آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم اکران فیلم مستند جام جهانی کوچک
S3 : 13:35:20 | com/org
امکان خرید پایان یافته

با حضور ستاره های پیشکسوت فوتبال ایران
و کودکان فوتبالیست بیمارستان مرکز طبی کودکان


گروه سلامت و هنر (Health and Art, HEART)  با هدف فراهم نمودن بستر هنر برای ارایه بهتر خدمات درمانی و سلامت در جامعه، فراهم نمودن فرصت بیان احساسات و فرصت تجربه ی ابعاد مثبت و شاد زندگی با تکیه بر روش های غیرکلامی برای بیماران، ایجاد فضایی آرام، شاد و امیدبخش در مراکز بهداشتی درمانی حضرتعالی را به همراهی با این مجموعه دعوت  می نماید.
بیستم خردادماه سال گذشته گروهی از فوتبالیستها (همچون حمید استیلی، مهدی پاشازاده، محمد پنجعلی، رضا حسن زاده، پیمان خورشیدی، حمید درخشان، صادق درودگر، پایان رافت، فرشید سربازوطن، عبدالرحمن شاه حسینی، حسین شمس، احمدرضا عابدزاده، محمد مومنی، هادی نراقی، مجید نامجو مطلق) همراه با هنرمندان به مرکز طبی کودکان آمدند و در کنار کودکان بیمار مسابقات فوتبالی با عنوان "جام جهانی کوچک" برگزار کردند. این در حالی بود که گروهی از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی تهران (همچون دکتر محمد امینی، دکتر پروین پاسالار، دکتر مهدی تهرانی دوست، دکتر علی جعفریان، دکتر محمد جلیلی، دکتر علی ربانی، دکتر آرش رشیدیان، دکتر نیما رضایی، دکتر محمدرضا ظفرقندی، دکتر مصطفی محقق، دکتر محمدرضا منصوری، دکتر مسعود یونسان) با حضور خود در این مسابقات در کنار خانواده بزرگ مرکز طبی کودکان، حمایت خود را از این حرکت نمادین اعلام کردند.
گروهی از هنرمندان فیلمساز نیز در کنار برگزاری این مسابقات مستندی را به منظور حمایت از این چنین حرکاتی تهیه کردند. این فیلم مستند بیستم خرداد 1394، در سالروز مسابقه ی فوتبال اکران خواهد شد.

مکان

خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه چهارم
تلفن:  ۰۲۱-۸۸۱۰۰۶۲۴ (ساعت پاسخگویی از ۸ تا ۱۶)

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید