آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش یک بزرگداشت باشکوه
S3 : 08:56:53 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۰ بهمن تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
۱۸:۰۰
۴۰ دقیقه
بها: ۸,۰۰۰ تومان

داستان «یک بزرگداشت باشکوه» درباره یک مراسم بزرگداشت برای یک نمایشنامه‌نویس شناخته شده‌ است که برای سخنرانی در این مراسم دعوت می‌شود و در ادامه اتفاقات دیگری می‌افتد.
این نمایش پیش‌تر در جشنواره تیاتر تک نفره به صحنه رفته بود.

 ** این نمایش دارای طرح تخفیف زیر است:
- برای دانشجویان تیاتر تا پایان اجرا با 30% تخفیف و بهای 6.000 تومان  با خرید حضوری از گیشه تیاترشهر و ارایه کارت دانشجویی.
- برای دانشجویان همه رشته ها تا پایان بهمن ماه با 40% تخفیف و بهای 5.000 تومان با خرید حضوری از گیشه تیاترشهر و ارایه کارت دانشجویی.
- برای اعضای تیوال با 40% تخفیف و بهای 5.000 تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش یک بزرگداشت باشکوه / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش یک بزرگداشت با شکوه / عکاس: آزاده مشعشعی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
کاش حداقل سه نفری که نمایش رو دوست نداشتند نظری می دادند! :( خیلی دوست دارم بدونم چرا این نمایش در تیوال مورد توجه قرار نگرفته!
کیمیا توکل نیا و سیامک قلی زاده این را دوست دارند
آقای نصیری این ور آقای نصیری اون ور! کافیه سرت رو بچرخونی تا یه نظر از شما بیاد :) هر نمایشی میریم تشریف دارید! باید همیاری از شما به عنوان فعالترین تیوالی یک تقدیر ویژه بکنه!
۱۴ اسفند ۱۳۹۲
ببخشید "آقای"
حذف کردنش و دوباره نوشتنش سخت بود؛-(

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
ممنون جناب قلی زاده لطف دارید ولی به نظرم شما صبر نکنید. شاید این خلوت بودن صفحه نشانی از فروش پایین نمایش نباشه بلکه عدم اقبال بچه های تیوال به این کار رو نشون بده. همین نقد منفی شما در آرشیو تیوال می مونه و یه معیار و دیدگاهی از یک نظر مخالف هم برای این کار خواهد موند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تعجب می کنم! رحمت امینی به عنوان کسی که دست کم سوای سابقه ی تئاتری، دبیر جشنواره های حوزه هنری هم محسوب میشه نمایشی رو به صحنه می بره و در تیوال . . . نه سخنی، نه نظری، هیچ! امروز به تماشای کار رفتم. اول از همه خوشحال شدم که مهدی امین لاری عزیز رو بالاخره از نزدیک دیدم. کسانی که پای ثابت رادیو نمایش باشند پنج شنبه شب ها ساعت هشت و نیم صدای خاصش رو به عنوان خواننده در برنامه ی صورتک شنیده اند. روایت کار شباهت هایی به دوست کافکا داشت. نمی خوام بیشتر از این در مورد کار صحبت کنم هنوز اندک امیدی دارم که تیوالی ها سری به این کار بزنند و شاید مثل من از این کار لذت ببرند. به دلیل شباهت هایی که بین این کار و دوست کافکا حس کردم و استقبال از اون کار و بی توجهی به این اثر رو دیدم یه کم دچار سردرگمی شدم. در ارزش های کار خوب سجاد افشاریان شکی نیست و اون کار هم از کار های فوق العاده مورد علاقه ی من بود. تعامل افشاریان با مخاطب هم به مراتب بیش از این کار بود گرچه آقای سلیمان تاش دوست داشتنی هم به نظر من در ایجاد همدلی بین خودش و مخاطب موفق بود. فقط میخوام بدونم اگه تحریم ناگفته و نانوشته ای در این مورد بوده و من خبر نداشتم من رو هم در جریان قرار بدید :)

خسته نباشید به همه ی عوامل این کار خوب و دوست داشتنی
درود به شاهین عزیز
من امشب کار رو دیدم و سالن پر بود
واسم عجیب بود که چرا توی تیوال حرفی ازش نیست
در مورد شباهت اگر بخواهیم دوستان گمراه نشن باید بگیم فقط ایده اصلی شبیه بود
با اینکه گزینه دوست نداشتم رو زدم ولی پشیمون نیستم که رفتم.
۱۲ اسفند ۱۳۹۲
یه توضیح بدین واسه اونایی که دوست کافکا رو هم نشد که ببینن...اگه بخوایم بزور تو یه ژانر قرار بدیم(بعضیا معتقدن تاتر رو نمیشه ژانر بندی کرد) چیه ژانرش؟
۱۲ اسفند ۱۳۹۲
نمیدونم این ژانر های تئاتری رو اساسا چه طور میشه نام گذاری کرد. شاید نامی هم داره و من نمی دونم. به طور کلی یه نمایش تک نفره قراره ببینید با یک موسیقی زنده ی خوب و به جا که خیلی به کار کمک کرده. در مدت 40 دقیقه ی نمایش قراره شخصیت پیش روی خودتون رو ذره ذره بشناسید. باورهاتون نسبت به شخصیت اصلی در طول این مدت تغییر می کنه. در واقع دو شخصیت پیش روی ما هست: یکی خود واقعی شخصیت، و دیگری اون چیزی که تلاش داره به ما نشون بده. از این نظر هر دو نمایش دوست کافکا و یک بزرگداشت با شکوه به هم شبیه هستند. به لحاظ شخصیت پردازی و المان های فردی اما این دو خیلی از هم دور و متفاوت اند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید