آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش مرد فیل نما
S3 : 15:30:52 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۶ بهمن تا ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
۱۹:۰۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش در مورد زندگی جان مریک می باشد که مادرش او را به خاطر ظاهر ترسناکش به نوانخانه می سپارد. هر چه سن او بالاتر می رود ظاهرش ترسناک تر و عجیبتر می شود . به خاطر چهره ای که دارد کسی حاضر نمی شود به او کار بدهد تا در نهایت صاحب یک سیرک او را می پذیرد. از آن پس جان مریک به عنوان مرد فیلنما به مردم نشان داده می شود. او به خاطر بیماری سندروم پروتئوس سالها مورد سواستفاده قرار می گیرد، تا اینکه فردی بنام دکتر تریوز او را در یکی از همین سیرک ها می بیند و..

درباره نمایش:
این نمایش برنده بهترین نمایشنامه از جشنواره تونی بزرگترین جشنواره بین المللی رقابتی تیاتر است و برای اولین بار در ایران ترجمه و در تماشاخانه گندم اجرا می شود.

گزارش تصویری تیوال از نمایش مرد فیل نما / عکاس: گلشن قربانیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان انقلاب، ابتدای خیابان نجات الهی (ویلا)، کوچه مراغه، پلاک ۲، طبقه ۳، موسسه فرهنگی و هنری گندم
تلفن:  ۸۸۸۰۸۰۱۷-۸

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی امید عزیزی و بازی علی برقبانی، آرش کابلیان، مجید تیزرو، امیر عبادی، فاطمه آزادی، آرش همتی، افشین میرزاخانی، معصومه ابراهیم زاده، مریم هاشم زاده، مهرداد صفایی، امیرحسین محمدپور و امید درویش زاده با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
بابک بیگوند این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید