آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم بی صدا حلزون
S3 : 01:25:39 | com/org

گزارش تصویری تیوال از نشست خبری فیلم بی صدا حلزون / عکاس: رومینا پرتو

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› یک ایده جذاب؛ فقط همین

›› اولین پوستر «بی صدا حلزون» رونمایی شد

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک فیلم تلویزیونی عصر جمعه ای بی رمق که هیچ برنامه و داستانی گیرا و قابل کشش از ایده اش که متفاوت است ندارد و در همراه ساختن مخاطب کاملا ناتوان عمل میکند..ایده ای که با یک داستانی موثر و فیلمنامه ای حساب شده می‌توانست فیلمی قابل توجه از آن ساخته شود کاملا هدر رفته است.. فیلمنامه ساختار محکمی ندارد نقص هایش در بیان روایتی متقن که ضمن گریز به مشکلات جامعه ناشنوایان بتواند مخاطب را با منطقی درست مشتاق نگه دارد مشهود است. اوج بی منطقی و سرسری بودن را در پایان فیلم میشه جستجو کرد.فیلم حتی در خلق لحظاتی که با توجه به تم فیلمنامه اش به راحتی میشد در جهت نزدیکی و احساس هم دردی مخاطب از آن سود جست نیز عاجزانه عمل میکند..
به هر تقدیر نمیشود از مضمون اصلی فیلم (که به خوبی و قوی تشریح و بیان نمیشود)و بازی بازیگران چشم پوشید.تلاش هانیه توسلی ستودنی و از آن بهتر محسن کیایی است که بازی کاملا متفاوتی نسبت به نقش های یکسان پیشینش ارائه میدهد.هرچقدر این دو خوب ظاهر میشوند به همان نسبت پدرام شریفی بد و بلاتکلیف است و نقشش کمکی چندان به پیشبرد همان قصه ناقص و نامرغوب نمیکند. مهران احمدی هم نقشش را به خوبی ایفا میکند کنترل شده و قابل قبول ..
امیرمسعود فدائی، امیر مسعود و مریم حسینی این را خواندند
مهدی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهدی
درباره فیلم بی صدا حلزون i
-ایده فیلم‌ بسیار خوب بود. شاید پس از پرنده کوچک خوشبختی، جزء معدود فیلمهایی بود که به مشکل کم توانی شنیداری و گفتاری ورود میکرد.
-استفاده از افکت های صوتی، خوب و به جا و کاملا در خدمت داستان بود.
-داستان یه جاهایی دچار لکنت میشد از جمله مهربانی و وقت گذاشتن بیش از حد عمو، نحوه تعامل امیر به عنوان صاحب کار با دستیارش، نقش کم رنگ پلیس و ...
-ریتم فیلم تو ۱۵ دقیقه پایانی بسیار تند و شاید با تدوین مجدد بشه بهترش کرد.
-بازی هانیه توسلی خوب و باورپذیر بود. شایدم ازش تقدیر شه.