تیوال نمایش دهشت و نکبت رایش سوم
S3 : 06:11:59
امکان خرید پایان یافته
  ۲۷ آبان تا ۲۹ آذر ۱۳۹۷
  ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

: برتولت برشت
: داریوش مودبیان
: سارا ابراهیمی، علیرضا اخوان، سحر اسکندری، سعید پارسا، علی دشتی، هستی رزازچیان، محمد سلطانی، آرین صفایی، هومن صفایی، مهرناز عباسی، نگار نیکنامی و داریوش مودبیان

: علی سینا رضانیا، اشکان میرزا شفیع
: داریوش مودبیان
: مهرناز عباسی
: امیرحسین نوری
: سعید عسکری
: مهدی همتی، بهادر باستان حق، شراره اکبری، حمیدرضا آگاهی

رزرو و هماهنگی: ۰۹۱۹۲۰۴۳۵۶۵ و ۰۹۲۱۱۲۷۹۷۰۵ و ۲۲۳۹۳۱۴۴

شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش دهشت و نکبت رایش سوم / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

عکس‌های پایه

نمایش دهشت و نکبت رایش سوم | عکس

آواهای وابسته

مکان

خیابان اندرزگو (قیطریه)، شرق به غرب، روبروی بلوار کاوه، خیابان احمدی، پ۲۸
تلفن:  ۲۲۳۹۰۳۲۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
رفتن به تئاتر همیشه روز من رو میسازه. احساسات متفاوتی رو درونم زنده و شفاف میکنه. نوعی شادمانی و سرور از امکان یک تجربه لذت بخش، در عین حال نگرانی از تجربه های بد برخی نمایش ها.
تئاتر دهشت و وحشت رایش سوم، جزو کارهای بس دلنشینه.
وقتی خانمی که بلیطم رو بهم داد روی صحنه دیدم، احساس ویژه ای بهم دست داد.
درسته که تئاترهای پر ساز و برگ جذابیتهای خودشون رو دارن ولی از نظر من تئاتر یعنی چیزی که اینجا دیدم. مثل یک غذای خونگی که کت سرآشپز هر رستورانی رو می بنده.
در رویاهای من، یکی از ویژگی های مدینه فاضله، وجود سالن های تئاتر در هر کوچه و محله س. تا آدم هر موقع حوصله ش سر میره یا دلش میگیره یا نیاز به جدا شدن از روزمرگی داره، بره یه نمایش ببینه. تئاتری که دیدم، نزدیکترین تجربه واقعی به رویای منه. این همون احساس ویژه س.
به نظر میاد مجموعه باغ موزه استاد عزت ... دیدن ادامه » الله انتظامی به ایده استاد در این خصوص پایبند مونده. از دید من، این نوع تئاتر به نظر ایشان نزدیک تر است.

باید به بچه های این کار دست مریزاد گفت. تجربه ای دلنشین از سادگی و در عین حال جدیت در اجرا و بیان اثر وجود داشت. به واقع باید بگم بازی هر کدوم از بازیگران، احساس بنیادی و ویژه ای رو درونم شعله ور می کرد. محبت، نفرت، انزجار، بدبینی، کلافگی، سرخوشی... و خاصیت تئاتر این است.


براوو...
میترا، علی عبداللهی، mfarahmand و کمال شهبازیان این را خواندند
Negin Fooladi و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱۱ تا سه شنبه ۱۳ آذر، به نویسندگی برتولت برشت، کارگردانی داریوش مودبیان و با بازی سارا ابراهیمی، علیرضا اخوان، سحر اسکندری، سعید پارسا و ... داریوش مودبیان، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
سایه *، دایِه* و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی برتولت برشت، کارگردانی داریوش مودبیان و با بازی سارا ابراهیمی، علیرضا اخوان، سحر اسکندری، سعید پارسا و ... داریوش مودبیان، آغاز شد.
کاش سانس ویژه بزارن
۲۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید