تیوال نمایش کاترپیلا و چرا خرس ها دم های کوتاهی دارن؟!
S3 : 11:42:53
  ۰۴ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: جین ام متسون
: سیمین امیریان
: مهرنوش دارا
: ماهان عابدی، عسل عسگری، امیرصدرا حقانی، هلیا نورپوری، باربد فرشیدزاده، مه یاس پازوکی، حسام کامرانی، پارسا حسینی، طاها عابدی، حدیثه قربانی، آیناز کرمانی، رها عربگری، آدرینا افشار، آرامیس روبیاتی، آرمبتی معینی، تسنیم جعفری، سما عرب، بردیا خرسند، پرنسا گونه فراهانی، مانلی فراهانی، مرسانا آقاحسینی، رایان سرلک، راتا مهدوی، اریابد مقدم، امیر محمد مصطفایی، ترنم رضایی

: ویانا ابوالحسنی، رایا کاهی رها انصاری فر، مهرسا یوسفی
: تهمینه شهمیری
: حامد سلطانی
: مینا مجرد، لیلی صبری
: فائزه امیری
: سارا جاهد نیا، هستی شاپورزاده
: درسا محمودی، اعظم عابدی
: ابوالفضل جمشیدی
: حامد پور محمد، شروین اسمائیلی
دسته‌بندی:
کودک و نوجوان
شهر:
تهران

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵

گزارش تصویری تیوال از نمایش کاترپیلا و چرا خرس ها دم های کوتاهی دارن؟! / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

عکس‌های پایه

نمایش کاترپیلا و چرا خرس ها دم های کوتاهی دارن؟! | عکس نمایش کاترپیلا و چرا خرس ها دم های کوتاهی دارن؟! | عکس

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت روز پنجشنبه ۲۹ آذر، از روزهای پایانی این نمایش کودک و نوجوان، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش کودک و نوجوان، سه شنبه ۲۷ و چهارشنبه ۲۸ آذر، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، از پنجشنبه ۲۲ تا یکشنبه ۲۵ آذر، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری، امیرصدرا حقانی، هلیا نورپوری و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش کودک و نوجوان، یکشنبه ۱۸ و دوشنبه ۱۹ آذر، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری، امیرصدرا حقانی، هلیا نورپوری و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش کودک و نوجوان، جمعه ۱۶ آذر، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری، امیرصدرا حقانی، هلیا نورپوری و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
ابرشیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، چهارشنبه ۱۴ و پنجشنبه ۱۵ آذر، به نویسندگی جین ام متسون طراحی و کارگردانی مهرنوش دارا و با بازی ماهان عابدی، عسل عسگری، امیرصدرا حقانی، هلیا نورپوری و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید