آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم دیدن این فیلم جرم است
S3 : 07:03:59 | com/org
بها: ۶,۰۰۰ تا ۷,۵۰۰ تومان
فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک می‌شه... الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا...
دسته‌بندی
سیاسی

گزارش تصویری تیوال از نشست خبری فیلم دیدن این فیلم جرم است! / عکاس: آرمین احمری

... دیدن همه عکس‌ها ››
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شروع افتضاح فیلم با قلم سست نویسنده روایتی مضحک و انتزاعی از تعقیب و درگیریست
مردی مست که دچار مازوخیسم شدید در جهت تداوم گره داستان دارد
هیبت هیئت مردان سیاسی چهره هایی اگزجره بازیهایی ضعیف دوربینی ناتوان و روایتی بی سر و ته
و مخاطب که برای به کثافت کشیدن همه نیرو های امنیتی قرار است دست بزند
حتی حتی 🤏 ذره ای مثبت نبود که به همان قطره در لیوان خالی نگاه کنیم
تصوری از آژانس شیشه‌ای که در مهد کودک توسط کودکان زیر دو سال به تصویر تبدیل شده
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
داره تلاش میکنه دسته ای رو جدا از دیگران معرفی کنه و بگه که ای مردم همه را با یک چوب نرانید دسته ای هستند که مثل شما هستند اونا هم دلشون خونه از دست بالایی ها اونا هم با هم اختلاف سلیقه و اختلاف نظر دارند..
اگر هم چنین باشد به زعم پدید آورندگان خب کار سختیه این کار..اولا آنچه مخاطب بر پرده میبیند با آنچه که در دنیای واقع میبیند تفاوت دارد ثانیا مرغی که سالهاست از بام ایرانیان پریده اعتماد است...
حسی که از فیلم بیشتر القا میشود نه حس امنیت و آسودگی و غرور بلکه حس نا امنی و دلهره از تک تک افراد فیلم است که به سبب اتفاقات سالیان اخیر بر جان و ذهن تماشاگر ثبت میشود ..کپی نعل به نعل از آژانس شیشه ای و کوشش در قیاس دادنش با آن به لحاظ محتوای مظلوم نمایانه در ذهن مخاطب هم افاقه نمیکند..
در کنار این تلاش عقیم نقش پرداز نقش اصلی فیلم مهدی زمین پرداز هم ضربه ای مهلک بر پیکره فیلم میزند .بازی فاقد حس و تصنعی کور سو امید برای باور پذیری و حداقل شنیدن سخنش را از همان اوایل فیلم کور میکند.
بماند که هنوز برای من سواله که چگونه می شود که گروهی که انواع و اقسام فنون خلع سلاح را قاعدتا بلدند در هنگام مواجه با چند بسیجی که سلاحشان راهم گاها کناری گذاشته اند و مشغول صحبت شده اند هیچگونه اقدامی و عکس العملی نشان نمیدن!
اوج فیلمنامه 5 دقیقه ی ابتداییه فیلمه...!!! که کلا خانم کیانی هم تو همین 5 دقیقه از فیلم هستند...!و اسمشون اولین بازیگر به درشتی نوشته شده..! آدم با نفوذ سیاسی و کله گنده و شهروند انگلیس با ماشین آخرین مدل خودش..آخه با چه منطقی نصف شب تهران که مثل شب های شهر های دور افتاده و خالی از سکنه معرفی شده باید حمله ور به یه خانم تو ماشین بشه؟؟؟ چرا باید اون خانم یهو پیاده بشه..کتک بخوره و دوباره سوار بشه؟؟ اوج کار اونجاست که نیرو های بسیجی یه خیابون بن بست رو تو اون خلوتی شب بستند و گشت شب گذاشتند..!! افتضاح ترین فیلم چند وقت اخیر.از آقای آقایی بعید بود بازی در چند سکانس ایتن فیلم.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمیدونم من اینجوری حس کردم یا واقعا قصدشون این بود؟! بازیگر مرد اقای پگاه کاملا چهره و نوع لباسش و اتفاق آخری که براش می افته من یادآور شهید حججی می افتادم هی! اینکه ما بفهمیم بین بسیج و سپاه و ... مثلا دعواست چه نیازی از مای مردم عادی رفع میکنه ؟ مثلا این بسیج هایی که هر پنجشنبه دمه مساجد تو خیابون های اصلی وایمیستن و ایست بازرسی راه میندازن فکر ناموس وطنن ولی اون بالا دستیا به اسم منافع ملی دست به هر کاری میزنن!؟
این فیلم به درد دیدن من نمیخورد شاید بهتر بود دولتی ها و سپاهی ها و بسیجی ها میدیدنش لذت بیشتری میبردن ، ما که نفهمیدیم چرا با ۱ جمله مردم سوت دست و جیغ میزدند تو سالن!
البته این نگاه اول من در فیلم بود قاعدتا همونجور که راحت ۱ زن چادری میزنن غیرت به جوش میاد چرا وقتی گشت ارشاد دخترای مانتویی میزنه کسی حرف غیرتی نداره بگه :))
فیلم شعار داشت
فک کنم منظورتون مهدی زمین پرداز بود
اره تقریبا این القا میشد
در مورد سوت و جیغ هم ما مردمان جوگیری هستیم
مردمان صفر و صد
ولی بیشتر تعجبم ازحضور حسین پاکدل و امیر اقایی (با توجه به رویکردهای سیاسیشون ) بود
تو نظرمم هم گفتم درسته این حرفها زده میشه ولی از زبون کی؟؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
دقیقا جناب جهان هم مقدتون درست بوده و هم حرفی که الان زدید متاسفانه نظرم منفی بود نسبت به فیلم که به چشم من کاملا سفارشی بود
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک آژانس شیشه ای درون نظام..یک شستشوی مغزی سیاسی.
نیم از ده
فیلم شعاری معمولی ای بود
انتقادهایی مطرح میشه توش
ولی اینکه این انتقادا از زبون چه قشریه خودش مورد بحثه
ولی همین که این حرفها گفته میشه باز جای شکرش باقیه