خلج(طراح نور) و محمد حق جو به عنوان مدیر روابط عمومی با این گروه همکاری می کنند.
یادداشت کارگردان: بلیط تئاتر نمایش می باشد به سبک کمدیا دلارته که در پنج اپیزود نقدی دارد بر روزمرگی ،کلی بینی و البته تکرار...تکرار...تکرار

جهت عضویت در باشگاه تماشاگران و ارتباط با گروه "بلیط تئاتر" نام ونام خانوادگی خود را به شماره 10001531 پیامک نمائیدحامد اسماعیلی این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
ممنون از اطلاع رسانی شما
۱۹ دی ۱۳۹۳
مدت زمان ِ اجرا چقدره آقای حق جو؟
۲۰ دی ۱۳۹۳
50 دقیقه خانم نوروزی
۲۴ دی ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://jplus.jamaran.ir/culture/1393/10/15/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AC%DB%8C-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA/6214/
گزارش جی پلاس از مراسم افتتاحیه «بلیط تئاتر»؛ کارهای گذشتگانمان را به سطل آشغال نیندازیم


هایده حائری، بازیگر، کارگردان و نویسنده سینما، تئاتر و تلویزیون، در مراسم افتتاحیه نمایش «بلیط تئاتر» که شب گذشته در تماشاخانه بازیگاه برگزار شد از نبود نامی از هنرمندان زن بر سالن های تئاتر گله کرد.

به گزارش خبرنگار جی پلاس، حائری در مراسم اولین اجرای «بلیط تئاتر» که خود برای اولین بار این نمایش را در سال ۶۷ به همراه مرحوم خسرو شکیبایی و همسرش به روی صحنه برده بود گفت: اینکه اجازه دادند تعدادی جوان در یک ساختمان چهار طبقه دور هم جمع شوند و اجرا داشته باشند اتفاق جالبی است.

او درباره زمانی که این نمایش را اجرا کرده بود، توضیح داد: زمانی که در دانشگاه نیویورک درس می خواندم، شیوه های اجراهای نمایشی آنها را یاد گرفتم و وقتی به ایران برگشتم به همراه مرحوم «خسرو شکیبایی» پنج نمایشنامه را که «ایرج زهیری» ترجمه کرده بود انتخاب کردیم و به طریقی که در آن زمان رسم نبود کنار هم گذاشتیم و سعی کردیم نوآوری داشته باشیم. بعدها کسانی که کارهای مهم و اپیزودیک انجام دادند مثل مهران مدیری، گفتند که ایده شان را از این کار که در سال ۶۷ به روی صحنه رفت، گرفته اند.

این بازیگر یادآور شد: در آن زمان امکانات کم بود و سعی می شد از امکانات معمول و موجود استفاده شود. یادم است یک جفت شمعدان در صحنه گذاشتیم که برای سفره عقدم بود. مهم این است که یک کار به دل بنشیند نه اینکه فضای سالن کوچک یا بزرگ باشد. از نیما ذاکر، کارگردان، تشکر می کنم که در برخی از کارهایی که نسل گذشته اش انجام دادند خلاقیت به خرج داده و به زبان امروز در آورده است. هنوز کار را ندیدم و نمی دانم که چقدر تغییرات دارد اما مهم ایده ای است که وجود دارد و اینکه ما کارهای گذشتگانمان را به سطل آشغال نیندازیم.

حائری با بیان خرسندی از نامگذاری سالن های تئاتر به نام هنرمندانی چون مشایخی، مرحوم خسرو شکیبایی، انتظامی و …. تاکید کرد: اما فقط آنها نبودند. ما خانم های زیادی هم داشتیم که با این استادان همکاری می کردند. هنرمندان مرحومی چون مهین شهابی، جمیله شیخی، مهری ودادیان و … . چرا یکی از این سالن ها به نام خانم های ما نیست؟

او در پایان صحبت هایش، پوستر نمایش «بلیط تئاتر» سال ۶۷ را به نیما ذاکر هدیه داد. ذاکر نیز ضمن ابراز خوشحالی عنوان کرد: شش ماه تمرین این نمایش طول کشید، این پوستر خستگی من را در کرد. در زندگی ام اگر یک نفر باشد که من او را می پرستم مرحوم «خسرو شکیبایی» است. این بهترین هدیه ای است که تا به حال در روز افتتاحیه کارم گرفته ام.

به ... دیدن ادامه » گزارش خبرنگار جی پلاس، سپس این نمایش برای اهالی رسانه و عموم اجرا شد. در پایان اجرا نیز محمد حق جو، برنامه ریز و مدیر روابط عمومی این اثر، عنوان کرد که «بلیط تئاتر» به یاد مرحوم «خسرو شکیبایی» اجرا می شود و اولین اجرای آن نیز به «هایده حائری» تقدیم شد.

«بلیط تئاتر» به کارگردانی نیما ذاکر و تهیه کنندگی پروانه خوش شانس تا ۳۰ دی ماه ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه در «تماشاخانه بازیگاه» اجرا می شود.

بهاره جمال زاده، نیما ذاکر، محمد مازندرانی، شهزاد کاظمی، محبوبه تفضلی، علیرضا رمضانی، حسین نصاری، علی پیله ور، عباس احمدی و حامد اسماعیلی از بازیگران این نمایش هستند.

سایر عوامل « بلیط تئاتر» نیز عبارتند از:

مشاور کارگردان؛ مجید ستایش، دراماتوژ؛ پوریا عبدی، دستیار کارگردان؛ سعید حکمت مرام و عباس احمدی، گرافیست؛ آزیتا طبیبی، طراح نور؛ قاسم خلج، طراح صحنه و لباس؛ نیما ذاکر، موسیقی؛ مجتبی رهنمون، گریم؛ گیتی رنجبر، منشی صحنه؛ شهزاد کاظمی، مدیر صحنه ؛ محمد زنگنه.

حامد اسماعیلی این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.bazinam.ir/art/1254
زنگ افتتاحیه نمایش "بلیط تئاتر" به صدا در آمد
به گزارش روابط عمومی نمایش ،هایده حائری کارگردان 27 سال پیش نمایش "بلیط تئاتر" 14 دی ماه در حضور جمعی از اصحاب رسانه نمایش "بلیط تئاتر" به کارگردانی نیما ذاکر را افتتاح کردند.

ایشان به عنوان هدیه پوستر نمایش خود را به نیما ذاکر اهداکردند و در سخنان خود از زنده یاد خسرو شکیبایی یاد کردند و اینکه 27 سال پیش امکانات امروز وجود نداشت و از شمعدان خود برای صحنه نمایش استفاده کردند.

محمد مازندرانی، بهارجمال زاده، حسیننصاری، شهزاد کاظمی، ،علی پیله ور،علی رضا رمضانی،حامد اسماعیلی،عباس احمدی،محبوبه تفضلی ونیما ذاکربازیگران این نمایش هستند.

همچنین پوریا عبدی(دراماتورژ) محمد حق جو (برنامه ریز)سعید حکمت مرام وعباس احمدی(دستیار کارگردان)،مجید ستایش(مشاورکارگردان) ،نیماذاکر(طراح صحنه ولباس) رهنمون(موسیقی)،شهزادکاظمی(منشی صحنه)محمدزنگنه(مدیرصحنه)ارنیکاتئاتر(تبلیغات مجازی)قاسم خلج(طراح نور) و محمد حق جو به عنوان مدیر روابط عمومی با این گروه همکاری می کنند.

یادداشت کارگردان: بلیط تئاتر نمایش می باشد به سبک کمدیا دلارته که در پنج اپیزود نقدی دارد بر روزمرگی ،کلی بینی و البته تکرار...تکرار...تکرار

نمایش "بلیط تئاتر" از تاریخ 14دی لغایت 30دی هرروز به غیر از شنبه ها ساعت 19:45 در تماشاخانه بازیگاه به روی صحنه می رود.

جهت عضویت در باشگاه تماشاگران و ارتباط با گروه "بلیط تئاتر" نام ونام خانوادگی خود را به شماره 10001531 پیامک نمائید

... دیدن ادامه »

تلفن جهت ارتباط با گروه و رزرو تلفنی:

09195562142

نشانی: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خ کبکانیان، خ مرتضی زاده، پلاک 12، طبقه ی 4عمو فرهاد قصه ها این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.samtehonar.com/1393/6585
اغاز پیش فروش بلیط نمایش «بلیط تئاتر»
سمت هنر: پیش فروش اینترنتی نمایش «بلیط تئاتر» به کارگردانی نیماذاکر که قرار است دی ماه در تماشاخانه بازیگاه اجرا شود؛ با تسهیلات وی‍ژه آغاز شد. این نمایش برای تماشاگران سه روز نخست اجرا تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته است.
بر اساس این خبر علاقمندان به تماشای این نمایش می توانند بلیط این نمایش را که با قیمت ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه می شود، فقط برای ۳ روز نخست اجرا با تخفیف ویژه ۵۰درصدی و با قیمت ۶۰۰۰ هزار تومان خریداری نمایند.
محمد مازندرانی، بهارجمال زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، ،علی پیله ور،علی رضا رمضانی،حامد اسماعیلی،عباس احمدی،محبوبه تفضیلی و نیما ذاکر بازیگران این نمایش هستند.
همچنین پوریا عبدی(دراماتورژ) محمد حق جو (برنامه ریز) سعید حکمت مرام وعباس احمدی(دستیار کارگردان)، مجید ... دیدن ادامه » ستایش(مشاورکارگردان)، نیماذاکر(طراح صحنه ولباس) رهنمون(موسیقی)، شهزادکاظمی(منشی صحنه) محمدزنگنه(مدیرصحنه) ارنیکاتئاتر(تبلیغات مجازی) قاسم خلج(طراح نور) و محمد حق جو به عنوان مدیر روابط عمومی با این گروه همکاری می کنند.
یادداشت کارگردان: بلیط تئاتر نمایش می باشد به سبک کمدیا دلارته که در پنج اپیزود نقدی دارد بر روزمرگی ،کلی بینی و البته تکرار…تکرار…تکرار
نمایش «بلیط تئاتر» از تاریخ ۱۴دی لغایت ۳۰دی هرروز به غیر از شنبه ها ساعت ۱۹:۴۵ در تماشاخانه بازیگاه به روی صحنه می رود.
تلفن جهت ارتباط با گروه و رزرو تلفنی: ۰۹۱۹۵۵۶۲۱۴۲
نشانی: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خ کبکانیان، خ مرتضی زاده، پلاک ۱۲، طبقه ی ۴
عمو فرهاد قصه ها این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.theater.ir/fa/news.php?id=44243
زنگ افتتاحیه نمایش «بلیط تئا‌تر» به صدا در آمد
نمایش «بلیط تئا‌تر» به کارگردانی نیما ذاکر، یکشنبه ۱۴ دی ماه، توسط هائده حائری در حضور جمعی از اصحاب رسانه افتتاح شد.
به گزارش سایت ایران تئا‌تر، حائری پوستر نمایش خود (۲۷ سال پیش نمایش «بلیط تئا‌تر» را کارگردانی کرده بود) را به نیما ذاکر هدیه داد. او از زنده یاد خسرو شکیبایی یاد کرد و اینکه ۲۷ سال پیش امکانات امروز وجود نداشت تا جایی که از شمعدان خود برای صحنه نمایش استفاده کرد.

محمد مازندرانی، بهارجمال‌زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، علی پیله ور، علیرضا رمضانی، حامد اسماعیلی، عباس احمدی، محبوبه تفضلی و نیما ذاکر بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «بلیط تئا‌تر» از ۱۴ تا ۳۰ دی ماه، هر روز به غیر از شنبه‌ها، ساعت ۱۹:۴۵ در تماشاخانه بازیگاه واقع در میدان ولیعصر، بلوار ... دیدن ادامه » کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خیابان کبکانیان، خیبان مرتضی‌زاده، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، به صحنه می‌رود.
عمو فرهاد قصه ها این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
ممنون آقای حق جو
۱۸ دی ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.banifilm.ir/Modules/News/NewsDetail.aspx?Ser_Id=8&News_Id=48734
آغاز پیش فروش بلیت نمایش «بلیت تئا‌تر»
بانی فیلم آنلاین:پیش فروش اینترنتی نمایش «بلیت تئا‌تر» به کارگردانی نیما ذاکر که قرار است دی ماه در تماشاخانه بازیگاه اجرا شود، با تسهیلات وی‍ژه آغاز شد. این نمایش برای تماشاگران سه روز نخست اجرا، تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته است.

به گزارش سایت ایران تئا‌تر، علاقمندان به تماشای این نمایش می‌توانند بلیت این نمایش را که با قیمت ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود، فقط برای سه روز نخست اجرا با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی و با قیمت ۶۰۰۰ هزار تومان خریداری کنید.

محمد مازندرانی، بهارجمال‌زاده، حسین نصاری، شهزاد کاظمی، علی پیله ور، علی رضا رمضانی، حامد اسماعیلی، عباس احمدی، محبوبه تفضیلی و نیما ذاکر بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «بلیت تئا‌تر» از ۱۴تا ۳۰ دی ماه، هرروز ... دیدن ادامه » به غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۹:۴۵ در تماشاخانه بازیگاه روی صحنه می‌رود. جهت عضویت در باشگاه تماشاگران و ارتباط با گروه بلیت تئا‌تر، نام ونام خانوادگی خود را به شماره ۱۰۰۰۱۵۳۱ پیامک کنید.

تماشاخانه بازیگاه در میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خیابان کبکانیان، خیابان مرتضی‌زاده، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واقع شده است.
حنا علیپور این را خواند
مجتبی مهدی زاده و عمو فرهاد قصه ها این را دوست دارند
دیشب نمایش رو دیدم و لذت بردم
ممنون آقای حق جو
۱۵ دی ۱۳۹۳
درود بر شما اقای مهدی زاده
خوشحالم که از کار خوشتون اومده
موفق و پیروز باشید
۱۹ دی ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید