آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ‎کوپن
S3 : 22:13:23 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۶ بهمن تا ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
۱۷:۳۰
۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

با نگاهی به داستان "کارت" نوشته مارسل امه و ترجمه اصغر نوری
کاندید دریافت جوایز نمایشنامه نویسی، بازیگری و کارگردانی از سی و دومین جشنواره بین المللی تیاتر فجر


گزارش تصویری تیوال از نمایش کوپن / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش کوپن / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش کوپن / عکاس: کامران چیذری

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فرزین
درباره نمایش ‎کوپن i
تپق زدن که چیز مهمی نیست ... زیاد در نمایشها پیش می آید ... حداقل من که اخیرا در نمایشهایی که دیده ام زیاد اتفاق افتاده ...
از این که بگذریم نمایش را خیلی دوست داشتم. بیشتر به خاطر جذابیت مفهوم آن. و البته بازیها و صحنه بندی نمایش مجموعا در حد متوسط رو به بالا به نظر من می رسید اما انتخاب مفهوم مناسب جامعۀ ما حرف اول را می زد ...
نمایشی است بسیار قابل تأمل که برای من راهنمای خوبی است تا جامعۀ امروز خودمان را با آن بسنجم و رفتارهای مختلف مردم را در قبال آنچه در کشور می گذرد با رفتارهای شخصیتهای داستان مقایسه کنم ...
مقدمتاً نویسنده که بر سر موضع خود پافشاری می کرد برایم بسیار جذاب بود ... هرچند چنین کسانی در جامعۀ امروز ما به هزار لقب ملقب می شوند و همه جوره از جریان غالب جامعه دور مانده اند اما من آن را بسیار می پسندم ...
به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که نمایش کوپن به دلیل استقبال تماشاچیان تا ٢١ اسفند تمدید شد.

منتظرتان هستیم
خانم‌شریعتی گرامی متاسفانه بخاطر شلوغی اخر سال نتوانستم بیایم امکان دارد در بعد ازتعطیلات اجرابرای یک هفته داشته باشید؟ سپاس.
۲۱ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رضوان اسدی
درباره نمایش ‎کوپن i
کوپن را دیشب در اجرای نزدیک پایان دیدم دو نقطه قوت مهم در این نمایش بود که یکی به بازی همه دوستان به ویژه خانم صدرایی عزیز و آقای میرطاهری مربوط می شد و دیگری اینهمه نگاه جذاب به موضوعی تااین اندازه تلخ که حاصل نوشته عمیقی بوده، اینکه تا این حد بتوان موضوعات روز زندگی را به سخره گرفت که هم تلخیشان کم شود و هم از درجه اهمیت ساقط نشود اتفاق خوبی است. به نظرم مشابه"احتضار پارتی" را اینروزها به واسطه رشدانفجاری شبکه های مثلا اجتماعی مجازی، زیاد شاهدیم. به راحتی آنقدر با موضوعات دردناک کنار می آییم که برایمان طنز می شود. دکور فضای جذابی که از زندگی چنین نویسنده متعهدی در ذهن داریم را، تامین نمی کند و می توانست بهتر باشد. در تمام طول نمایش خیلی ها به گمانم یاد جریان یارانه هایی افتادند که بعضی ها به نظرشان حق بعضی هست و حق بعضی نیست. هیچ انسانی حق ندارد به حقوق طبیعی انسان دیگری تلنگری بزند چه رسد کوپنی اش کند. به نظرم همینکه حداقل 60 نفر عمیق خندیده اند کار خوبی به سرانجام رسیده است.
دنا شیرانی، مریم شریعتی و مینا این را خواندند
خانم رضوان گرامی من نمایش را متاسفانه هنوزندیدم ولی فکر کنم دکور با توجه به فضای سالن سایه که محدود است خوب است شاید اگر در سالن چهارسو بود نظر شما جلب میشود دکور ان .
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سید محمد على ابطحى رییس دفتر و یار خاتمی در دوران اصلاحات
در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
نمایش کوپن با کارگردانى سید جواد روشن در تاترشهر اجرا دارد. بعد مدت ها یک کار سیاسى دیدم.داستان ترجمه بود ولى هم بازیگران و هم مخاطبان فراموش میکردند که ترجمه است. بیشتر روایت ابتکارهاى مدیریت حکومتى بود که تاثیرات جانبى در زندگى آدمها دارد و در این میان هنرمندان چه بى ارج و قرب میشوند.

استقبال هنرمندان از نمایش "کوپن"

با سپری شدن سه هفته از آغاز نمایش "کوپن" نوشته سپیده خمسه‌نژاد و کارگردانی سید جواد روشن استقبال خوبی از سوی تماشاگران و هنرمندان از این نمایش صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر یگانه تا کنون هنرمندان زیادی از جمله: دکتر محمود عزیزی، دکتر فرین‌دخت زاهدی، رحمان سیفی‌آزاد، ناصر طهماسب، دکتر مهرداد رایانی‌مخصوص، مهندس مهدی شفیعی (مدیر کل هنرهای نمایشی)، اصغر همت، دکتر رحمت امینی، دکتر حمیدرضا افشار، ژاله صامتی، ایرج سنجری، حسین موذن (رئیس شورای نظارت و ارزشیابی) ، دکتر محمد‌حسین ناصربخت، رویا افشار، افسانه ماهیان، رامین ناصر نصیر، سیروس همتی، مهسا مهجور، کوروش سلیمانی، علی‌اصغر راسخ‌راد، بهزاد صدیقی، منوچهر اکبرلو، ایوب آقاخانی، هاله مشتاقی‌نیا، تهمینه محمدی، امیر‌کاوه آهنین‌جان، خیرالله تقیانی‌پور، حسن جودکی، وحید آقاپور، جواد نوری، لادن سید کنعانی، وحید نفر، محمد ساربان، مهدی نصیری، اصغر نوری، میلاد نیک آبادی، شیوا مکی‌نیان، رضا آشفته، بهرام سروری نژاد، ندا ثابتی، روح ا.. جعفری، فرهاد شریفی، عباس رنجبر، خسرو احمدی، بهرام ابراهیمی، خسرو معصومی ، سوسن رحیمی و.... از نمایش "کوپن" دیدن کرده‌اند.

رضوان اسدی این را خواند
فرزان امیری و مجتبی مهدی زاده این را دوست دارند
خانم شریعتی اگر هفته اینده اواخر ان با ایام وفات حضرت فاطمه برخورد نکندامکان تمدید وجود دارد ؟ سپاس.
۱۲ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گفتگوى سید جواد روشن کارگردان نمایش "کوپن" در روزنامه شرق

http://www.sharghdaily.ir/Default.aspx?NPN_Id=962&PageNO=9
وحید درودیان راد این را خواند
مجتبی مهدی زاده این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت بانو رویا افشار:
به بهانه نمایش کوپن.....
فرقی نمیکند در کجای این وسعت خاکی،در کدام سوی کدام اقیانوس، شب را به امید روز و روز را به بهانه شب بپایان می بری، با هر زبان،به هر رنگ،زندگی ات دستخوش بازی بازی گردان های مهمیز بدست شده،چه آب انگور روان و چه گیسو افشان،چه در پرده و چه در زیر نورهای عظیم،چه با ریتم وچه در سکوت.....هرکجا باشی،بطریقی روزشمار زندگی ات تحت تاثیرتقویمی به صلاح دید سیاستی،گاه روشن و گاه تاریک میشود،این کوتاه از آن رو بود،تا بگویم،کوپن برای مرزی خاص نیست،نه برای نژادی خاص،نه برای دوره ای محدود،و این قدرت نمایشنامه کوپن است ،حالا شاید ما بی پرده تر و واضح تر آن را درک کنیم از آن رو که بی پرده تر به مصاف ما آمده اند.....امشب در حین دیدن نمایش،مدام به این واقعیت فکر کردم که سالهاست همه اندوخته زندگی ما میزان پیدا کرده،چقدر شادباشیم،کی بگرییم،کی همدلی و کی بیزاری نشان دهیم و این همه از سر بازیچه شدن مقام زندگی در چنبره سیاست است.....بزرگان شاید نه بواقع بزرگ و مقام خرد نه به حقیقت به شخصی و گروهی داده شده،کلمات در معانی دیگری تجربه میشوند وتجربیات نه همیشه کار آمد.....خورشیدعمر به صلاح دید سیاستی روشن،تاریک و گاه سایه میشود و زمان کوپنی،فرصت ما را برای زندگی ازما میگیرد.....نمایش کوپن آنقدر تلخ است که بی اختیار بر آن میخندی و آنقدر شفاف به اجرا در آمده که بنا به عادت بدنبال نشانه و تمثیل میگردی......نه نشانه ای،نه تمثیلی،رازی که پرده از آن کنار رفته وبی هیچ پیچیدگی ،خود را نمایش میدهد.....اجرای روان کوپن باعث شد فکر کنم،چقدر از زندگی ام را تحت کنترل دارم و چه شمار از ایام را میتوانم ایام به اختیار بنامم.....چقدر آیا اندوخته زندگی ام را حتا اگر تلخ،حتا اگردر بن بست،اما به بازی سیاست و منافع آن به تاراج داده یا نداده ام.....کوپن باعث شد به بسیار حکایت ها نگاهی دوباره بیندازم......
جواد ... دیدن ادامه ›› روشن عزیز،در رئالیسم روان خود،بدون هیچ پیچیدگی در نوع اجرا شما را به مصاف با درون خود میخواند.....مرسی برای اینهمه صداقت که در اجرای کوپن بود و اینهمه احترام که از طرف گروه اجرایی به تماشاچی منتقل شد......شاید انتخاب این شیوه اجرایی رئالیست روان،برای متنی تا به این حد انباشته از سمبل و نشانه، یک ریسک باشد،اما جواد روشن با این انتخاب،بسیار موفق بود و با اجرای یک دست ومتین بازیگرانش،به راحتی توانست هدف را نشانه رود.....امیدوارم افراد بیشتری فرصت دیدن این نمایش را پیدا کنند،مسلما در این اجرا‌برای هرکس،با هرمیزانی از هویت فردی و اجتماعی،جایی برای تامل وجود دارد،درنگی بر خود،بر دوران و پیرامون خود......تفکر یک فرصت است،همیشه دست نمی دهد،اما نمایش کوپن این امکان را به تماشاچی خود هدیه میکند.
مراسم قرعه کشی هدیه فرهنگی نمایش 'کوپن' در هفته سوم برگزار شد.
بعد از پایان اجرای روز جمعه مورخ ۷ اسفندماه , مراسم قرعه کشی نمایش ' کوپن' با حضور پونه عبدالکریم زاده, خیام وقار کاشانی و سید جواد روشن کارگردان نمایش در حضور تماشاگران در کافه تریای سالن چهارسو برگزار شد و از میان تماشاگرانی که بلیط نمایش کوپن را به صورت اینترنتی در هفته سوم اجرا خریداری کرده بودند به قید قرعه به ۳ نفر کارت عضویت یکساله باشگاه تماشاگران تماشاخانه باران در سال ۹۵ تعلق گرفت.

اسامی برندگان بدین شرح است: فریبرز محسنی, فریبا محمدی و بهزاد مبصری

نمایش 'کوپن' نوشته سپیده خمسه نژاد و کارگردانی جواد روشن با بازی فهیمه امن زاده, مرضیه صدرایی, مسعود میرطاهری و خیام وقار کاشانی هر روز ساعت ۱۷.۳۰ در تالار سایه مجموعه تاترشهر به روی ... دیدن ادامه ›› صحنه میرود.
فروش اینترنتی tiwall.com

✨مزایاى عضویت در باشگاه باران✨

٪‏٥٠تخفیف بلیط اجراهاى تیاتر باران
٪‏٣٠تخفیف هزینه ى مکان تمرین
٪‏٣٠تخفیف براى در اختیار گذاشتن گالرى باران
٪‏٢٥تخفیف براى استفاده از امکانات تبلیغى تیاتر باران
٪‏٢٠تخفیف کتاب هاى تخصصى
٪‏١٥تخفیف استفاده از کافه باران
٪‏١٠تخفیف شهریه ى کلاس ها و کارگاه هاى اموزشى
٪‏٥تخفیف حداقل اجاره سالن براى اجرا
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صحرا توکلی
درباره نمایش ‎کوپن i
نمایش کوپن شاید یکی از بهترین اجراهایی بود که در سال 94 دیدم. (از این جا به بعد ممکن قسمت هایی از نمایش لو برود)
نمایش، اجرایی هست بدون نقص با ریتم عالی و ایده ای درخشان.هرقدر داستان پیش میره با مفاهیم جدیدی آشنا میشی و در نهایت پایانش هم تو رو با علامت سوال رها میکنه که به نظر من لذت بخشه و ضعف کار به حساب نمیاد. بعد از اجرا فکر میکردم شاید دلیل این رهاشدگی در پایان ماجرا جزئی از ایده اصلی و کانسپت داستان بوده.همان شوکی که با دیدن روزنامه و خوانده شدن خبر وارد میشه لحظه به لحظه در کل نمایش با شما همراه هست و سورپرایز کننده س. من فکر میکنم به عمد پایان نمایش قرار بوده بر همین شوک متکی باشه.
بهرحال معتقدم اثری که آدم رو برای ساعتی درگیر کنه و به فکر فرو ببره قابل تقدیر و قابل ستایشه .ممنون از گروه اجرایی این نمایش.
به نظر من هم بازی ها عالی و سنجیده بود. دکور، به خود آقای روشن هم گفتم، به هر دلیلی حالا، حرفی برای گفتن نداشت. داستان با وجود اقتباس آزاد بسیار روان و منطقی بود و از ساخت و درون مایه غنی ای برخوردار بود. تیاتر خوبیه برای یک روز تیاتربینی دلچسب!
۰۷ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت سید جواد روشن کارگردان نمایش "کوپن"

اثری در مورد زندگی انسان معاصر

نمایشنامه‌ی "کوپن" با نگاهی به داستان کوتاه "کارت" نوشته‌ی مارسل امه و ترجمه اصغر نوری توسط سپیده خمسه نژاد نگارش شده است. داستان "کارت" در واقع یادداشت‌های روزانه نویسنده‌ای به نام ژول فلگمون، در شرایطی است که دولت برای زندگی آدم‌ها کارت زندگی مقرر کرده و هر فرد بنا به شغل خود تعداد مشخصی روز در ماه مجاز به زندگی است. در داستان مارسل امه یک روز زندگی کوپنی می‌شود و در پایان نیز کارت‌ها برچیده می‌شود و طرح دولت خاتمه می‌یابد. در نمایشنامه‌ی "کوپن" شخصیت اصلی نویسنده‌ای فرض شده که به واسطه‌ی شغل خود میزان کمی کوپن زندگی دریافت کرده و شیوه‌ی مواجهه‌ی او و اطرافیانش موقعیت نمایشی کوپن را می‌سازد. شخصیت‌ها هر یک در این نمایش روشی را برای مواجهه با کوپنی شدن زندگی بر می‌گزینند. "کوپن" اقتباسی آزاد از داستان مذکور است و در این نمایش‌نامه تلاش شده است فضای یک جامعه در شرایطی که همه از حق یکسانی برای زندگی برخوردار نیستند و به طبع فرصت طلبی و استفاده‌ی عده‌ای از شرایط نوخاسته به نفع خود، مهجور واقع شدن و اضمحلال کسانی که نمی‌توانند با قوانین سلبی جدید خود را همسو کنند و در نهایت روش مواجهه دولت در اتخاذ تصمیم‌هایی چنین شتابزده و نقش سیاست در چنین جامعه‌ای در جهت تبلیغ و تحمیق مردم ... دیدن ادامه ›› برای پذیرش شرایط تازه به نمایش در آورده شود.

به نظر من نمایش‌نامه‌ی "کوپن" از آن است آثاری است که خواننده را در همان بار اول جذب خود می‌کند و باید اعتراف کنم در این روزها کمتر نمایش‌نامه‌ای به دستم می‌رسد که در هر بار خواندنش نگاه جدیدی در آن دریابم و همچنان برایم تازگی داشته باشد. نمایش‌نامه‌ی "کوپن" را می‌توان از جمله آثار اقتباسی موفق دانست که به خوبی امضای نویسنده ( سپیده خمسه‌نژاد ) را با خود به همراه دارد. هرچند ایده‌ی اصلی و مطرح کردن زندگی کوپنی و نگاه دقیق و ظریف به این موضوع را مدیون ذهن خلاق مارسل امه هستیم ولی خمسه‌نژاد نیز به خوبی توانسته است با الهام از این داستان و ایده‌ی جذاب آن اثری مستقل خلق کند. از جمله ویژگی‌های این اثر این است که با وجود ایجاد یک فضای فانتزی و طنز ما را بر می‌انگیزد تا به سوال‌هایى بسیار جدی فکر کنیم. زندگی ما چقدر می ارزد؟ اگر قرار باشد زندگی‌ کوپنی شود و هر فرد به مقدار منفعت و نفعی که برای دیگران دارد زندگى کند ما چند روز در یک ماه می‌توانیم زندگی کنیم؟ آیا نسبت به دیگران برتر هستیم؟ ملاک برتری چیست؟ چه کسانی برای جامعه مفید تر هستند؟ و....

نمایش‌"کوپن" را می‌توان از زوایای مختلف مورد تحلیل و بررسی قرار داد و شاید هر یک از شما به عنوان مخاطب این اثر برداشت‌های مختلفی از آن داشته باشید و یا با سوال‌های مختلفی از سالن نمایش خارج شوید که البته این از ویژگی‌های یک اثر خوب است ولی معتقدم در میان سوالات و نقطه نظرات مختلف می‌توان گفت نمایش‌ "کوپن" بیش از هر چیز اثری درباره‌ی وضعیت و زندگی انسان معاصر است. از آن‌جایی که هدف از این یادداشت نقد و یا تحلیل نمایش‌ نیست، شما را به دیدن نمایش "کوپن" دعوت می‌کنم و ادامه‌ی این بحث را به ذهن خلاق و نگاه شما تماشاگر عزیز می‌سپارم.
حسین رسولی و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
ژینا بابان و شبنم ز این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عماد جعفری
درباره نمایش ‎کوپن i
نمایش کوپن بسیار بسیار عالی بود، علاوه بر بازی زیبا، دیالوگ های عالی و موسیقی که تو اون لحظات وارد متن زندگی می شد، از جنبه های مختلف فردی و اجتماعی قابل تامله، بسیاری از لحظات به یاد رمان 1984 افتادم و مابقی به فکر چند کوپن ارزش داشتن زندگی که از سر میگذرونم، خسته نباشید به همه عوامل این اجرا :)
مجتبی مهدی زاده و مریم شریعتی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مرجان آزما
درباره نمایش ‎کوپن i
نمایش کوپن بسیار خوش ساخت با ریتمی هیجان انگیز بود. سوای قصه که جذابیت های خاص خود را داشت تمامی بازیگران بسیار زیبا اجرا کردند و نقش آنها به قدری باور پذیر بود که لحظه ای فراموش کردم در سالن تئاتر هستم و این یک نمایش است.
به همگی خسته نباشید می گویم.
به اطلاع دوستان عزیز میرسانیم
که روز دوشنبه ٣ اسفند نمایش کوپن ساعت ١٨ بروى صحنه مى رود.
مجتبی مهدی زاده این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش "کوپن" رو دوست داشتم. موضوع به روز و طنز لطیفی داشت.

این نمایش رو قبلا در جشنواره‌ی دو سال قبل تئاتر فجر دیده بودم.
انصافا اجرای عمومی این نمایش از اجرای جشنواره‌ای‌ش یه سر و گردن، بالاتره!
گروه اجرایی "کوپن" خسته نباشید...
:-)
مراسم قرعه کشی هدیه فرهنگی نمایش کوپن در هفته دوم برگزار شد
بعد از پایان اجرای روز جمعه مورخ ۳۰ بهمن ماه , مراسم قرعه کشی با حضور دکتر رحمت امینی, هوشنگ قوانلو, محمد جعفربان مدیر روابط عمومی تاترشهر و جواد روشن در حضور تماشاگران در کافه تریای چهارسو برگزار شد و از میان تماشاگرانی که بلیط نمایش کوپن را به صورت اینترنتی در هفته دوم اجرا خریداری کرده بودند به قید قرعه به ۴ نفر کارت عضویت یکساله باشگاه تماشاگران تماشاخانه باران در سال ۹۵ تعلق گرفت.
اسامی برندگان بدین شرح است: محمدرضا دانش, مهدی قدیر محسنی, رویا تقی زاده و آرمین شرفی

✨مزایاى عضویت در باشگاه باران✨

٪‏٥٠تخفیف بلیط اجراهاى تیاتر باران
٪‏٣٠تخفیف هزینه ى مکان تمرین
٪‏٣٠تخفیف براى در اختیار گذاشتن گالرى باران
٪‏٢٥تخفیف براى استفاده از امکانات تبلیغى تیاتر باران
٪‏٢٠تخفیف کتاب هاى تخصصى
٪‏١٥تخفیف استفاده از کافه باران
٪‏١٠تخفیف شهریه ى کلاس ها و کارگاه هاى اموزشى
٪‏٥تخفیف حداقل اجاره سالن براى اجرا

farhad riazi
درباره نمایش ‎کوپن i
با سلام و تشکر/
جسارتا تخفیف دانشجویی برای تماشای گروهی این اثر امکان پذیر است؟
با تشکر فراوان.
فرهاد ریاضی
کانون تئاتر دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
مریم شریعتی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"کوپن" رو دیدم و لذت بردم پیشنهاد میدم شما هم ببینید ،موضوع دنیای امروز ما.
موسیقی دلنشین،دکور کم نظیر،طراحی و دوخت لباسها زیبا و از همه چشمگیرتر نورپردازی عالی.
arezoo ansari
درباره نمایش ‎کوپن i
با سلام
ترجیح میدادم نمایش ریتم تندتری داشت و از بعضی لحظه ها لذت بردم. بازیها فوق العاده نبود و بعضی اوقات کمی هم ضعیف بود. البته این نظر من بود.خسته نباشید
آریو راقب کیانی ، شادی بهرامی و مینا سمیع زادگان این را خواندند
پرندیس این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
علیرضا سعادت
درباره نمایش ‎کوپن i
کار را دوست داشتم هم متن خوب بود هم بازیها و کارگردانی طراحی صحنه هم دوست داشتم
من نمیدانم چرا از این کار تو برنامه نقد 4 حرفی زده نشد من به خاطر تبلیغی که از نمایش دیوان شرقی غربی
در برنامه شد توسط دکتر عالمی اومدم دیدم دیشب هم این کار را دیدم خیلی حس خوبی تو کار بود بر عکس
نمایش دیوان شرقی غربی که روانی شدم این کار موضوعش به روز بود و ارتباط با هاش گرفتم به دوستان توسیه میکنم نمایش کوپن را ببینند
هدیه فرهنگی نمایش 'کوپن' به کارگردانی جواد روشن در هفته دوم
در هفته دوم اجرا, به قید قرعه به ۴ نفر از خریداران بلیط نمایش 'کوپن' کارت عضویت یکساله تماشاخانه باران به صورت رایگان تعلق میگیرد. از جمله مزایای این کارت دیدن نمایش های تماشاخانه باران به صورت نیم بهاست.
خرید اینترنتی فقط در سایت تیوال


✨مزایاى عضویت در باشگاه ... دیدن ادامه ›› باران✨

٪‏٥٠تخفیف بلیط اجراهاى تیاتر باران
٪‏٣٠تخفیف هزینه ى مکان تمرین
٪‏٣٠تخفیف براى در اختیار گذاشتن گالرى باران
٪‏٢٥تخفیف براى استفاده از امکانات تبلیغى تیاتر باران
٪‏٢٠تخفیف کتاب هاى تخصصى
٪‏١٥تخفیف استفاده از کافه باران
٪‏١٠تخفیف شهریه ى کلاس ها و کارگاه هاى اموزشى
٪‏٥تخفیف حداقل اجاره سالن براى اجرا