تیوال فیلم جنگ سرد
S3 : 21:44:11
خرید بلیت
۱۵,۰۰۰ تومان
٪۱۰۰ تخفیف
  سه‌شنبه ۲۹ آبان
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: پاول پاولیکوفسکی
:یوانا کولیگ، آدام فرنتسه، توماش کات

یکی از شاهکارهای سال ۲۰۱۸ که جایزه کارگردانی کن امسال را ربود. انتظار برای دیدن این فیلم آن‌قدر زیاد است که «جنگ سرد» را با زیرنویس اختصاصی خود کانون فیلم اکران خواهیم کرد. شاهکار پاولیکوفسکی که ۹۰ از ۱۰۰ امتیاز میانگین منتقدان را کسب کرده قصه عشق و موسیقی را در بحبوحه جنگ به صورت اعجاب آوری در سبک بصری به تصویر کشیده است. روری اُکانر منتقد مشهور فیلم استیج در مورد فیلم گفته است: « پس از موفقیتی که فیلم «آیدا» به همراه داشت، اگر ما با وجود بازگشت شکوهمند پاولیکوفسکی از این فاصله انداختنش در فیلمسازی گذشت کنیم با معجون زیبایی‌شناسی از صحنه‌پردازی پس از جنگ، تصاویر سیاه و سفید به یاد ماندنی ۳۵ میلی‌متری و موسیقی محلی و جاز فیلمش را غنا بخشیده است. چیزی که فیلم به ما می‌آموزد و در آن مورد ما را به فکر فرو می‌برد این است که این دوره زمانی، عشق و عاشقی به آسانی قبل نیست و به ما لحظات نابی از عشق و رومنس را نشان می‌دهد.»

داستان یک عشق آتشین میان دو نفر با سابقه‌ و خلق و خوی کاملا متفاوت است که در بحبوحه جنگ سرد در لهستان، برلین، یوگسلاوی و پاریس روایت می‌شود.

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵