آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش فانفار
S3 : 15:21:11 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ آبان تا ۰۸ آذر ۱۳۹۸
۲۱:۰۰
۱ ساعت
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان
پدر، خواهر، عروس و برادرها کنار هم جمع شده‌اند تا مهم‌ترین تصمیم زندگی‌شان را بگیرند؛ تصمیم برای انجامِ کارِ بسیار خطرناکی که هم می‌تواند زندگی‌شان را نجات دهد و هم نابودش کند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش فانفار / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
- دانشگاه دولتی که شهریه نداره.
+ اگه ۸ترمت تموم شه سنوات بخوره داره، باید بهشون پول بدی.
- مگه تو هشت ترمت تموم شده؟
اجرای فوق العاده ای بود
شاید هر کدوم از ما در مواجه با مشکل مالی اولین چیزی که به فکرمون خطور کرده فروختن کلیه بوده :((
سلامتی الویت بعدی مشکل مالی بوده که واقعا درد ناکه...
این نمایش ار درد واقعی یه جامعه حرف میزنه
من ۶۰ دقیقه کار واقعا هم با نقش هر کدوم از بازیگرا ذات پنداری کردم و لذت بردم
پیشنهاد میکنم کار رو از دست ندید
خسته نباشید
فان فار
اثرى که فرم آن پر است از بازى هاى گوناگون اما همگون، متنى که بى وقفه مخاطب را دگرگون مى کند و افکندن داستان هاى موازی در روابط روزمره ى کوچکترین نهاد جامعه مجالی برای درنگ در واکنش نمیگذارد، خلق موقیت هاى کمیک در فضای پر التهاب و پر محتوا کششی پررنگ دارد تا جاییکه مخاطب در خلسه ای از فضای بین بهت و درد و خنده و اشک قرار می گیرد، حالی شبیه به حال پایان لیلا!
کارگردانی این اثر با ایجاد پارادوکسی در طراحی فرم و بطن محتوا، به طرز حیرت آوری مخاطب را در آچمز قرار می دهد، لحظه اى که مخاطب در لبه ی تیغی حرکت می کند که یک سوى آن اشک و سوى دیگر لبخند است. طراحی های میزانسنی و صحنه در تعلیق شناخت خصوصیات کاراکترها کمک شایانی می کند
و اما بازیگران این اثر که یکی پس از دیگرى سعی در ربودن حواس و پیشبرنده ى درام بودند، بازی های یک دست، پر اثر، باور پذیر، پر انرژی و تمیز، با احساسی مملو از دردی که از پس خنده در هر لحظه هویداست.
هاشم، پدر این خانواده شاید بخشی از تمام ماست، که آرزوهاى بزرگ خود را محقق نکرده و بزرگترین سرمایه هایمان را هم از دست می دهیم!
به شدت پیشنهاد میشه!!!

از زحمت دوستان عزیزم پویا سعیدی، حمید حسینی، مهران جلیلوند و هنر نمایی وحید منافی، صحرا اسدالهی، سعید عظیمی، نفیسه زارع و نوید لایقی حتما دیدن کنید و حمایتتون رو از این اثر شریف دریغ نکنید.
تئاتر خوب ببینید!
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی حمید حسینی و با بازی صحرا اسدالهی، نفیسه زارع، سعید عظیمی و ... شنبه (۱۱ آبان) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
فانفار واقعا یکی از متفاوت ترین کارهایی بود که امسال دیدم ، داستانی نو و جذاب
که با ریتمی فوق العاده اجرا شد ، بازی ها بسیار هماهنگ و درست و دقیق بودن. از معدود نمایش هایه که بیش از یه بار میشه دید. دمتون گرم
۲۳ آبان ۱۳۹۸
فان فار نمایشی درام با موقعیتهای کمیک در فضایی پر از درد و التهاب با بازی های یک دست و پر انرژی است ،نمایشی که از مشکلات واقعی در جامعه صحبت میکنه که نشان دهنده جسارت خوب کارگردان در به اجرا بردن چنین اثری است و مخاطب رو به خوبی در فضایی پر از اشک و لبخند و درد با خودش همراه میکنه
پیشنهاد میشه دیدنش رو از دست ندید.
جا داره که به تمام عوامل و بازیگران این اثر بگم خدا قوت
۲۳ آبان ۱۳۹۸
نمایشی که شاید شبیه ان را ندیده باشید
درام های متوالی
بازی های بسیار جذاب
انرژی و ریتم عالی
محتوا و بیان معضلات اجتماعی به سبک جدید، تنها گوشه ای از زیبایی های این اثر گروتسک است
طراحی کار به نحویست که مخاطب نمیتواند از اشک و لبخند های پیاپی بگریزد و همچنین ریتم یکدست و بازی های پر انرژی به مخاطب مجال پلک زدن هم نمیدهد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید