کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال فیلم دلبری
S3 : 08:55:37 | com/org
خلاصه داستان: طوبی: امشب عروسی امیرحسین، دوتامون خوشحالیم... من نباید اون حر‌ف‌ها رو می‌زدم، فقط بهم بگو چرا چهار بار چشمت و بازبسته کردی؟... منظور خاصی داشتی میثم؟

گزارش تصویری تیوال از نشست خبری فیلم دلبری / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› حضور فیلم سینمایی «دلبری» در جشنواره بین‌المللی فیلم «داکا»

›› نشست خبری «دلبری» برگزار شد: باید به فکر اقتصاد فرهنگ باشیم

›› عوامل فیلم سینمایی «دلبری» بر روی فرش قرمز

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
صحنۀ اول فیلم که بین خانواده در خانه می گذرد و معرف شخصیت های خانوادۀ یک جانباز قطع نخاع است، طبیعی و چنان که باید از آب در نیامده است. دیالوگ ها و رفتارها به گونه ای است که گویا این ها افراد یک خانواده نیستند بلکه فامیل های نزدیکی هستند که مثلاً یکی دو هفته ای هم یکدیگر را ندیده اند و اکنون به هم رسیده اند. دیالوگ ها تعارفی و لوس است. این سکانس تا آن جایی که بچه ها از خانه برای شرکت در مراسم عروسی خارج می شوند به شدت به ساختار فیلم آسیب وارد کرده اما صحنه هایی که هنگامه قاضیانی به تنهایی برگزار می کند شاهد بازی قابل قبولی از او هستیم. می توان گفت قاضیانی به تنهایی بار این فیلم را بر دوش می کشد.
بازی عباس غزالی به خصوص در سکانسی که عروسی را رها می کند و برای دیدن جنازۀ عمو به خانه می آید بازی غیر اصولی و بدی نیست اما نکتۀ درخشانی نیز ندارد که بتوان از آن به عنوان یک بازی به یاد ماندنی یاد کرد. استفاده از دوربین به عنوان کاراکتر پدر خانواده همراه با صدای تنفس با دستگاه و تاریک و روشن شدن صحنه به منزلۀ پلک زدن و انتقال پیام به همسر، استفادۀ خوبی بود و در بطن فیلم نشسته است اما فیلم با قشری خاص از جامعۀ ارتباط بسیار بیشتری می تواند برقرار کند و در سطحی از آفرینش هنری قرار نمی گیرد که بتواند همگان را که از چنین طبقاتی به دور هستند را نیز در حد کافی به خود جذب کند و تا پایان نگاه دارد.
تی تی و میثم رشیدی مهرآبادی این را خواندند
نسیم ح و یاسمن پورمهران این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازی بچه ها بد. بازی هنگامه قاضیانی خوب. واکنش هایی که در فیلم نامه برای قاضیانی نوشته شده بود بعضی جاها غیر منطقی بود. در مجموع فیلم متوسطی بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اخه چقد گل درشت؟؟
اخه چقد کند؟؟
فیلم واقعا کند و پوچ بود
خیلی بد بود واقعا!!
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
نظر من اصلا اینگونه نیست
فیلم خوبی بود چون مبنای واقعی داشت
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید