همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش دشمن مردم
S2 : 12:34:42
امکان خرید پایان یافته
  ۰۱ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۸
  ۲۱:۱۵
 بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

: هنریک ایبسن
: نیلوفر مصطفایی
: سروش طاهری، محمدرضا صولتی، علی شیری، حمیدرضا نقره دوست، حمیدرضا غلامحسینی، پارسا قمری، البرز نعمتیان، بهارک بیات، میثم سرور، سعید زارعی، سحر طباطبایی، سعیده مبشری، هلیا حکیمی

: مهدی للهی، حمیدرضا غلامحسینی
: حمیدرضا منجر
: دینا یوسف پور
: ساناز شیری
: مهدی طاهر پور
: حمیدرضا منجر
: رعنا مربوطه
: پرهام برازنده
: مهسا رمضانی
: یاسمین اعتمادیان
: سارا میرزا زاده اصل، صبا کهنسال
: علی یعقوبی، بنفشه ابراهیمی، مرتضی صالح نژاد، مهدی طاهر پور
داستان از جایی شروع میشود که دکتر استوکمان پی میبرد آب حمام های شهر آلوده ست و تصمیم دارد لوله کشی و مخزن های آب را عوض کند .... در این بین برادرش پیتر استوکمان شهردار شهر و روزنامه پیک مردم درگیر ماجرا میشوند و جریان حمام ها صورت دیگری پیدا میکند ...
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش دشمن مردم / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
حق با توئه
ولی تا زمانیکه قدرت نداشته باشی
کاری از دستت بر نمیاد...
(احتمالاً نقل به مضمون)
میترا این را خواند
celine، آذرنوش، حمیدرضا مرادی، سیدمهدی، فرزاد جعفریان، NetHunter و Arash Tehrani این را دوست دارند
اولین تلنگری که اجرا بهم زد، اولین جمله‌ای بود که از دکتر شنیدم. ("من همیشه دوست داشتم انسان شریف و درستکاری باشم") چرا باید شرافت آرزوی من باشه؟! مگه انسان برای چیزی جز شرافت و درستکاری باید زندگی کنه؟
حرفای زیادی هست که اینجا نمیگنجه.
آسلاکسن منو ... دیدن ادامه » به یاد آگوستین‌قدیس انداخت. یه فیلسوف مسیحی که در زمان کودکی از یه باغ گلابی دزدیده بود و بعدها در کتاب اعترافات به این کارش اعتراف کرد(:من دزدی کرده بودم،نه به‌خاطر فقر ،بلکه به‌خاطر ذات خبیثی که داشتم.)
ای کاش میتونستم یه توجیه منطقی برای این ذات خبیث درونمون پیدا کنم!

۳۰ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حیف بود که چیزی ننویسم، بدون تردید برخی نقاط برای بهبود نمایش وجود داشت، ولی انقدر خوبی داشت که لازم باشه ازش نوشته بشه و توصیه بشه به دیدن.
فکر می کنم متن اصلی از جذابیت های زیادی برخوردار بوده و باعث شده متن نمایش که احتمالاً برشی از متن اصلیست هم (حداقل برای من) خیلی جذاب باشه. البته این جذابیت لزوماً به معنی هم نظر بودن با دیدگاهی که متن داره بیانش میکنه، نیست؛ بلکه شنیدن و تفکر به این دیدگاه به نوبه خودش مهم، مفید و دلپذیره.
از دید من کیفیت کارگردانی (علیرغم جوان بودن) از خیلی از نمایش هایی که در حال حاضر رو صحنست و فرصت تماشاشون بدست اومده بالاتر بود.
جدای بازی های نسبتاً خوب در نقش های اصلی، موسیقی های انتخاب شده یکی از بهترین جنبه های نمایش بود. البته شاید بهتر بود که جملات کلیدی برخی دیالوگ ها رو هم همراهی کنه.
+در پایان نمایش و صحبت عوامل ... دیدن ادامه » همش منتظر بودم که جمله معمول این روزها که "نظرتون رو بنویسید و دعوت کنید بیان نمایش ما رو ببین" رو بشنوم که گروه (از دید من) به درستی اون رو طرح نکرد و این خودش دلیلی شد بر نوشتن این نظر و دعوت دوستان به دیدن نمایش:)

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همیشه افکار عمومی دم دمی ین..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی طراح و کارگردان: نیلوفر مصطفایی و بازی سروش طاهری، محمدرضا صولتی، علی شیری، حمیدرضا نقره دوست، حمیدرضا غلامحسینی، پارسا قمری، البرز نعمتیان، بهارک بیات، میثم سرور، سعید زارعی، سحر طباطبایی، سعیده مبشری، هلیا حکیمی روزهای دوشنبه ۱ تا پنجشنبه ۴ مهرماه با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
میترا و غزال م این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید