تیوال نمایش دردونه
S3 : 18:20:43
  ۰۸ مهر تا ۰۴ آبان ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۱۸,۰۰۰ تومان

: مریم عسگری، مجید علم بیگی
: مجید علم بیگی
: مریم عسگری، مایده قدیری، محمد حسین آذرگون، امیر جوشقانی، ملیکا عباسیان و مجید علم بیگی

: فرزاد جمشید دانایی
: مجید علم بیگی
درودونه مدتی در روستا و منزل مادربزرگش که خیلی او را دوست دارد، برای تفریح و گردش مانده است. او می‌خواهد به مادربزرگ کمک کند و به همین دلیل روزی بی اجازه مادربزرگ از خانه خارج می‌شود که به خیال خود برای کمک به مادربزرگ برای خانه نان بخرد. اما تا شب باز نمی‌گردد. مادر بزرگ هر چه می‌گردد دردونه را نمی‌یابد و نالان و غمگین است تا اینکه خاله قورباغه که در نهری که از منزل مادربزرگ عبور می‌کند از دردونه خبرهایی می‌آورد و ...


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۵ سال خودداری نمایید.
دسته‌بندی:
کودک و نوجوان
شهر:
تهران

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

گزارش تصویری تیوال از نمایش دردونه / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش کودک و نوجوان، از یکشنبه ۲۹ مهر تا جمعه ۴ آبان، به کارگردانی مجید علم بیگی و با بازی مریم عسگری، مائده قدیری و ...، با تخفیف، آغاز شد.
محمد لهاک و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، از سه شنبه ۲۴ تا جمعه ۲۷ مهر، به کارگردانی مجید علم بیگی و با بازی مریم عسگری، مائده قدیری و ...، آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، از یکشنبه ۱۵ تا جمعه ۲۰ مهر، به کارگردانی مجید علم بیگی و با بازی مریم عسگری، مائده قدیری و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، چهارشنبه ۱۱ و پنجشنبه ۱۲ مهر، به کارگردانی مجید علم بیگی و با بازی مریم عسگری، مائده قدیری و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش کودک و نوجوان، به کارگردانی مجید علم بیگی و با بازی مریم عسگری، مائده قدیری، محمد حسین آذرگون و ... با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
محمد لهاک این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید