آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردش تهران‌گردی به زبان انگلیسی |موزه تماشاگه زمان|
S3 : 16:15:49 | com/org
امکان خرید پایان یافته
سه‌شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸
۰۸:۳۰
۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۶۰,۰۰۰ تومان

مقصد مورد بازدید: موزه تماشاگه زمان

ساعت برگزاری: ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

خدمات: ایاب و ذهاب با وسیله نقلیه توریستی، تهیه ورودیه محل مورد بازدید، بیمه، فعالیت‌های آموزشی و توضیحات تور توسط اساتید مجرب به همراه ارائه کتابچه آموزشی ویژه مقصد مورد بازدید، پذیرایی و میان‌وعده
پوشش مناسب و کفش مناسب بر اساس مقصد مورد بازدید (فضای باز یا فضای داخل ساختمان) پیشنهاد می‌گردد.

«گردش به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.»

بازدید از موزه عمارت موزه تماشاگه زمان در تور تفریحی - آموزشی SODET 

"نخستین موزه زمان سنجی در ایران" در خرداد ماه ۱۳۷۸ هجری شمسی به همت موسسه فرهنگی موزه‌ای بنیاد مستضعفان فعالیت خویش را در زمینه نمایش سیر تکاملی ابزارهای زمان سنجی آغاز نمود.
این موزه با فراهم آوردن زمینه ای مناسب به موضوعاتی چون مفهوم زمان، دیدگاه اقوام و ملل مختلف و نگرش آنها نسبت به زمان و چگونگی تکامل ابزارهای زمان سنجی و صنعت ساعت و ساعت سازی پرداخته است.
نمایش ابزارهای زمان سنجی در این موزه به سه بخش ابتدایی، ساعت های مکانیکی وزنه ای و کوکی، ساعت های قابل حمل (جیبی و مچی) تقسیم شده است.
جالب است بدانید که در این موزه ساعت مچی شخصیت‌های برجسته تاریخی و سیاسی، همچون دکتر حسابی، خانم برومند و همسرشون داوود رشیدی، دکتر عباس حرّی: دانشمند علوم کتابداری، هوشنگ مرادی کرمانی: نویسنده معاصر ایرانی، سعید سلطانی: کارگردان، امین‌الله رشیدی: خواننده و اهنگ ساز، و.......  به نمایش درآمده است.

محل حرکت: واحد قلهک (خیابان شریعتی، نرسیده به خیابان دولت، کوچه یزدانیان، پلاک ۱۵)

ساعت حضور: ۸:۳۰

شماره تماس:
۰۲۱۸۴۳۴۷۲۲۱

www.gosafir.com
Instagram: safirlanguageacademy
Telegram: t.me/safirlanguageschool

توضیحات تکمیلی: 
آکادمی سفیر گفتمان که موسسه آموزش زبان است، با فراهم آوردن امکان گردش یک روزه در تهران به زبان انگلیسی (Safir One Day English Tour = SODET) برای علاقمندان، ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از کلاس و در فضایی با نشاط، پرانرژی و متفاوت، در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به معرفی مکان‌های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یادماندنی برای شرکت کنندگان اقدام نماید.
این سفر با ارایه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت‌های متنوع آموزشی همراه می‌باشد.

چنانچه شما علاقمند به یادگیری زبان در محیطی منحصربفرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و ... هستید، در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید!

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید