تیوال نمایش دهکده هاپوخان
S2 : 11:26:03
  ۱۰ تا ۲۸ دی ۱۳۹۷
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت و ۵ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: ناصر فروغ
: حسین عالم بخش
: (عروسک‌گردان و صداپیشگان به ترتیب ورود به صحنه) محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد، رها یزدانی، روشنک حاجی زاده، راحله قبادی، جلال عیدانی، جواد عیدانی، علی جعفری، سعید موسوی راضی، سجاد فسنقری

: مهرداد نظام آبادی
: حسین عالم بخش
: محمد رحمانی
: سعیده محمودی
: معین جواهری
: اکرم صانعی
: شیدا درخواستی
: اعظم توکلی زاده
: رامین صفری
: عباس کرمی
: علیرضا یافتیان
: ساناز طالبی، نیلوفر افشار، مجید محمدی
حیواناتی در یک مزرعه زندگی می‌کنند، سگ نگهبان آنها پیر شده و آنها او را مسخره می‌کنند، گرگ و روباه سگ را فریب داده و برای جوان شدن سگ او را به چشمه جوانی می‌فرستند و ...
دسته‌بندی:
کودک و نوجوان
شهر:
تهران

اخبار وابسته

» نمایش «دهکده هاپوخان» به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شد

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به ایستگاه متروی آیت الله طالقانی، تماشاخانه سرو
تلفن:  ۰۹۳۵۱۰۰۵۹۹۰ - ۰۹۳۵۱۰۰۵۹۹۱


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت سانس ویژه روز پایانی این نمایش موزیکال کودک و نوجوان، جمعه ۲۸ دی (سانس ۱۷)، به کارگردانی حسین عالم بخش و با بازی و عروسک گردانی محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش موزیکال کودک و نوجوان، از چهارشنبه ۲۶ تا جمعه ۲۸ دی، به کارگردانی حسین عالم بخش و با بازی و عروسک گردانی محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش کودک و نوجوان، از یکشنبه ۲۳ تا جمعه ۲۸ دی، به کارگردانی حسین عالم بخش و با بازی و عروسک گردانی محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، دوشنبه ۱۷ و سه شنبه ۱۸ دی، به نویسندگی ناصر فروغ، کارگردانی حسین عالم بخش و با بازی و عروسک گردانی محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت دوره تازه اجرای این نمایش کودک و نوجوان، به نویسندگی ناصر فروغ، کارگردانی حسین عالم بخش و با بازی و عروسک گردانی محمد رحمانی، مرجان نامور آزاد، رها یزدانی و ... با ۵۰٪ تخفیف روز نخست، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید