آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه آثار نقاشی و حجم بر روی تخم شترمرغ
S3 : 23:53:50 | com/org
جمعه ۲۲ تا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
۱۱:۰۰ تا ۱۹:۰۰

برگزاری نمایشگاه گروهی در نگارخانه بهنام دهش پور
نگارخانه بهنام دهش پور در روز جمعه ۲۲ اردیبهشت۱۳۹۶ میزبان نمایشگاه گروهی شامل «آثار نقاشی» و «آثار نقاشی و حجم بر روی تخم شترمرغ» خواهد بود.
نمایشگاه «آثار نقاشی» شامل بیش از ۱۶ اثر است که در این نگارخانه به نمایش در می آید. عبدی اسبقی، ف- اخلاقی، ترانه ابراهیمی، الیکا ابراهیمی قاجار،عالمه باقریان، مهناز پسیخانی، عبدالحمید پازوکی، پونه جعفری نژاد، هیرو شیخ الاسلامی، ناصر عزیزی، محمد هادی فدوی، نیلوفر قادری نژاد، رایکا میلانیان و فرزانه محجوبی آثار نقاشی خود را در قالب تکنیک های متفاوت به نمایش خواهند گذاشت.
نمایشگاه «آثار نقاشی و حجم بر روی تخم شترمرغ» نیز برای چهارمین بار در نگارخانه بهنام دهش پور برگزار می شود.این نمایشگاه شامل ۲۵ اثر نقاشی و حجم بر روی تخم شترمرغ است. 
لازم به ذکر است بخشی از عواید فروش «آثار نقاشی» و تمامی عواید حاصل از «آثار نقاشی و حجم بر روی تخم شترمرغ»  در این نمایشگاه صرف هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان خواهد شد.

افتتاحیه: جمعه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۶ الی ۲۰
نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی، خیابان شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳
شماره تماس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۱۱

مکان

خیابان شهید لواسانی(فرمانیه)، خیابان شهید جباریان(قروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳
تلفن:  ۲۲۲۰۸۷۹۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید