آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه ناهمسنگ
S3 : 11:20:09 | com/org
جمعه ۱۴ تا ۱۹ دی ۱۳۹۷
۱۱:۰۰ تا ۲۰:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: پنجشنبه ها

 

افتتاحیه: ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷ الی ۲۱

گفته می شود شخصیت و علایق زنانه بیش از آنکه با خود زن متولد شود، محصول شرایط فرهنگی و اجتماعی اوست. به تعبیر دیگر هویت زنانه از ذات زن شکل نمی گیرد، بلکه همچون ماسکی است که دیگران بر چهره او می گیرند. در واقع این هویت جنسی، شغلی تمام وقت است که از کودکی برای زنان تعریف می شود؛ شغلی که برایش تعلیم می بینند و زیر سایه آن پرورش می یابند تا شایسته و پسندیده بنظر برسند. زنان برای دیده شدن خود را پشت نقابهای زیبایی، فریبندگی و اغواگری پنهان می کنند تا در این پنهان شدن نوعی امنیت را جستجو کنند. 
اما آیا می توان " زن بودن " را به تنهایی و بدون این نقابها و رنگ و لعابها زیبا و باشکوه بازشناخت؟ اساسا زنان چگونه شناخته می شوند؟ و در نگاههای مردان چطور دیده می شوند؟ 
١٢مرد و ١٢نگاه، جستجویی است برای پاسخ این سوالات از منظر مردانی هنرمند که در آثار خویش پیوسته به زنان می نگریستند. نگاههایی متفاوت و متنوع به زنان واقعی و زنان اسطوره ای، زنان روزمره زندگی و زنان زخم خورده دنیای پیرامونی.
این هنرمندان برای بیان نوع نگاهشان از رسانه های مختلف استفاده کرده اند و این تنوع رسانه امکانی فراهم کرده تا نگاههای بیشتر و گاه متضادی را به نمایش بگذاریم.

مکان

خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم پلاک ۲۱
تلفن:  ۸۸۸۲۷۸۸۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید