تیوال پرفورمنس بی نام
S2 : 04:27:16
امکان خرید پایان یافته
  ۲۰ تا ۳۱ فروردین
  ۱۸:۳۰
  ۳۵ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: مهلا عرب فریدی
: مهلا عرب فریدی
: مهلا عرب فریدی

: سپهر حاجی آبادی
: حامد حسینی سنگری

گزارش تصویری تیوال از پرفورمنس بی نام / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

عکس‌های پایه

پرفورمنس بی نام | عکس پرفورمنس بی نام | عکس

مکان

تهران، خیابان انقلاب (شرق به غرب)، قبل از چهارراه ولیعصر، بن‌بست کیانپور، پلاک ۷
تلفن:  ۶۶۴۰۴۲۳۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
برداشت من از زبان بدن و صورت تماشاگرانی که با آنها نمایش را تماشا کردم آن بود که انگار دنبال یک اجرای بیشتر، پیام بیشتر، شهود بیشتر و درک بیشتر از نمایش بودند. و حس آنها بلافاصله بعد از اتمام اجرا برایم بسیار قابل درک بود که بعضا حتی از نمایش ناراضی باشند. بعد که بیشتر به اجرا فکر کردم، حدود دو سه روزی که از آن گذشته و اجرا و حرکات بازیگر گوشه ذهنم چسبیده؛ می‌بینم این نمایش جایی در ناخودآگاه تماشاگر را با ابزار ادراک و نه شهود مستقیم برای انتقال پیام خود انتخاب کرده است. پیامهای نمایش که با تصویر و حرفهای محدود در ناخودآگاه فرد می‌نشیند و تا روزها او را وادار به اندیشیدن می‌کند. شاید اکثر تماشاگران این روزها در پی دریافت پیام مستقیم از هنر با شنیدن دیالوگ و حرکات، موسیقی و ابزار اجرا باشند. ولی این اجرا به نظرم یه تابلوی هنری متفاوت است که تعداد ... دیدن ادامه » کمی از مخاطبانش را بتواند راضی از سالن بیرون بفرستد. این نمایش را باید تماشا کرد و به آن فکر کرد. درست وقتی به یک گالری هنری می‌رویم و دقایقی بلند به یک تابلو هنری خیره می‌شویم، شاید پیامها و محتوای هنری آن را کشف کنیم.
به مهلا عرب فریدی تبریک می‌گویم. از اجرای متفاوت و محتوای هنری اجرایش لذت بردم. حداقل برای من، این نوع اجرا لذت بخش بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این پرفورمنس، به کارگردانی و بازی مهلا عرب فریدی آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید